Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mazerski Bartosz | Sztum | Polska | Start | opłacono | |
2 | Żebrowski Piotr | Wejherowo | Polska | Start | Wejherowo | opłacono |
3 | Kaim Sebastian | Gdańsk | Polska | Start | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
4 | Dudek Paweł | Gdynia | Polska | Start | opłacono | |
5 | Furtak Leszek | Wejherowo | Polska | Start | niezrzeszony | opłacono |
6 | CHOSZCZ AGNIESZKA | Linia | Polska | Start - zameldowani w gminie Linia | ||
7 | Westrych Julia | Gdynia | Polska | Start | opłacono | |
8 | Myszk Mariola | Osowo Lęborskie | Polska | Nordic Walking Trail | opłacono | |
9 | Nowicka Hanna | Malczyce | Polska | Nordic Walking Trail | opłacono | |
10 | Nowicki Artur | Malczyce | Polska | Start | 1bz Lębork | opłacono |
11 | Glinka Agnieszka Glinka | Lębork | Polska | Start | KreativSport | opłacono |
12 | Przerwa Adrian | Lublin | Polska | Nordic Walking Trail | Lubelskie Morsy | opłacono |
13 | Wójcik Piotr | Gdynia | Polska | Nordic Walking Trail | morsik weteran | opłacono |
14 | Gleinert Magda | Żukowo | Polska | Start | opłacono | |
15 | Regliński Jakub | Żukowo | Polska | Start | opłacono | |
16 | Złoty Wiesław | Lębork | Polska | Start | opłacono | |
17 | Guzowski Dariusz | Trzebielino | Polska | Start | Szkoła Policji Słupsk/ Talex -Borysław Borzytuchom | opłacono |
18 | MACIEJEWSKI RAFAŁ | Strzepcz | Polska | Start - zameldowani w gminie Linia | Wikęd Luzino | |
19 | Jankowski Sebastian | Kębłowo | Polska | Start | Wikęd Luzino | opłacono |
20 | Łukomski Andrzej | sztum | Polska | Start | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
21 | Ponarad Magdalena | Lubowidz | Polska | Start | Kreativsport | opłacono |
22 | Zakrzewska Marta | Kętrzyno | Polska | Nordic Walking Trail - zameldowani w gminie Linia | ||
23 | Stenka Nikodem | Lewino | Polska | Start - zameldowani w gminie Linia | ||
24 | Hanzha Anastasiia | Gdańsk | Polska | Start | opłacono | |
25 | Proć Wiktoria | Linia | Polska | Start - zameldowani w gminie Linia | ||
26 | Gil Mateusz | Gdynia | Polska | Start | opłacono | |
27 | Formela Kamil | Gdańsk | Polska | Start | Lubań Knapy | opłacono |
28 | Basarab Piotr | Potęgowo | Polska | Start | SPONTAN POTĘGOWO | opłacono |
29 | Cirocka Małgorzata | Lębork | Polska | Nordic Walking Trail | Kreativsport | opłacono |
30 | Dudkiewicz Anna | Lębork | Polska | Nordic Walking Trail | Kreativsport | opłacono |
31 | Konkol Krystyna | Lębork | Polska | Nordic Walking Trail | Kreativsport | opłacono |
32 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | Nordic Walking Trail | Kreativsport | opłacono |
33 | Műller Jarosław | Rumia | Polska | Start | opłacono | |
34 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Start | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono |
35 | Stefaniak Marcin | Łęczyce | Polska | Start | opłacono | |
36 | Białczak Andrzej | Kębłowo | Polska | Start | opłacono | |
37 | Żdanuk Wojciech | Lębork | Polska | Start | opłacono | |
38 | Stencel Maciej | Czarna Dąbrówka | Polska | Start | GTS CZARNA DĄBRÓWKA | opłacono |
39 | Modzelewska Milena | Gdynia | Polska | Start | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
40 | Paprocka Ewelina | luzino | Polska | Start | opłacono | |
41 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | Start | H+H Polska | opłacono |
42 | Miotk Beata | Strzepcz | Polska | Start - zameldowani w gminie Linia | ||
43 | Huk Przemysław | Niepoczołowice | Polska | Start - zameldowani w gminie Linia | ||
44 | Poszewiecki MAREK | GDAŃSK | Polska | Start | opłacono | |
45 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | Start | Parkrun Gdynia | opłacono |
46 | Jaskulski Kazimierz | Grudziądz | Polska | Start | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono |
47 | Jaskulska Mirela | Grudziądz | Polska | Start | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono |
48 | Naczk Leonard | Lębork | Polska | Nordic Walking Trail | Lęborkie Lwy | opłacono |
49 | Pobłocki Adam | Mściszewice | Polska | Start | opłacono | |
50 | Rutkowska Joanna | Luzino | Polska | Start | GKS Kaszubi Luzino | opłacono |
51 | Woźniak Maria | Wejherowo | Polska | Start | opłacono | |
52 | Czaja Jacek | Osiek | Polska | Start - zameldowani w gminie Linia | Promuję wieś Osiek gm. Linia | |
53 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | Nordic Walking Trail | niezrzeszony | opłacono |
54 | Czaja Stanislaw | Linia | Polska | Start - zameldowani w gminie Linia | ||
55 | Gruba Adam | Luzino | Polska | Start | KUJAWSCY RUNNERS | opłacono |
56 | KRÓL BENEDYKT | WERBLINIA | Polska | Start | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono |
57 | Dawidowski Roman | Puck | Polska | Start | opłacono | |
58 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Start | opłacono | |
59 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | Polska | Start | opłacono | |
60 | Woźny Krystian | Lewino | Polska | Start - zameldowani w gminie Linia | GKS LINIA | |
61 | Bronk Grażyna | Kętrzyno | Polska | Nordic Walking Trail - zameldowani w gminie Linia | ||
62 | Karpińska Kamila | Gdańsk | Polska | Start | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
63 | KARPIŃSKI Jan | gdańsk | Polska | Start | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
64 | Pirycki Tadeusz | Rozłazino - Karczemki | Polska | Start | opłacono | |
65 | Hopa Mieczysław | Zakrzewo | Polska | Start - zameldowani w gminie Linia | ||
66 | Stefanski Łukasz | Redystowo | Polska | Start | opłacono | |
67 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Polska | Start | opłacono | |
68 | Sikora Piotr | Lębork | Polska | Start | KS Rozłazino | opłacono |
69 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | Start | Kolarz-Pol | opłacono |
70 | Motyka Oliwia | Strzebielino Morskie | Polska | Start | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
71 | Potrykus Błażej Potrykus | Niepoczołowice | Polska | Start - zameldowani w gminie Linia | BigYellowFoot Adventure Team | |
72 | Wetta Daniel | Lębork | Polska | Start | Alfa | opłacono |
73 | Kunt Ireneusz | Lębork | Polska | Start | Alfa | opłacono |
74 | Grykałowski Waldemar | Topola Mała | Polska | Start | Klub sportowy fabryka biegania Ostrów Wielkopolski | opłacono |
75 | Bulczak Karol Aleksander | Strzepcz | Polska | Start - zameldowani w gminie Linia | ||
76 | Sikora Roger | gdynia | Polska | Start | opłacono | |
77 | Kwiatkowska Agnieszka | Rumia | Polska | Start | WieWiór Team | opłacono |
78 | Kwiatkowski Grzegorz | Rumia | Polska | Start | WieWiór Team | opłacono |
79 | Bojka Paweł | Barłomino | Polska | Start | opłacono | |
80 | Nastały Mateusz | Wejherowo | Polska | Start | opłacono | |
81 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Start | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
82 | Fikus Mirosław | Mosty | Polska | Start | opłacono | |
83 | Buś Aleksander | Mosty | Polska | Start | opłacono | |
84 | Buś Kamilla | Mosty | Polska | Start | opłacono | |
85 | Kwidzińska Elwira | Łubiana | Polska | Start | opłacono | |
86 | Grzenkowicz Mateusz | Rozłazino | Polska | Start | KS Rozłazino | opłacono |
87 | Licau Anetta | Rozłazino | Polska | Start | KS Rozłazino | opłacono |
88 | Licau Krzysztof | Rozłazino | Polska | Start | KS Rozłazino | opłacono |
89 | Pobłocka BOŻENA | Lębork | Polska | Start | Rada miasta Lębork | opłacono |
90 | Stromski Grzegorz | Siemirowice | Polska | Start | Jaszczurka Smaczna Team | opłacono |
91 | Górski Antoni | Lębork | Polska | Start | Lębork | opłacono |
92 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | Start | MaratonyPolskie.PL TEAM Sopot | opłacono |
93 | Wetta Mirosław | Linia | Polska | Start - zameldowani w gminie Linia | ||
94 | Wetta Patryk | Linia | Polska | Start - zameldowani w gminie Linia | ||
95 | Klinkosz Piotr | Niepoczołowice | Polska | Start - zameldowani w gminie Linia | ||
96 | Zblewski Tadeusz | Bytów | Polska | Start | LKB im. BRACI PETK | opłacono |
97 | KLEIN Piotr | Wejherowo | Polska | Start | Wejherowo biega (RCI GDYNIA) | opłacono |
98 | Treć Leon | Sztum | Polska | Start | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
99 | Konecko Izabela | Sopot | Polska | Start | SOPOT team | opłacono |
100 | Lunk Krzysztof | Puck | Polska | Start | LIVESTRONG | opłacono |
Wyświetleń: 11971