Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
2 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | |
3 | Kolubiński Bartłomiej | Rewa | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | WKB Śledziowe Wzgórze | opłacono on-line |
4 | Rynkiewicz Dariusz | Dębogórze | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
5 | Bober Kacper | Mosty | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
6 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | |
7 | Koralewski Tomasz | Swarzewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
8 | Wielewicki Adam | Gdańsk | Polska | 10 km | ||
9 | Litwin Sylwester | Mosty | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
10 | Ławrukajtis Anna Ławrukajtis | Rumia | Polska | 10 km | RKS Rumia | opłacono on-line |
11 | Bladowski Adam | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
12 | Kozioł Joanna Kozioł | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
13 | Padzik Jakub | Suchy Dwór | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | HRM Racing Team | opłacono on-line |
14 | Wojnowski Wiesław | Gdańsk | Polska | 10 km | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line |
15 | Stelmach MARIA | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
16 | Zaborska Helena | GDYNIA | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
17 | Zaborski Waldemar | Suchy Dwór | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
18 | Albiniak Przemysław | Wejherowo | Polska | 10 km | Wymiatacze | |
19 | Grzelczyk Dawid | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
20 | Czerniak Robert | Mosty | Polska | 10 km | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | opłacono on-line |
21 | Bobkowska Kinga | Pogórze | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
22 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | 10 km | Good-Time Jan Salewski | |
23 | Sekuła Kasia | Dębogórze | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | CTS Czaja | opłacono on-line |
24 | Zackiewicz Paulina | Gdynia | Polska | 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
25 | Juśkiw Pawel | Gdynia | Polska | 10 km | Bike U Up | opłacono on-line |
26 | Marciniak Adam | Hel | Polska | 10 km | REBELS LEGION TEAM | opłacono |
27 | Czapiewski Andrzej | GDYNIA | Polska | 10 km | bdow MW | opłacono on-line |
28 | Różycka Joanna | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
29 | Reclaf Daria | Borzestowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
30 | Reclaf Piotr | Borzestowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
31 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
32 | Kobylarczyk Krzysztof | Mosty, Gmina Kosakowo | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
33 | Przybyło Monika | Mosty | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
34 | Jędrzejak Magdalena | Gdynia | Polska | 10 km | Są Wolniejsi / Olsztyński Klub Morsów IGLO | opłacono on-line |
35 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
36 | Jaguś Łukasz Jaguś | Pogórze | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Dywizjon Okrętów Podwodnych | opłacono on-line |
37 | Chrustowski Michal Chrustowski | Kolbudy | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
38 | Arciszewska Magda | Gdynia | Polska | 10 km | Kontener Formy | opłacono on-line |
39 | Kotecki Jarosław | Skarszewy | Polska | 10 km | CUDAKI | opłacono on-line |
40 | Kowalczyk Joanna | Wejherowo | Polska | 10 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line |
41 | SEGIN MARCIN | ZALEWO | Polska | 10 km | Sprint Zalewo | opłacono on-line |
42 | Żydkiewicz-Dopka Magdalena | Rumia | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | parkrun Rumia | opłacono on-line |
43 | Żelewski Dariusz | Rumia | Polska | 10 km | Wataha łączy nas bieganie | opłacono on-line |
44 | Lip Rafał | Pogórze | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
45 | Pieszko Magda | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
46 | Gronek Marcin | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
47 | Suchorz Justyna | Pierwoszyno | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
48 | Świerzb Dariusz | Dębogórze | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
49 | Olejnik Michał | Gdynia | Polska | 10 km | Olej Running Team | opłacono on-line |
50 | Olejnik Agata | Gdynia | Polska | 10 km | Olej Running Team | opłacono on-line |
51 | Nowicki Artur | Malczyce | Polska | 10 km | 1bz Lębork | opłacono on-line |
52 | Wysocka Anna | Gdynia | Polska | 10 km | Wymiatacze | opłacono on-line |
53 | Piekut Marcin | Wejherowo | Polska | 10 km | Wejherowska Akademia Biegania | opłacono on-line |
54 | Borawski Marcin | Gdynia | Polska | 10 km | Fighting Bikers Gdynia | opłacono on-line |
55 | Grylewicz Tobiasz | Kosakowo | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Aktywne Kosakowo | opłacono on-line |
56 | Jachimek Szymon | Mosty | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
57 | Strosin Tomasz | rumia | Polska | 10 km | JAGODA-team | opłacono on-line |
58 | Bar Julita | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
59 | Błoński Roman | Gdynia | Polska | 10 km | Marynarka Wojenna | opłacono on-line |
60 | WISNIEWSKI JERZY | Rumia | Polska | 10 km | MORE ACTIV | opłacono on-line |
61 | Baran Bartosz | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
62 | Pawlikowska Elżbieta Pawlikowska | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
63 | Bianga Katarzyna | Trąbki Wielkie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
64 | Gwóźdź Ewa | Pogórze | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
65 | Szczepańczyk Arkadiusz | Warszawa | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
66 | florczuk marek | suchy dwór | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
67 | Konieczki Sylwia | Wejherowo | Polska | 10 km | Maja Team | opłacono on-line |
68 | Śliwak-Błońska Anna | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
69 | Skok Weronika | Malbork | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
70 | Kister Justyna | Pogórze | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
71 | Szajkowski Arkadiusz | Kętrzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
72 | Bielski Sebastian | Nowogard | Polska | 10 km | Team Iskierka | opłacono on-line |
73 | Puła Krzysztof | Gdynia | Polska | 10 km | OPEC GDYNIA | opłacono on-line |
74 | OLESZEK SLAWOMIR | reda | Polska | 10 km | Uks 1 REDA | |
75 | Łukuć Paweł | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
76 | Kobylińska Angelika | Pogórze | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
77 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
78 | Gapska Anna | Gdańsk | Polska | 10 km | Grupa biegowa 65 | opłacono on-line |
79 | Gerlach-Hejna Iwona | Pogórze | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
80 | Renachowski Mirosław | Reda | Polska | 10 km | OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL | opłacono on-line |
81 | Gapski Mateusz | Gdańsk | Polska | 10 km | Grupa biegowa 65 | opłacono on-line |
82 | Kozłowski Witold | Kosakowo | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
83 | Piotrowski Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
84 | Wysocki Paweł | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
85 | Zienkiewicz Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
86 | Drankiewicz Robert | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
87 | Krawczyk Krzysztof Krawczyk | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
88 | Olechnowicz Piotr | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
89 | Dąbrowska Magdalena | Gdańsk | Polska | 10 km | Panny z Wilka | opłacono on-line |
90 | Jereczek Anna | Parchowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
91 | Kosiński Marcin | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
92 | Cisowska Dominika | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
93 | Kozłowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
94 | Plicht Piotr | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
95 | Galuhn Ewa | Banino | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
96 | Pacholski Łukasz | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
97 | Brzeski Dariusz | Kiełpino | Polska | 10 km | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line |
98 | Małycha Adam | Kosakowo | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
99 | Baranowski Adrian | Jastarnia | Polska | 10 km | Baranowski Team | opłacono on-line |
100 | Kowalski Piotr | Wejherowo | Polska | 10 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega |
Wyświetleń: 21552