III. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy

III TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy - MINI

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub FIT CHALLENGE x DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x Punkt 1
1 15 DEYK ADAM M 1 M 0-29 1 KARTUZY KASZUB MINI 1:09:44 26.24 [km/h] 11:17 [min/km] 0:43:58
2 146 MARCHLEWSKI MARCIN M 2 M 0-29 2 LUBAWA KOMOBIKE SCOTT KASZUB MINI 1:11:26 25.62 [km/h] 11:21 [min/km] 0:44:00
3 97 PODGÓRSKI GRZEGORZ M 3 M 0-29 3 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN MINI 1:12:21 25.29 [km/h] 11:22 [min/km] 0:45:10
4 103 ROZKOCHA MICHAŁ M 4 M 0-29 4 STAROGARD GDAŃSKI GK STG MINI 1:12:35 25.21 [km/h] 11:23 [min/km] 0:45:10
5 12 CZERNIALIS RIMAS M 5 M 40-49 1 RUMIA HUTCHISONPORTS GDYNIA TEAM MINI 1:12:36 25.21 [km/h] 11:23 [min/km] 0:45:11
6 115 SZCZYGIELSKI PAWEL M 6 M 30-39 1 GDANSK TRIGAR.PL MTB TEAM MINI 1:13:17 24.97 [km/h] 11:24 [min/km] 0:45:09
7 23 GALICKI BARTŁOMIEJ M 7 M 30-39 2 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM MINI 1:14:39 24.51 [km/h] 11:27 [min/km] 0:45:33
8 31 HOGE RAFAŁ M 8 M 30-39 3 PUCK PUCKA GRUPA ROWEROWA MINI 1:15:11 24.34 [km/h] 11:28 [min/km] 0:47:03
9 68 LEWANDOWSKI PATRYK M 9 M 0-29 5 WEJHEROWO NORDA ACTIVE TEAM KASZUB MINI 1:16:12 24.02 [km/h] 11:30 [min/km] 0:47:33
10 127 TORZEWSKI JACEK M 10 M 40-49 2 BYDGOSZCZ AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM MINI 1:17:09 23.72 [km/h] 11:32 [min/km] 0:47:05
11 112 STUPIEŃKO GRZEGORZ M 11 M 30-39 4 GDAŃSK MINI 1:17:17 23.68 [km/h] 11:32 [min/km] 0:48:01
12 150 DOLATOWSKI PIOTR M 12 M 0-29 6 GDAŃSK 0 MINI 1:17:24 23.64 [km/h] 11:32 [min/km] 0:49:02
13 51 KORWEL ADAM M 13 M 30-39 5 KARTUZY MTB START KARTUZY KASZUB MINI 1:17:27 23.63 [km/h] 11:32 [min/km] 0:48:02
14 152 WISZECKI ADAM M 14 M 40-49 3 SUCHY DWÓR 0 MINI 1:17:34 23.59 [km/h] 11:33 [min/km] 0:48:27
15 46 KLASA PAWEŁ M 15 M 30-39 6 KARTUZY KASZUB MINI 1:17:45 23.54 [km/h] 11:33 [min/km] 0:48:02
16 61 LABON PIOTR M 16 M 30-39 7 KOTEŻE GK STG MINI 1:18:05 23.44 [km/h] 11:34 [min/km] 0:48:09
17 106 SALZER JACEK M 17 M 30-39 8 MINKOWICE KASZUB MINI 1:19:44 22.95 [km/h] 11:37 [min/km] 0:48:09
18 4 BRYNDA TOMASZ M 18 M 30-39 9 GDAŃSK MINI 1:19:50 22.92 [km/h] 11:37 [min/km] 0:49:40
19 170 STRZYŻEWSKI TOMASZ M 19 M 0-29 7 WEJHEROWO KASZUB MINI 1:20:22 22.77 [km/h] 11:38 [min/km] 0:48:09
20 93 PETKA TOMASZ M 20 M 0-29 8 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK MINI 1:20:36 22.70 [km/h] 11:39 [min/km] 0:50:07
21 65 LESZCZYŃSKI ADAM M 21 M 30-39 10 GDYNIA TOYOTA KAWISBIKE SŁUPSK MTB TEAM MINI 1:20:37 22.70 [km/h] 11:39 [min/km] 0:49:39
22 63 LATAŃSKI RADOSLAW M 22 M 30-39 11 KUSICE TOYOTA KAWISBIKE TEAM SŁUPSK MINI 1:20:37 22.70 [km/h] 11:39 [min/km] 0:48:28
23 123 TEOFILAK JACEK M 23 M 30-39 12 RUMIA KASZUB MINI 1:20:38 22.70 [km/h] 11:39 [min/km] 0:48:49
24 29 HABAJ PIOTR M 24 M 30-39 13 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM MINI 1:20:43 22.67 [km/h] 11:39 [min/km] 0:50:17
25 43 KAMIŃSKI PAWEŁ M 25 M 40-49 4 GDAŃSK MTB START KARTUZY KASZUB MINI 1:21:23 22.49 [km/h] 11:40 [min/km] 0:49:37
26 129 TYMIŃSKI TOMASZ M 26 M 40-49 5 KOWALE BST BANACH SPORT TEAM MINI 1:21:35 22.43 [km/h] 11:40 [min/km] 0:50:17
27 128 TYMIŃSKI JACEK M 27 M 40-49 6 STAROGARD GDAŃSKI GK STG MINI 1:21:36 22.43 [km/h] 11:41 [min/km] 0:49:38
28 156 MARSZAŁEK DAWID M 28 M 30-39 14 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 0 MINI 1:22:22 22.22 [km/h] 11:42 [min/km] 0:51:31
29 17 DZIENISZ JANUSZ M 29 M 40-49 7 GDYNIA ADVA OPTICAL NETWORKING MINI 1:23:05 22.03 [km/h] 11:43 [min/km] 0:50:07
30 54 KRAMP DANIEL M 30 M 40-49 8 KARTUZY MTB START KARTUZY KASZUB MINI 1:23:16 21.98 [km/h] 11:44 [min/km] 0:50:42
31 108 SIEROŃSKI MARCIN M 31 M 30-39 15 GDYNIA WWW.GAMMAFINANSE.PL MINI 1:23:17 21.97 [km/h] 11:44 [min/km] 0:51:13
32 113 STYN MATEUSZ M 32 M 0-29 9 KARWIEŃSKIE BŁOTO PIERWSZE LUK-CONNECT RACING TEAM Fit Challenge (100kg +) MINI 1:23:40 21.87 [km/h] 11:45 [min/km] 0:50:37
33 119 ŚLIWIŃSKI DARIUSZ M 33 M 40-49 9 GDAŃSK TEAM WIELKI PTAK KASZUB MINI 1:23:50 21.83 [km/h] 11:45 [min/km] 0:52:34
34 158 ŁUKASIK MACIEJ M 34 M 30-39 16 TCZEW GK GRYF TCZEW 0 MINI 1:23:54 21.81 [km/h] 11:45 [min/km] 0:52:01
35 74 MAROWSKI MARIUSZ M 35 M 30-39 17 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM MINI 1:24:04 21.77 [km/h] 11:45 [min/km] 0:51:31
36 80 MIKOŁAJEWSKI ARKADIUSZ M 36 M 30-39 18 ELBLĄG MINI 1:24:19 21.70 [km/h] 11:46 [min/km] 0:51:19
37 153 WISZECKI JAKUB M 37 M 0-29 10 SUCHY DWÓR 0 MINI 1:24:27 21.67 [km/h] 11:46 [min/km] 0:52:28
38 101 RIEBANDT SŁAWEK M 38 M 30-39 19 TCZEW MINI 1:24:28 21.67 [km/h] 11:46 [min/km] 0:51:18
39 72 LUDWIKOWSKI ARKADIUSZ M 39 M 40-49 10 GDAŃSK RACK TEAM MTB MINI 1:24:35 21.64 [km/h] 11:46 [min/km] 0:52:31
40 71 LIGENZA ZBIGNIEW M 40 M 40-49 11 PRUSZCZ GDAŃSKI DREAM TRI TEAM MINI 1:24:45 21.59 [km/h] 11:47 [min/km] 0:51:53
41 42 KAMIŃSKI BARTŁOMIEJ M 41 M 30-39 20 DARZLUBIE PUCKA GRUPA ROWEROWA MINI 1:25:21 21.44 [km/h] 11:48 [min/km] 0:52:25
42 89 PACZUŁA IRENEUSZ M 42 M 30-39 21 LĘBORK KLIF TEAM CHŁAPOWO MINI 1:25:21 21.44 [km/h] 11:48 [min/km] 0:52:30
43 19 FLORCZUK MAREK M 43 M 30-39 22 GDYNIA MINI 1:25:29 21.41 [km/h] 11:48 [min/km] 0:52:47
44 77 MICHALIK JAROSŁAW M 44 M 40-49 12 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM MINI 1:25:46 21.34 [km/h] 11:49 [min/km] 0:52:38
45 84 NIERZWICKI PIOTR M 45 M 30-39 23 SULNOWO BART J-BIKE MINI 1:26:29 21.16 [km/h] 11:50 [min/km] 0:52:30
46 41 KALISZEWSKI JAKUB M 46 M 40-49 13 GDAŃSK TA KO TEAM MINI 1:26:30 21.16 [km/h] 11:50 [min/km] 0:53:24
47 16 DOPPKE KACPER M 47 M 0-29 11 ŻARNOWIEC KLIF TEAM CHŁAPOWO KASZUB MINI 1:26:48 21.08 [km/h] 11:51 [min/km] 0:54:46
48 122 TASIOR PAWEŁ M 48 M 40-49 14 BOŻEPOLE WIELKIE TA KO TEAM MINI 1:26:53 21.06 [km/h] 11:51 [min/km] 0:53:20
49 25 GORAZDOWSKI MARCIN M 49 M 40-49 15 KŁANINO KLIF TEAM CHŁAPOWO KASZUB MINI 1:27:34 20.90 [km/h] 11:52 [min/km] 0:53:35
50 144 ŻUCZEK ARKADIUSZ M 50 M 40-49 16 SUCHY DWÓR NORDA ACTIVE TEAM MINI 1:27:42 20.87 [km/h] 11:53 [min/km] 0:53:37
51 136 WÓJCIK PIOTR M 51 M 30-39 24 GDAŃSK TEAM WIELKI PTAK MINI 1:28:25 20.70 [km/h] 11:54 [min/km] 0:52:44
52 78 MIELEWCZYK ŁUKASZ M 52 M 30-39 25 KARTUZY MTB START KARTUZY KASZUB MINI 1:28:32 20.67 [km/h] 11:54 [min/km] 0:52:35
53 109 SKAŁECKI TOMASZ M 53 M 40-49 17 REDA NORDA ACTIVE TEAM KASZUB MINI 1:28:37 20.65 [km/h] 11:54 [min/km] 0:53:25
54 125 TOMASZEWSKI TOMASZ M 54 M 30-39 26 SŁUPSK TOYOTA KAWISBIKE TEAM SŁUPSK MINI 1:28:37 20.65 [km/h] 11:54 [min/km] 0:54:18
55 6 BYCZYŃSKI JANUSZ M 55 M 50+ 1 STAROGARD GDAŃSKI GK STG MINI 1:28:43 20.63 [km/h] 11:55 [min/km] 0:53:13
56 26 GOYKE KRZYSZTOF M 56 M 0-29 12 LUBKOWO MINI 1:28:43 20.63 [km/h] 11:55 [min/km] 0:52:27
57 168 ZASTAWNY MARIUSZ M 57 M 30-39 27 RUMIA AD LOGISTICS GDYNIA 0 MINI 1:28:51 20.60 [km/h] 11:55 [min/km] 0:55:47
58 75 MATUŁA BARTŁOMIEJ M 58 M 30-39 28 BANINO MINI 1:28:51 20.60 [km/h] 11:55 [min/km] 0:53:41
59 22 GACA MAREK M 59 M 30-39 29 GDAŃSK MINI 1:29:08 20.53 [km/h] 11:55 [min/km] 0:54:47
60 86 NOWAK ADAM M 60 M 30-39 30 STAROGARD GDAŃSKI GK STG MINI 1:29:14 20.51 [km/h] 11:56 [min/km] 0:53:23
61 111 SKWARCZAK MARIUSZ M 61 M 30-39 31 GDYNIA VELOGD MINI 1:29:41 20.41 [km/h] 11:56 [min/km] 0:54:49
62 149 CIEŚLAK ROBERT M 62 M 30-39 32 RUMIA MAJBIKE TEAM MINI 1:29:50 20.37 [km/h] 11:57 [min/km] 0:55:46
63 138 WRÓBLEWSKI RAFAŁ M 63 M 40-49 18 GDAŃSK MINI 1:30:04 20.32 [km/h] 11:57 [min/km] 0:54:45
64 2 BORZYSZKOWSKI TOMASZ M 64 M 40-49 19 TCZEW ADVA OPTICAL NETWORKING MINI 1:30:09 20.30 [km/h] 11:57 [min/km] 0:55:48
65 130 WALCZAK PAWEŁ M 65 M 40-49 20 JUSZKOWO MINI 1:30:20 20.26 [km/h] 11:58 [min/km] 0:55:54
66 39 JUREWICZ TOMASZ M 66 M 30-39 33 GDYNIA MINI 1:30:58 20.12 [km/h] 11:59 [min/km] 0:55:36
67 139 WUNSCH PIOTR M 67 M 40-49 21 LUZINO BIURO RACHUNKOWE EURO W LUZINIE MINI 1:31:07 20.08 [km/h] 11:59 [min/km] 0:54:49
68 160 KAŁĘDKIEWICZ MARCIN M 68 M 30-39 34 RUMIA 0 MINI 1:31:17 20.05 [km/h] 11:00 [min/km] 0:54:42
69 154 GROTH WOJCIECH M 69 M 0-29 13 KARTUZY MTB START KARTUZY KASZUB MINI 1:32:11 19.85 [km/h] 11:01 [min/km] 0:55:17
70 37 JOSKOWSKA IWONA K 1 K 40+ 1 LUZINO LUK-CONNECT RACING TEAM MINI 1:32:16 19.83 [km/h] 11:02 [min/km] 0:57:19
71 66 LESZCZYŃSKI DARIUSZ M 70 M 40-49 22 WEJHEROWO NORDA ACTIVE TEAM MINI 1:32:24 19.81 [km/h] 11:02 [min/km] 0:55:58
72 157 MIELEWCZYK MICHAŁ M 71 M 40-49 23 KOŚCIERZYNA 0 MINI 1:32:30 19.78 [km/h] 11:02 [min/km] 0:56:37
73 10 CZAPP MICHAŁ M 72 M 40-49 24 GORECZYNO MTB START KARTUZY KASZUB MINI 1:32:31 19.78 [km/h] 11:02 [min/km] 0:56:00
74 134 WOJEWODA JAN M 73 M 0-29 14 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM MINI 1:32:39 19.75 [km/h] 11:02 [min/km] 0:55:53
75 118 ŚLIWIŃSKA NATALIA K 2 K 0-29 1 GDAŃSK GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER KASZUB MINI 1:32:59 19.68 [km/h] 11:03 [min/km] 0:57:26
76 99 POMIECZYŃSKI PATRYK M 74 M 30-39 35 WEJHEROWO NORDA ACTIVE TEAM KASZUB MINI 1:33:05 19.66 [km/h] 11:03 [min/km] 0:56:28
77 60 KWAŚNIAK ZDZISŁAW M 75 M 50+ 2 SŁUPSK TOYOTA KAWISBIKE TEAM SŁUPSK MINI 1:33:30 19.57 [km/h] 11:04 [min/km] 0:57:22
78 34 JAWORSKI BARTOSZ M 76 M 30-39 36 KWIDZYN EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ MINI 1:33:37 19.55 [km/h] 11:04 [min/km] 0:56:43
79 62 LASKOWSKI GRZEGORZ M 77 M 40-49 25 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY Fit Challenge (100kg +) MINI 1:33:50 19.50 [km/h] 11:05 [min/km] 0:56:33
80 38 JÓŹWIK RAFAŁ M 78 M 40-49 26 KOWALE KOWALE MINI 1:34:01 19.46 [km/h] 11:05 [min/km] 0:57:59
81 159 MODLIŃSKA BEATA K 3 K 40+ 2 RUMIA MAJBIKE TEAM MINI 1:34:05 19.45 [km/h] 11:05 [min/km] 0:58:04
82 95 PIEPKA MATEUSZ M 79 M 0-29 15 STARZYNO KLIF TEAM CHŁAPOWO KASZUB MINI 1:34:52 19.29 [km/h] 11:07 [min/km] 1:00:26
83 50 KORTH DAMIAN M 80 M 40-49 27 ŻARNOWIEC NORDA ACTIVE TEAM MINI 1:35:02 19.26 [km/h] 11:07 [min/km] 0:58:04
84 14 DEGÓRSKI MARCIN M 81 M 30-39 37 REDA D3TEAM MINI 1:35:30 19.16 [km/h] 11:08 [min/km] 0:58:48
85 59 KUŚPIET RAFAŁ M 82 M 40-49 28 GDAŃSK TEAM WIELKI PTAK MINI 1:36:02 19.06 [km/h] 11:09 [min/km] 0:58:02
86 53 KOZŁOWSKI MARIUSZ M 83 M 30-39 38 GDAŃSK MINI 1:36:08 19.04 [km/h] 11:09 [min/km] 0:55:57
87 340 ROLBIECKA ALICJA K 4 K 30-39 1 REDA LUK-CONNECT RACING TEAM MINI 1:36:26 18.98 [km/h] 11:10 [min/km] 0:58:58
88 107 SATRJAN IZABELA K 5 K 0-29 2 BOROWO AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA MINI 1:36:37 18.94 [km/h] 11:10 [min/km] 1:00:16
89 13 DANIEL BARTOSZ M 84 M 30-39 39 GDYNIA MINI 1:36:49 18.90 [km/h] 11:10 [min/km] 0:59:09
90 117 SZYDŁOWSKI MACIEJ M 85 M 30-39 40 GDYNIA MINI 1:37:14 18.82 [km/h] 11:11 [min/km] 1:00:11
91 151 BOROWIECKI DARIUSZ M 86 M 40-49 29 SUCHY DWÓR 0 MINI 1:37:42 18.73 [km/h] 11:12 [min/km] 0:58:42
92 166 TOŁYSZ MICHAŁ M 87 M 40-49 30 BYDGOSZCZ MINI 1:38:18 18.62 [km/h] 11:13 [min/km] 0:58:31
93 44 KASPRZAK KUBA M 88 M 0-29 16 POMIECZYNO KASZUB MINI 1:38:40 18.55 [km/h] 11:14 [min/km] 0:58:15
94 35 JAWORSKI TOMASZ M 89 M 40-49 31 SULNOWO BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE Fit Challenge (100kg +) MINI 1:39:19 18.43 [km/h] 11:15 [min/km] 1:01:10
95 148 GRANICKI MARCIN M 90 M 0-29 17 SŁUPSK TOYOTA KAWISBIKE SŁUPSK MTB TEAM 0 MINI 1:39:22 18.42 [km/h] 11:15 [min/km] 1:00:08
96 40 JURGA MACIEJ M 91 M 30-39 41 SLUPSK TOYOTA KAWISBIKE TEAM SŁUPSK MINI 1:39:22 18.42 [km/h] 11:15 [min/km] 0:58:47
97 96 PIETRAS TOMASZ M 92 M 30-39 42 KARTUZY KASZUB MINI 1:39:33 18.38 [km/h] 11:16 [min/km] 1:00:46
98 47 KOLKA ŁUKASZ M 93 M 30-39 43 KARTUZY ROWEREM PRZEZ ŻYCIE MINI 1:39:56 18.31 [km/h] 11:17 [min/km] 0:59:18
99 57 KUDELA MAGDALENA K 6 K 30-39 2 GDAŃSK TEAM WIELKI PTAK MINI 1:39:56 18.31 [km/h] 11:17 [min/km] 1:01:24
100 28 GRZYB GRZEGORZ M 94 M 40-49 32 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM Fit Challenge (100kg +) KASZUB MINI 1:40:27 18.22 [km/h] 11:18 [min/km] 1:00:19
101 164 PETK GRZEGORZ M 95 M 40-49 33 GDAŃSK CAT M4 KASZUB MINI 1:40:28 18.21 [km/h] 11:18 [min/km] 1:01:02
102 155 KOWALCZYK MAGDALENA K 7 K 30-39 3 GDAŃSK SPORTEVO TRHIATLON TEAM 0 MINI 1:41:01 18.12 [km/h] 11:19 [min/km] 0:59:42
103 142 ZELEK DOROTA K 8 K 30-39 4 SŁUPSK TOYOTA KAWISBIKE TEAM SŁUPSK MINI 1:41:05 18.10 [km/h] 11:19 [min/km] 1:00:52
104 56 KUCHNOWSKI HENRYK M 96 M 40-49 34 MINKOWICE LUK-CONNECT RACING TEAM Fit Challenge (100kg +) KASZUB MINI 1:41:16 18.07 [km/h] 11:19 [min/km] 1:00:50
105 88 ORYL GRZEGORZ M 97 M 50+ 3 STAROGARD GDAŃSKI GK STG Fit Challenge (100kg +) MINI 1:41:25 18.04 [km/h] 11:20 [min/km] 1:00:21
106 145 ŻUKOWSKI ARTUR M 98 M 40-49 35 SŁUPSK DOLINA NOTECI RACING TEAM MINI 1:41:36 18.01 [km/h] 11:20 [min/km] 1:01:05
107 20 FORMELLA FILIP M 99 M 50+ 4 KARTUZY MTB START KARTUZY KASZUB MINI 1:42:12 17.91 [km/h] 11:21 [min/km] 1:04:47
108 45 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA K 9 K 30-39 5 RUMIA KASZUB MINI 1:42:23 17.87 [km/h] 11:21 [min/km] 1:02:26
109 90 PAPIEROWSKI DAMIAN M 100 M 30-39 44 ŚWIECIE BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE MINI 1:42:55 17.78 [km/h] 11:22 [min/km] 1:01:17
110 7 CHWIOŁKA TOMASZ M 101 M 40-49 36 PRUSZCZ GDAŃSKI MINI 1:43:54 17.61 [km/h] 11:24 [min/km] 1:01:55
111 85 NIKOŁAJCZYK ŁUKASZ M 102 M 40-49 37 ŚWIECIE BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE MINI 1:43:58 17.60 [km/h] 11:25 [min/km] 1:00:55
112 91 PEPLIŃSKI DANIEL M 103 M 40-49 38 ŚWIECIE BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE MINI 1:44:04 17.58 [km/h] 11:25 [min/km] 1:02:16
113 163 ROPPEL RAFAŁ M 104 M 30-39 45 GDAŃSK KASZUB MINI 1:47:08 17.08 [km/h] 11:31 [min/km] 0:59:52
114 137 WRÓBLEWSKA JUSTYNA K 10 K 0-29 3 BYDGOSZCZ AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM MINI 1:47:44 16.99 [km/h] 11:32 [min/km] 1:03:14
115 18 FIJOŁEK JAREK M 105 M 40-49 39 GDAŃSK WWW.OPONY3MIASTO.PL Fit Challenge (100kg +) MINI 1:48:17 16.90 [km/h] 11:33 [min/km] 1:02:35
116 73 ŁEPEK MARCIN M 106 M 40-49 40 MALBORK Fit Challenge (100kg +) MINI 1:49:04 16.78 [km/h] 11:35 [min/km] 1:04:37
117 21 FRĄCKIEWICZ IWONA K 11 K 40+ 3 GDAŃSK MINI 1:49:53 16.65 [km/h] 11:36 [min/km] 1:03:47
118 67 LEWANDOWSKA NATALIA K 12 K 40+ 4 KARTUZY MTB START KARTUZY KASZUB MINI 1:50:19 16.59 [km/h] 11:37 [min/km] 1:04:41
119 69 LEWANDOWSKI ROBERT M 107 M 40-49 41 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY KASZUB MINI 1:50:21 16.58 [km/h] 11:37 [min/km] 1:04:28
120 87 NOWAKOWSKI GRZEGORZ M 108 M 30-39 46 BYDGOSZCZ DEAF GARMIN GIANT MINI 1:51:57 16.35 [km/h] 11:40 [min/km] 1:07:26
121 104 RZESZUTEK ZOFIA K 13 K 0-29 4 SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK MINI 1:54:23 16.00 [km/h] 11:45 [min/km] 1:07:34
122 27 GRABOWSKA ELIZA K 14 K 0-29 5 LEŚNIEWO LUK-CONNECT RACING TEAM MINI 1:55:36 15.83 [km/h] 11:47 [min/km] 1:08:05
123 24 GERLACH WALDEMAR M 109 M 40-49 42 INOWROCŁAW MINI 1:55:40 15.82 [km/h] 11:48 [min/km] 1:04:12
124 92 PESZEK KRZYSZTOF M 110 M 40-49 43 GDAŃSK ZIOMKI MTB TEAM Fit Challenge (100kg +) MINI 1:58:32 15.44 [km/h] 11:53 [min/km] 1:09:05
125 165 BURZYCH SŁAWOMIR M 111 M 40-49 44 BYDGOSZCZ MINI 1:59:02 15.37 [km/h] 11:54 [min/km] 1:06:45
126 120 ŚWIECA GRZEGORZ M 112 M 40-49 45 GDAŃSK ZIOMKI MTB TEAM MINI 1:59:36 15.30 [km/h] 11:55 [min/km] 1:09:41
127 49 KORTH BOŻENA K 15 K 40+ 5 ŻARNOWIEC MINI 1:59:47 15.28 [km/h] 11:56 [min/km] 1:11:45
128 162 JANCA GRZEGORZ M 113 M 40-49 46 KARTUZY MTB START KARTUZY KASZUB MINI 2:01:08 15.11 [km/h] 11:58 [min/km] 1:02:12
129 167 WESOŁOWSKI JACEK M 114 M 50+ 5 KARTUZY 0 MINI 2:01:51 15.02 [km/h] 11:00 [min/km] 1:07:26
130 1 BŁAŻKO PAWEŁ M 115 M 30-39 47 ŚWIECIE BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE MINI 2:02:55 14.89 [km/h] 11:02 [min/km] 1:10:47
131 147 KISZKURNO ANDRZEJ M 116 M 50+ 6 GDYNIA 0 MINI 2:03:00 14.88 [km/h] 11:02 [min/km] 1:11:07
132 33 JASTRZĘBSKI MARCIN M 117 M 40-49 47 GDAŃSK DECEUNINCK-QUICK-STEP 0 MINI 2:03:04 14.87 [km/h] 11:02 [min/km] 1:17:28
133 126 TORZEWSKA MAŁGORZATA K 16 K 40+ 6 BYDGOSZCZ AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM MINI 2:03:05 14.87 [km/h] 11:02 [min/km] 1:11:11
134 76 MATUSZEWSKI ADRIAN M 118 M 40-49 48 ŚWIECIE BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE MINI 2:04:58 14.64 [km/h] 11:06 [min/km] 1:15:57
135 11 CZECHOWSKI MARCIN M 119 M 40-49 49 GDAŃSK ZIOMKI MTB TEAM MINI 2:05:17 14.61 [km/h] 11:06 [min/km] 1:15:44
136 70 LICA KAMIL M 120 M 0-29 18 BRODNICA GÓRNA MINI 2:06:43 14.44 [km/h] 11:09 [min/km] 1:14:48
137 5 BUCZYŃSKA JOANNA K 17 K 40+ 7 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM MINI 2:08:09 14.28 [km/h] 11:12 [min/km] 1:17:10
138 94 PIECHNA JAROSŁAW M 121 M 30-39 48 ŚWIECIE MINI 2:08:22 14.26 [km/h] 11:13 [min/km] 1:12:48
139 36 JAZDZEWSKA ANNA K 18 K 40+ 8 KIELPINO ROWEROWE KASZUBY KASZUB MINI 2:09:34 14.12 [km/h] 11:15 [min/km] 1:15:46
140 30 HEIDRICH TADEUSZ M 122 M 50+ 7 ŚWIECIE KK MINI 2:11:41 13.90 [km/h] 11:19 [min/km] 1:14:47
141 114 SUCHECKI KONRAD M 123 M 40-49 50 GDANSK Fit Challenge (100kg +) MINI 2:12:32 13.81 [km/h] 11:21 [min/km] 1:17:01
142 102 ROMPCZYK WOJCIECH M 124 M 50+ 8 GDYNIA MINI 2:15:17 13.53 [km/h] 11:26 [min/km] 1:20:47
143 3 BRUDEREK TOMASZ M 125 M 40-49 51 GDAŃSK ZIOMKI MTB TEAM MINI 2:16:21 13.42 [km/h] 11:28 [min/km] 1:16:52
144 131 WENTA BRYGIDA K 19 K 30-39 6 ŁEBUNIA MINI 2:19:55 13.08 [km/h] 11:35 [min/km] 1:20:43
145 133 WENTA PIOTR M 126 M 30-39 49 ŁEBUNIA Fit Challenge (100kg +) MINI 2:19:56 13.08 [km/h] 11:35 [min/km] 1:20:45
146 132 WENTA GABRIEL M 127 M 50+ 9 ŁEBUNIA Fit Challenge (100kg +) MINI 2:19:57 13.08 [km/h] 11:35 [min/km] 1:24:45
147 141 ZAORSKI KRZYSZTOF M 128 M 30-39 50 STARKOWO MINI 2:26:29 12.49 [km/h] 11:48 [min/km] 1:30:20
148 161 KUCHNOWSKA WERONIKA K 20 K 40+ 9 MINKOWICE LUK-CONECT 0 MINI 2:50:34 10.73 [km/h] 11:36 [min/km] 1:36:01
149 64 LESZCZYŃSKA KATARZYNA K 21 K 40+ 10 WEJHEROWO NORDA ACTIVE TEAM MINI 2:50:36 10.73 [km/h] 11:36 [min/km] 1:35:53
150 143 ŻOGA JOLANTA K 22 K 40+ 11 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM MINI 2:56:25 10.37 [km/h] 11:47 [min/km] 1:45:15
151 32 JANOWSKI KRZYSZTOF M 129 M 50+ 10 GDAŃSK MINI 3:07:36 9.75 [km/h] 11:09 [min/km] 1:37:07

III TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy - MEGA

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub FIT CHALLENGE DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x Punkt 1 Punkt 2
1 337 POLUS PIOTR M 1 M 0-29 1 BYDGOSZCZ WYSEPKA TEAM MEGA 2:07:37 26.80 [km/h] 11:14 [min/km] 0:43:41 0:00:00
2 362 MAJKOWSKI DANIEL M 2 M 30-39 1 GDYNIA MAJBIKE TEAM MEGA 2:12:52 25.74 [km/h] 11:20 [min/km] 0:43:39 1:45:53
3 358 EBERTOWSKI PRZEMYSŁAW M 3 M 30-39 2 GDYNIA ASE TREK GDYNIA MEGA 2:16:38 25.03 [km/h] 11:24 [min/km] 0:43:38 1:48:07
4 365 MRÓZ PATRYK M 4 M 0-29 2 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY MEGA 2:18:01 24.78 [km/h] 11:25 [min/km] 0:44:11 1:50:34
5 359 RADNK DARIUSZ M 5 M 40-49 1 GOWINO SMMOL CLINIC MEGA 2:19:30 24.52 [km/h] 11:27 [min/km] 0:44:12 1:50:39
6 321 JEDYNAK TOMASZ M 6 M 0-29 3 GDAŃSK MEGA 2:19:33 24.51 [km/h] 11:27 [min/km] 0:45:17 1:52:05
7 360 WYŻLIC MICHAŁ M 7 M 30-39 3 KOMORÓW KOMOBIKE SCOTT MEGA 2:20:08 24.41 [km/h] 11:28 [min/km] 0:44:08 1:50:37
8 324 KOŁODZIK GRZEGORZ M 8 M 0-29 4 ŻARNOWIEC MEGA 2:22:39 23.97 [km/h] 11:30 [min/km] 0:44:11 1:53:06
9 322 JOKIEL RADOSŁAW M 9 M 30-39 4 GDAŃSK ROWERSI CYCLING TEAM MEGA 2:22:42 23.97 [km/h] 11:30 [min/km] 0:45:20 1:52:07
10 313 GLAAS BARTŁOMIEJ M 10 M 40-49 2 GDAŃSK NEXUS TEAM MEGA 2:24:05 23.74 [km/h] 11:32 [min/km] 0:45:21 1:53:51
11 303 BRUNKE LESZEK M 11 M 50+ 1 GDAŃSK MEGA 2:25:03 23.58 [km/h] 11:33 [min/km] 0:47:10 1:55:57
12 309 DUŁAWA ROBERT M 12 M 30-39 5 GDYNIA MEGA 2:25:31 23.50 [km/h] 11:33 [min/km] 0:45:17 1:55:33
13 317 GUŻ ANDRZEJ M 13 M 30-39 6 GDAŃSK MEGA 2:26:28 23.35 [km/h] 11:34 [min/km] 0:45:21 1:56:14
14 314 GORAZDOWSKI FILIP M 14 M 0-29 5 KŁANINO KLIF TEAM CHŁAPOWO MEGA 2:27:05 23.25 [km/h] 11:35 [min/km] 0:48:05 1:57:59
15 350 WESOŁOWSKI ARTUR M 15 M 40-49 3 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM MEGA 2:28:25 23.04 [km/h] 11:36 [min/km] 0:47:10 1:57:38
16 341 ROMANOWSKI MATEUSZ M 16 M 0-29 6 STARE POLE MEGA 2:28:47 22.99 [km/h] 11:37 [min/km] 0:47:05 1:58:13
17 318 HIRSZ MACIEJ M 17 M 0-29 7 GORĘCZYNO AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA MEGA 2:29:56 22.81 [km/h] 11:38 [min/km] 0:48:53 1:59:47
18 333 MROWIEC KAMIL M 18 M 40-49 4 WARSZAWA BIKE SALON TEAM MEGA 2:30:41 22.70 [km/h] 11:39 [min/km] 0:47:08 1:58:51
19 355 BRZEZIŃSKI ARTUR M 19 M 30-39 7 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK MEGA 2:32:53 22.37 [km/h] 11:41 [min/km] 0:48:16 2:01:37
20 315 GÓRSKI MACIEJ M 20 M 30-39 8 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK MEGA 2:34:15 22.17 [km/h] 11:42 [min/km] 0:48:35 2:02:15
21 305 BUCZYŃSKI ARKADIUSZ M 21 M 40-49 5 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM MEGA 2:34:16 22.17 [km/h] 11:42 [min/km] 0:48:49 2:02:20
22 348 TORZEWSKI SEBASTIAN M 22 M 0-29 8 BYDGOSZCZ AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM MEGA 2:36:24 21.87 [km/h] 11:45 [min/km] 0:48:05 2:02:37
23 310 DZIECIELSKI JAREK M 23 M 40-49 6 GDYNIA LUK-CONNECT RACING TEAM MEGA 2:36:31 21.85 [km/h] 11:45 [min/km] 0:50:10 2:03:51
24 353 WOLANIN JAKUB M 24 M 30-39 9 MALBORK GK MALBORK MEGA 2:38:50 21.53 [km/h] 11:47 [min/km] 0:50:53 2:07:09
25 311 FALKOWSKI MICHAŁ M 25 M 40-49 7 MALBORK MEGA 2:38:51 21.53 [km/h] 11:47 [min/km] 0:49:01 2:06:49
26 351 WIŚNIEWSKI DARIUSZ M 26 M 50+ 2 GDYNIA MEGA 2:41:12 21.22 [km/h] 11:50 [min/km] 0:49:04 2:06:28
27 342 SABINASZ GRZEGORZ M 27 M 0-29 9 STAROGARD GDAŃSKI GK STG MEGA 2:43:08 20.96 [km/h] 11:52 [min/km] 0:49:15 2:07:08
28 363 CYWIŃSKA EWELINA K 1 K 30-39 1 RUMIA MAJBIKE TEAM MEGA 2:46:21 20.56 [km/h] 11:55 [min/km] 0:52:49 2:13:08
29 343 SPANDOWSKI PIOTR M 28 M 30-39 10 GDAŃSK MEGA 2:48:52 20.25 [km/h] 11:58 [min/km] 0:53:24 2:13:57
30 349 TYGIELSKI MATEUSZ M 29 M 0-29 10 GDAŃSK MH AUTOMATYKA MEGA 2:49:30 20.18 [km/h] 11:58 [min/km] 0:48:42 2:13:58
31 301 ARCIMOWICZ PIOTR M 30 M 0-29 11 USTKA AKTYWNA FABRYKA MEGA 2:49:36 20.17 [km/h] 11:59 [min/km] 0:50:35 2:15:31
32 336 MRÓZ KRZYSZTOF M 31 M 40-49 8 KWIDZYN MEGA 2:52:42 19.80 [km/h] 11:02 [min/km] 0:54:26 2:18:02
33 326 KURZYŃSKI PIOTR M 32 M 50+ 3 NOWY ŚWIAT FEDERAL-MOGUL RACE TEAM MEGA 2:54:00 19.66 [km/h] 11:03 [min/km] 0:53:45 2:17:57
34 361 DZIECIELSKI JANUSZ M 33 M 40-49 9 RUMIA MEGA 2:55:24 19.50 [km/h] 11:05 [min/km] 0:53:38 2:17:21
35 331 MARIAŃSKI LESZEK M 34 M 40-49 10 ZAMOŚĆ SANIMAR BYDGOSZCZ MEGA 2:56:10 19.41 [km/h] 11:05 [min/km] 0:52:57 2:16:39
36 344 SUŁEK GRZEGORZ M 35 M 30-39 11 RZESZÓW SZNYCEL GÓRSKI MEGA 2:57:33 19.26 [km/h] 11:07 [min/km] 0:55:21 2:19:39
37 347 SZYMAŃSKI ARTUR M 36 M 50+ 4 GDAŃSK MEGA 2:57:41 19.25 [km/h] 11:07 [min/km] 0:54:18 2:20:08
38 352 WOJEWODA ADAM M 37 M 40-49 11 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM MEGA 2:58:01 19.21 [km/h] 11:07 [min/km] 0:53:53 2:17:58
39 357 ŁUKASIK ARTUR M 38 M 50+ 5 GDYNIA MEGA 2:58:42 19.14 [km/h] 11:08 [min/km] 0:54:27 2:18:46
40 325 KULLING MONIKA K 2 K 30-39 2 GNIEŻDŻEWO MEGA 3:02:04 18.78 [km/h] 11:12 [min/km] 0:54:44 2:23:51
41 302 BOŃKOWSKI JAROSŁAW M 39 M 50+ 6 GDAŃSK MH AUTOMATYKA MEGA 3:04:21 18.55 [km/h] 11:14 [min/km] 0:56:16 2:25:46
42 304 BRUNN WOJCIECH M 40 M 30-39 12 TUCHOM MEGA 3:15:18 17.51 [km/h] 11:26 [min/km] 0:57:48 2:33:34
43 354 ZDROJEWSKA KATARZYNA K 3 K 30-39 3 KARTUZY MEGA 3:15:38 17.48 [km/h] 11:26 [min/km] 1:02:18 2:35:14
44 356 KOSTUCH JAN M 41 M 50+ 7 GARCZ FORMA MEGA 3:16:14 17.43 [km/h] 11:27 [min/km] 1:03:13 2:41:50
45 308 DOBKOWSKI TOMASZ M 42 M 40-49 12 GORĘCZYNO 7UP&DOWN MEGA 3:28:05 16.44 [km/h] 11:39 [min/km] 1:00:23 2:41:24
46 307 DAJEK JANUSZ M 43 M 50+ 8 GDAŃSK MEGA 3:28:07 16.43 [km/h] 11:39 [min/km] 1:07:24 2:54:02
47 306 CHYCZEWSKA KATARZYNA K 4 K 30-39 4 GDYNIA MEGA 3:44:58 15.20 [km/h] 11:57 [min/km] 1:05:21 2:54:34
- 334 MROZOWICZ CEZARY M - M 40-49 - GDYNIA NEXUS TEAM MEGA DNF - [km/h] - [min/km] 0:47:10 0:00:00
- 345 SUPERSON MARCIN M - M 0-29 - GDYNIA EPICENTRUM MEGA DNF - [km/h] - [min/km] 0:47:11 0:00:00
- 328 LEWANDOWSKI PAWEŁ M - M 30-39 - GDYNIA NEVER GIVE UP MTB TEAM MEGA DNF - [km/h] - [min/km] 0:48:52 0:00:00
- 339 PRZYBYSZ PIOTR JAN M - M 50+ - GDYNIA AZS UG MEGA DNF - [km/h] - [min/km] 0:52:46 0:00:00
- 364 ŻUCHLIŃSKI ADAM M - M 50+ - GDYNIA MEGA DNF - [km/h] - [min/km] 0:49:01 0:00:00
- 327 KWAŚNIEWSKI KRZYSZTOF M - M 30-39 - SKARSZEWO 19 BART J-BIKE MEGA DNF - [km/h] - [min/km] 0:52:03 0:00:00
- 316 GRZYWACZ MACIEJ M - M 0-29 - GDYNIA AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA MEGA DNF - [km/h] - [min/km] 0:48:17 0:00:00
- 319 JAGODA MACIEJ M - M 0-29 - GDYNIA MEGA DNF - [km/h] - [min/km] 1:14:30 0:00:00
- 330 MARIAŃSKA EMILIA K - K 40+ - ZAMOŚĆ MEGA DNF - [km/h] - [min/km] 1:02:24 0:00:00
- 323 KASPRZAK RADOSŁAW M - M 40-49 - GDYNIA MEGA DNF - [km/h] - [min/km] 0:48:49 1:55:01

DRUŻYNY MEGA

LP DRUŻYNA/KATEGORIA Zawodnik1 Zawodnik2 Zawodnik3 Czas 1 Czas 2 Czas 3 Razem Ilość zawodników
1 MAJBIKE TEAM MAJKOWSKI DANIEL (M - 1986) CYWIŃSKA EWELINA (K - 1985) 2:12:52 2:46:21 0:00:00 4:59:13 2
2 ASE TREK GDYNIA EBERTOWSKI PRZEMYSŁAW (M - 1983) 2:16:38 0:00:00 0:00:00 2:16:38 1
3 LUK-CONNECT RACING TEAM DZIECIELSKI JAREK (M - 1971) 2:36:31 0:00:00 0:00:00 2:36:31 1

DRUŻYNY MINI

LP DRUŻYNA/KATEGORIA Zawodnik1 Zawodnik2 Zawodnik3 Czas 1 Czas 2 Czas 3 Razem Ilość zawodników
1 GK STG ROZKOCHA MICHAŁ (M - 2002) LABON PIOTR (M - 1988) TYMIŃSKI JACEK (M - 1975) 1:12:35 1:18:05 1:21:36 3:52:16 3
2 MTB START KARTUZY KORWEL ADAM (M - 1984) KAMIŃSKI PAWEŁ (M - 1978) KRAMP DANIEL (M - 1971) 1:17:27 1:21:23 1:23:16 4:02:06 3
3 MTB KWIDZYN TEAM GALICKI BARTŁOMIEJ (M - 1980) MAROWSKI MARIUSZ (M - 1981) MICHALIK JAROSŁAW (M - 1974) 1:14:39 1:24:04 1:25:46 4:04:29 3
4 NORDA ACTIVE TEAM LEWANDOWSKI PATRYK (M - 2001) HABAJ PIOTR (M - 1981) ŻUCZEK ARKADIUSZ (M - 1972) 1:16:12 1:20:43 1:27:42 4:04:37 3
5 KLIF CHŁAPOWO SALZER JACEK (M - 1984) PACZUŁA IRENEUSZ (M - 1985) DOPPKE KACPER (M - 2006) 1:19:44 1:25:21 1:26:48 4:11:53 3
6 TEAM WIELKI PTAK ŚLIWIŃSKI DARIUSZ (M - 1971) WÓJCIK PIOTR (M - 1984) KUŚPIET RAFAŁ (M - 1979) 1:23:50 1:28:25 1:36:02 4:28:17 3
7 LUK-CONNECT RACING TEAM STYN MATEUSZ (M - 1992) JOSKOWSKA IWONA (K - 1973) ROLBIECKA ALICJA (K - 1982) 1:23:40 1:32:16 1:36:26 4:32:22 3
8 BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE JAWORSKI TOMASZ (M - 1979) PAPIEROWSKI DAMIAN (M - 1984) NIKOŁAJCZYK ŁUKASZ (M - 1974) 1:39:19 1:42:55 1:43:58 5:06:12 3
9 AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM TORZEWSKI JACEK (M - 1974) WRÓBLEWSKA JUSTYNA (K - 1994) TORZEWSKA MAŁGORZATA (K - 1971) 1:17:09 1:47:44 2:03:05 5:07:58 3
10 TA KO TEAM KALISZEWSKI JAKUB (M - 1977) TASIOR PAWEŁ (M - 1976) WRÓBEL MAREK (M - 1989) 1:26:30 1:26:53 2:56:25 5:49:48 3
11 MAJBIKE TEAM CIEŚLAK ROBERT (M - 1982) MODLIŃSKA BEATA (K - 1974) 1:29:50 1:34:05 0:00:00 3:03:55 2
12 TOYOTA KAWISBIKE SŁUPSK MTB TEAM GRANICKI MARCIN (M - 1991) 1:39:22 0:00:00 0:00:00 1:39:22 1

FIT CHALLENGE

Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. Kategoria OPEN M-ce kat. M/K Miejscowość Klub FIT CHALLENGE DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x Punkt 1
113 STYN MATEUSZ M 32 M 0-29 w OPEN M 9 KARWIEŃSKIE BŁOTO PIERWSZE LUK-CONNECT RACING TEAM Fit Challenge (100kg +) MINI 1:23:40 21.87 [km/h] 11:45 [min/km] 0:50:37
62 LASKOWSKI GRZEGORZ M 77 M 40-49 w OPEN M 25 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY Fit Challenge (100kg +) MINI 1:33:50 19.50 [km/h] 11:05 [min/km] 0:56:33
35 JAWORSKI TOMASZ M 89 M 40-49 w OPEN M 31 SULNOWO BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE Fit Challenge (100kg +) MINI 1:39:19 18.43 [km/h] 11:15 [min/km] 1:01:10

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ