Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartosiak Beata | Kotuń | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
2 | Bartosiewicz Aleksandra | Gdańsk | Polska | Marsz NW | NWPL/ Luki Team | opłacono on-line |
3 | Bartosiewicz Łukasz | Gdańsk | Polska | Marsz NW | NWPL/ Luki Team | opłacono on-line |
4 | Bartosik Urszula | Niemce | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
5 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | Marsz NW | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono on-line |
6 | Burgs Edyta | Siedlce | Polska | Bieg | CrossFit Siedlce | opłacono on-line |
7 | Burgs Michał | Siedlce | Polska | Bieg | Crossfit Siedlce | |
8 | Błachnio Antek | Nowe Iganie | Polska | Biegi Dzieci | Triathlon siedlce club | opłacono on-line |
9 | Błachnio Franek | Nowe Iganie | Polska | Biegi Dzieci | Triathlon siedlce club | opłacono on-line |
10 | Błachnio Staś | Nowe Iganie | Polska | Biegi Dzieci | Triathlon siedlce club | opłacono on-line |
11 | Chwedorczuk Rafał | Siedlce | Polska | Marsz NW | NWPL/Luki Team Siedlce/Greinplast | |
12 | Cześnik Katarzyna | Siedlce | Polska | Marsz NW | Szkoła Podstawowa w Nowych Iganich | opłacono on-line |
13 | Cześnik Marcin | Siedlce | Polska | Bieg | ||
14 | Danielski Waldemar | Sokołów Podlaski | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
15 | Denejko Magda | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
16 | Filipczynska Jolanta | Siedlce | Polska | Bieg | ||
17 | Florowski Mateusz | Siedlce | Polska | Marsz NW | Szkoła Podstawowa w Nowych Iganich | opłacono on-line |
18 | Glowacka Maria | Siedlce | Polska | Marsz NW | skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała | opłacono on-line |
19 | Grabczak Monika | SIEDLCE | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
20 | Grzybowska Anna | Warszawa | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
21 | Głowacki Jarosław | Siedlce | Polska | Marsz NW | skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała | opłacono on-line |
22 | Hasiec Katarzyna | Warszawa | Polska | Marsz NW | ||
23 | Hryciuk Waldemar | Biała Podlaska | Polska | Marsz NW | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | opłacono on-line |
24 | Jakimiak Krystyna | Siedlce | Polska | Marsz NW | NWPL/Luki Team Siedlce/Greinplast | |
25 | Jakimiak Piotrek | Siedlce | Polska | Marsz NW | NWPL/Luki Team Siedlce/Greinplast | |
26 | Janecka Agnieszka | Piła | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
27 | Jóźwik Wojciech | Siedlce | Polska | Marsz NW | NWPL/Luki Team Siedlce/Greinplast | |
28 | Jurczyk Elżbieta | Bełchatów | Polska | Marsz NW | NWPL/NW Bełchatów | opłacono on-line |
29 | JURCZYSZYN Krystian JURCZYSZYN | Warszawa | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
30 | Kacprzak Sławek | Justynów | Polska | Marsz NW | NWPL/ LZS Justynow | opłacono on-line |
31 | Kania Norbert | DĘBLIN | Polska | Bieg | ||
32 | KISIELIŃSKA Grażyna | KISIELANY ŻMICHY | Polska | Marsz NW | Klub Zdrowego Stylu Życia | opłacono on-line |
33 | Komar Monika | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
34 | Korporowicz Izabela | Mrozy | Polska | Marsz NW | NWPL/Luki Team Siedlce/Greinplast | |
35 | Kosmalski Daniel | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
36 | Krasuska-Błachnio Ewa | Nowe Iganie | Polska | Bieg | TSC/Yulo | opłacono on-line |
37 | Kubaś Arkadiusz | Skórzec | Polska | Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
38 | Kulik Adam | Łukow | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
39 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Polska | Marsz NW | NWPL/Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
40 | Kwapień Beata | Warszawa | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
41 | Kwaśna Małgorzata | Borki | Polska | Marsz NW | CHODZĘ Z SERcEM | opłacono on-line |
42 | Kwaśny Tomasz | Borki | Polska | Marsz NW | CHODZĘ Z SERcEM | opłacono on-line |
43 | Lisiecka Ewa | siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
44 | Mańkowska Alicja | Siedlce | Polska | Marsz NW | ||
45 | Marchel Maria | Karolina | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
46 | Marchel Monika | Karolina | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
47 | Marciniak Szymon | Siedlce | Polska | Biegi Dzieci | MKS Pogoń Siedlce / SP 3 Siedlce | opłacono on-line |
48 | MARCINIUK AGATA | SIEDLCE | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono on-line |
49 | Marczak Beata | Bełchatów | Polska | Marsz NW | NWPL/NW Bełchatów | opłacono on-line |
50 | Marczyk Jerzy Paweł | Warszawa | Polska | Marsz NW | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
51 | Mątewka Przemysław | Siedlce | Polska | Bieg | ||
52 | Męczyńska Katarzyna | Misie | Polska | Marsz NW | Fundacja W te pędy | opłacono on-line |
53 | Męczyński Michał | Misie | Polska | Marsz NW | Fundacja W te pędy | opłacono on-line |
54 | Męczyński Mikołaj | Misie | Polska | Marsz NW | Fundacja W te pędy | opłacono on-line |
55 | Męczyński Sylwester | Misie | Polska | Marsz NW | Fundacja W te pędy | opłacono on-line |
56 | Miduch Krzysztof | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
57 | Montewka Karolina | Siedlce | Polska | Marsz NW | NWPL/Luki Team Siedlce/Greinplast | |
58 | Mościcka Alicja | Siedlce | Polska | Biegi Dzieci | opłacono on-line | |
59 | Motyl ANNA | Belchatow | Polska | Marsz NW | NWPL/NW Bełchatów | |
60 | Olejnicka Dorota | Warszawa | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
61 | Osiak Grażyna | Białystok | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
62 | Osiak Krzysztof | Szaniawy Poniaty | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
63 | Osiński Michał | Łódź | Polska | Marsz NW | NWPL/Tervel Team | opłacono on-line |
64 | Padzik Krystyna | Cegłów | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
65 | Pakosiński Leszek | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
66 | Policińska-Koczkodaj Wioleta | Kotuń | Polska | Bieg | ||
67 | Praduń Michał | Koszalin | Polska | Marsz NW | ||
68 | Przybyłek Marysia | ŚMIGIEL | Polska | Marsz NW | NWPL / Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
69 | Puchowska Krystyna | Cegłów | Polska | Marsz NW | opłacono | |
70 | Puszcz Radosław | Siedlce | Polska | Bieg | NWPL/Luki Team Siedlce/Greinplast | |
71 | Raczuk Amelia | Siedlce | Polska | Biegi Dzieci | Sp.8 Kawashi | opłacono on-line |
72 | Raczuk Paweł | Siedlce | Polska | Rajd - bieg i marsz honorowy - bez pomiaru czasu | Next sufity napinane | opłacono on-line |
73 | radzikowska joanna | siedlce | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
74 | Radzka Amelia | Siedlce | Polska | Biegi Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach | opłacono on-line |
75 | Radzka Sylwia | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
76 | Rerutkiewicz Daniel | Siedlce | Polska | Marsz NW | NWPL/Luki Team Siedlce/Greinplast | |
77 | Rychlik Grzegorz | Halasy | Polska | Marsz NW | ||
78 | Rydzewska Katarzyna | Sokołów Podlaski | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
79 | Rydzewski Michał | Sokołów Podlaski | Polska | Biegi Dzieci | opłacono on-line | |
80 | Rymuza Mateusz | Przygody | Polska | Biegi Dzieci | Szkoła Podstawowa w Suchożebrach | opłacono |
81 | Rymuza Paulina | Przygody | Polska | Biegi Dzieci | Szkoła Podstawowa w Suchożebrach | opłacono |
82 | Sadlak Marcin | Siedlce | Polska | Marsz NW | NWPL/Luki Team Siedlce/Greinplast | |
83 | Sawicka Małgorzata | Żelków | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
84 | Skolimowska Ewa | Węgrów | Polska | Bieg | Aktywni Węgrów | |
85 | Skolimowski Piotr | Węgrów | Polska | Bieg | Aktywni Węgrów | |
86 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
87 | Solnica Jan | Cisie-Zagrudzie | Polska | Biegi Dzieci | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
88 | Stańczuk Paulina | Siedlce | Polska | Marsz NW | ||
89 | Stańska Sylwia | Siedlce | Polska | Bieg | CrossFit Siedlce | opłacono on-line |
90 | Świderska Katarzyna | Skórzec | Polska | Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono on-line |
91 | Świtała Karolina Świtała | Sieradz | Polska | Marsz NW | NWPL Garrosa Team | opłacono on-line |
92 | Szczygielski Paweł | Siedlce | Polska | Marsz NW | NWPL/Luki Team Siedlce | |
93 | Szulc Helena | Poznań | Polska | Marsz NW | NWPL/ Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
94 | Szulc Marcin | Poznań | Polska | Marsz NW | NWPL/ Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
95 | Tomas Ela | siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
96 | Trojanowska Dorota | Siedlce | Polska | Marsz NW | ||
97 | Troniarz Stanisław | Raszyn | Polska | Marsz NW | ||
98 | Wagner Magdalena | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
99 | Wakuła Danuta | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
100 | Wiensak Angelika | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono |
Wyświetleń: 12957