Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mazerski Bartosz Sztum Start opłacono
2 Żebrowski Piotr Wejherowo Start Wejherowo opłacono
3 Kaim Sebastian Gdańsk Start BigYellowFoot Adventure Team opłacono
4 Dudek Paweł Gdynia Start opłacono
5 Furtak Leszek Wejherowo Start niezrzeszony opłacono
6 Budzyńska Elżbieta Słupsk Start
7 CHOSZCZ AGNIESZKA Linia Start - zameldowani w gminie Linia
8 Westrych Julia Gdynia Start opłacono
9 Myszk Mariola Osowo Lęborskie Nordic Walking Trail opłacono
10 Nowicka Hanna Malczyce Nordic Walking Trail opłacono
11 Nowicki Artur Malczyce Start 1bz Lębork opłacono
12 Glinka Agnieszka Glinka Lębork Start KreativSport opłacono
13 Przerwa Adrian Lublin Nordic Walking Trail Lubelskie Morsy opłacono
14 Wójcik Piotr Gdynia Nordic Walking Trail morsik weteran opłacono
15 Gleinert Magda Żukowo Start opłacono
16 Regliński Jakub Żukowo Start opłacono
17 Złoty Wiesław Lębork Start opłacono
18 Guzowski Dariusz Trzebielino Start Szkoła Policji Słupsk/ Talex -Borysław Borzytuchom opłacono
19 MACIEJEWSKI RAFAŁ Strzepcz Start - zameldowani w gminie Linia Wikęd Luzino
20 Jankowski Sebastian Kębłowo Start Wikęd Luzino opłacono
21 Łukomski Andrzej sztum Start LKS Zantyr Sztum opłacono
22 Ponarad Magdalena Lubowidz Start Kreativsport opłacono
23 Zakrzewska Marta Kętrzyno Nordic Walking Trail - zameldowani w gminie Linia
24 Stenka Nikodem Lewino Start - zameldowani w gminie Linia
25 Hanzha Anastasiia Gdańsk Start opłacono
26 Proć Wiktoria Linia Start - zameldowani w gminie Linia
27 Gil Mateusz Gdynia Start opłacono
28 Formela Kamil Gdańsk Start Lubań Knapy opłacono
29 Basarab Piotr Potęgowo Start SPONTAN POTĘGOWO opłacono
30 Cirocka Małgorzata Lębork Nordic Walking Trail Kreativsport opłacono
31 Dudkiewicz Anna Lębork Nordic Walking Trail Kreativsport opłacono
32 Konkol Krystyna Lębork Nordic Walking Trail Kreativsport opłacono
33 Konkol Andrzej Lębork Nordic Walking Trail Kreativsport opłacono
34 Jerchewicz Tomasz Gdynia Start
35 Műller Jarosław Rumia Start opłacono
36 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Start ATLAS RUNNING TEAM opłacono
37 Stefaniak Marcin Łęczyce Start opłacono
38 Białczak Andrzej Kębłowo Start opłacono
39 Żdanuk Wojciech Lębork Start opłacono
40 Stencel Maciej Czarna Dąbrówka Start GTS CZARNA DĄBRÓWKA opłacono
41 Modzelewska Milena Gdynia Start BigYellowFoot Adventure Team opłacono
42 Paprocka Ewelina luzino Start opłacono
43 Dembowski Mariusz Lidzbark Start H+H Polska opłacono
44 Miotk Beata Strzepcz Start - zameldowani w gminie Linia
45 Huk Przemysław Niepoczołowice Start - zameldowani w gminie Linia
46 Poszewiecki MAREK GDAŃSK Start opłacono
47 MAJNA Kazimierz Gdynia Start Parkrun Gdynia opłacono
48 Kałaczyńska Magda Rumia Start
49 Miętkiewicz Rafał Gdańsk Start
50 Jaskulski Kazimierz Grudziądz Start AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono
51 Jaskulska Mirela Grudziądz Start AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono
52 Naczk Leonard Lębork Nordic Walking Trail Lęborkie Lwy opłacono
53 Pobłocki Adam Mściszewice Start opłacono
54 Rutkowska Joanna Luzino Start GKS Kaszubi Luzino opłacono
55 Woźniak Maria Wejherowo Start opłacono
56 Kujawska Monika Żukowo Start KUJAWSCY RUNNERS
57 Kujawski Łukasz Żukowo Start KUJAWSCY RUNNERS
58 Czaja Jacek Osiek Start - zameldowani w gminie Linia Promuję wieś Osiek gm. Linia
59 Filipów Tadeusz Lębork Nordic Walking Trail niezrzeszony opłacono
60 Czaja Stanislaw Linia Start - zameldowani w gminie Linia
61 Gruba Adam Luzino Start KUJAWSCY RUNNERS opłacono
62 KRÓL BENEDYKT WERBLINIA Start UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono
63 Dawidowski Roman Puck Start opłacono
64 Pęśko Michał Gdańsk Start opłacono
65 Niedbała Ireneusz Wejherowo Start opłacono
66 Woźny Krystian Lewino Start - zameldowani w gminie Linia GKS LINIA
67 Bronk Grażyna Kętrzyno Nordic Walking Trail - zameldowani w gminie Linia
68 Karpińska Kamila Gdańsk Start BigYellowFoot Adventure Team opłacono
69 KARPIŃSKI Jan gdańsk Start BigYellowFoot Adventure Team opłacono
70 Pirycki Tadeusz Rozłazino - Karczemki Start opłacono
71 Groth Patryk Glincz Start GKS ŻUKOWO
72 Semenowycz Bogdan kiwszowata Start
73 Semenowycz Natalija Kiyov Start
74 Hopa Mieczysław Zakrzewo Start - zameldowani w gminie Linia
75 Stefanski Łukasz Redystowo Start opłacono
76 Heyka Jarosław Lębork Start
77 Owczarek Katarzyna Kosakowo Start opłacono
78 Sikora Piotr Lębork Start KS Rozłazino opłacono
79 Andryskowski Zdzislaw Lębork Start Kolarz-Pol opłacono
80 Wasiłowicz Natalia Gdańsk Start
81 Stojak Krzysztof Suchy Dąb Start
82 Motyka Oliwia Strzebielino Morskie Start BigYellowFoot Adventure Team opłacono
83 Potrykus Błażej Potrykus Niepoczołowice Start - zameldowani w gminie Linia BigYellowFoot Adventure Team
84 Wetta Daniel Lębork Start Alfa opłacono
85 Kunt Ireneusz Lębork Start Alfa opłacono
86 Grykałowski Waldemar Topola Mała Start Klub sportowy fabryka biegania Ostrów Wielkopolski opłacono
87 Bulczak Karol Aleksander Strzepcz Start - zameldowani w gminie Linia
88 Murakowski Robert Rozłazino Start
89 Murakowska Joanna Rozłazino Start
90 Sikora Roger gdynia Start opłacono
91 Olszewski Karol Kębłowo Start Wikęd Luzino
92 Kwiatkowska Agnieszka Rumia Start WieWiór Team opłacono
93 Kwiatkowski Grzegorz Rumia Start WieWiór Team opłacono
94 Bojka Paweł Barłomino Start opłacono
95 Nastały Mateusz Wejherowo Start opłacono
96 Wirkus Antonina Szczecinek Start Mkl Szczecinek
97 Wirkus Łukasz Lipnica Start Lkb im. Braci Petk Lębork
98 Cebula Bogdan Sztum Start LKS Zantyr Sztum opłacono
99 Fikus Mirosław Lębork Start
100 Fikus Mirosław Mosty Start opłacono


Wyświetleń: 5699

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ