BIEG 10 km - XIV Wojewódzki Bieg Przełajowy Terenami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 111 ZBLEWSKI TADEUSZ M 1 M 0-39 BYTÓW LKB IM. BRACI PETK 10km 0:36:09 16.60 [km/h] 0:03:37 [min/km]
2 118 WIRKUS ŁUKASZ M 2 M 0-39 LIPNICA LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 10km 0:36:12 16.57 [km/h] 0:03:37 [min/km]
3 17 DEMBOWSKI MARIUSZ M 3 M 0-39 LIDZBARK H+H POLSKA 10km 0:36:22 16.50 [km/h] 0:03:38 [min/km]
4 32 GUZOWSKI DARIUSZ M 4 M 50-59 1 TRZEBIELINO SZKOŁA POLICJI SŁUPSK/ TALEX -BORYSŁAW BORZYTUCHOM 10km 0:39:13 15.30 [km/h] 0:03:55 [min/km]
5 121 BARTKOWSKI ZBIGNIEW M 5 M 50-59 2 DZIAŁDOWO - 10km 0:39:26 15.22 [km/h] 0:03:57 [min/km]
6 71 NOWICKI ARTUR M 6 M 0-39 1 MALCZYCE 1BZ LĘBORK 10km 0:40:15 14.91 [km/h] 0:04:02 [min/km]
7 120 GENDIG-FORMELA RYSZARD M 7 M 40-49 1 NOWA WIEŚ LĘBORSKA - 10km 0:41:05 14.60 [km/h] 0:04:07 [min/km]
8 74 PAPROCKA EWELINA K 1 K 0-39 LUZINO 10km 0:41:24 14.49 [km/h] 0:04:08 [min/km]
9 117 GARSKI KRYSPIN M 8 M 40-49 2 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 10km 0:41:42 14.39 [km/h] 0:04:10 [min/km]
10 28 GRUBA ADAM M 9 M 0-39 2 LUZINO KUJAWSCY RUNNERS 10km 0:42:36 14.08 [km/h] 0:04:16 [min/km]
11 40 JASKULSKI KAZIMIERZ M 10 M 50-59 3 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 10km 0:42:39 14.07 [km/h] 0:04:16 [min/km]
12 16 DAWIDOWSKI ROMAN M 11 M 50-59 4 PUCK 10km 0:42:49 14.01 [km/h] 0:04:17 [min/km]
13 5 BOBRUCKI ŁUKASZ M 12 M 0-39 3 LINIA GM. LINIA 10km 0:42:53 13.99 [km/h] 0:04:17 [min/km]
14 119 WIRKUS ANTONINA K 2 K 0-39 SZCZECINEK MKL SZCZECINEK 10km 0:43:01 13.95 [km/h] 0:04:18 [min/km]
15 11 CEBULA BOGDAN M 13 M 50-59 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:43:08 13.91 [km/h] 0:04:19 [min/km]
16 38 JANKOWSKI SEBASTIAN M 14 M 0-39 4 KĘBŁOWO WIKĘD LUZINO 10km 0:43:18 13.86 [km/h] 0:04:20 [min/km]
17 2 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA K 3 K 40-49 GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS 10km 0:43:26 13.81 [km/h] 0:04:21 [min/km]
18 109 WOŹNY KRYSTIAN M 15 M 0-39 5 LEWINO GKS LINIA GM. LINIA 10km 0:43:32 13.78 [km/h] 0:04:21 [min/km]
19 84 RUTKOWSKA JOANNA K 4 K 40-49 1 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 10km 0:43:42 13.73 [km/h] 0:04:22 [min/km]
20 78 POBŁOCKI ADAM M 16 M 0-39 6 MŚCISZEWICE 10km 0:43:46 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km]
21 115 CZARNOWSKI EMILIAN M 17 M 0-39 7 KOZIN WKS NOŻYMO 10km 0:43:49 13.69 [km/h] 0:04:23 [min/km]
22 94 STROMSKI GRZEGORZ M 18 M 40-49 3 SIEMIROWICE JASZCZURKA SMACZNA TEAM 10km 0:44:01 13.63 [km/h] 0:04:24 [min/km]
23 92 STENCEL MACIEJ M 19 M 0-39 8 CZARNA DĄBRÓWKA GTS CZARNA DĄBRÓWKA 10km 0:44:40 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km]
24 52 KWIATKOWSKI GRZEGORZ M 20 M 40-49 4 RUMIA WIEWIÓR TEAM 10km 0:45:01 13.33 [km/h] 0:04:30 [min/km]
25 3 BASARAB PIOTR M 21 M 40-49 5 POTĘGOWO SPONTAN POTĘGOWO 10km 0:45:15 13.26 [km/h] 0:04:32 [min/km]
26 86 SIKORA ROGER M 22 M 40-49 6 GDYNIA 10km 0:45:22 13.23 [km/h] 0:04:32 [min/km]
27 122 STANKIEWICZ DAWID M 23 M 0-39 9 REDA ELEKTRYK WEJHEROWO 10km 0:46:06 13.02 [km/h] 0:04:37 [min/km]
28 24 GIL MATEUSZ M 24 M 0-39 10 GDYNIA 10km 0:46:07 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km]
29 114 ŻEBROWSKI PIOTR M 25 M 50-59 6 WEJHEROWO WEJHEROWO 10km 0:46:10 13.00 [km/h] 0:04:37 [min/km]
30 105 WIŚNIEWSKI MIECZYSŁAW M 26 M 60+ 1 SŁUPSK 10km 0:46:12 12.99 [km/h] 0:04:37 [min/km]
31 59 MACH MICHAŁ M 27 M 0-39 11 ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO 10km 0:46:24 12.93 [km/h] 0:04:38 [min/km]
32 58 ŁUKOMSKI ANDRZEJ M 28 M 60+ 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:46:40 12.86 [km/h] 0:04:40 [min/km]
33 9 BUŚ ALEKSANDER M 29 M 40-49 7 MOSTY 10km 0:46:52 12.80 [km/h] 0:04:41 [min/km]
34 49 KRÓL BENEDYKT M 30 M 60+ 3 WERBLINIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 10km 0:46:56 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km]
35 1 ANDRYSKOWSKI ZDZISLAW M 31 M 40-49 8 LĘBORK KOLARZ-POL 10km 0:47:08 12.73 [km/h] 0:04:43 [min/km]
36 104 WETTA PATRYK M 32 M 0-39 12 LINIA GM. LINIA 10km 0:47:40 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km]
37 53 KWIATKOWSKI KAJETAN M 33 M 0-39 13 GDAŃSK KUCE Z BRONKSU 10km 0:48:05 12.48 [km/h] 0:04:49 [min/km]
38 90 STEFANIAK MARCIN M 34 M 40-49 9 ŁĘCZYCE 10km 0:48:09 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
39 129 ŻABCZYŃSKI DANIEL M 35 M 40-49 10 RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL 10km 0:48:15 12.44 [km/h] 0:04:50 [min/km]
40 93 STENKA NIKODEM M 36 M 0-39 14 LEWINO GM. LINIA 10km 0:48:21 12.41 [km/h] 0:04:50 [min/km]
41 42 KAIM SEBASTIAN M 37 M 0-39 15 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km 0:48:26 12.39 [km/h] 0:04:51 [min/km]
42 20 FIKUS MIROSŁAW M 38 M 0-39 16 MOSTY 10km 0:48:27 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km]
43 80 POSZEWIECKI MAREK M 39 M 40-49 11 GDAŃSK 10km 0:48:39 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km]
44 19 DUDEK PAWEŁ M 40 M 0-39 17 GDYNIA 10km 0:48:46 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
45 123 SZULCEK PATRYK M 41 M 0-39 18 LINIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM GM. LINIA 10km 0:48:49 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km]
46 73 OWCZAREK KATARZYNA K 5 K 40-49 2 KOSAKOWO 10km 0:48:50 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km]
47 36 HUK PRZEMYSŁAW M 42 M 0-39 19 NIEPOCZOŁOWICE GM. LINIA 10km 0:48:54 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km]
48 21 FORMELA KAMIL M 43 M 0-39 20 GDAŃSK LUBAŃ KNAPY 10km 0:48:57 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km]
49 47 KONECKO IZABELA K 6 K 50-59 1 SOPOT SOPOT TEAM 10km 0:48:58 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km]
50 39 JASKULSKA MIRELA K 7 K 50-59 2 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 10km 0:49:12 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km]
51 75 PĘŚKO MICHAŁ M 44 M 40-49 12 GDAŃSK 10km 0:50:05 11.98 [km/h] 0:05:01 [min/km]
52 113 ŻDANUK WOJCIECH M 45 M 0-39 21 LĘBORK 10km 0:50:10 11.96 [km/h] 0:05:01 [min/km]
53 69 NASTAŁY MATEUSZ M 46 M 0-39 22 WEJHEROWO 10km 0:50:26 11.90 [km/h] 0:05:03 [min/km]
54 8 BULCZAK KAROL ALEKSANDER M 47 M 40-49 13 STRZEPCZ GM. LINIA 10km 0:50:27 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km]
55 98 WASILKA SŁAWOMIR M 48 M 40-49 14 WEJHEROWO HERMES 10km 0:50:33 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km]
56 103 WETTA MIROSŁAW M 49 M 50-59 7 LINIA GM. LINIA 10km 0:50:37 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km]
57 127 WOŹNIAK MICHAŁ M 50 M 0-39 23 BRODNICA GÓRNA 10km 0:50:39 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km]
58 51 KWIATKOWSKA AGNIESZKA K 8 K 0-39 1 RUMIA WIEWIÓR TEAM 10km 0:50:40 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km]
59 60 MACIEJEWSKI RAFAŁ M 51 M 40-49 15 STRZEPCZ WIKĘD LUZINO GM. LINIA 10km 0:50:42 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km]
60 125 LUNK KRZYSZTOF M 52 M 40-49 16 PUCK LIVESTRONG 10km 0:50:57 11.78 [km/h] 0:05:06 [min/km]
61 124 CZAJA ANDRZEJ M 53 M 50-59 8 ŁĘCZYCE - 10km 0:51:02 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
62 77 POBŁOCKA BOŻENA K 9 K 50-59 3 LĘBORK RADA MIASTA LĘBORK 10km 0:51:39 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
63 26 GLINKA AGNIESZKA K 10 K 0-39 2 LĘBORK KREATIVSPORT 10km 0:51:40 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km]
64 97 TREĆ LEON M 54 M 60+ 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:51:54 11.56 [km/h] 0:05:11 [min/km]
65 126 OLSZEWSKI KAROL M 55 M 0-39 24 KĘBŁOWO WIKĘD LUZINO 10km 0:51:59 11.54 [km/h] 0:05:12 [min/km]
66 67 MŰLLER JAROSŁAW M 56 M 50-59 9 RUMIA 10km 0:52:08 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
67 6 BOJKA PAWEŁ M 57 M 0-39 25 BARŁOMINO 10km 0:52:12 11.49 [km/h] 0:05:13 [min/km]
68 101 WESTRYCH JULIA K 11 K 0-39 3 GDYNIA 10km 0:52:17 11.48 [km/h] 0:05:14 [min/km]
69 46 KLINKOSZ PIOTR M 58 M 0-39 26 NIEPOCZOŁOWICE GM. LINIA 10km 0:52:54 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km]
70 50 KUNT IRENEUSZ M 59 M 60+ 5 LĘBORK ALFA 10km 0:53:01 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km]
71 91 STEFANSKI ŁUKASZ M 60 M 0-39 27 REDYSTOWO 10km 0:53:19 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
72 83 REGLIŃSKI JAKUB M 61 M 0-39 28 ŻUKOWO 10km 0:53:21 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
73 34 HINCKA MARZENA K 12 K 0-39 4 GNIEŻDŻEWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 10km 0:53:30 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
74 57 LULIS ZBIGNIEW M 62 M 50-59 10 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM 10km 0:53:35 11.20 [km/h] 0:05:22 [min/km]
75 88 SMYK SŁAWOMIR M 63 M 0-39 29 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km 0:53:51 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km]
76 102 WETTA DANIEL M 64 M 40-49 17 LĘBORK ALFA 10km 0:54:11 11.07 [km/h] 0:05:25 [min/km]
77 110 WROŃSKI JAROSŁAW M 65 M 50-59 11 NOWA WIEŚ LĘBORSKA 10km 0:54:34 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km]
78 29 GRYKAŁOWSKI WALDEMAR M 66 M 0-39 30 TOPOLA MAŁA KLUB SPORTOWY FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 10km 0:54:42 10.97 [km/h] 0:05:28 [min/km]
79 48 KOZERSKA- BULCZAK MAŁGORZATA K 13 K 40-49 3 STRZEPCZ GM. LINIA 10km 0:54:48 10.95 [km/h] 0:05:29 [min/km]
80 15 CZECH MICHAŁ M 67 M 0-39 31 GDYNIA 10km 0:55:08 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
81 116 LIS MARCIN M 68 M 0-39 32 JERZKOWICE WKS NOŻYNO 10km 0:55:33 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km]
82 62 MARCZYŃSKA IWONA K 14 K 40-49 4 WEJHEROWO MAJA TEAM 10km 0:55:37 10.79 [km/h] 0:05:34 [min/km]
83 82 PROĆ WIKTORIA K 15 K 0-39 5 LINIA GM. LINIA 10km 0:55:43 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
84 112 ZŁOTY WIESŁAW M 69 M 0-39 33 LĘBORK 10km 0:55:49 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
85 89 SOKÓŁ MARCIN M 70 M 40-49 18 POBŁOCIE GM. LINIA 10km 0:56:01 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km]
86 106 WITT GRAŻYNA K 16 K 60+ 1 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM SOPOT 10km 0:56:25 10.64 [km/h] 0:05:39 [min/km]
87 96 SZYMAŃSKI ADAM M 71 M 40-49 19 LĘBORK LĘBORK BIEGACZE 10km 0:56:54 10.54 [km/h] 0:05:41 [min/km]
88 68 MYSZK NATALIA K 17 K 40-49 5 SIERAKOWICE KS BAT 10km 0:57:11 10.49 [km/h] 0:05:43 [min/km]
89 10 BUŚ KAMILLA K 18 K 40-49 6 MOSTY 10km 0:57:18 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km]
90 76 PIRYCKI TADEUSZ M 72 M 50-59 12 ROZŁAZINO - KARCZEMKI 10km 0:57:28 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km]
91 18 DRZEŻDŻON KAROL M 73 M 0-39 34 OSTROWO 10km 0:57:46 10.39 [km/h] 0:05:47 [min/km]
92 45 KLEIN PIOTR M 74 M 40-49 20 WEJHEROWO WEJHEROWO BIEGA (RCI GDYNIA) 10km 0:58:14 10.30 [km/h] 0:05:49 [min/km]
93 64 MIŚKOWIEC-CZECH PATRYCJA K 19 K 0-39 6 GDYNIA 10km 0:58:19 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km]
94 70 NIEDBAŁA IRENEUSZ M 75 M 50-59 13 WEJHEROWO 10km 0:59:46 10.04 [km/h] 0:05:59 [min/km]
95 65 MODZELEWSKA MILENA K 20 K 0-39 7 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km 1:00:14 9.96 [km/h] 0:06:01 [min/km]
96 87 SKURTYS KAROLINA K 21 K 0-39 8 REDA RUNEDA 10km 1:00:32 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km]
97 25 GLEINERT MAGDA K 22 K 0-39 9 ŻUKOWO 10km 1:01:15 9.80 [km/h] 0:06:08 [min/km]
98 85 SIKORA PIOTR M 76 M 0-39 35 LĘBORK KS ROZŁAZINO 10km 1:01:33 9.75 [km/h] 0:06:09 [min/km]
99 31 GRZENKOWICZ MATEUSZ M 77 M 40-49 21 ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO 10km 1:01:35 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km]
100 22 FURTAK LESZEK M 78 M 60+ 6 WEJHEROWO NIEZRZESZONY 10km 1:04:21 9.32 [km/h] 0:06:26 [min/km]
101 99 WENTA BRYGIDA K 23 K 0-39 10 ŁEBUNIA 10km 1:04:30 9.30 [km/h] 0:06:27 [min/km]
102 54 KWIDZIŃSKA ELWIRA K 24 K 40-49 7 ŁUBIANA 10km 1:05:29 9.16 [km/h] 0:06:33 [min/km]
103 66 MOTYKA OLIWIA K 25 K 0-39 11 STRZEBIELINO MORSKIE BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km 1:06:03 9.08 [km/h] 0:06:36 [min/km]
104 7 BRANDT GRZEGORZ M 79 M 0-39 36 SOPOT BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km 1:06:13 9.06 [km/h] 0:06:37 [min/km]
105 35 HOPA MIECZYSŁAW M 80 M 50-59 14 ZAKRZEWO GM. LINIA 10km 1:06:28 9.03 [km/h] 0:06:39 [min/km]
106 43 KARPIŃSKA KAMILA K 26 K 0-39 12 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km 1:06:59 8.96 [km/h] 0:06:42 [min/km]
107 100 WENTA PIOTR M 81 M 0-39 37 ŁEBUNIA 10km 1:07:01 8.95 [km/h] 0:06:42 [min/km]
108 79 PONARAD MAGDALENA K 27 K 0-39 13 LUBOWIDZ KREATIVSPORT 10km 1:07:04 8.95 [km/h] 0:06:42 [min/km]
109 30 GRZENKOWICZ JUSTYNA K 28 K 0-39 14 LINIA GM. LINIA 10km 1:07:14 8.92 [km/h] 0:06:43 [min/km]
110 61 MAJNA KAZIMIERZ M 82 M 60+ 7 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 10km 1:08:03 8.82 [km/h] 0:06:48 [min/km]
111 12 CHOSZCZ AGNIESZKA K 29 K 50-59 4 LINIA GM. LINIA 10km 1:08:42 8.73 [km/h] 0:06:52 [min/km]
112 23 GĄSIOROWSKI RAFAŁ M 83 M 0-39 38 BANINO BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km 1:11:13 8.42 [km/h] 0:07:07 [min/km]
113 4 BIAŁCZAK ANDRZEJ M 84 M 60+ 8 KĘBŁOWO 10km 1:11:40 8.37 [km/h] 0:07:10 [min/km]
114 55 LICAU ANETTA K 30 K 40-49 8 ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO 10km 1:12:26 8.28 [km/h] 0:07:15 [min/km]
115 56 LICAU KRZYSZTOF M 85 M 50-59 15 ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO 10km 1:13:14 8.19 [km/h] 0:07:19 [min/km]
116 44 KARPIŃSKI JAN M 86 M 0-39 39 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km 1:13:25 8.17 [km/h] 0:07:21 [min/km]
117 95 SZUMIELEWICZ KINGA K 31 K 0-39 15 BANINO BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km 1:14:30 8.05 [km/h] 0:07:27 [min/km]
118 108 WOŹNIAK MARIA K 32 K 0-39 16 WEJHEROWO 10km 1:14:30 8.05 [km/h] 0:07:27 [min/km]
119 41 JASTRZĘBOWSKA NATALIA K 33 K 0-39 17 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km 1:14:30 8.05 [km/h] 0:07:27 [min/km]
- 13 CZAJA JACEK M - M 0-39 - OSIEK PROMUJĘ WIEŚ OSIEK GM. LINIA GM. LINIA 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 14 CZAJA STANISLAW M - M 60+ - LINIA GM. LINIA 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 27 GÓRSKI ANTONI M - M 60+ - LĘBORK LĘBORK 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 33 HANZHA ANASTASIIA K - K 0-39 - GDAŃSK 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 37 JAFFKE JAROSŁAW M - M 40-49 - ŁEBCZ 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 63 MIOTK BEATA K - K 0-39 - STRZEPCZ GM. LINIA 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 72 OKRÓJ DANIEL M - M 0-39 - LINIA GM. LINIA 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 81 POTRYKUS BŁAŻEJ M - M 0-39 - NIEPOCZOŁOWICE BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM GM. LINIA 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 107 WORZALA WOJCIECH M - M 40-49 - GDYNIA 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]

MARSZ NW 5 km - XIV Wojewódzki Bieg Przełajowy Terenami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego - 5km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub GMINA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 208 NACZK LEONARD M 1 LĘBORK LĘBORKIE LWY 5km NW 0:38:45 7.74 [km/h] 0:07:45 [min/km]
2 210 PRZERWA ADRIAN M 2 LUBLIN LUBELSKIE MORSY 5km NW 0:40:46 7.36 [km/h] 0:08:09 [min/km]
3 205 KONKOL ANDRZEJ M 3 LĘBORK KREATIVSPORT 5km NW 0:41:17 7.27 [km/h] 0:08:15 [min/km]
4 202 CIROCKA MAŁGORZATA K 1 LĘBORK KREATIVSPORT 5km NW 0:41:37 7.21 [km/h] 0:08:19 [min/km]
5 211 WÓJCIK PIOTR M 4 GDYNIA MORSIK WETERAN 5km NW 0:44:35 6.73 [km/h] 0:08:55 [min/km]
6 214 GLISZCZYŃSKI ŁUKASZ M 5 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km NW 0:45:15 6.63 [km/h] 0:09:03 [min/km]
7 203 DUDKIEWICZ ANNA K 2 LĘBORK KREATIVSPORT 5km NW 0:46:02 6.52 [km/h] 0:09:12 [min/km]
8 201 BRONK GRAŻYNA K 3 KĘTRZYNO GM. LINIA 5km NW 0:47:11 6.36 [km/h] 0:09:26 [min/km]
9 204 FILIPÓW TADEUSZ M 6 LĘBORK NIEZRZESZONY 5km NW 0:49:57 6.01 [km/h] 0:09:59 [min/km]
10 206 KONKOL KRYSTYNA K 4 LĘBORK KREATIVSPORT 5km NW 0:50:06 5.99 [km/h] 0:10:01 [min/km]
11 219 ZAKRZEWSKA MARTA K 5 KĘTRZYNO GM. LINIA 5km NW 0:50:59 5.88 [km/h] 0:10:12 [min/km]
12 215 POLEJOWSKA MARIA K 6 LINIA - GM. LINIA 5km NW 0:53:10 5.64 [km/h] 0:10:38 [min/km]
13 216 POBŁOCKA-OCZK EWELINA K 7 LUZINO - 5km NW 0:53:27 5.61 [km/h] 0:10:41 [min/km]
14 217 MŁYŃSKA MARZENA K 8 LINIA - GM. LINIA 5km NW 0:53:54 5.57 [km/h] 0:10:47 [min/km]
15 213 SOLAK HALINA K 9 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km NW 0:56:55 5.27 [km/h] 0:11:23 [min/km]
16 209 NOWICKA HANNA K 10 MALCZYCE 5km NW 0:56:56 5.27 [km/h] 0:11:23 [min/km]
17 218 HILDEBRANDT KRYSTYNA K 11 LINIA - GM. LINIA 5km NW 0:57:31 5.22 [km/h] 0:11:30 [min/km]
- 207 MYSZK MARIOLA K - OSOWO LĘBORSKIE 5km NW 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ