Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa zespołu | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilkowski wojtek | Bobrowniki | Polska | Start | |||
2 | Cała Dawid | Bytów | Polska | Start | Cała Team | ||
3 | Cała Lena | Bytów | Polska | Start | Cała Team | ||
4 | Cała Małgorzata | Bytów | Polska | Start | Cała Team | ||
5 | Cała Bartosz | Bytów | Polska | Start | Cała Team | ||
6 | Baran Bartłomiej | Dąbrówka | Polska | Start | |||
7 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | Start | Gmina Gardeja Biega | Battle Angel | |
8 | Fruba Andrzej | Redzikowo | Polska | Start | Furby | opłacono | |
9 | Dyrcz Marika | Sławno | Polska | Start | ekipabikery | opłacono | |
10 | Halbina Paweł | Sławno | Polska | Start | ekipabikery | opłacono | |
11 | Fruba Karina | Słupsk | Polska | Start | STOPA Słupsk / Korona Szczecin | Furby | opłacono |
12 | Szadkowski Arkadiusz | Słupsk | Polska | Start | Leśne Dziady | opłacono | |
13 | Wąsicka Wiktoria | Słupsk | Polska | Start | AML | ||
14 | Szlachetka Małgorzata | Słupsk | Polska | Start | Twardziele | Twardziele | |
15 | Langner-Kapczyńska Edyta | Słupsk | Polska | Start | Best Beasts | Best Beasts | opłacono |
16 | Kapczyński Damian | Słupsk | Polska | Start | Best Beasts | Best Beasts | opłacono |
17 | Szadkowska Katarzyna | Słupsk | Polska | Start | Leśne Dziady | opłacono | |
18 | Piłat Paweł | Słupsk | Polska | Start | Best Beasts | Best Beasts | opłacono |
19 | Sadowski Paweł | Słupsk | Polska | Start | STOPA Słupsk | opłacono | |
20 | Szafrański Krzysztof | Słupsk | Polska | Start | Słupsk | Daleko jeszcze? | |
21 | Lepka Bartosz | Słupsk | Polska | Start | Słomiane Bambusy | Słomiane Bambusy | |
22 | Szafrański Adam | Słupsk | Polska | Start | Słupsk | Daleko jeszcze? | |
23 | Szafrański Przemek | Słupsk | Polska | Start | Słupsk | Daleko jeszcze? | |
24 | Szafrańska Magda | Słupsk | Polska | Start | Słupsk | Daleko jeszcze? | |
25 | WĄSICKI JACEK | SŁUPSK | Polska | Start | STOPA Słupsk | opłacono | |
26 | Jaworski Krzysztof | Słupsk | Polska | Start | |||
27 | Skorupski Robert | Słupsk | Polska | Start | STOPA Słupsk | opłacono | |
28 | Szlachetka Zofia | Słupsk | Start | Twardziele | opłacono | ||
29 | Szlachetka Maksymilian | Słupsk | Start | Twardziele | opłacono | ||
30 | Szlachetka Piotr | Słupsk | Polska | Start | Twardziele | opłacono | |
31 | Kowal Zbigniew | Słupsk | Polska | Start | Stopa Słupsk | opłacono | |
32 | Furman Michał | Słupsk | Polska | Start | opłacono | ||
33 | Szmydt-Furman Sylwia | Słupsk | Polska | Start | |||
34 | Furman Tomasz | Słupsk | Polska | Start | Stopa Słupsk | opłacono |
Wyświetleń: 3095