III. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Arcimowicz Piotr Ustka Mega Aktywna Fabryka opłacono
2 Artsiukevich Vera Gdynia Mini
3 Baran Jacek Prabuty Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
4 Bońkowski Jarosław Gdańsk Mega MH Automatyka opłacono
5 Borzyszkowski Tomasz Tczew Mini Adva Optical Networking opłacono on-line
6 Bruderek Tomasz Gdańsk Mini ZIOMKI MTB TEAM opłacono on-line
7 Brunke Leszek Gdańsk Mega opłacono
8 Brunn Wojciech Tuchom Mega opłacono on-line
9 Brynda Tomasz Gdańsk Mini opłacono
10 Buczyńska Joanna Gdańsk Mini VO2max MTB Team opłacono on-line
11 Buczyński Arkadiusz Gdańsk Mega VO2max MTB Team opłacono on-line
12 Burzych Sławomir Bydgoszcz Mini
13 Byczyński Janusz Starogard Gdański Mini GK STG opłacono
14 Błażko Paweł Świecie Mini BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE opłacono on-line
15 Chwiołka Tomasz Pruszcz Gdański Mini opłacono on-line
16 Chyczewska Katarzyna Gdynia Mega opłacono on-line
17 Ciba Damian Rumia Mini TA KO TEAM opłacono on-line
18 Cieślak Robert Rumia Mini MajBike Team
19 Ciok Katarzyna Rumia Mini Norda Active Team opłacono
20 Cywińska Ewelina Rumia Mega MajBIKE Team
21 Czapp Michał Goreczyno Mini MTB START KARTUZY opłacono
22 Czechowski Marcin Gdańsk Mini ZIOMKI MTB TEAM opłacono on-line
23 Czernialis Rimas Rumia Mini HutchisonPorts Gdynia Team opłacono on-line
24 Dajek Janusz Gdańsk Mega opłacono on-line
25 Daniel Bartosz Gdynia Mini opłacono on-line
26 Degórski Marcin Reda Mini D3Team opłacono on-line
27 Deyk Adam Kartuzy Mini opłacono on-line
28 Dobkowski Tomasz Goręczyno Mega 7Up&Down opłacono on-line
29 Doppke Kacper Żarnowiec Mini KLIF TEAM CHŁAPOWO opłacono on-line
30 Duzowski Andrzej Kartuzy Mini
31 Duława Robert Gdynia Mega opłacono on-line
32 Dziecielski Jarek Gdynia Mega LUK-CONNECT Racing Team opłacono
33 Dzienisz Janusz Gdynia Mini Adva Optical Networking opłacono on-line
34 FALKOWSKI MICHAŁ MALBORK Mega opłacono on-line
35 Fijołek Jarek Gdańsk Mini www.opony3miasto.pl opłacono on-line
36 florczuk marek gdynia Mini opłacono
37 Formella Filip Kartuzy Mini MTB START KRTUZY opłacono
38 Frąckiewicz Iwona Gdańsk Mini opłacono on-line
39 Frydrychowicz Jacek Gdańsk Mega XTrack.com opłacono on-line
40 Gaca Marek Gdańsk Mini opłacono on-line
41 Galicki Bartłomiej Galicki Kwidzyn Mini MTB KWIDZYN TEAM opłacono
42 Gerlach Waldemar Inowrocław Mini opłacono on-line
43 Glaas Bartłomiej Gdańsk Mega NEXUS Team opłacono on-line
44 Gorazdowski Marcin Kłanino Mini KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
45 Górny Bartłomiej Malbork Mini
46 Górski Maciej Lębork Mega KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
47 Goyke Krzysztof Lubkowo Mini opłacono on-line
48 Grabowska Eliza Leśniewo Mini LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono
49 Grzyb Grzegorz RUMIA Mini NORDA ACTIVE TEAM opłacono
50 Grzywacz Maciej Gdynia Mega AZS Politechnika Gdańska opłacono
51 Guż Andrzej Gdańsk Mega opłacono on-line
52 Habaj Piotr Gdynia Mini Norda Active Team opłacono
53 Hanke Mateusz GDAŃSK Mega
54 Heidrich Tadeusz świecie Mini KK opłacono
55 Hillar Jacek Kwidzyn Mini Kwidzyn Biega
56 Hirsz Maciej Goręczyno Mega AZS Politechnika Gdańska opłacono
57 Hoge Rafał Puck Mini Pucka Grupa Rowerowa opłacono on-line
58 Jagoda Maciej Gdynia Mega opłacono on-line
59 Jakubowski Dominik Brodnica Mega Sunrace MossoPolska.pl
60 Janowski Krzysztof Gdańsk Mini opłacono on-line
61 Jarosiewicz Michal Gdansk Mega opłacono on-line
62 Jastrzębski Marcin Gdańsk Mini Deceuninck-Quick-Step opłacono
63 Jaworski Bartosz Kwidzyn Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono on-line
64 Jaworski Tomasz Sulnowo Mini BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE opłacono on-line
65 Jazdzewska Anna Kielpino Mini Rowerowe kaszuby opłacono
66 Jedynak Tomasz Gdańsk Mega opłacono
67 Jokiel Radosław Gdańsk Mega Rowersi Cycling Team opłacono on-line
68 JONATOWSKI Zygmunt Malbork Mini GK MALBORK
69 Joskowska Iwona Luzino Mini LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono
70 Jóźwik Rafał Kowale Mini Kowale opłacono on-line
71 Jurewicz Tomasz Gdynia Mini opłacono on-line
72 Jurga Maciej Slupsk Mini TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk opłacono on-line
73 Kaliszewski Jakub Gdańsk Mini TA KO TEAM opłacono on-line
74 Kamiński Bartłomiej Darzlubie Mini Pucka Grupa Rowerowa opłacono on-line
75 Kamiński Paweł Gdańsk Mini MTB START KARTUZY opłacono on-line
76 Kasprzak Kuba Pomieczyno Mini opłacono on-line
77 Kasprzak Radosław Gdynia Mega opłacono on-line
78 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Mini opłacono on-line
79 Klasa Paweł Kartuzy Mini opłacono on-line
80 Kolka Łukasz Kartuzy Mini Rowerem przez życie opłacono on-line
81 Kolka Zbigniew Grzybno Mini Top Bramy Hörmann opłacono on-line
82 Koralewski Mariusz Kwidzyn Mini TRTK
83 Korth Bożena Żarnowiec Mini opłacono on-line
84 Korth Damian Żarnowiec Mini NORDA ACTIVE TEAM opłacono on-line
85 Korwel Adam Kartuzy Mini MTB START KARTUZY opłacono
86 Kowalski Robert Banino Mini opłacono on-line
87 Kozłowski Mariusz Gdańsk Mini opłacono on-line
88 Kołodzik Grzegorz Żarnowiec Mega opłacono on-line
89 Kramp Daniel Kartuzy Mini MTB START KARTUZY opłacono
90 Krześniak Roman Świecie Mini Bart J-Bike opłacono on-line
91 KUCHNOWSKI HENRYK MINKOWICE Mini LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono
92 Kudela Magdalena Gdańsk Mini Team Wielki Ptak opłacono
93 Kukawka Agnieszka Gdynia Mini Norda Active Team opłacono
94 Kulling Monika Gnieżdżewo Mega opłacono on-line
95 Kurzyński Piotr Nowy Świat Mega Federal-Mogul Race Team opłacono on-line
96 Kuśpiet Rafał Gdańsk Mini Team Wielki Ptak opłacono
97 Kwaśniak Zdzisław Słupsk Mini Toyota Kawisbike Team Słupsk opłacono
98 Kwaśniewski Krzysztof Skarszewo 19 Mega Bart J-Bike opłacono on-line
99 Labon Piotr Koteże Mini GK STG opłacono
100 Laskowski Grzegorz Kartuzy Mini Rowerowe Kaszuby opłacono on-line


Wyświetleń: 11283

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ