Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Twardokus Stanisław Chojnice Bieg Rodzinny
302 Szreder Dawid Chojnice Bieg Główny - 10 km TRIPAKA / Coach Tomasz Spaleniak opłacono on-line
303 Soliński Olivier Chojnice Bieg Rodzinny Niepubliczne przedszkole integracyjne "SKRZATY"
304 Myszka Liliana Chojnice Bieg Rodzinny
305 Chamier Cieminska Kornelia Charzykowy Bieg Rodzinny
306 Chamier Cieminski Ignacy Charzykowy Bieg Rodzinny
307 Klajbor Anna Więcbork Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
308 Rydelski Jakub Tuchola Bieg Rodzinny
309 Rydelska Maria Tuchola Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
310 Miernik Witold Chojnice Bieg Rodzinny
311 MIERNIK SZYMON CHOJNICE Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
312 Bocian Maciej Charzykowy Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
313 Gierszewska Iga Charzykowy Bieg Rodzinny Akademia Przedszkolaka Smyk Male Przedszkole w Charzykowach
314 Kiżewski Nikodem Nieżychowice Bieg Rodzinny
315 Kiżewska Patrycja Nieżychowice Bieg Rodzinny
316 Kryzel Tomasz Człuchów Bieg Główny - 5 km WIKING RYCHNOWY opłacono on-line
317 Zaparuszewska Magdalena Chojnice Bieg Główny - 10 km TRI TUR CHOJNICE opłacono on-line
318 Suchacka Daria Rytel Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
319 Kruk Krzysztof chojnice Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
320 Kruk Paweł chojnice Bieg Rodzinny
321 Kruk Agatka chojnice Bieg Rodzinny
322 Kruk Anna chojnice Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
323 Suchacki Jan Rytel Bieg Rodzinny
324 Stacherski Hubert Dobojewo Bieg Rodzinny Podstawowa w Biskupnicy
325 Skurtys Amelia REDA Bieg Rodzinny
326 Skurtys Kornelia REDA Bieg Rodzinny
327 Stacherska Joanna Dobojewo Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
328 Grugel Artur Człuchów / Rychnowy Bieg Główny - 10 km TRI TUR Chojnice opłacono on-line
329 Fierek Nina Chojnice Bieg Rodzinny Przedszkole Niepubliczne Tęczowe Misie
330 Fierek Nikodem Chojnice Bieg Rodzinny Szkoła Podstawowa nr 3 Chojnice
331 Szultka Magdalena Chojnice Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
332 Bloch Mikołaj Nieżychowice Bieg Rodzinny
333 Wojsa Marcin Gdańsk Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
334 Niemczyk Urszula Chojnice Bieg Główny - 5 km Totalnie Biegnięci opłacono on-line
335 Sołtysiak Natalia Gdańsk Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
336 Gierszewska Patrycja Charzykowy Bieg Główny - 5 km
337 Kawka Kinga Charzykowy Bieg Główny - 5 km
338 Troka Paweł Nieżywięć Bieg Główny - 10 km
339 Troka Małgorzata Nieżywięć Bieg Główny - 5 km
340 Czekierda Szymon Sławęcin Bieg Główny - 5 km CHKS Kolejarz Chojnice
341 Puszkiewicz Arek Konin Bieg Główny - 5 km
342 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg Główny - 5 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
343 Szmaglinski Marcin Chojnice Bieg Główny - 5 km
344 Sidorowski Michał Swornegacie Bieg Główny - 5 km
345 Sidorowska Natalia Swornegacie Bieg Główny - 5 km
346 Janas-Breska Justyna Chojnice Bieg Główny - 10 km
347 Solińska Agnieszka Chojnice Bieg Główny - 5 km
348 Myszka Aleksandra Chojnice Bieg Główny - 5 km
349 Skurtys Dagmara REDA Bieg Główny - 5 km
350 Skurtys Cezary REDA Bieg Główny - 5 km


Wyświetleń: 6982

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ