III Wiosenna Sztafeta Nordic Walkig z integracją społeczną ,,Od juniora do seniora"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Grochowska Agnieszka Piła Sztafeta NW opłacono
2 Michalska Kryszak Marzena Piła Sztafeta NW opłacono
3 Kosicki Dariusz Rokietnica Sztafeta NW ROxKIJE opłacono
4 Kosicka Beata Rokietnica Sztafeta NW ROxKIJE opłacono
5 Rumińska Natalia Piła Członkowie Sailing Team Ferajna SAILING TEAM FERAJNA
6 Rumińska Ewelina PIŁA Członkowie Sailing Team Ferajna SAILING TEAM FERAJNA
7 Krutel Beata Piła Członkowie Sailing Team Ferajna Sailing Team Ferajna
8 Ludtke Ederhardt Piła Marsz NW Osób Niepełnosprawnych opłacono
9 Ludtke Elżbieta Piła Marsz NW Osób Niepełnosprawnych Koło PZN w Pile opłacono
10 Mielec Robert Piła Marsz NW Osób Niepełnosprawnych Koło PZN w Pile opłacono
11 Gapińska Marzena Piła Członkowie Sailing Team Ferajna Sailing Team Ferajna
12 Bartczak Stanisław Piła Sztafeta NW opłacono
13 Bartczak Iwona Piła Marsz NW Osób Niepełnosprawnych opłacono
14 Grzybek Grzegorz Piła Sztafeta NW Jeziorki Aktywna Wieś
15 Kąckowski Marek Jeziorki Marsz NW Osób Niepełnosprawnych Jeziorki Aktywna Wieś opłacono
16 Jasiłek Kama Radawnica Sztafeta NW
17 Jasiłek Przemysław Radawnica Sztafeta NW
18 Nowak Maciej Piła Sztafeta NW Pilscy Miłośnicy Nordic Walking opłacono
19 Felińczak Zuzanna Bydgoszcz Marsz NW Dzieci do lat 10 BYDGOSKIE ŻÓŁWIE opłacono
20 Sapa Stefania Bydgoszcz Sztafeta NW BYDGOSKIE ŻÓŁWIE opłacono
21 Sapa Dariusz Bydgoszcz Sztafeta NW BYDGOSKIE ŻÓŁWIE opłacono
22 Nowak Beata Piła Członkowie Sailing Team Ferajna Sailing Team Ferajna
23 Kąckowska-Szklarz Beata Jeziorki Sztafeta NW Jeziorki Aktywna Wieś opłacono
24 Jakiel-Mainieri Sabina Piła Sztafeta NW Czarne Pantery opłacono
25 Dragańska Katarzyna Borucino Sztafeta NW - Dzieci 10-14 lat Kijowe Siostry opłacono
26 Abramowicz Ewa Borucino Sztafeta NW Kijowe Siostry opłacono
27 Dymkowski Krzysztof Piła Sztafeta NW czarne pantery pila
28 ratka michał piła Sztafeta NW e-fizjo team opłacono
29 Wyrwicka Paulina Piła Sztafeta NW - Dzieci 10-14 lat
30 Przybył Marianna Piła Sztafeta NW opłacono
31 Strzelecka Antonina PIŁA Członkowie Sailing Team Ferajna Sailing Team Ferajna
32 Strzelecka Małgorzata Piła Członkowie Sailing Team Ferajna Sailing Team Ferajna
33 Strzelecki Sebastian Piła Członkowie Sailing Team Ferajna Sailing Team Ferajna
34 Szews Julia Piła Członkowie Sailing Team Ferajna Sailing Team Ferajna
35 Szew Jakub Piła Członkowie Sailing Team Ferajna Sailing Team Ferajna
36 Szews Anna Piła Członkowie Sailing Team Ferajna Sailing Team Ferajna
37 Szews Piotr Piła Członkowie Sailing Team Ferajna Sailing Team Ferajna
38 Borzych Andrzej Bydgoszcz Marsz NW Osób Niepełnosprawnych Jeziorki Aktywna Wieś
39 Nawrot Magdalena Piła Marsz NW Osób Niepełnosprawnych
40 Nawrot Przemysław Piła Marsz NW Osób Niepełnosprawnych Jeziorki Aktywna Wieś
41 Sykutera-Świerczyńska Katarzyna Piła Członkowie Sailing Team Ferajna Sailing Team Ferajna
42 Jurek Nikola Białośliwie Sztafeta NW - Dzieci 10-14 lat opłacono
43 Jurek Kamila Białośliwie Sztafeta NW opłacono
44 Kowalczuk Aleksandra Kowalczuk Jastrowie Sztafeta NW - Dzieci 10-14 lat Kijowe Siostry opłacono
45 Kowalczuk Maria Kowalczuk Jastrowie Sztafeta NW Kijowe Siostry opłacono
46 Zbielska Agnieszka PIŁA Członkowie Sailing Team Ferajna Sailing Team Ferajna opłacono
47 Radowska Agnieszka Piła Sztafeta NW
48 Nowak Bartłomiej Piła Członkowie Sailing Team Ferajna Sailing Team Ferajna


Wyświetleń: 2501

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ