IV Bieg V Brygady Wileńskiej Grand Prix Kociewia 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Zaborowski Mariusz Malbork 10 km L opłacono on-line
2 Grucza Grzegorz Nowy Staw 10 km Biegam dla Zdrowia L opłacono on-line
3 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz 10 km Maratończyk Wielki Klincz L opłacono on-line
4 Dywelski Mirosław Tczew 10 km Biegający Tczew L opłacono on-line
5 Jasiński Mateusz Giżycko 10 km M
6 Dębski Tomasz Kwidzyn 10 km L
7 Bisewska Wiktoria Puck 10 km M
8 Bendik Maciej Starogard Gdański 10 km XL opłacono on-line
9 Tuwalska Małgorzata Gdańsk 10 km LKS Zantyr Sztum M opłacono on-line
10 MAJNA Kazimierz Gdynia 10 km Parkrun Gdynia XL opłacono on-line
11 Rożek Paulina Starogard Gdański 10 km M opłacono on-line
12 Piwowarczyk Piotr Liniewo 10 km Rajsklep. pl Liniewo biega L opłacono on-line
13 Dzierliński Paweł Świecie 10 km The Runners Świecie XL opłacono on-line
14 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn 10 km drużyna szpiku L opłacono on-line
15 Klejna Wiesława Zblewo 10 km KS Sokół Zblewo M opłacono on-line
16 Klejna Dawid Zblewo 10 km KS Sokół Zblewo XXL opłacono on-line
17 Kotecki Jarosław Skarszewy 10 km CUDAKI XL
18 Kruszyńska Barbara Tczew 10 km Biegający Tczew S opłacono on-line
19 Majkowski Tomasz Skórcz 10 km Aktywni Kociewiacy L opłacono on-line
20 Rakoczy Paweł Gdynia 10 km L opłacono on-line
21 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z 10 km S opłacono on-line
22 Malek Andrzej Kościerzyna 10 km Atlas Running Team S opłacono on-line
23 Konieczka Michał Osie 10 km XL opłacono on-line
24 Szarmach Anna Ocypel 10 km Szarmach Team M opłacono on-line
25 Szarmach Grzegorz Ocypel 10 km Szarmach Team XL opłacono on-line
26 Szarmach Sylwia Ocypel 10 km Szarmach Team L opłacono on-line
27 Skweres Adriana PELPLIN 10 km Ada biega S
28 Rogocki Jarosław Tczew 10 km L opłacono on-line
29 Dziedzic Andrzej Kwidzyn 10 km S opłacono on-line
30 Rekowski Kazimierz Tczew 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew L opłacono on-line
31 Czyszejuk Izabela Pasłęk 10 km M opłacono on-line
32 Stachowicz Karolina Skórcz 10 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd S
33 Frątczak Łukasz Pelplin 10 km L
34 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko 10 km OSP POGRODZIE L opłacono on-line
35 Kryszczuk Piotr Pasłęk 10 km M opłacono on-line
36 Legaszewski Roman Skórcz 10 km MX Skórcz/RRT M opłacono on-line
37 Wendt Patryk Kościerzyna 10 km Wencik Team S opłacono on-line
38 Mickiewicz Jan Grudziądz 10 km Grudziądz Biega M opłacono on-line
39 Wojciechowska Daria Kwidzyn 10 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN L opłacono on-line
40 Sprada Waldemar Osie 10 km OSP Osie L
41 Banach Tomasz Grudziądz 10 km L opłacono on-line
42 Hoffmann Daniel Zblewo 10 km KS Sokół Zblewo XXL opłacono on-line
43 Tumiłowicz Jerzy Licze 10 km Traktor team gmina Kwidzyn XL opłacono on-line
44 Slisewski Tomasz Starogard Gdański 10 km Polpharma Run Team M opłacono on-line
45 Żardecki Dawid Starogard Gdański 10 km Aktywni Kociewiacy L opłacono on-line
46 Sowiński Zbigniew Skórcz 10 km Aktywni Kociewiacy L opłacono on-line
47 Wójcik-Wicka Weronika Starogard Gdański 10 km KKB Starogard Gd. S opłacono on-line
48 Streng Dawid Starogard Gdański 10 km L opłacono on-line
49 Trapp Tomasz Starogard Gdański 10 km Beniaminek 03 Starogard Gdański M opłacono on-line
50 Grzonka Kamila Bytonia 10 km KS Sokół Zblewo L opłacono on-line
51 Felski Pawel Felski Starogard Gdański 10 km Dovista Activ team L opłacono on-line
52 Kordecki Robert Wielki Klincz 10 km Maratończyk Wielki Klincz L opłacono on-line
53 Różycki Ryszard Tczew 10 km Klub Kociewiak Tczew M
54 Kurkowski Marek Starogard Gdański 10 km Starogard gdański M opłacono on-line
55 Wnuk Stanisław Wielki Klincz 10 km Maratończyk Wielki Klincz L opłacono on-line
56 Loose Anna Starogard Gdański 10 km S opłacono on-line
57 Loose Bartosz Zblewo 10 km KS Sokół Zblewo M opłacono on-line
58 Wolski Jarosław Tczew 10 km DOVISTA ACTIVE TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW M opłacono on-line
59 Mykowski Tomasz Skórcz 10 km XL opłacono on-line
60 Sowiński Błażej Osie 10 km Ekstremalny Tata L opłacono on-line
61 Dudziak Mateusz Tczew 10 km Dovista Activ Team / Gwiazdeczka Tczew M opłacono on-line
62 Lenkiewicz Andrzej Bądki 10 km L opłacono on-line
63 Klin Anna Skórcz 10 km KS Sokół Zblewo M opłacono on-line
64 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański 10 km Oracze z Kociewia L opłacono on-line
65 Noga Grzegorz Skórcz 10 km Aktywni Kociewiacy M opłacono on-line
66 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie 10 km M opłacono on-line
67 Trygalska Paulina Pinczyn 10 km KS Sokół Zblewo S opłacono on-line


Wyświetleń: 1983

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ