Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7Up&Down | |||||||||
1 | Dobkowski Tomasz | Goręczyno | Mega | 7Up&Down | opłacono on-line | ||||
AMSports Bydgoszcz MTB Team | |||||||||
2 | Torzewski Jacek | Bydgoszcz | Mini | AMSports Bydgoszcz MTB Team | opłacono on-line | ||||
3 | Torzewska Małgorzata | Bydgoszcz | Mini | AMSports Bydgoszcz MTB Team | opłacono on-line | ||||
4 | Torzewski Sebastian | Bydgoszcz | Mega | AMSports Bydgoszcz MTB Team | opłacono on-line | ||||
5 | Wróblewska Justyna | Bydgoszcz | Mini | AMSports Bydgoszcz MTB Team | opłacono on-line | ||||
AZS Politechnika Gdańska | |||||||||
6 | Hirsz Maciej | Goręczyno | Mega | AZS Politechnika Gdańska | opłacono | ||||
7 | Grzywacz Maciej | Gdynia | Mega | AZS Politechnika Gdańska | opłacono | ||||
8 | Satrjan Izabela | Borowo | Mini | AZS Politechnika Gdańska | opłacono | ||||
AZS UG | |||||||||
9 | Przybysz Piotr Jan | Gdynia | Mega | AZS UG | opłacono on-line | ||||
Adva Optical Networking | |||||||||
10 | Borzyszkowski Tomasz | Tczew | Mini | Adva Optical Networking | opłacono on-line | ||||
11 | Dzienisz Janusz | Gdynia | Mini | Adva Optical Networking | opłacono on-line | ||||
Aktywna Fabryka | |||||||||
12 | Arcimowicz Piotr | Ustka | Mega | Aktywna Fabryka | opłacono | ||||
BIKE SALON TEAM | |||||||||
13 | Mrowiec Kamil | Warszawa | Mega | BIKE SALON TEAM | opłacono on-line | ||||
BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE | |||||||||
14 | Nikołajczyk Łukasz | Świecie | Mini | BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE | opłacono on-line | ||||
15 | Błażko Paweł | Świecie | Mini | BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE | opłacono on-line | ||||
16 | Papierowski Damian | Świecie | Mini | BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE | opłacono on-line | ||||
17 | Jaworski Tomasz | Sulnowo | Mini | BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE | opłacono on-line | ||||
18 | PEPLIŃSKI DANIEL | ŚWIECIE | Mini | BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE | opłacono on-line | ||||
19 | Matuszewski Adrian Matuszewski | Świecie | Mini | BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE | opłacono on-line | ||||
BST Banach Sport Team | |||||||||
20 | Tymiński Tomasz | Kowale | Mini | BST Banach Sport Team | opłacono on-line | ||||
Bart J-Bike | |||||||||
21 | Krześniak Roman | Świecie | Mini | Bart J-Bike | opłacono on-line | ||||
22 | Nierzwicki Piotr | Sulnowo | Mini | Bart J-Bike | opłacono on-line | ||||
23 | Kwaśniewski Krzysztof | Skarszewo 19 | Mega | Bart J-Bike | opłacono on-line | ||||
Biuro Rachunkowe EURO w Luzinie | |||||||||
24 | Wunsch Piotr | Luzino | Mini | Biuro Rachunkowe EURO w Luzinie | opłacono on-line | ||||
CAT M4 | |||||||||
25 | Petk Grzegorz | Gdańsk | Mini | CAT M4 | |||||
Cyklo Kwidzyn | |||||||||
26 | Podgórski Grzegorz | Kwidzyn | Mini | Cyklo Kwidzyn | opłacono | ||||
D3Team | |||||||||
27 | Degórski Marcin | Reda | Mini | D3Team | opłacono on-line | ||||
DEAF GARMIN GIANT | |||||||||
28 | Nowakowski Grzegorz Nowakowski | Bydgoszcz | Mini | DEAF GARMIN GIANT | opłacono on-line | ||||
Deceuninck-Quick-Step | |||||||||
29 | Jastrzębski Marcin | Gdańsk | Mini | Deceuninck-Quick-Step | opłacono | ||||
Dolina Noteci Racing Team | |||||||||
30 | Żukowski Artur | Słupsk | Mini | Dolina Noteci Racing Team | opłacono on-line | ||||
Dream Tri Team | |||||||||
31 | Ligenza Zbigniew | Pruszcz Gdański | Mini | Dream Tri Team | opłacono on-line | ||||
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||||||
32 | Baran Jacek | Prabuty | Mini | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||
33 | Jaworski Bartosz | Kwidzyn | Mini | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||||||
34 | Majewski Marek | Prabuty | Mini | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||
Epicentrum | |||||||||
35 | Superson Marcin | Gdynia | Mega | Epicentrum | opłacono on-line | ||||
Federal-Mogul Race Team | |||||||||
36 | Kurzyński Piotr | Nowy Świat | Mega | Federal-Mogul Race Team | opłacono on-line | ||||
GK MALBORK | |||||||||
37 | JONATOWSKI Zygmunt | Malbork | Mini | GK MALBORK | |||||
GK Malbork | |||||||||
38 | Wolanin Jakub | Malbork | Mega | GK Malbork | opłacono on-line | ||||
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER | |||||||||
39 | Śliwińska Natalia | Gdańsk | Mini | GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER | opłacono on-line | ||||
GK STG | |||||||||
40 | Migowski Ireneusz | Starogard Gdański | Mega | GK STG | opłacono on-line | ||||
41 | Oryl Grzegorz Oryl | Starogard Gdański | Mini | GK STG | opłacono | ||||
42 | Rozkocha Michał | Starogard Gdański | Mini | GK STG | opłacono | ||||
43 | Labon Piotr | Koteże | Mini | GK STG | opłacono | ||||
44 | Byczyński Janusz | Starogard Gdański | Mini | GK STG | opłacono | ||||
45 | Tymiński Jacek | Starogard Gdański | Mini | GK STG | opłacono | ||||
46 | Nowak Adam | Starogard Gdański | Mini | GK STG | opłacono | ||||
GK STG STAROGARD GDAŃSKI | |||||||||
47 | Sabinasz Grzegorz | Starogard Gdański | Mega | GK STG STAROGARD GDAŃSKI | opłacono | ||||
HOTEL CZTERY BRZOZY | |||||||||
48 | Tluszczak Rafał | GDYNIA | Mini | HOTEL CZTERY BRZOZY | opłacono on-line | ||||
HutchisonPorts Gdynia Team | |||||||||
49 | Czernialis Rimas | Rumia | Mini | HutchisonPorts Gdynia Team | opłacono on-line | ||||
KK | |||||||||
50 | Heidrich Tadeusz | świecie | Mini | KK | opłacono | ||||
KLIF TEAM CHŁAPOWO | |||||||||
51 | Paczuła Ireneusz | Lębork | Mini | KLIF TEAM CHŁAPOWO | opłacono on-line | ||||
52 | Piepka Mateusz | Starzyno | Mini | KLIF TEAM CHŁAPOWO | opłacono on-line | ||||
53 | Doppke Kacper | Żarnowiec | Mini | KLIF TEAM CHŁAPOWO | opłacono on-line | ||||
KLIF Team Chłapowo | |||||||||
54 | Gorazdowski Marcin | Kłanino | Mini | KLIF Team Chłapowo | opłacono on-line | ||||
KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |||||||||
55 | Maciejewski Sławomir | Lębork | Mega | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |||||
56 | Petka Tomasz | Lębork | Mini | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono on-line | ||||
57 | RZESZUTEK ZOFIA | SIERAKOWICE | Mini | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono on-line | ||||
KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |||||||||
58 | Górski Maciej | Lębork | Mega | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono | ||||
Klub Kolarska Wda Świecie | |||||||||
59 | Migdalski Marek Migdalski | Świecie | Mini | Klub Kolarska Wda Świecie | opłacono on-line | ||||
Komobike Scott | |||||||||
60 | Wyżlic Michał | Komorów | Mega | Komobike Scott | |||||
Kowale | |||||||||
61 | Jóźwik Rafał | Kowale | Mini | Kowale | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
62 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Mini | Kwidzyn Biega | |||||
LUK-CONNECT RACING TEAM | |||||||||
63 | Rolbiecka Alicja | Reda | Mega | LUK-CONNECT RACING TEAM | opłacono | ||||
64 | Grabowska Eliza | Leśniewo | Mini | LUK-CONNECT RACING TEAM | opłacono | ||||
65 | Joskowska Iwona | Luzino | Mini | LUK-CONNECT RACING TEAM | opłacono | ||||
66 | KUCHNOWSKI HENRYK | MINKOWICE | Mini | LUK-CONNECT RACING TEAM | opłacono | ||||
LUK-CONNECT Racing Team | |||||||||
67 | Dziecielski Jarek | Gdynia | Mega | LUK-CONNECT Racing Team | opłacono | ||||
LUK CONNECT Racing Team | |||||||||
68 | STYN MATEUSZ | Karwieńskie Błoto Pierwsze | Mini | LUK CONNECT Racing Team | opłacono | ||||
MHAutomatyka | |||||||||
69 | Ludwiniak Konrad | Gdańsk | Mega | MHAutomatyka | opłacono | ||||
MH Automatyka | |||||||||
70 | Bońkowski Jarosław | Gdańsk | Mega | MH Automatyka | opłacono | ||||
71 | Szczęsny Tomasz | Gdańsk | Mega | MH Automatyka | opłacono | ||||
72 | Tygielski Mateusz | Gdańsk | Mega | MH Automatyka | opłacono | ||||
MK Giant Racing Team | |||||||||
73 | Miłosz Krzysztof | Gdańsk | Mini | MK Giant Racing Team | opłacono on-line | ||||
MTB KWIDZYN TEAM | |||||||||
74 | Galicki Bartłomiej Galicki | Kwidzyn | Mini | MTB KWIDZYN TEAM | opłacono | ||||
75 | Marowski Mariusz | Kwidzyn | Mini | MTB KWIDZYN TEAM | opłacono on-line | ||||
76 | Michalik Jarosław | Kwidzyn | Mini | MTB KWIDZYN TEAM | opłacono on-line | ||||
MTB START KARTUZY | |||||||||
77 | Kamiński Paweł | Gdańsk | Mini | MTB START KARTUZY | opłacono on-line | ||||
MTB START KARTUZY | |||||||||
78 | Kramp Daniel | Kartuzy | Mini | MTB START KARTUZY | opłacono | ||||
79 | Korwel Adam | Kartuzy | Mini | MTB START KARTUZY | opłacono | ||||
80 | Czapp Michał | Goreczyno | Mini | MTB START KARTUZY | opłacono | ||||
81 | Mielewczyk Łukasz | Kartuzy | Mini | MTB START KARTUZY | opłacono | ||||
MTB START KRTUZY | |||||||||
82 | Formella Filip | Kartuzy | Mini | MTB START KRTUZY | opłacono | ||||
MTB Start Kartuzy | |||||||||
83 | Lewandowska Natalia | Kartuzy | Mini | MTB Start Kartuzy | opłacono | ||||
MajBIKE Team | |||||||||
84 | Cywińska Ewelina | Rumia | Mega | MajBIKE Team | |||||
85 | Modlińska Beata | Rumia | Mini | MajBIKE Team | |||||
MajBike Team | |||||||||
86 | Cieślak Robert | Rumia | Mini | MajBike Team | |||||
87 | Przybysz Piotr | Rumia | Mega | MajBike Team | opłacono on-line | ||||
88 | Majkowski Daniel | Gdynia | Mega | MajBike Team | |||||
NEXUS Team | |||||||||
89 | Mrozowicz Cezary | Gdynia | Mega | NEXUS Team | opłacono on-line | ||||
NEXUS Team | |||||||||
90 | Glaas Bartłomiej | Gdańsk | Mega | NEXUS Team | opłacono on-line | ||||
NORDA ACTIVE TEAM | |||||||||
91 | Żuczek Arkadiusz | Suchy Dwór | Mini | NORDA ACTIVE TEAM | opłacono on-line | ||||
92 | Korth Damian | Żarnowiec | Mini | NORDA ACTIVE TEAM | opłacono on-line | ||||
NORDA ACTIVE TEAM | |||||||||
93 | Grzyb Grzegorz | RUMIA | Mini | NORDA ACTIVE TEAM | opłacono | ||||
Never Give Up MTB Team | |||||||||
94 | Lewandowski Paweł | Gdynia | Mega | Never Give Up MTB Team | opłacono on-line | ||||
Norda Active Team | |||||||||
95 | Leszczyński Dariusz | Wejherowo | Mini | Norda Active Team | opłacono | ||||
96 | Lewandowski Patryk | Wejherowo | Mini | Norda Active Team | opłacono | ||||
97 | Wojewoda Adam | Rumia | Mega | Norda Active Team | opłacono on-line | ||||
98 | Pomieczyński Patryk | Wejherowo | Mini | Norda Active Team | opłacono on-line | ||||
99 | Leszczyńska Katarzyna | Wejherowo | Mini | Norda Active Team | opłacono | ||||
100 | Habaj Piotr | Gdynia | Mini | Norda Active Team | opłacono | ||||
101 | Żoga Jolanta | Rumia | Mini | Norda Active Team | opłacono | ||||
102 | Mosa Krzysztof | Rumia | Mini | Norda Active Team | opłacono | ||||
103 | Kukawka Agnieszka | Gdynia | Mini | Norda Active Team | opłacono | ||||
104 | Skałecki Tomasz | Reda | Mini | Norda Active Team | opłacono | ||||
105 | Ciok Katarzyna | Rumia | Mini | Norda Active Team | opłacono | ||||
106 | Wojewoda Jan | Rumia | Mini | Norda Active Team | opłacono on-line | ||||
Pucka Grupa Rowerowa | |||||||||
107 | Kamiński Bartłomiej | Darzlubie | Mini | Pucka Grupa Rowerowa | opłacono on-line | ||||
108 | Hoge Rafał | Puck | Mini | Pucka Grupa Rowerowa | opłacono on-line | ||||
RACK TEAM MTB | |||||||||
109 | Ludwikowski Arkadiusz | Gdańsk | Mini | RACK TEAM MTB | opłacono on-line | ||||
Rowerem przez życie | |||||||||
110 | Kolka Łukasz | Kartuzy | Mini | Rowerem przez życie | opłacono on-line | ||||
Rowerowe Kaszuby | |||||||||
111 | Laskowski Grzegorz | Kartuzy | Mini | Rowerowe Kaszuby | opłacono on-line | ||||
112 | Lewandowski Robert | Kartuzy | Mini | Rowerowe Kaszuby | opłacono | ||||
Rowerowe kaszuby | |||||||||
113 | Jazdzewska Anna | Kielpino | Mini | Rowerowe kaszuby | opłacono | ||||
Rowersi Cycling Team | |||||||||
114 | Jokiel Radosław | Gdańsk | Mega | Rowersi Cycling Team | opłacono on-line | ||||
Sanimar Bydgoszcz | |||||||||
115 | MARIAŃSKI LESZEK | Zamość | Mega | Sanimar Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
Sunrace MossoPolska.pl | |||||||||
116 | Jakubowski Dominik | Brodnica | Mega | Sunrace MossoPolska.pl | |||||
Sznycel Górski | |||||||||
117 | Sułek Grzegorz | Rzeszów | Mega | Sznycel Górski | opłacono on-line | ||||
TA KO TEAM | |||||||||
118 | Kaliszewski Jakub | Gdańsk | Mini | TA KO TEAM | opłacono on-line | ||||
119 | Ciba Damian | Rumia | Mini | TA KO TEAM | opłacono on-line | ||||
TA KO Team | |||||||||
120 | Tasior Paweł | Bożepole Wielkie | Mini | TA KO Team | opłacono on-line | ||||
TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk | |||||||||
121 | Latański Radoslaw | Kusice | Mini | TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk | opłacono | ||||
122 | Jurga Maciej | Slupsk | Mini | TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk | opłacono on-line | ||||
123 | Zelek Dorota | Słupsk | Mini | TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk | opłacono | ||||
124 | Tomaszewski Tomasz | Słupsk | Mini | TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk | opłacono | ||||
TRIGAR.pl MTB TEAM | |||||||||
125 | Szczygielski Pawel | gdansk | Mini | TRIGAR.pl MTB TEAM | opłacono | ||||
126 | Przekwas Kacper | Kwidzyn | Mini | TRIGAR.pl MTB TEAM | opłacono | ||||
TRTK | |||||||||
127 | Koralewski Mariusz | Kwidzyn | Mini | TRTK | |||||
Tczewski Klub Rowerowy | |||||||||
128 | Mróz Patryk | Tczew | Mega | Tczewski Klub Rowerowy | opłacono on-line | ||||
Team MX Skórcz | |||||||||
129 | Urmański Michał | Skórcz | Mini | Team MX Skórcz | |||||
Team Wielki Ptak | |||||||||
130 | Kudela Magdalena | Gdańsk | Mini | Team Wielki Ptak | opłacono | ||||
131 | Śliwiński Dariusz | Gdańsk | Mini | Team Wielki Ptak | opłacono on-line | ||||
132 | Kuśpiet Rafał | Gdańsk | Mini | Team Wielki Ptak | opłacono | ||||
133 | Wójcik Piotr | Gdańsk | Mini | Team Wielki Ptak | opłacono | ||||
Time MX Skórcz | |||||||||
134 | Wontka Piotr | Starogard Gdański | Mini | Time MX Skórcz | opłacono | ||||
Top Bramy Hörmann | |||||||||
135 | Kolka Zbigniew | Grzybno | Mini | Top Bramy Hörmann | opłacono on-line | ||||
Toyota Kawisbike Słupsk MTB team | |||||||||
136 | Lelukiewicz Rafał | Słupsk | Mini | Toyota Kawisbike Słupsk MTB team | |||||
137 | Leszczyński Adam | Gdynia | Mini | Toyota Kawisbike Słupsk MTB team | opłacono | ||||
Toyota Kawisbike Team Słupsk | |||||||||
138 | Kwaśniak Zdzisław | Słupsk | Mini | Toyota Kawisbike Team Słupsk | opłacono | ||||
VO2max MTB Team | |||||||||
139 | Wesołowski Artur | Gdańsk | Mega | VO2max MTB Team | opłacono on-line | ||||
140 | Buczyński Arkadiusz | Gdańsk | Mega | VO2max MTB Team | opłacono on-line | ||||
141 | Buczyńska Joanna | Gdańsk | Mini | VO2max MTB Team | opłacono on-line | ||||
VeloGD | |||||||||
142 | Skwarczak Mariusz | Gdynia | Mini | VeloGD | opłacono | ||||
Wysepka Team | |||||||||
143 | Polus Piotr | Bydgoszcz | Mega | Wysepka Team | opłacono on-line | ||||
XTrack.com | |||||||||
144 | Frydrychowicz Jacek | Gdańsk | Mega | XTrack.com | opłacono on-line | ||||
ZIOMKI MTB TEAM | |||||||||
145 | Peszek Krzysztof | Gdańsk | Mini | ZIOMKI MTB TEAM | opłacono on-line | ||||
146 | Bruderek Tomasz | Gdańsk | Mini | ZIOMKI MTB TEAM | opłacono on-line | ||||
147 | Czechowski Marcin | Gdańsk | Mini | ZIOMKI MTB TEAM | opłacono on-line | ||||
148 | Świeca Grzegorz | Gdańsk | Mini | ZIOMKI MTB TEAM | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
149 | Klasa Paweł | Kartuzy | Mini | opłacono on-line | |||||
150 | Zacharek Natalia | Gdańsk | Mini | opłacono on-line | |||||
151 | Brynda Tomasz | Gdańsk | Mini | opłacono | |||||
152 | Duzowski Andrzej | Kartuzy | Mini | ||||||
153 | Kaszubowska-Teofilak Justyna | Rumia | Mini | opłacono on-line | |||||
154 | TEOFILAK Jacek | RUMIA | Mini | opłacono on-line | |||||
155 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | Mini | opłacono on-line | |||||
156 | Siebert Krzysztof | Susz | Mini | ||||||
157 | Skąpski Jacek | Sopot | Mini | opłacono on-line | |||||
158 | Guż Andrzej | Gdańsk | Mega | opłacono on-line | |||||
159 | Brunn Wojciech | Tuchom | Mega | opłacono on-line | |||||
160 | Łepek Marcin | Malbork | Mini | opłacono on-line | |||||
161 | Rzeźnik Piotr | Gdańsk | Mini | opłacono on-line | |||||
162 | Słowik Michał | Gdynia | Mini | ||||||
163 | Matuła Bartłomiej | Banino | Mini | opłacono on-line | |||||
164 | Gaca Marek | Gdańsk | Mini | opłacono on-line | |||||
165 | Pogorzelski Jarek | Pszczółki | Mini | opłacono on-line | |||||
166 | Jedynak Tomasz | Gdańsk | Mega | opłacono | |||||
167 | Wenta Piotr | ŁEBUNIA | Mini | opłacono | |||||
168 | Deyk Adam | Kartuzy | Mini | opłacono on-line | |||||
169 | Wenta Gabriel | ŁEBUNIA | Mini | opłacono | |||||
170 | Wenta Brygida | ŁEBUNIA | Mini | opłacono | |||||
171 | Janowski Krzysztof | Gdańsk | Mini | opłacono on-line | |||||
172 | florczuk marek | gdynia | Mini | opłacono | |||||
173 | Jarosiewicz Michal | Gdansk | Mega | opłacono on-line | |||||
174 | Riebandt Sławek | Tczew | Mini | opłacono on-line | |||||
175 | Salzer Jacek | Minkowice | Mini | opłacono on-line | |||||
176 | Korth Bożena | Żarnowiec | Mini | opłacono on-line | |||||
177 | Rompczyk Wojciech | Gdynia | Mini | opłacono on-line | |||||
178 | Górny Bartłomiej | Malbork | Mini | ||||||
179 | Kołodzik Grzegorz | Żarnowiec | Mega | opłacono on-line | |||||
180 | Tamiła Rafal | Kwidzyn | Mini | opłacono | |||||
181 | Szymański Artur | Gdańsk | Mega | opłacono on-line | |||||
182 | MARIAŃSKA EMILIA MARIAŃSKA | Zamość | Mega | opłacono on-line | |||||
183 | Gerlach Waldemar | Inowrocław | Mini | opłacono on-line | |||||
184 | Chyczewska Katarzyna | Gdynia | Mega | opłacono on-line | |||||
185 | Mróz Krzysztof | Kwidzyn | Mega | opłacono on-line | |||||
186 | Brunke Leszek | Gdańsk | Mega | opłacono | |||||
187 | Kulling Monika | Gnieżdżewo | Mega | opłacono on-line | |||||
188 | Walczak Paweł | Juszkowo | Mini | opłacono on-line | |||||
189 | Kasprzak Radosław | Gdynia | Mega | opłacono on-line | |||||
190 | Szydłowski Maciej | Gdynia | Mini | opłacono on-line | |||||
191 | Wróblewski Rafał Wróblewski | Gdańsk | Mini | opłacono on-line | |||||
192 | FALKOWSKI MICHAŁ | MALBORK | Mega | opłacono on-line | |||||
193 | spandowski piotr | Gdańsk | Mega | opłacono on-line | |||||
194 | Chwiołka Tomasz | Pruszcz Gdański | Mini | opłacono on-line | |||||
195 | Hanke Mateusz | GDAŃSK | Mega | ||||||
196 | Suchecki Konrad | Gdansk | Mini | opłacono on-line | |||||
197 | Kozłowski Mariusz | Gdańsk | Mini | opłacono on-line | |||||
198 | Zaorski Krzysztof | Starkowo | Mini | opłacono on-line | |||||
199 | Piechna Jarosław | Świecie | Mini | opłacono on-line | |||||
200 | Zdrojewska Katarzyna | Kartuzy | Mega | opłacono on-line | |||||
201 | Romanowski Mateusz | Stare Pole | Mega | opłacono on-line | |||||
202 | Wiśniewski Dariusz | Gdynia | Mega | opłacono on-line | |||||
203 | Goyke Krzysztof | Lubkowo | Mini | opłacono on-line | |||||
204 | Kasprzak Kuba | Pomieczyno | Mini | opłacono on-line | |||||
205 | Artsiukevich Vera | Gdynia | Mini | ||||||
206 | Duława Robert | Gdynia | Mega | opłacono on-line | |||||
207 | Stupieńko Grzegorz | Gdańsk | Mini | opłacono | |||||
208 | Daniel Bartosz | Gdynia | Mini | opłacono on-line | |||||
209 | Strzyżewski Tomasz Strzyżewski | Wejherowo | Mini | ||||||
210 | Frąckiewicz Iwona | Gdańsk | Mini | opłacono on-line | |||||
211 | Jagoda Maciej | Gdynia | Mega | opłacono on-line | |||||
212 | Tołysz Michał | Bydgoszcz | Mini | ||||||
213 | Moszyński Marcin | Tczew | Mini | opłacono on-line | |||||
214 | Burzych Sławomir | Bydgoszcz | Mini | ||||||
215 | Szulc Marcin | Sierakowice | Mini | opłacono on-line | |||||
216 | Jurewicz Tomasz | Gdynia | Mini | opłacono on-line | |||||
217 | Dajek Janusz | Gdańsk | Mega | opłacono on-line | |||||
218 | Żuchliński Adam | Gdynia | Mega | ||||||
219 | Pietras Tomasz | Kartuzy | Mini | opłacono on-line | |||||
220 | Lica Kamil | Brodnica Górna | Mini | opłacono on-line | |||||
221 | Kowalski Robert | Banino | Mini | opłacono on-line | |||||
www.gammafinanse.pl | |||||||||
222 | Sieroński Marcin | Gdynia | Mini | www.gammafinanse.pl | opłacono on-line | ||||
www.opony3miasto.pl | |||||||||
223 | Fijołek Jarek | Gdańsk | Mini | www.opony3miasto.pl | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14844