XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lidzbarski Janusz Chwaszczyno 10 km opłacono on-line
2 Lewinski Ireneusz Reda 10 km opłacono on-line
3 Mielczarek Agnieszka Człuchów 10 km opłacono on-line
4 Trzciński Radosław Kwidzyn 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
5 Jerzyk Michał Wiśliny 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
6 Tomaszewska Kinga Gdynia 10 km opłacono on-line
7 Gojke Dawid Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo 35.00 PLN
8 Sitterlee Piotr Zgorzałe 10 km Morsy Stężyca,Metrożercy opłacono on-line
9 Okrój-Sitterlee Mariola Zgorzałe 10 km Morsy Stężyca, Metrożercy opłacono on-line
10 Kaczmarczyk Łukasz Jaszowice 10 km opłacono on-line
11 Bury Marcin Kosakowo 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo opłacono on-line
12 Tuwalska Małgorzata Gdańsk 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
13 Biegalski Wojciech Mistów 10 km 35.00 PLN
14 Tomeczkowski Paweł Rumia 10 km Agata Team opłacono on-line
15 Kochanek Paweł Dębogórze 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo Kontener Formy opłacono on-line
16 Schröder Adam Gdynia 10 km opłacono on-line
17 Nowak Sebastian Gdynia 10 km opłacono on-line
18 Kos Alicja Puck 10 km opłacono on-line
19 drobiński marek kąpino 10 km opłacono on-line
20 Tusk Paweł Gdynia 10 km Akademia Marynarki Wojennej 35.00 PLN
21 GAŁĄZKA JERZY GDYNIA 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo opłacono on-line
22 Korzeniewski Mariusz Kosakowo 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo opłacono on-line
23 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia 10 km Morska Baza Szkoleniowa Mechelinki opłacono on-line
24 Mejsner Barbara Gdańsk 10 km sekundę szybciej opłacono on-line
25 Cybula Paweł Kazimierz 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo opłacono on-line
26 Stepniewski Piotr Gdańsk 10 km opłacono on-line
27 Stępniewski Adam Gdańsk 10 km opłacono on-line
28 Śliwińska Edyta Kosakowo 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo Team Deaf opłacono on-line
29 Jóźwik Agnieszka Straszyn 10 km opłacono on-line
30 Glazik Mariusz Reda 10 km opłacono on-line
31 Michalak Konrad Gdynia 10 km Gracja&Alicja 3Miasto opłacono on-line
32 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz 10 km Kaszebe Łebcz opłacono on-line
33 Jabłoński Andrzej Czarne 10 km opłacono on-line
34 Kurzawińska-Jabłońska Kasia Czarne 10 km Czarne Biega opłacono on-line
35 Murawski Rafał Słupsk 10 km opłacono on-line
36 Murawska Katarzyna Słupsk 10 km opłacono on-line
37 Podolak Paweł Kosakowo 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo Gdańska Okręgowa Izba Aptekarska opłacono on-line
38 Bisko Paweł Gdynia 10 km opłacono on-line
39 Bisko Karolina Gdynia 10 km Daleko jeszcze opłacono on-line
40 Jerzyk Paweł Wiśliny 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
41 Wiatrowski Krzysztof Gdynia 10 km KPW Gdynia Zespół Techniczny opłacono on-line
42 Stanisławski Patryk Starogard Gdański 10 km Dovista active team opłacono on-line
43 Krueger Wiesław Somonino 10 km Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
44 Krueger Kamila Somonino 10 km Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
45 Kukiełko Tatiana Mosty 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo opłacono on-line
46 Makarski Michał Czeczewo 10 km 35.00 PLN
47 Drewa Tomasz Gdynia 10 km opłacono on-line
48 Szreder Barbara Kartuzy 10 km Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
49 Wojtowicz Marcin Gdynia 10 km BBL BAŁTYK GDYNIA opłacono on-line
50 Baranowski Piotr Gdańsk 10 km opłacono on-line
51 Baranowska Anna Gdańsk 10 km opłacono on-line
52 Deoniziak Dorota Gdańsk 10 km opłacono on-line
53 Chałko Julita Gdynia 10 km opłacono on-line
54 Wojtacki Sławomir Jankowo Gdańskie 10 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
55 Zarzycki Mariusz Gdynia 10 km Motywatornia opłacono on-line
56 WOELKE SYLWIA SOMONINO 10 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
57 Krawiecka Klaudia Somonino 10 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
58 Kalinowska Paulina Kiełpino 10 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
59 Wiecki Krzysztof PRZODKOWO 10 km Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
60 fenrych piotr gdynia 10 km opłacono on-line
61 Brzeska Małgorzata Kamela 10 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
62 KLAWIKOWSKA PAULINA Rąty 10 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
63 Ruczyński Maciej Rumia 10 km ParkRun Rumia opłacono on-line
64 Nadolska Olimpia Kosakowo 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo opłacono on-line
65 Hirsz Wieslawa Kielpino 10 km Akademia Biegowa Kiełpino 35.00 PLN
66 Miłejko Karolina Grzybno 10 km Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
67 Miłejko Arkadiusz Grzybno 10 km Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
68 Kass Bartosz Żelistrzewo 10 km opłacono on-line
69 Sobiecka Danuta Wejherowo 10 km MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo opłacono on-line
70 Sobiecki Sebastian Wejherowo 10 km MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo opłacono on-line
71 Wyszyński Paweł Gdynia 10 km Solid Gdynia opłacono on-line
72 Kukiełko Agnieszka Mosty 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo opłacono on-line
73 Grabińska Agnieszka Gdynia 10 km ComplexSport / Tri Ladies opłacono on-line
74 Zakrzewski Maciej Rumia 10 km Parkrun Rumia opłacono on-line
75 Śmiełowska-Bohn Maria Suchy Dwór 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo Probikes.pl opłacono on-line
76 Bohn Zbigniew Suchy Dwór 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo Norda Active Team opłacono on-line
77 Buczak -Kłosowska Karolina Gdynia 10 km Biegacze Północy opłacono on-line
78 Krauze Marcin Pogórze 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo opłacono on-line
79 Mucha Paulina Pogórze 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo TriMama Team opłacono on-line
80 Kochanek Agata Dębogórze 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo Kontener Formy opłacono on-line
81 Przychodna Aleksandra Gdańsk 10 km opłacono on-line
82 Maksyś Ryszard Pierwoszyno 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo opłacono on-line
83 Gotowała Karolina Żukowo 10 km Un4gotten opłacono on-line
84 Rafalak Grzegorz Kosakowo 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo SAMSUNG opłacono on-line
85 Sulikowski Jakub Wejherowo 10 km opłacono on-line
86 Gleń Grzegorz Gdynia 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo opłacono on-line
87 Paliszewska Maria Gdynia 10 km opłacono on-line
88 Luniak Ewa Mosty 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo opłacono on-line
89 Naczk Marcin Rumia 10 km Parkrun Rumia opłacono on-line
90 Kulczycki Jan GDAŃSK 10 km opłacono on-line
91 Wojciechowski Łukasz Reda 10 km Parkrun Rumia opłacono on-line
92 Staniszewski Jerzy Gdansk 10 km opłacono on-line
93 Domżalska Wioletta Rumia 10 km Parkrun Rumia opłacono on-line
94 Kuźniar Wojciech Rumia 10 km parkrunRumia opłacono on-line
95 Grzywacz Karol Gdynia 10 km opłacono on-line
96 Ziomek Patrycja Gdańsk 10 km opłacono on-line
97 Mikrut Ewelina Gdynia 10 km opłacono on-line
98 Wasiak Agata Gdynia 10 km Seksi Czikk Team opłacono on-line
99 Oleszczuk Sebastian Mosty 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo opłacono on-line
100 Oleszczuk Monika Mosty 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo opłacono on-line


Wyświetleń: 1265

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ