IV Bieg V Brygady Wileńskiej Grand Prix Kociewia 2019

IV Bieg V Brygady Wileńskiej Grand Prix Kociewia 2019 - 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Kraj Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 61 DERDOWSKI MICHAŁ M 1 M 19-29 POL MIROTKI LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 10km 0:33:54 17.70 [km/h]
2 9 DZIERLIŃSKI PAWEŁ M 2 M 30-39 POL ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 10km 0:35:07 17.09 [km/h]
3 4 BORZYSZKOWSKI RAFAŁ M 3 M 30-39 POL WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 10km 0:35:22 16.97 [km/h]
4 34 NOGA GRZEGORZ M 4 M 19-29 1 POL SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:37:37 15.95 [km/h]
5 14 JARZYŃSKI DARIUSZ M 5 M 40-49 1 POL STAROGARD GDAŃSKI ORACZE Z KOCIEWIA 10km 0:37:41 15.92 [km/h]
6 6 DUDZIAK MATEUSZ M 6 M 19-29 2 POL TCZEW DOVISTA ACTIV TEAM / GWIAZDECZKA TCZEW 10km 0:37:53 15.84 [km/h]
7 25 LEGASZEWSKI ROMAN M 7 M 30-39 1 POL SKÓRCZ MX SKÓRCZ/RRT 10km 0:38:20 15.65 [km/h]
8 24 KURKOWSKI MAREK M 8 M 50-59 1 POL STAROGARD GDAŃSKI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:39:45 15.09 [km/h]
9 52 WENDT PATRYK M 9 M 30-39 2 POL KOŚCIERZYNA WENCIK TEAM 10km 0:39:57 15.02 [km/h]
10 58 ŻARDECKI DAWID M 10 M 19-29 3 POL STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:40:00 15.00 [km/h]
11 48 TRAPP TOMASZ M 11 M 40-49 2 POL STAROGARD GDAŃSKI BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:40:18 14.89 [km/h]
12 17 KLIN ANNA K 1 K 19-29 POL SKÓRCZ KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:41:38 14.41 [km/h]
13 29 MAJKOWSKI TOMASZ M 12 M 30-39 3 POL SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:41:54 14.32 [km/h]
14 43 STRENG DAWID M 13 M 30-39 4 POL STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:41:57 14.30 [km/h]
15 56 WÓJCIK-WICKA WERONIKA K 2 K 30-39 POL STAROGARD GDAŃSKI KKB STAROGARD GD. 10km 0:42:02 14.27 [km/h]
16 12 GRZONKA KAMILA K 3 K 30-39 POL BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:42:12 14.22 [km/h]
17 53 WNUK STANISŁAW M 14 M 50-59 2 POL WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 10km 0:42:18 14.18 [km/h]
18 19 KORDECKI ROBERT M 15 M 19-29 4 POL WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 10km 0:42:39 14.07 [km/h]
19 63 NOWAKOWSKI JERZY M 16 M 40-49 3 POL SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY IMX SKÓRCZ 10km 0:42:48 14.02 [km/h]
20 1 BANACH TOMASZ M 17 M 30-39 5 POL GRUDZIĄDZ 10km 0:43:03 13.94 [km/h]
21 28 LOOSE BARTOSZ M 18 M 30-39 6 POL ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:43:32 13.78 [km/h]
22 51 TUWALSKA MAŁGORZATA K 4 K 40-49 1 POL GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:43:33 13.78 [km/h]
23 65 STOSIK ARTUR M 19 M 50-59 3 POL PĄCZEWO 10km 0:45:51 13.09 [km/h]
24 8 DZIEDZIC ANDRZEJ M 20 M 19-29 5 POL KWIDZYN 10km 0:47:00 12.77 [km/h]
25 11 GRUCZA GRZEGORZ M 21 M 40-49 4 POL NOWY STAW BIEGAM DLA ZDROWIA 10km 0:47:55 12.52 [km/h]
26 3 BŁASZCZUK GRZEGORZ M 22 M 50-59 4 POL MIKOŁAJKI POMORSKIE 10km 0:47:57 12.51 [km/h]
27 60 SZCZEŚNIAK ADAM M 23 M 60-69 1 POL TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:48:04 12.48 [km/h]
28 35 PIWOWARCZYK PIOTR M 24 M 40-49 5 POL LINIEWO RAJSKLEP. PL LINIEWO BIEGA 10km 0:48:30 12.37 [km/h]
29 39 ROŻEK PAULINA K 5 K 19-29 1 POL STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:48:38 12.34 [km/h]
30 23 KRYSZCZUK PIOTR M 25 M 30-39 7 POL PASŁĘK 10km 0:49:19 12.17 [km/h]
31 36 RAKOCZY PAWEŁ M 26 M 50-59 5 POL GDYNIA 10km 0:49:37 12.09 [km/h]
32 57 ZABOROWSKI MARIUSZ M 27 M 30-39 8 POL MALBORK 10km 0:49:46 12.06 [km/h]
33 62 DĘBSKI TOMASZ M 28 M 50-59 6 POL KWIDZYN 10km 0:49:57 12.01 [km/h]
34 2 BENDIK MACIEJ M 29 M 30-39 9 POL STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:50:04 11.98 [km/h]
35 15 KLEJNA DAWID M 30 M 19-29 6 POL ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:50:26 11.90 [km/h]
36 13 HOFFMANN DANIEL M 31 M 30-39 10 POL ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:51:07 11.74 [km/h]
37 64 SOWIŃSKI ŁUKASZ M 32 M 30-39 11 POL OSIE EKSTREMALNY TATA 10km 0:51:19 11.69 [km/h]
38 50 TUMIŁOWICZ JERZY M 33 M 60-69 2 POL LICZE TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:51:30 11.65 [km/h]
39 49 TRYGALSKA PAULINA K 6 K 19-29 2 POL PINCZYN KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:52:11 11.50 [km/h]
40 47 ŚLĘZAK ADAM M 34 M 30-39 12 POL GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 10km 0:52:44 11.38 [km/h]
41 41 SOWIŃSKI BŁAŻEJ M 35 M 30-39 13 POL OSIE EKSTREMALNY TATA 10km 0:53:20 11.25 [km/h]
42 31 MALEK ANDRZEJ M 36 M 60-69 3 POL KOŚCIERZYNA ATLAS RUNNING TEAM 10km 0:53:25 11.23 [km/h]
43 21 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 7 K 30-39 1 POL M I Ł O B Ą D Z 10km 0:53:40 11.18 [km/h]
44 10 FELSKI PAWEL M 37 M 19-29 7 POL STAROGARD GDAŃSKI DOVISTA ACTIV TEAM 10km 0:54:23 11.03 [km/h]
45 38 ROGOCKI JAROSŁAW M 38 M 40-49 6 POL TCZEW 10km 0:54:44 10.96 [km/h]
46 22 KRUSZYŃSKA BARBARA K 8 K 50-59 1 POL TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:54:57 10.92 [km/h]
47 18 KONIECZKA MICHAŁ M 39 M 30-39 14 POL OSIE 10km 0:55:28 10.82 [km/h]
48 27 LOOSE ANNA K 9 K 30-39 2 POL STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:55:33 10.80 [km/h]
49 59 MYKOWSKI TADEUSZ M 40 M 40-49 7 POL SKÓRCZ 10km 0:55:38 10.78 [km/h]
50 55 WOLSKI JAROSŁAW M 41 M 40-49 8 POL TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:56:30 10.62 [km/h]
51 42 SOWIŃSKI ZBIGNIEW M 42 M 60-69 4 POL SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:56:57 10.54 [km/h]
52 37 REKOWSKI KAZIMIERZ M 43 M 60-69 5 POL TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 10km 0:57:14 10.48 [km/h]
53 26 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 44 M 60-69 6 POL BĄDKI 10km 0:59:25 10.10 [km/h]
54 54 WOJCIECHOWSKA DARIA K 10 K 19-29 3 POL KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 1:00:27 9.93 [km/h]
55 16 KLEJNA WIESŁAWA K 11 K 50-59 2 POL ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 1:01:06 9.82 [km/h]
56 46 SZARMACH SYLWIA K 12 K 30-39 3 POL OCYPEL SZARMACH TEAM 10km 1:01:24 9.77 [km/h]
57 44 SZARMACH ANNA K 13 K 30-39 4 POL OCYPEL SZARMACH TEAM 10km 1:01:24 9.77 [km/h]
58 7 DYWELSKI MIROSŁAW M 45 M 60-69 7 POL TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 1:02:29 9.60 [km/h]
59 30 MAJNA KAZIMIERZ M 46 M 60-69 8 POL GDYNIA PARKRUN GDYNIA 10km 1:02:29 9.60 [km/h]
60 5 CZYSZEJUK IZABELA K 14 K 30-39 5 POL PASŁĘK 10km 1:19:14 7.57 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ