Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świderska Katarzyna | Skórzec | Polska | Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono on-line |
2 | Kubaś Arkadiusz | Skórzec | Polska | Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
3 | Wysocki Mateusz | Skórzec | Polska | Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono on-line |
4 | Krasuska-Błachnio Ewa | Nowe Iganie | Polska | Bieg | TSC/Yulo | opłacono on-line |
5 | Skolimowska Ewa | Węgrów | Polska | Bieg | Aktywni Węgrów | |
6 | Radzka Sylwia | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
7 | Policińska-Koczkodaj Wioleta | Kotuń | Polska | Bieg | ||
8 | Skolimowski Piotr | Węgrów | Polska | Bieg | Aktywni Węgrów | |
9 | MARCINIUK AGATA | SIEDLCE | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono on-line |
10 | radzikowska joanna | siedlce | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
11 | JURCZYSZYN Krystian JURCZYSZYN | Warszawa | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
12 | Cześnik Marcin | Siedlce | Polska | Bieg | ||
13 | Marchel Monika | Karolina | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
14 | Wagner Magdalena | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
15 | Kosmalski Daniel | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
16 | Żyłka Przemysław | Wrocław | Polska | Bieg | ||
17 | Filipczynska Jolanta | Siedlce | Polska | Bieg | ||
18 | Kania Norbert | DĘBLIN | Polska | Bieg | ||
19 | Wołosz Patryk | Siedlce | Polska | Bieg | NWPL/Luki Team Siedlce/Greinplast | |
20 | Puszcz Radosław | Siedlce | Polska | Bieg | NWPL/Luki Team Siedlce/Greinplast | |
21 | Zienkiewicz Edyta | Siedlce | Polska | Bieg | ||
22 | Mątewka Przemysław | Siedlce | Polska | Bieg | ||
23 | Burgs Edyta | Siedlce | Polska | Bieg | CrossFit Siedlce | opłacono on-line |
24 | Burgs Michał | Siedlce | Polska | Bieg | Crossfit Siedlce | |
25 | Osiak Krzysztof | Szaniawy Poniaty | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
26 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
27 | Stańska Sylwia | Siedlce | Polska | Bieg | CrossFit Siedlce | opłacono on-line |
28 | Sawicka Małgorzata | Żelków | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
29 | Radzka Amelia | Siedlce | Polska | Biegi Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach | opłacono on-line |
30 | Mościcka Alicja | Siedlce | Polska | Biegi Dzieci | opłacono on-line | |
31 | Rymuza Mateusz | Przygody | Polska | Biegi Dzieci | Szkoła Podstawowa w Suchożebrach | opłacono |
32 | Rymuza Paulina | Przygody | Polska | Biegi Dzieci | Szkoła Podstawowa w Suchożebrach | opłacono |
33 | Błachnio Franek | Nowe Iganie | Polska | Biegi Dzieci | Triathlon siedlce club | opłacono on-line |
34 | Błachnio Antek | Nowe Iganie | Polska | Biegi Dzieci | Triathlon siedlce club | opłacono on-line |
35 | Błachnio Staś | Nowe Iganie | Polska | Biegi Dzieci | Triathlon siedlce club | opłacono on-line |
36 | Raczuk Amelia | Siedlce | Polska | Biegi Dzieci | Sp.8 Kawashi | opłacono on-line |
37 | Rydzewski Michał | Sokołów Podlaski | Polska | Biegi Dzieci | opłacono on-line | |
38 | Marciniak Szymon | Siedlce | Polska | Biegi Dzieci | MKS Pogoń Siedlce / SP 3 Siedlce | opłacono on-line |
39 | Solnica Jan | Cisie-Zagrudzie | Polska | Biegi Dzieci | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
40 | Pakosiński Leszek | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
41 | Stańczuk Paulina | Siedlce | Polska | Marsz NW | ||
42 | Marczyk Jerzy Paweł | Warszawa | Polska | Marsz NW | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
43 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | Marsz NW | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono on-line |
44 | Rydzewska Katarzyna | Sokołów Podlaski | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
45 | Grabczak Monika | SIEDLCE | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
46 | Wakuła Danuta | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
47 | Wyczółkowska Edyta | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
48 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Polska | Marsz NW | NWPL/Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
49 | Wójcik Barbara | Krzczonów | Polska | Marsz NW | NWPL/Luki Team Siedlce | opłacono on-line |
50 | Przybyłek Marysia | ŚMIGIEL | Polska | Marsz NW | NWPL / Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
51 | Miduch Krzysztof | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
52 | Bartosik Urszula | Niemce | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
53 | Kwaśna Małgorzata | Borki | Polska | Marsz NW | CHODZĘ Z SERcEM | opłacono on-line |
54 | Kwaśny Tomasz | Borki | Polska | Marsz NW | CHODZĘ Z SERcEM | opłacono on-line |
55 | Bartosiak Beata | Kotuń | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
56 | Włodarczyk Joanna | Żelechów | Polska | Marsz NW | Żelechów Team | opłacono on-line |
57 | Kacprzak Sławek | Justynów | Polska | Marsz NW | NWPL/ LZS Justynow | opłacono on-line |
58 | Świtała Karolina Świtała | Sieradz | Polska | Marsz NW | NWPL Garrosa Team | opłacono on-line |
59 | Szulc Marcin | Poznań | Polska | Marsz NW | NWPL/ Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
60 | Szulc Helena | Poznań | Polska | Marsz NW | NWPL/ Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
61 | Osiak Grażyna | Białystok | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
62 | Troniarz Stanisław | Raszyn | Polska | Marsz NW | ||
63 | Witczuk Aleksandra | Siedlce | Polska | Marsz NW | NWPL/Luki Team Siedlce/Greinplast | opłacono |
64 | Osiński Michał | Łódź | Polska | Marsz NW | NWPL/Tervel Team | opłacono on-line |
65 | Marchel Maria | Karolina | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
66 | Rychlik Grzegorz | Halasy | Polska | Marsz NW | ||
67 | Wołoszka Artur | Jamielnik-Kolonia 16 | Polska | Marsz NW | NordicWalkingPoland/LukiTeam Siedlce | opłacono on-line |
68 | Puchowska Krystyna | Cegłów | Polska | Marsz NW | opłacono | |
69 | Wiensak Angelika | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
70 | Lisiecka Ewa | siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
71 | Szczygielski Paweł | Siedlce | Polska | Marsz NW | NWPL/Luki Team Siedlce | |
72 | Florowski Mateusz | Siedlce | Polska | Marsz NW | Szkoła Podstawowa w Nowych Iganich | opłacono on-line |
73 | Cześnik Katarzyna | Siedlce | Polska | Marsz NW | Szkoła Podstawowa w Nowych Iganich | opłacono on-line |
74 | Korporowicz Izabela | Mrozy | Polska | Marsz NW | NWPL/Luki Team Siedlce/Greinplast | |
75 | Jóźwik Wojciech | Siedlce | Polska | Marsz NW | NWPL/Luki Team Siedlce/Greinplast | |
76 | Chwedorczuk Rafał | Siedlce | Polska | Marsz NW | NWPL/Luki Team Siedlce/Greinplast | |
77 | Rerutkiewicz Daniel | Siedlce | Polska | Marsz NW | NWPL/Luki Team Siedlce/Greinplast | |
78 | Wysokińska Anna | Stok Wiśniewski | Polska | Marsz NW | NWPL/Luki Team Siedlce/Greinplast | |
79 | Montewka Karolina | Siedlce | Polska | Marsz NW | NWPL/Luki Team Siedlce/Greinplast | |
80 | Sadlak Marcin | Siedlce | Polska | Marsz NW | NWPL/Luki Team Siedlce/Greinplast | |
81 | Jakimiak Piotrek | Siedlce | Polska | Marsz NW | NWPL/Luki Team Siedlce/Greinplast | |
82 | Jakimiak Krystyna | Siedlce | Polska | Marsz NW | NWPL/Luki Team Siedlce/Greinplast | |
83 | Hryciuk Waldemar | Biała Podlaska | Polska | Marsz NW | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | opłacono on-line |
84 | Bartosiewicz Łukasz | Gdańsk | Polska | Marsz NW | NWPL/ Luki Team | opłacono on-line |
85 | Bartosiewicz Aleksandra | Gdańsk | Polska | Marsz NW | NWPL/ Luki Team | opłacono on-line |
86 | Kulik Adam | Łukow | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
87 | Komar Monika | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
88 | Motyl ANNA | Belchatow | Polska | Marsz NW | NWPL/NW Bełchatów | |
89 | Męczyński Sylwester | Misie | Polska | Marsz NW | Fundacja W te pędy | opłacono on-line |
90 | Męczyńska Katarzyna | Misie | Polska | Marsz NW | Fundacja W te pędy | opłacono on-line |
91 | Męczyński Michał | Misie | Polska | Marsz NW | Fundacja W te pędy | opłacono on-line |
92 | Męczyński Mikołaj | Misie | Polska | Marsz NW | Fundacja W te pędy | opłacono on-line |
93 | Mańkowska Alicja | Siedlce | Polska | Marsz NW | ||
94 | Danielski Waldemar | Sokołów Podlaski | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
95 | Jurczyk Elżbieta | Bełchatów | Polska | Marsz NW | NWPL/NW Bełchatów | opłacono on-line |
96 | Marczak Beata | Bełchatów | Polska | Marsz NW | NWPL/NW Bełchatów | opłacono on-line |
97 | Trojanowska Dorota | Siedlce | Polska | Marsz NW | ||
98 | Tomas Ela | siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
99 | Kwapień Beata | Warszawa | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
100 | Hasiec Katarzyna | Warszawa | Polska | Marsz NW |
Wyświetleń: 12974