Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szufrajda Robert | CHARZYKOWY | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
2 | Janik Andrzej | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | Komputronik Chojnice | opłacono on-line |
3 | Kuzan Sławek | Czarne | Polska | Bieg Główny - 10 km | Czarne Biega | opłacono on-line |
4 | Machoń Andrzej | Człuchów | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
5 | Gostomczyk Marcin | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
6 | Binger Mateusz | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | Fighting Dreamers | opłacono on-line |
7 | Kierski Andrzej | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
8 | Synoradzki Dawid | Brzeźno | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
9 | Szwankowski Hubert | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | FLORIAN CHOJNICE | opłacono on-line |
10 | Augustyńska Mirosława | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
11 | Kowalski Jarek | Człuchów | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
12 | Chlasta Rafał | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | TriTur Chojnice | opłacono on-line |
13 | Zieliński Przemysław | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
14 | Kaak Henryk | Raciąż | Polska | Bieg Główny - 10 km | Pobiegani | opłacono on-line |
15 | Jasieniecki Robert | Człuchów | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
16 | Galewski Ariel | Chojncie | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
17 | Stoltman Danuta | Małe Zanie | Polska | Bieg Główny - 10 km | TriTur Chojnice | opłacono on-line |
18 | Lewińska Iwona | Człuchów | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
19 | Król Krzysztof | Pawłówko | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
20 | Hutek Katarzyna | Rumia | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
21 | Stępień Karol | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
22 | WILK Artur | LICHNOWY | Polska | Bieg Główny - 10 km | Klub Strzelecki Chojnice | opłacono on-line |
23 | Kula Adam | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line |
24 | Kluczewska Emilia | Bytów | Polska | Bieg Główny - 10 km | Runtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
25 | Metel Izabela | Bytów | Polska | Bieg Główny - 10 km | Runtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
26 | Bąkowska Jolanta | Więcbork | Polska | Bieg Główny - 10 km | TKKF Wodnik Więcbork | opłacono on-line |
27 | Tobis Marcin | Słupsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Best Beasts | opłacono on-line |
28 | Czerwińska Katarzyna Czerwińska | Piastoszyn | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
29 | Wojsa Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
30 | Sołtysiak Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
31 | Czaplewski Krzysztof | Ostrowite | Polska | Bieg Główny - 10 km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
32 | Grugel Artur | Człuchów / Rychnowy | Polska | Bieg Główny - 10 km | TRI TUR Chojnice | opłacono on-line |
33 | Gałczyński Karol | Polnica | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
34 | Rogoza Mateusz | Zielin | Polska | Bieg Główny - 10 km | LKS Fenix Słupsk | opłacono on-line |
35 | Lenio Beata | Człuchów | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
36 | Kosmalski Patryk | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 10 km | CHKŻ Chojnice | opłacono on-line |
37 | Kosmalska Anna | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 10 km | TriTur Chojnice | opłacono on-line |
38 | Zaparuszewska Magdalena | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | TRI TUR CHOJNICE | opłacono on-line |
39 | Jakubowska Katarzyna | Sępólno Krajeńskie | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
40 | Przybysz Marcin | Sepolno Krajenskie | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
41 | Urowski Wojciech | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 10 km | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line |
42 | Bocian Maciej | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
43 | MIERNIK SZYMON | CHOJNICE | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
44 | Galan Jacek | Człuchów | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
45 | ImianowskI Łukasz | Człuchów | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
46 | Kwiatkowska Beata | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
47 | Fierek Bernadeta | Tuchola | Polska | Bieg Główny - 10 km | Biegam z Marysią | opłacono on-line |
48 | Szreder Dawid | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | TRIPAKA / Coach Tomasz Spaleniak | opłacono on-line |
49 | Miszewska Katarzyna | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
50 | Paterek Maciej | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
51 | Imianowska Daria | Człuchów | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
52 | Jeszka Dariusz | Powałki | Polska | Bieg Główny - 10 km | Jeszka TEAM | opłacono on-line |
53 | Jeszka Adrianna | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | Jeszka TEAM | opłacono on-line |
54 | Perzanowski Jarosław | Czarne | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
55 | Słabkowski Dawid | Człuchów | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
56 | Cygan Tomasz | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
57 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | florian chojnice | opłacono on-line |
58 | Gawin Marta | Gdynia | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
59 | Kowalik Patryk | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
60 | Szrama Justyna | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
61 | Krieger Łukasz | Chojniczki | Polska | Bieg Główny - 10 km | H2Oshop.pl / Lange Tri Coach | opłacono on-line |
62 | Blok Karol | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | ortopeda-blok.pl | opłacono on-line |
63 | Blok Karolina | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | ortopeda-blok.pl | opłacono on-line |
64 | Dorosz Grzegorz | Konstantowo | Polska | Bieg Główny - 10 km | TKFF Wodnik Więcbork | opłacono on-line |
65 | Wirkus Waldemar | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 10 km | FunRun | opłacono on-line |
66 | Wysocki Łukasz | Kamień Krajeński | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
67 | NARLOCH WOJCIECH | Pawłówko | Polska | Bieg Główny - 10 km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
68 | Kamrowska Sabina | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
69 | Reszczyński Paweł | Kościerzyna | Polska | Bieg Główny - 5 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line |
70 | Czaplewska Alicja | Ostrowite | Polska | Bieg Główny - 5 km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
71 | Kamińska Agata | Brusy | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
72 | Dyl Michał | Człuchów | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
73 | Dyl Mariola | Człuchów | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
74 | Zielińska Joanna | Przechlewo | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
75 | DORAWA NATALIA | PRZECHLEWO | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
76 | Sidorowski Michał | Swornegacie | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
77 | Łabedz Ilona | Przechlewo | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
78 | Papka Joanna | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
79 | Tomaszewicz Violetta | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
80 | Dziadczyk Krzysztof | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
81 | BRUNKA Barbara | Brusy | Polska | Bieg Główny - 5 km | Abacosun | opłacono on-line |
82 | Skwierawska Hanna | Nowe Ostrowite | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
83 | Januszewski Bogdan | Męcikał | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
84 | Januszewska Marcelina | Męcikał | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
85 | Matysiak Marlena | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 5 km | Serwis 24 Pawel Matysiak | opłacono on-line |
86 | Paterek Magdalena | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
87 | Ruta Joanna | Więcbork | Polska | Bieg Główny - 5 km | TKFF Wodnik Więcbork | opłacono on-line |
88 | Szmaglińska Karolina | Florian Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
89 | Satyła Tomasz | Czarne | Polska | Bieg Główny - 5 km | Czarne Biega | opłacono on-line |
90 | Bruski Tomasz | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
91 | Bruska Natalia | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
92 | MACHNICKA Aleksandra | Nieżywięć | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
93 | Hapka Karolina | Konarzyny | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
94 | Niemczyk Urszula | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line |
95 | Szultka Magdalena | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
96 | Stacherska Joanna | Dobojewo | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
97 | Szczepański Sławomir | Klawkowo | Polska | Bieg Główny - 5 km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
98 | Kamrowska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
99 | Kruk Anna | chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
100 | Rychlik Mateusz | Debrzno | Polska | Bieg Główny - 5 km | Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16319