wyniki 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 126 KRIEGER ŁUKASZ M 1 M OPEN 1 CHOJNICZKI H2OSHOP.PL / LANGE TRI COACH 10km 0:36:47 16.31 [km/h]
2 87 JANIK ANDRZEJ M 2 M OPEN 2 CHOJNICE KOMPUTRONIK CHOJNICE 10km 0:38:40 15.52 [km/h]
3 225 ROGOZA MATEUSZ M 3 M OPEN 3 ZIELIN LKS FENIX SŁUPSK 10km 0:39:27 15.21 [km/h]
4 283 SZREDER DAWID M 4 M OPEN 4 CHOJNICE TRIPAKA / COACH TOMASZ SPALENIAK 10km 0:40:18 14.89 [km/h]
5 120 KOSMALSKI PATRYK M 5 M OPEN 5 CHARZYKOWY CHKŻ CHOJNICE 10km 0:40:45 14.72 [km/h]
6 185 NARLOCH WOJCIECH M 6 M OPEN 6 PAWŁÓWKO FLORIAN CHOJNICE 10km 0:40:57 14.65 [km/h]
7 286 SZWANKOWSKI HUBERT M 7 M OPEN 7 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 10km 0:41:33 14.44 [km/h]
8 77 GOSTOMCZYK MARCIN M 8 M OPEN 8 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 10km 0:41:51 14.34 [km/h]
9 26 BOCIAN MACIEJ M 9 M OPEN 9 CHARZYKOWY 10km 0:41:53 14.33 [km/h]
10 213 PRZYBYSZ MARCIN M 10 M OPEN 10 SEPOLNO KRAJENSKIE 10km 0:42:42 14.05 [km/h]
11 329 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW M 11 M OPEN 11 CHOJNICE 10km 0:43:07 13.92 [km/h]
12 127 KRÓL KRZYSZTOF M 12 M OPEN 12 PAWŁÓWKO 10km 0:43:21 13.84 [km/h]
13 20 BINGER MATEUSZ M 13 M OPEN 13 CHOJNICE FIGHTING DREAMERS 10km 0:43:39 13.75 [km/h]
14 338 GALEWSKI ARIEL M 14 M OPEN 14 CHOJNCIE 10km 0:43:42 13.73 [km/h]
15 304 UROWSKI WOJCIECH M 15 M OPEN 15 CHARZYKOWY TOTALNIE BIEGNIĘCI 10km 0:43:53 13.67 [km/h]
16 367 TOBIS MARCIN M 16 M OPEN 16 SŁUPSK BEST BEASTS 10km 0:44:17 13.55 [km/h]
17 260 STĘPIEŃ KAROL M 17 M OPEN 17 CHOJNICE 10km 0:44:22 13.52 [km/h]
18 378 STĘPIŃSKI KRZYSZTOF M 18 M OPEN 18 0 10km 0:44:34 13.46 [km/h]
19 85 IMIANOWSKI ŁUKASZ M 19 M OPEN 19 CZŁUCHÓW 10km 0:45:13 13.27 [km/h]
20 315 WOJSA MARCIN M 20 M OPEN 20 GDAŃSK 10km 0:47:04 12.75 [km/h]
21 374 JANIKOWSKI DOMINIK M 21 M OPEN 21 CHOJNICE 10km 0:47:05 12.74 [km/h]
22 23 BLOK KAROL M 22 M OPEN 22 CHOJNICE ORTOPEDA-BLOK.PL 10km 0:47:24 12.66 [km/h]
23 246 JANIKOWSKI DAMIAN M 23 M OPEN 23 0 10km 0:47:27 12.64 [km/h]
24 157 MACHOŃ ANDRZEJ M 24 M OPEN 24 CZŁUCHÓW 10km 0:48:04 12.48 [km/h]
25 124 KOWALSKI JAREK M 25 M OPEN 25 CZŁUCHÓW 10km 0:48:06 12.47 [km/h]
26 380 DZIUBA SŁAWOMIR M 26 M OPEN 26 BYTÓW RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW 10km 0:48:31 12.37 [km/h]
27 43 CZAPLEWSKI KRZYSZTOF M 27 M OPEN 27 OSTROWITE FLORIAN CHOJNICE 10km 0:48:33 12.36 [km/h]
28 284 SZUFRAJDA ROBERT M 28 M OPEN 28 CHARZYKOWY 10km 0:48:41 12.32 [km/h]
29 138 KUZAN SŁAWEK M 29 M OPEN 29 CZARNE CZARNE BIEGA 10km 0:48:52 12.28 [km/h]
30 228 RUDNIK JERZY M 30 M OPEN 30 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 10km 0:49:12 12.20 [km/h]
31 104 KAAK HENRYK M 31 M OPEN 31 RACIĄŻ POBIEGANI 10km 0:49:25 12.14 [km/h]
32 119 KOSMALSKA ANNA K 1 K OPEN 1 CHARZYKOWY TRITUR CHOJNICE 10km 0:49:42 12.07 [km/h]
33 314 WIRKUS WALDEMAR M 32 M OPEN 32 CHARZYKOWY FUNRUN 10km 0:49:45 12.06 [km/h]
34 139 KWIATKOWSKA BEATA K 2 K OPEN 2 CHOJNICE 10km 0:49:55 12.02 [km/h]
35 321 WYSOCKI ŁUKASZ M 33 M OPEN 33 KAMIEŃ KRAJEŃSKI 10km 0:50:15 11.94 [km/h]
36 123 KOWALIK PATRYK M 34 M OPEN 34 CHOJNICE 10km 0:50:24 11.90 [km/h]
37 112 KIERSKI ANDRZEJ M 35 M OPEN 35 CHOJNICE 10km 0:50:25 11.90 [km/h]
38 167 MIERNIK SZYMON M 36 M OPEN 36 CHOJNICE 10km 0:50:25 11.90 [km/h]
39 337 GALAN JACEK M 37 M OPEN 37 CZŁUCHÓW 10km 0:51:01 11.76 [km/h]
40 272 SYNORADZKI DAWID M 38 M OPEN 38 BRZEŹNO 10km 0:51:22 11.68 [km/h]
41 84 IMIANOWSKA DARIA K 3 K OPEN 3 CZŁUCHÓW 10km 0:51:24 11.67 [km/h]
42 311 WILK ARTUR M 39 M OPEN 39 LICHNOWY KLUB STRZELECKI CHOJNICE 10km 0:51:50 11.58 [km/h]
43 53 DOROSZ GRZEGORZ M 40 M OPEN 40 KONSTANTOWO TKFF WODNIK WIĘCBORK 10km 0:52:00 11.54 [km/h]
44 261 STOLTMAN DANUTA K 4 K OPEN 4 MAŁE ZANIE TRITUR CHOJNICE 10km 0:52:25 11.45 [km/h]
45 10 AUGUSTYŃSKA MIROSŁAWA K 5 K OPEN 5 CHARZYKOWY 10km 0:52:48 11.36 [km/h]
46 250 SŁABKOWSKI DAWID M 41 M OPEN 41 CZŁUCHÓW 10km 0:53:03 11.31 [km/h]
47 35 CHLASTA RAFAŁ M 42 M OPEN 42 CHOJNICE TRITUR CHOJNICE 10km 0:53:03 11.31 [km/h]
48 36 CYGAN TOMASZ M 43 M OPEN 43 CHOJNICE 10km 0:53:05 11.30 [km/h]
49 376 PATRYKA DOMINIKA K 6 K OPEN 6 CHOJNICE 10km 0:53:35 11.20 [km/h]
50 257 SOŁTYSIAK NATALIA K 7 K OPEN 7 GDAŃSK 10km 0:54:36 10.99 [km/h]
51 83 HUTEK KATARZYNA K 8 K OPEN 8 RUMIA 10km 0:55:09 10.88 [km/h]
52 203 PERZANOWSKI JAROSŁAW M 44 M OPEN 44 CZARNE 10km 0:55:50 10.75 [km/h]
53 86 JAKUBOWSKA KATARZYNA K 9 K OPEN 9 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 10km 0:56:14 10.67 [km/h]
54 146 LENIO BEATA K 10 K OPEN 10 CZŁUCHÓW 10km 0:57:04 10.51 [km/h]
55 94 JASIENIECKI ROBERT M 45 M OPEN 45 CZŁUCHÓW 10km 0:58:00 10.34 [km/h]
56 147 LEWIŃSKA IWONA K 11 K OPEN 11 CZŁUCHÓW 10km 0:58:01 10.34 [km/h]
57 101 JESZKA ADRIANNA K 12 K OPEN 12 CHOJNICE JESZKA TEAM 10km 0:58:06 10.33 [km/h]
58 334 CZERWIŃSKA KATARZYNA K 13 K OPEN 13 PIASTOSZYN 10km 0:58:36 10.24 [km/h]
59 12 BĄKOWSKA JOLANTA K 14 K OPEN 14 WIĘCBORK TKKF WODNIK WIĘCBORK 10km 0:58:56 10.18 [km/h]
60 323 ZAPARUSZEWSKA MAGDALENA K 15 K OPEN 15 CHOJNICE TRI TUR CHOJNICE 10km 0:59:05 10.16 [km/h]
61 81 GRUGEL ARTUR M 46 M OPEN 46 CZŁUCHÓW / RYCHNOWY TRI TUR CHOJNICE 10km 0:59:06 10.15 [km/h]
62 364 SZRAMA JUSTYNA K 16 K OPEN 16 CHOJNICE 10km 0:59:23 10.10 [km/h]
63 169 MISZEWSKA KATARZYNA K 17 K OPEN 17 CHOJNICE 10km 1:00:43 9.88 [km/h]
64 67 FIEREK BERNADETA K 18 K OPEN 18 TUCHOLA BIEGAM Z MARYSIĄ 10km 1:01:40 9.73 [km/h]
65 71 GAŁCZYŃSKI KAROL M 47 M OPEN 47 POLNICA 10km 1:02:26 9.61 [km/h]
66 339 GIERSZEWSKA URSZULA K 19 K OPEN 19 CARREFOUR CHOJNICE 10km 1:04:30 9.30 [km/h]
67 72 GAWIN MARTA K 20 K OPEN 20 GDYNIA 10km 1:08:45 8.73 [km/h]

wyniki 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 202 PEEK MARCIN M 1 M OPEN 1 KOŚCIERZYNA POSZUKIWANY 5km 0:18:25 16.29 [km/h]
2 277 SZCZEPAŃSKI SŁAWOMIR M 2 M OPEN 2 KLAWKOWO FLORIAN CHOJNICE 5km 0:18:44 16.01 [km/h]
3 193 OSOWSKI MICHAŁ M 3 M OPEN 3 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE/ POMERANIA WINTER SWIMMING 5km 0:19:06 15.71 [km/h]
4 223 RESZCZYŃSKI PAWEŁ M 4 M OPEN 4 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 5km 0:19:06 15.71 [km/h]
5 132 KRYZEL TOMASZ M 5 M OPEN 5 CZŁUCHÓW WIKING RYCHNOWY 5km 0:19:16 15.57 [km/h]
6 377 RUTKOWSKI WOJCIECH M 6 M OPEN 6 CHOJNICE 5km 0:20:00 15.00 [km/h]
7 318 WOJTAS STEFAN M 7 M OPEN 7 CZŁUCHÓW 5km 0:20:16 14.80 [km/h]
8 190 OLKOWSKI PIOTR M 8 M OPEN 8 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 5km 0:20:29 14.65 [km/h]
9 66 ELERYK WOJCIECH M 9 M OPEN 9 CHOJNICE 5km 0:20:33 14.60 [km/h]
10 65 DZIADCZYK KRZYSZTOF M 10 M OPEN 10 CHOJNICE 5km 0:20:37 14.55 [km/h]
11 181 NARLOCH ARTUR M 11 M OPEN 11 BRZEŹNO 5km 0:20:53 14.37 [km/h]
12 340 GIERSZEWSKI PIOTR M 12 M OPEN 12 CHARZYKOWY 5km 0:20:56 14.33 [km/h]
13 308 WERNER KRZYSZTOF M 13 M OPEN 13 CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI 5km 0:21:19 14.07 [km/h]
14 154 ŁYCZYWEK JAN M 14 M OPEN 14 CHOJNICE JOHNY LATAWIEC 5km 0:21:38 13.87 [km/h]
15 281 SZMAGLIŃSKA KAROLINA K 1 K OPEN 1 FLORIAN CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 5km 0:21:41 13.84 [km/h]
16 251 SOBCZAK WOJCIECH M 15 M OPEN 15 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 5km 0:21:49 13.75 [km/h]
17 400 SIDOROWSKI MICHAŁ M 16 M OPEN 16 5km 0:22:03 13.61 [km/h]
18 173 MOWINSKI GRZEGORZ M 17 M OPEN 17 CHOJNICE 5km 0:23:52 12.57 [km/h]
19 207 PIEPIORKA MICHAŁ M 18 M OPEN 18 CHOJNICE TEMIS CHOJNICE 5km 0:23:53 12.56 [km/h]
20 31 BRUSKI TOMASZ M 19 M OPEN 19 CHARZYKOWY 5km 0:23:53 12.56 [km/h]
21 197 STRYSZYK MARCIN M 20 M OPEN 20 0 5km 0:23:54 12.55 [km/h]
22 236 RZECHTALSKI RAFAŁ M 21 M OPEN 21 CHOJNICE 5km 0:23:55 12.54 [km/h]
23 4 ADAMCZYK ŁUKASZ M 22 M OPEN 22 SŁAWĘCIN 5km 0:24:03 12.47 [km/h]
24 198 PATEREK MAGDALENA K 2 K OPEN 2 CHARZYKOWY 5km 0:24:24 12.30 [km/h]
25 75 GIERSZEWSKI KAROL M 23 M OPEN 23 CHOJNICE 5km 0:24:54 12.05 [km/h]
26 37 CYSEWSKA ZUZANNA K 3 K OPEN 3 BRUSY MKS CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 5km 0:24:55 12.04 [km/h]
27 151 LOREK MATEUSZ M 24 M OPEN 24 CHOJNICE 5km 0:25:00 12.00 [km/h]
28 354 KULAS MATEUSZ M 25 M OPEN 25 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:25:15 11.88 [km/h]
29 93 JANUSZEWSKI TOMASZ M 26 M OPEN 26 TUCHOLA 5km 0:25:23 11.82 [km/h]
30 322 WYSZOMIRSKA SYLWIA K 4 K OPEN 4 TUCHOLA 5km 0:25:26 11.80 [km/h]
31 56 DOROSZENKO HUBERT M 27 M OPEN 27 DEBRZNO MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY 5km 0:25:34 11.73 [km/h]
32 264 SUCHACKA DARIA K 5 K OPEN 5 RYTEL 5km 0:25:39 11.70 [km/h]
33 100 JAŻDŻEWSKA ELŻBIETA K 6 K OPEN 6 SŁUPSK BEST BEASTS 5km 0:25:43 11.67 [km/h]
34 371 WIRKUS KAMIL M 28 M OPEN 28 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:25:54 11.58 [km/h]
35 159 MARCZEWSKA MAŁGORZATA K 7 K OPEN 7 CZŁUCHÓW JW 3775 5km 0:26:10 11.46 [km/h]
36 175 MOWIŃSKI ARTUR M 29 M OPEN 29 CHOJNICE MOWIŃSKI TEAM ! 5km 0:26:12 11.45 [km/h]
37 49 DENKOWSKI BARTŁOMIEJ M 30 M OPEN 30 WROCŁAW 5km 0:26:20 11.39 [km/h]
38 369 WIELIŃSKA JUSTYNA K 8 K OPEN 8 CHOJNICE BEST BEASTS 5km 0:26:23 11.37 [km/h]
39 137 KURKOWSKI BARTOSZ M 31 M OPEN 31 CHOJNICE 5km 0:26:25 11.36 [km/h]
40 248 SKWIERAWSKA HANNA K 9 K OPEN 9 NOWE OSTROWITE 5km 0:26:32 11.31 [km/h]
41 19 BIELAWA MAGDA K 10 K OPEN 10 CHOJNICE 5km 0:26:41 11.24 [km/h]
42 70 GAŁCZYŃSKI FILIP M 32 M OPEN 32 CHARZYKOWY 5km 0:26:41 11.24 [km/h]
43 80 GROCHOWALSKI MIKOŁAJ M 33 M OPEN 33 DEBRZNO MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY 5km 0:26:42 11.24 [km/h]
44 231 RYCHLIK MATEUSZ M 34 M OPEN 34 DEBRZNO MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY 5km 0:26:43 11.23 [km/h]
45 7 ASZYK BARBARA K 11 K OPEN 11 SILNO 5km 0:26:44 11.22 [km/h]
46 370 WIRKUS DORIAN M 35 M OPEN 35 ZAMARTE CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:26:47 11.20 [km/h]
47 344 GOMSCH MIKOŁAJ M 36 M OPEN 36 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:26:49 11.19 [km/h]
48 195 OSTRYCHARZ MACIEJ M 37 M OPEN 37 CHOJNICE 5km 0:27:05 11.08 [km/h]
49 145 LENC MICHAŁ M 38 M OPEN 38 CHOJNICE 5km 0:27:10 11.04 [km/h]
50 82 HAPKA KAROLINA K 12 K OPEN 12 KONARZYNY 5km 0:27:19 10.98 [km/h]
51 212 PROCHOWSKI PATRYK M 39 M OPEN 39 DEBRZNO MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY 5km 0:27:19 10.98 [km/h]
52 237 SATYŁA TOMASZ M 40 M OPEN 40 CZARNE CZARNE BIEGA 5km 0:27:19 10.98 [km/h]
53 51 DORAWA MARTYNA K 13 K OPEN 13 ZBENINY 5km 0:27:24 10.95 [km/h]
54 89 JANKOWSKI SŁAWOMIR M 41 M OPEN 41 CHOJNICE 5km 0:27:25 10.94 [km/h]
55 353 KOZIEŁ RAFAŁ M 42 M OPEN 42 CZARNE 4X4 SZCZECINEK/ ZAZ CZARNE 5km 0:27:39 10.85 [km/h]
56 118 KOSMALA ALEKSANDRA K 14 K OPEN 14 SZCZEGLINO 5km 0:27:41 10.84 [km/h]
57 214 PRZYTARSKI MATEUSZ M 43 M OPEN 43 NOWA CERKIEW, POMORSKIE 5km 0:27:45 10.81 [km/h]
58 174 MOWIŃSKA MARTA K 15 K OPEN 15 CHOJNICE MOWIŃSKI TEAM ! 5km 0:27:45 10.81 [km/h]
59 3 ADAMCZYK EWELINA K 16 K OPEN 16 SŁAWĘCIN 5km 0:27:45 10.81 [km/h]
60 186 NAWROCKA BOGUMIŁA K 17 K OPEN 17 CHOJNICE 5km 0:27:47 10.80 [km/h]
61 263 STOLTMANN MATEUSZ M 44 M OPEN 44 CHOJNICE 5km 0:27:53 10.76 [km/h]
62 268 SUJAK TOMASZ M 45 M OPEN 45 CHOJNICZKI 5km 0:27:55 10.75 [km/h]
63 349 JASZDEJEWSKI MAREK M 46 M OPEN 46 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:28:01 10.71 [km/h]
64 172 MISZEWSKI TOMASZ M 47 M OPEN 47 CHOJNICE CHOJNICKIE KASZLAKI 5km 0:28:18 10.60 [km/h]
65 332 BEER RADOSŁAW M 48 M OPEN 48 SIENNO CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:28:33 10.51 [km/h]
66 312 WILK JOLANTA K 18 K OPEN 18 LICHNOWY TOTALNIE BIEGNIĘCI 5km 0:28:34 10.50 [km/h]
67 48 DĄBROWSKA DOMINIKA K 19 K OPEN 19 CHARZYKOWY 5km 0:28:42 10.45 [km/h]
68 192 OSOWSKI BARTOSZ M 49 M OPEN 49 MECIKAL 5km 0:28:43 10.45 [km/h]
69 368 WEŁNIŃSKA MILENA K 20 K OPEN 20 WITKOWO 5km 0:28:43 10.45 [km/h]
70 24 BLOK KAROLINA K 21 K OPEN 21 CHOJNICE ORTOPEDA-BLOK.PL 5km 0:28:49 10.41 [km/h]
71 357 NARLOCH SEBASTIAN M 50 M OPEN 50 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:28:53 10.39 [km/h]
72 63 DYL MICHAŁ M 51 M OPEN 51 CZŁUCHÓW 5km 0:28:58 10.36 [km/h]
73 274 SZADA BORZYSZKOWSKA MAŁGORZATA K 22 K OPEN 22 SWORNEGACIE 5km 0:28:59 10.35 [km/h]
74 365 SZULC JOANNA K 23 K OPEN 23 CHOJNICE 5km 0:29:00 10.34 [km/h]
75 62 DYL MARIOLA K 24 K OPEN 24 CZŁUCHÓW 5km 0:29:05 10.32 [km/h]
76 324 ZIELIŃSKA JOANNA K 25 K OPEN 25 PRZECHLEWO 5km 0:29:05 10.32 [km/h]
77 336 DREWCZYŃSKA TERESA K 26 K OPEN 26 CHOJNICE 5km 0:29:07 10.30 [km/h]
78 136 KULA KATARZYNA K 27 K OPEN 27 CHOJNICE 5km 0:29:15 10.26 [km/h]
79 360 PISZCZEK JACEK M 52 M OPEN 52 CHOJNICE 5km 0:29:48 10.07 [km/h]
80 176 MRÓWCZYŃSKA DOMINIKA K 28 K OPEN 28 CHOJNICE 5km 0:29:49 10.06 [km/h]
81 358 NIESŁONY DAMIAN M 53 M OPEN 53 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:29:49 10.06 [km/h]
82 142 LABENZ KLAUDIA K 29 K OPEN 29 CHARZYKOWY 5km 0:29:58 10.01 [km/h]
83 285 SZULTKA MAGDALENA K 30 K OPEN 30 CHOJNICE 5km 0:30:16 9.91 [km/h]
84 221 REDER ARTUR M 54 M OPEN 54 CHOJNICE 5km 0:30:23 9.87 [km/h]
85 91 JANUSZEWSKA MARCELINA K 31 K OPEN 31 MĘCIKAŁ 5km 0:30:24 9.87 [km/h]
86 92 JANUSZEWSKI BOGDAN M 55 M OPEN 55 MĘCIKAŁ 5km 0:30:24 9.87 [km/h]
87 40 CZAPLEWSKA ALICJA K 32 K OPEN 32 OSTROWITE FLORIAN CHOJNICE 5km 0:30:26 9.86 [km/h]
88 350 JERZYK ŁUKASZ M 56 M OPEN 56 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:30:28 9.85 [km/h]
89 130 KRUK KRZYSZTOF M 57 M OPEN 57 CHOJNICE 5km 0:30:47 9.75 [km/h]
90 129 KRUK ANNA K 33 K OPEN 33 CHOJNICE 5km 0:30:52 9.72 [km/h]
91 2 ADAMCZYK KAROL M 58 M OPEN 58 CHOJNICE 5km 0:31:17 9.59 [km/h]
92 333 CHROBAK ŁUKASZ M 59 M OPEN 59 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:31:20 9.57 [km/h]
93 238 SEMRAU MAŁGORZATA K 34 K OPEN 34 CHOJNICE 5km 0:31:21 9.57 [km/h]
94 287 ŚLIWIŃSKA MAGDALENA K 35 K OPEN 35 PAWŁOWO 5km 0:31:22 9.56 [km/h]
95 256 SOŁTYSIAK JAKUB M 60 M OPEN 60 CHOJNICE 5km 0:31:46 9.44 [km/h]
96 335 DALMAN ANITA K 36 K OPEN 36 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:31:50 9.42 [km/h]
97 219 RATAJCZAK MACIEJ M 61 M OPEN 61 NOWY TOMYŚL 5km 0:32:17 9.29 [km/h]
98 342 GREGORCZYK CEZARY M 62 M OPEN 62 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:32:17 9.29 [km/h]
99 343 GREGORCZYK MAGDALENA K 37 K OPEN 37 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:32:17 9.29 [km/h]
100 269 SYDORYK BARBARA K 38 K OPEN 38 CHOJNICE 5km 0:32:23 9.26 [km/h]
101 148 LITKOWSKA KAROLINA K 39 K OPEN 39 CHOJNICE 5km 0:32:23 9.26 [km/h]
102 105 KAMIŃSKA AGATA K 40 K OPEN 40 BRUSY 5km 0:32:25 9.25 [km/h]
103 149 LITKOWSKI JAKUB M 63 M OPEN 63 CHOJNICE TRITUR CHOJNICE 5km 0:32:29 9.24 [km/h]
104 341 GREGORCZYK ALEKSANDRA K 41 K OPEN 41 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:32:31 9.23 [km/h]
105 347 JASZDEJEWSKA DOROTA K 42 K OPEN 42 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:32:48 9.15 [km/h]
106 177 MRÓWCZYŃSKA ELWIRA K 43 K OPEN 43 CHOJNICE 5km 0:33:01 9.09 [km/h]
107 189 NYKS MONIKA K 44 K OPEN 44 OSTROWITE 5km 0:33:02 9.08 [km/h]
108 30 BRUSKA NATALIA K 45 K OPEN 45 CHARZYKOWY 5km 0:33:04 9.07 [km/h]
109 134 KUJAWSKA KAMILA K 46 K OPEN 46 CHOJNICE 5km 0:33:04 9.07 [km/h]
110 352 KOBUS MAŁGORZATA K 47 K OPEN 47 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:33:07 9.06 [km/h]
111 290 TOMASZEWICZ VIOLETTA K 48 K OPEN 48 CHOJNICE 5km 0:33:08 9.05 [km/h]
112 196 PAPKA JOANNA K 49 K OPEN 49 CHOJNICE 5km 0:33:08 9.05 [km/h]
113 208 PIESIK EWA K 50 K OPEN 50 PAWŁOWO 5km 0:33:34 8.94 [km/h]
114 107 KAMROWSKA SABINA K 51 K OPEN 51 CHOJNICE 5km 0:33:40 8.91 [km/h]
115 232 RYDELSKA MARIA K 52 K OPEN 52 TUCHOLA 5km 0:33:40 8.91 [km/h]
116 187 NIEMCZYK URSZULA K 53 K OPEN 53 CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI 5km 0:33:42 8.90 [km/h]
117 152 ŁABEDZ ILONA K 54 K OPEN 54 PRZECHLEWO 5km 0:34:02 8.81 [km/h]
118 78 GRABOWSKA ANNA K 55 K OPEN 55 KOCZAŁA 5km 0:34:03 8.81 [km/h]
119 258 STACHERSKA JOANNA K 56 K OPEN 56 DOBOJEWO 5km 0:34:03 8.81 [km/h]
120 345 GRZEGÓRSKA JOANNA K 57 K OPEN 57 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:34:06 8.80 [km/h]
121 356 NARLOCH MAŁGORZATA K 58 K OPEN 58 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:34:07 8.79 [km/h]
122 52 DORAWA NATALIA K 59 K OPEN 59 PRZECHLEWO 5km 0:34:09 8.78 [km/h]
123 230 RUTA JOANNA K 60 K OPEN 60 WIĘCBORK TKFF WODNIK WIĘCBORK 5km 0:34:35 8.67 [km/h]
124 115 KLAJBOR ANNA K 61 K OPEN 61 WIĘCBORK 5km 0:34:35 8.67 [km/h]
125 57 DREWCZYŃSKA ADRIANNA K 62 K OPEN 62 CHOJNICE 5km 0:34:35 8.67 [km/h]
126 331 BEER MAGDALENA K 63 K OPEN 63 SIENNO CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:34:42 8.65 [km/h]
127 32 BURDZIŃSKA - DORAWA AGNIESZKA K 64 K OPEN 64 CHOJNICE DREAM TEAM ARBONNE 5km 0:35:08 8.54 [km/h]
128 372 WIŚNIEWSKI MICHAŁ M 64 M OPEN 64 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:35:13 8.52 [km/h]
129 133 KUFEL MARIA K 65 K OPEN 65 BYDGOSZCZ 5km 0:35:21 8.49 [km/h]
130 245 PISZCZEK STANISŁAW M 65 M OPEN 65 0 5km 0:35:25 8.47 [km/h]
131 375 SKIBA SANDRA K 66 K OPEN 66 0 5km 0:35:38 8.42 [km/h]
132 156 MACHNICKI SEBASTIAN M 66 M OPEN 66 NIEŻYWIĘĆ 5km 0:35:59 8.34 [km/h]
133 288 TECA OLIWIA K 67 K OPEN 67 CZYCZKOWY 5km 0:36:22 8.25 [km/h]
134 218 RATAJCZAK KATARZYNA K 68 K OPEN 68 BUK 5km 0:36:22 8.25 [km/h]
135 164 MATYSIAK MARLENA K 69 K OPEN 69 CHARZYKOWY SERWIS 24 PAWEL MATYSIAK 5km 0:37:55 7.91 [km/h]
136 362 PRONDZYNSKA KINGA K 70 K OPEN 70 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:38:15 7.84 [km/h]
137 373 ZABROCKA PAULINA K 71 K OPEN 71 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:38:15 7.84 [km/h]
138 366 TARKIEWICZ LUCYNA K 72 K OPEN 72 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:38:23 7.82 [km/h]
139 351 KIEDROWSKA JOANNA K 73 K OPEN 73 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:38:56 7.71 [km/h]
140 346 GUZIŃSKA AGNIESZKA K 74 K OPEN 74 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:38:56 7.71 [km/h]
141 355 KULPIŃSKA EWELINA K 75 K OPEN 75 CARREFOUR CHOJNICE 5km 0:38:56 7.71 [km/h]
142 38 CZAPIEWSKA ALEKSANDRA K 76 K OPEN 76 CHOJNICE 5km 0:40:16 7.45 [km/h]
143 29 BRUNKA BARBARA K 77 K OPEN 77 BRUSY ABACOSUN 5km 0:42:12 7.11 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ