4. Bieg Arasmusa

WYNIKI OFICJALNE 4. Bieg Arasmusa - 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub POWIAT KARTUSKI AKADAEMIA BIEGANIA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x Punkt 1
1 347 MIELEWCZYK PIOTR M 1 M 20-29 LĘBORK WARSZAWSKIE SANKT MORITZ 5km 0:15:02 19.96 [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
2 22 BELGRAU SZYMON M 2 M 20-29 MIĘDZYRZECZ IVOLT TEAM 5km 0:15:36 19.23 [km/h] 12:07 [min/km] 0:00:01
3 428 POŁEĆ ARKADIUSZ M 3 M 20-29 GDYNIA 5km 0:15:59 18.77 [km/h] 12:12 [min/km] 0:00:00
4 570 WIŚNIEWSKI RAFAŁ M 4 M 30-39 OLSZTYN ADFINEM.OLSZTYN.PL 5km 0:16:18 18.40 [km/h] 12:16 [min/km] 0:00:00
5 505 STRASZAK PIOTR M 5 M 16-19 SZEMUD LKS ZORZA GDYNIA 5km 0:16:21 18.35 [km/h] 12:16 [min/km] 0:00:00
6 10 BAGROWSKI TOMASZ M 6 M 30-39 1 GDAŃSK RADOŚĆ BIEGANIA 5km 0:16:37 18.05 [km/h] 12:19 [min/km] 0:00:00
7 313 ŁAGOWNIK MARTA K 1 K 20-29 GDAŃSK SMARUJ NA TRENING/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK 5km 0:16:48 17.86 [km/h] 12:22 [min/km] 0:00:03
8 450 RICHERT JAROSŁAW M 7 M 30-39 2 LUZINO MAJA TEAM 5km 0:16:56 17.72 [km/h] 12:23 [min/km] 0:00:01
9 723 NOGA GRZEGORZ M 8 M 20-29 1 SKÓRCZ RULIŃSKI RUNNING TEAM 5km 0:17:10 17.48 [km/h] 12:26 [min/km] 0:00:01
10 613 ZIEMAN MICHAŁ M 9 M 30-39 3 BYTÓW RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW 5km 0:17:13 17.42 [km/h] 12:27 [min/km] 0:00:02
11 620 ZWOLSKI ANDRZEJ M 10 M 50-59 1 BYTÓW 5km 0:17:15 17.39 [km/h] 12:27 [min/km] 0:00:01
12 729 JANISZEWSKI MAREK M 11 M 30-39 4 BYTÓW DRUTEX 5km 0:17:16 17.37 [km/h] 12:27 [min/km] 0:00:01
13 165 GRUSZKA GRACJAN M 12 M 20-29 2 BYDGOSZCZ CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SL 5km 0:17:22 17.27 [km/h] 12:28 [min/km] 0:00:01
14 412 PIJANOWSKI WOJCIECH M 13 M 20-29 3 TCZEW SOWIŃSKI TEAM / BASE GROUP 5km 0:17:34 17.08 [km/h] 12:31 [min/km] 0:00:01
15 363 MUSZAK ŁUKASZ M 14 M 20-29 4 BYTÓW LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 5km 0:17:39 17.00 [km/h] 12:32 [min/km] 0:00:01
16 32 BLOCH PRZEMYSŁAW M 15 M 30-39 5 CZERSK BIEGAJĄCE ŚLIWICE 5km 0:17:40 16.98 [km/h] 12:32 [min/km] 0:00:01
17 8 BADZIONG MATEUSZ M 16 M 20-29 5 GDAŃSK 5km 0:17:44 16.92 [km/h] 12:33 [min/km] 0:00:00
18 190 JAKUBEK PATRYK M 17 M 20-29 6 BYTOW RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW 5km 0:17:48 16.85 [km/h] 12:34 [min/km] 0:00:04
19 592 WRÓBLEWSKI LESZEK M 18 M 30-39 6 KOŚCIERZYNA ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:17:50 16.82 [km/h] 12:34 [min/km] 0:00:04
20 622 ZYGMUNT MARCIN M 19 M 30-39 7 GDANSK 5km 0:17:52 16.79 [km/h] 12:34 [min/km] 0:00:03
21 728 PIETRZAK PIOTR M 20 M 50-59 2 GDAŃSK MKRAWCZYŃSKA TEAM 5km 0:17:55 16.74 [km/h] 12:35 [min/km] 0:00:01
22 201 JEDNACHOWSKI KRZYSZTOF M 21 M 30-39 8 PUCK Powiat Kartuski 5km 0:17:56 16.73 [km/h] 12:35 [min/km] 0:00:01
23 236 KŁOS KLAUDIUSZ M 22 M 30-39 9 SKÓRCZ WILK KOCIEWSKI 5km 0:18:10 16.51 [km/h] 12:38 [min/km] 0:00:00
24 220 KEPKA GRZEGORZ M 23 M 30-39 10 WEJHEROWO MAJA TEAM 5km 0:18:12 16.48 [km/h] 12:38 [min/km] 0:00:02
25 457 RÓŻYCKI PAWEŁ M 24 M 30-39 11 GDAŃSK 5km 0:18:14 16.45 [km/h] 12:39 [min/km] 0:00:00
26 441 RECLAF PIOTR M 25 M 30-39 12 BORZESTOWO BORZESTOWO Powiat Kartuski 5km 0:18:17 16.41 [km/h] 12:39 [min/km] 0:00:01
27 478 SENIUŚ MARCIN M 26 M 40-49 1 EGIERTOWO Powiat Kartuski 5km 0:18:17 16.41 [km/h] 12:39 [min/km] 0:00:00
28 721 KARPIŃSKI WIESŁAW M 27 M 50-59 3 ROTMANKA DUDYCZ - RUN GDANSK 5km 0:18:18 16.39 [km/h] 12:40 [min/km] 0:00:02
29 317 ŁOKUCIJEWSKI PATRYK M 28 M 20-29 7 GDAŃSK BABILLONIA BABIENIEC 5km 0:18:18 16.39 [km/h] 12:40 [min/km] 0:00:01
30 258 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 29 M 50-59 4 GDYNIA COM-DKM 5km 0:18:23 16.32 [km/h] 12:41 [min/km] 0:00:01
31 330 MARSZK ANTONI M 30 M 16-19 1 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:18:24 16.30 [km/h] 12:41 [min/km] 0:00:04
32 391 PALASCHKE MICHAŁ M 31 M 20-29 8 GDAŃSK SPORTOWY MAJKEL 5km 0:18:25 16.29 [km/h] 12:41 [min/km] 0:00:02
33 137 POBŁOCKA-GŁOGOWSKA KATARZYNA K 2 K 20-29 GDYNIA EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK 5km 0:18:25 16.29 [km/h] 12:41 [min/km] 0:00:03
34 416 PIÓRKOWSKI MARIUSZ M 32 M 30-39 13 GDAŃSK TAKA RYBA 5km 0:18:27 16.26 [km/h] 12:41 [min/km] 0:03:00
35 465 RZYSZCZAK DAMIAN M 33 M 30-39 14 Kiełpino Powiat Kartuski 5km 0:18:33 16.17 [km/h] 12:43 [min/km] 0:00:03
36 45 BRESKA DANIEL M 34 M 40-49 2 BYTOW 5km 0:18:33 16.17 [km/h] 12:43 [min/km] 0:00:01
37 38 BOGULSKI PIOTR M 35 M 30-39 15 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5km 0:18:36 16.13 [km/h] 12:43 [min/km] 0:00:01
38 232 KLEIN SEBASTIAN M 36 M 40-49 3 KĄPINO 5km 0:18:41 16.06 [km/h] 12:44 [min/km] 0:00:03
39 567 WIRKUS BARTŁOMIEJ M 37 M 16-19 2 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:18:46 15.99 [km/h] 12:45 [min/km] 0:00:02
40 735 ZINKA MACIEJ M 38 M 40-49 4 ŁUBIANA 5km 0:18:46 15.99 [km/h] 12:45 [min/km] 0:00:01
41 155 GRALAK JACEK M 39 M 40-49 5 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGANIA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:18:50 15.93 [km/h] 12:46 [min/km] 0:00:03
42 447 RESZCZYŃSKI PAWEŁ M 40 M 30-39 16 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:18:52 15.90 [km/h] 12:46 [min/km] 0:00:03
43 214 KANKOWSKI PAWEŁ M 41 M 30-39 17 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:18:55 15.86 [km/h] 12:47 [min/km] 0:00:02
44 188 JABŁONOWSKI WOJCIECH M 42 M 40-49 6 LĘBORK 5km 0:18:55 15.86 [km/h] 12:47 [min/km] 0:00:03
45 132 GLAZIK DARIUSZ M 43 M 40-49 7 BYTÓW SCIGAŁ TEAM 5km 0:18:57 15.83 [km/h] 12:47 [min/km] 0:00:01
46 72 CHRONOWSKI WALDEMAR M 44 M 50-59 5 GDAŃSK M. KRAWCZYŃSKA TEAM 5km 0:18:59 15.80 [km/h] 12:48 [min/km] 0:00:00
47 186 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 45 M 20-29 9 SIERAKOWICE Powiat Kartuski 5km 0:19:00 15.79 [km/h] 12:48 [min/km] 0:00:02
48 300 LEGASZEWSKI ROMAN M 46 M 30-39 18 SKÓRCZ RILIŃSKIRUNNINGTEAM 5km 0:19:07 15.69 [km/h] 12:49 [min/km] 0:00:03
49 509 SYWANYCZ IRENEUSZ M 47 M 40-49 8 GDAŃSK PODTRZEPAKIEM 5km 0:19:08 15.68 [km/h] 12:50 [min/km] 0:00:02
50 458 RUCHLEWICZ NATALIA K 3 K 20-29 SZTUM 5km 0:19:09 15.67 [km/h] 12:50 [min/km] 0:00:03
51 545 UTKAŁA BOGUMIL M 48 M 40-49 9 KARTUZY REBELIA KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:19:14 15.60 [km/h] 12:51 [min/km] 0:00:02
52 43 BORN ANDRZEJ M 49 M 60-69 1 GDAŃSK 5km 0:19:17 15.56 [km/h] 12:51 [min/km] 0:00:03
53 118 FORMELLA SŁAWOMIR M 50 M 40-49 10 KOŚCIERZYNA FORMEX 5km 0:19:17 15.56 [km/h] 12:51 [min/km] 0:00:01
54 106 ELENDT TOMASZ M 51 M 20-29 10 TUCHOMIE 5km 0:19:22 15.49 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:02
55 503 STOLTMAN MARCIN M 52 M 20-29 11 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:19:32 15.36 [km/h] 12:54 [min/km] 0:00:04
56 421 POBŁOCKI ADAM M 53 M 30-39 19 MŚCISZEWICE MŚCISZEWICE Powiat Kartuski 5km 0:19:33 15.35 [km/h] 12:55 [min/km] 0:00:02
57 593 WRÓBLEWSKI MAREK M 54 M 40-49 11 LĘBORK 5km 0:19:36 15.31 [km/h] 12:55 [min/km] 0:00:06
58 401 PAWŁOWSKI MARIUSZ M 55 M 30-39 20 STĘŻYCA METROŻERCY Powiat Kartuski 5km 0:19:37 15.29 [km/h] 12:55 [min/km] 0:00:04
59 423 POCHRANOWICZ ALEKSANDRA K 4 K 20-29 BIAŁY BÓR MKL SZCZECINEK 5km 0:19:39 15.27 [km/h] 12:56 [min/km] 0:00:04
60 81 CZECH DARIUSZ M 56 M 40-49 12 PŁOTOWO SCIGAŁ TEAM 5km 0:19:42 15.23 [km/h] 12:56 [min/km] 0:00:01
61 376 NOWAK MARCIN M 57 M 40-49 13 ŁAPINO SAMOUK 5km 0:19:43 15.22 [km/h] 12:57 [min/km] 0:01:00
62 455 RORAF MAGDALENA K 5 K 30-39 CELBOWO TEAM KREFT 5km 0:19:46 15.18 [km/h] 12:57 [min/km] 0:00:03
63 704 HENDRICH RAFAŁ M 58 M 30-39 21 SIERAKOWICE Powiat Kartuski 5km 0:19:47 15.16 [km/h] 12:57 [min/km] 0:00:02
64 125 GARAPUCZYK AGNIESZKA K 6 K 30-39 1 KONARZYNY 5km 0:19:47 15.16 [km/h] 12:57 [min/km] 0:00:03
65 309 LOOSE BARTOSZ M 59 M 30-39 22 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5km 0:19:49 15.14 [km/h] 12:58 [min/km] 0:00:04
66 245 KOŁODZIEJCZYK LIDIA K 7 K 40-49 1 WEJHEROWO MAJA TEAM 5km 0:20:03 14.96 [km/h] 12:01 [min/km] 0:00:07
67 133 GLEINERT SZYMON M 60 M 30-39 23 ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS Powiat Kartuski 5km 0:20:03 14.96 [km/h] 12:01 [min/km] 0:00:05
68 202 JELIŃSKI MATEUSZ M 61 M 30-39 24 GORĘCZYNO XRUNNERS Powiat Kartuski 5km 0:20:04 14.95 [km/h] 12:01 [min/km] 0:00:00
69 101 DRAWC MIECZYSŁAW M 62 M 50-59 6 GDAŃSK SPORTEVO 5km 0:20:05 14.94 [km/h] 12:01 [min/km] 0:01:01
70 539 TREDER WIESŁAW M 63 M 40-49 14 GRZYBNO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:20:05 14.94 [km/h] 12:01 [min/km] 0:00:05
71 381 OSSOWSKI MARCIN M 64 M 20-29 12 SKARSZEWY 5km 0:20:06 14.93 [km/h] 12:01 [min/km] 0:00:04
72 494 SOWA JOANNA K 8 K 40-49 2 KOSCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:20:07 14.91 [km/h] 12:01 [min/km] 0:00:06
73 273 KRZEBIETKE PIOTR M 65 M 30-39 25 MIECHUCINO Powiat Kartuski 5km 0:20:09 14.89 [km/h] 12:02 [min/km] 0:01:02
74 405 PEKALA PIOTR M 66 M 40-49 15 KOSZALIN SZKOŁA PODSTAWOWA MANOWO 5km 0:20:10 14.88 [km/h] 12:02 [min/km] 0:01:04
75 606 ZAREMBA MARCIN M 67 M 40-49 16 GDAŃSK AUTOPAY TEAM 5km 0:20:11 14.86 [km/h] 12:02 [min/km] 0:00:05
76 424 POCHRANOWICZ JANUSZ M 68 M 60-69 2 BIAŁY BÓR 5km 0:20:15 14.81 [km/h] 12:03 [min/km] 0:01:01
77 585 WOLIŃSKI ANDRZEJ M 69 M 50-59 7 WOLIN 5km 0:20:16 14.80 [km/h] 12:03 [min/km] 0:01:00
78 380 ORNAL MIROSŁAW M 70 M 50-59 8 WEJHEROWO WEJHEROWSKA AKADEMIA BIEGANIA 5km 0:20:17 14.79 [km/h] 12:03 [min/km] 0:01:01
79 178 HEWELT KRZYSZTOF M 71 M 50-59 9 WEJHEROWO WEJHEROWSKA AKADEMIA BIEGANIA 5km 0:20:24 14.71 [km/h] 12:05 [min/km] 0:01:00
80 322 MAJKOWSKI TOMASZ M 72 M 30-39 26 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 5km 0:20:25 14.69 [km/h] 12:05 [min/km] 0:00:04
81 276 KRZYŚKO KRZYSZTOF M 73 M 30-39 27 BANINO KUJAWSCY RUNNERS Powiat Kartuski 5km 0:20:26 14.68 [km/h] 12:05 [min/km] 0:00:05
82 379 OKRÓJ MAKSYMILIAN M 74 M 0-15 1 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGANIA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:20:27 14.67 [km/h] 12:05 [min/km] 0:01:01
83 158 GROHS NIKODEM M 75 M 16-19 3 ŻUKOWO Powiat Kartuski 5km 0:20:27 14.67 [km/h] 12:05 [min/km] 0:00:02
84 534 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ M 76 M 40-49 17 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 5km 0:20:28 14.66 [km/h] 12:06 [min/km] 0:01:04
85 529 SZYMAŃSKA JOLANTA K 9 K 20-29 1 ŁĄSKI PIEC KUKS REMUS KOŚCIERZYNA 5km 0:20:28 14.66 [km/h] 12:06 [min/km] 0:00:04
86 71 CHORĄŻY KAROLINA K 10 K 30-39 2 KOSZALIN LEO-TEM 5km 0:20:28 14.66 [km/h] 12:06 [min/km] 0:01:00
87 485 SIEWERT MAREK M 77 M 40-49 18 TUCHOM POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER Powiat Kartuski 5km 0:20:30 14.63 [km/h] 12:06 [min/km] 0:01:12
88 157 GRODZKI KRZYSZTOF M 78 M 30-39 28 BANINO KUJAWSCY RUNNERS Powiat Kartuski 5km 0:20:32 14.61 [km/h] 12:06 [min/km] 0:01:03
89 369 NAROŻNY GRZEGORZ M 79 M 40-49 19 GDAŃSK 5km 0:20:35 14.57 [km/h] 12:07 [min/km] 0:01:04
90 420 PŁOTKA ADAM M 80 M 50-59 10 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:20:35 14.57 [km/h] 12:07 [min/km] 0:00:02
91 304 LEWAŃCZYK MARCIN M 81 M 30-39 29 STĘŻYCA METROŻERCY Powiat Kartuski 5km 0:20:36 14.56 [km/h] 12:07 [min/km] 0:00:05
92 194 JANKOWSKI PAWEŁ M 82 M 30-39 30 GDAŃSK 5km 0:20:37 14.55 [km/h] 12:07 [min/km] 0:00:06
93 36 BOGUCKI MARCIN M 83 M 30-39 31 SOPOT 5km 0:20:43 14.48 [km/h] 12:09 [min/km] 0:00:04
94 311 LUBECKI JANUSZ M 84 M 40-49 20 BĘDOMIN 5km 0:20:43 14.48 [km/h] 12:09 [min/km] 0:02:00
95 360 MOSKOT KRZYSZTOF M 85 M 30-39 32 GDYNIA AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA/OKAS GDYNIA Akademia Biegowa 5km 0:20:47 14.43 [km/h] 12:09 [min/km] 0:01:02
96 407 PETKA LUCYNA K 11 K 40-49 3 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES 5km 0:20:49 14.41 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:04
97 552 WASYLKA ŁUKASZ M 86 M 30-39 33 LUZINO 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 5km 0:20:52 14.38 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:06
98 65 CAŁA BARTOSZ M 87 M 40-49 21 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:20:52 14.38 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:07
99 573 WIWATOWSKA DAGMARA K 12 K 30-39 3 STRASZYN MAJA TEAM 5km 0:20:53 14.37 [km/h] 12:11 [min/km] 0:00:07
100 61 BUTOWSKA KATARZYNA K 13 K 30-39 4 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:20:56 14.33 [km/h] 12:11 [min/km] 0:01:05
101 105 DZIEWIATOWSKA JOANNA K 14 K 40-49 4 TUCHOM KUJAWSCY RUNNERS/ DIETETYKA-24.PL Powiat Kartuski 5km 0:20:58 14.31 [km/h] 12:12 [min/km] 0:01:02
102 601 ZAKRZEWSKI JAKUB M 88 M 30-39 34 STAROGARD GDAŃSKI CROSSELITE 5km 0:20:59 14.30 [km/h] 12:12 [min/km] 0:01:04
103 546 VOLOSHCHENKO TYMUR M 89 M 30-39 35 UMAN 5km 0:21:02 14.26 [km/h] 12:12 [min/km] 0:01:02
104 591 WRÓBLEWSKI BOGUSŁAW M 90 M 30-39 36 LĘBORK 5km 0:21:03 14.25 [km/h] 12:13 [min/km] 0:00:05
105 294 LABUDDA MIROSŁAW M 91 M 50-59 11 RUMIA MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 5km 0:21:05 14.23 [km/h] 12:13 [min/km] 0:01:11
106 500 STEINKA MARIAN M 92 M 40-49 22 KOŚCIERZYNA 5km 0:21:08 14.20 [km/h] 12:14 [min/km] 0:01:08
107 512 SZCZĘSNY MARCIN M 93 M 30-39 37 GDAŃSK AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Akademia Biegowa 5km 0:21:11 14.16 [km/h] 12:14 [min/km] 0:01:05
108 578 WODZIKOWSKI WOJCIECH M 94 M 30-39 38 GDAŃSK 5km 0:21:14 14.13 [km/h] 12:15 [min/km] 0:01:07
109 19 BARGANSKA JUSTYNA K 15 K 40-49 5 BYTÓW RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW 5km 0:21:14 14.13 [km/h] 12:15 [min/km] 0:01:06
110 51 BRZEZINSKI ROBERT M 95 M 20-29 13 CZERSK ABCZERSK 5km 0:21:15 14.12 [km/h] 12:15 [min/km] 0:01:03
111 172 GUTMAŃSKI ŁUKASZ M 96 M 20-29 14 KOŚCIERZYNA MARYNARKA WOJENNA 5km 0:21:16 14.11 [km/h] 12:15 [min/km] 0:00:07
112 234 KLUCZEWSKA EMILIA K 16 K 30-39 5 BYTÓW RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW 5km 0:21:17 14.10 [km/h] 12:15 [min/km] 0:01:05
113 722 OLEJNIK ADRIANA K 17 K 16-19 1 GOWIDLINO Powiat Kartuski 5km 0:21:21 14.05 [km/h] 12:16 [min/km] 0:01:09
114 156 GRANICA KRZYSZTOF M 97 M 30-39 39 GRZYBNO Powiat Kartuski 5km 0:21:22 14.04 [km/h] 12:16 [min/km] 0:01:02
115 536 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 98 M 20-29 15 SZTUM 5km 0:21:26 14.00 [km/h] 12:17 [min/km] 0:01:02
116 269 KREFTA RAFAŁ M 99 M 30-39 40 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:21:27 13.99 [km/h] 12:17 [min/km] 0:02:13
117 354 MIOTK KLAUDIA K 18 K 20-29 2 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:21:27 13.99 [km/h] 12:17 [min/km] 0:01:03
118 286 KULGAJUK MICHAL M 100 M 30-39 41 PRUSZCZ GDANSKI SUT PRUSZCZ BIEGA 5km 0:21:27 13.99 [km/h] 12:17 [min/km] 0:02:02
119 103 DUZOWSKI RAFAŁ M 101 M 40-49 23 ŁUBIANA 5km 0:21:28 13.98 [km/h] 12:18 [min/km] 0:00:05
120 176 HENDRICH TOMASZ M 102 M 40-49 24 BANINO Powiat Kartuski 5km 0:21:29 13.96 [km/h] 12:18 [min/km] 0:02:13
121 594 WYCICHOWSKI TOMASZ M 103 M 16-19 4 GDAŃSK 5km 0:21:29 13.96 [km/h] 12:18 [min/km] 0:00:02
122 584 WOLIŃSKA EMILIA K 19 K 40-49 6 WOLIN 5km 0:21:30 13.95 [km/h] 12:18 [min/km] 0:01:01
123 102 DULEK DAMIAN M 104 M 30-39 42 GDAŃSK 5km 0:21:30 13.95 [km/h] 12:18 [min/km] 0:00:05
124 98 DĄBSKI GRZEGORZ M 105 M 40-49 25 GDYNIA PCP BUDOWA 5km 0:21:34 13.91 [km/h] 12:19 [min/km] 0:00:05
125 388 PACZUŁA STANISŁAW M 106 M 40-49 26 CEWICE 5km 0:21:36 13.89 [km/h] 12:19 [min/km] 0:00:01
126 580 WOJCIECHOWSKI BARTOSZ M 107 M 40-49 27 WARSZAWA 5km 0:21:37 13.88 [km/h] 12:19 [min/km] 0:00:05
127 349 MIŁEJKO ARKADIUSZ M 108 M 40-49 28 GRZYBNO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:21:39 13.86 [km/h] 12:20 [min/km] 0:01:05
128 608 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 109 M 50-59 12 BŁOTNIA STRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA 5km 0:21:39 13.86 [km/h] 12:20 [min/km] 0:00:05
129 227 KLASA MICHAŁ M 110 M 40-49 29 MŚCISZEWICE AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:21:39 13.86 [km/h] 12:20 [min/km] 0:01:03
130 134 GLEINERT JAKUB M 111 M 0-15 2 ŻUKOWO Powiat Kartuski 5km 0:21:40 13.85 [km/h] 12:20 [min/km] 0:01:09
131 489 SKIBOWSKI RAFAŁ M 112 M 40-49 30 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:21:41 13.84 [km/h] 12:20 [min/km] 0:01:02
132 116 FORMELA MIROSŁAW M 113 M 50-59 13 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:21:46 13.78 [km/h] 12:21 [min/km] 0:01:01
133 577 WODZIKOWSKI MARCIN M 114 M 30-39 43 GDAŃSK 5km 0:21:46 13.78 [km/h] 12:21 [min/km] 0:01:06
134 340 METEL IZABELA K 20 K 40-49 7 BYTÓW RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW 5km 0:21:48 13.76 [km/h] 12:22 [min/km] 0:01:05
135 193 JANKOWSKI GRZEGORZ M 115 M 40-49 31 BYTÓW 5km 0:21:50 13.74 [km/h] 12:22 [min/km] 0:01:05
136 453 ROJEWSKI WOJCIECH M 116 M 30-39 44 LUZINO KRUSZYWO LINIA 5km 0:21:50 13.74 [km/h] 12:22 [min/km] 0:01:00
137 215 KARGUL JACEK M 117 M 40-49 32 SŁUPSK NIGHT RUNNERS SŁUPSK 5km 0:21:51 13.73 [km/h] 12:22 [min/km] 0:01:10
138 404 PAŹDZIORA HENRYK M 118 M 50-59 14 MARSZEWSKA GÓRA 5km 0:21:59 13.65 [km/h] 12:24 [min/km] 0:01:08
139 305 LIPIŃSKI TOMASZ M 119 M 30-39 45 RYBAKI Powiat Kartuski 5km 0:21:59 13.65 [km/h] 12:24 [min/km] 0:01:05
140 13 BARAN SEWERYN M 120 M 20-29 16 GOŁCZEWO ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:22:03 13.61 [km/h] 12:25 [min/km] 0:01:09
141 291 LABUDA ANNA K 21 K 40-49 8 PROKOWO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:22:03 13.61 [km/h] 12:25 [min/km] 0:01:01
142 204 JOBSON GARY M 121 M 30-39 46 LINGFIELD 5km 0:22:07 13.56 [km/h] 12:25 [min/km] 0:01:11
143 491 SMOLARCZYK ADAM M 122 M 30-39 47 GDANSK 5km 0:22:07 13.56 [km/h] 12:25 [min/km] 0:01:09
144 426 POLANSKI JERZY M 123 M 40-49 33 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:22:08 13.55 [km/h] 12:26 [min/km] 0:00:07
145 603 ZALEWSKI MICHAŁ M 124 M 30-39 48 GDAŃSK 5km 0:22:12 13.51 [km/h] 12:26 [min/km] 0:01:02
146 361 MŰLLER JAROSŁAW M 125 M 50-59 15 RUMIA 5km 0:22:13 13.50 [km/h] 12:27 [min/km] 0:01:08
147 109 FLORYSZCZYK DANIEL M 126 M 40-49 34 ROTMANKA 5km 0:22:13 13.50 [km/h] 12:27 [min/km] 0:01:07
148 131 GAWLIKOWSKI ROBERT M 127 M 40-49 35 REDA MOTYWATORNIA TEAM 5km 0:22:17 13.46 [km/h] 12:27 [min/km] 0:01:05
149 482 SIEKANOWICZ PAWEŁ M 128 M 40-49 36 NOWY ŚWIAT Powiat Kartuski 5km 0:22:18 13.45 [km/h] 12:28 [min/km] 0:01:14
150 50 BRZESKI PIOTR M 129 M 40-49 37 KIEŁPINO FORMA FITNESS KLUB Powiat Kartuski 5km 0:22:18 13.45 [km/h] 12:28 [min/km] 0:01:06
151 24 BIELIŃSKI DOMINIK M 130 M 20-29 17 NOWE AMBITIOUS RUNNERS TEAM 5km 0:22:19 13.44 [km/h] 12:28 [min/km] 0:01:14
152 44 BRANDT PAWEŁ M 131 M 30-39 49 SOPOT 5km 0:22:19 13.44 [km/h] 12:28 [min/km] 0:01:14
153 128 GAWEŁ ZBIGNIEW M 132 M 60-69 3 SŁUPSK POMERIDERS SŁUPSK 5km 0:22:24 13.39 [km/h] 12:29 [min/km] 0:01:06
154 429 PRYCZKOWSKI ANDRZEJ M 133 M 30-39 50 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:22:25 13.38 [km/h] 12:29 [min/km] 0:01:04
155 308 LITZBARSKI MAREK M 134 M 50-59 16 PUCK Powiat Kartuski 5km 0:22:25 13.38 [km/h] 12:29 [min/km] 0:01:04
156 551 WASILEWSKI MICHAŁ M 135 M 40-49 38 GDAŃSK 5km 0:22:27 13.36 [km/h] 12:29 [min/km] 0:03:00
157 312 LUBIŃSKA IZABELA K 22 K 40-49 9 KOŚCIERZNA BIEGIEM KU MARZENIOM 5km 0:22:28 13.35 [km/h] 12:30 [min/km] 0:01:06
158 228 KLASA PAWEŁ M 136 M 0-15 3 NOWY KLINCZ AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:22:30 13.33 [km/h] 12:30 [min/km] 0:01:09
159 248 KONKOL MICHAŁ M 137 M 20-29 18 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:22:30 13.33 [km/h] 12:30 [min/km] 0:02:02
160 521 SZULICH CEZARY M 138 M 30-39 51 WARSZAWA 5km 0:22:33 13.30 [km/h] 12:31 [min/km] 0:01:06
161 198 JAWORSKI KAROL M 139 M 30-39 52 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:22:34 13.29 [km/h] 12:31 [min/km] 0:01:10
162 315 ŁATAS PAWEŁ M 140 M 20-29 19 GDAŃSK 5km 0:22:35 13.28 [km/h] 12:31 [min/km] 0:02:01
163 297 LANG MARCIN M 141 M 30-39 53 GDYNIA LANG TEAM ŻABIANKA 5km 0:22:37 13.26 [km/h] 12:31 [min/km] 0:00:05
164 255 KOSEDA ROBERT M 142 M 40-49 39 KARTUZY HONEY BADGER Powiat Kartuski 5km 0:22:39 13.25 [km/h] 12:32 [min/km] 0:01:04
165 100 DOLIŃSKA KAROLINA K 23 K 30-39 6 ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS Powiat Kartuski 5km 0:22:41 13.23 [km/h] 12:32 [min/km] 0:01:03
166 143 GOŁĄBOWICZ OLIWIA K 24 K 0-15 1 LĘBORK LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM. BRACI PETK LĘBORK 5km 0:22:41 13.23 [km/h] 12:32 [min/km] 0:01:02
167 226 KLASA JAN M 143 M 20-29 20 NOWY KLINCZ AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:22:44 13.20 [km/h] 12:33 [min/km] 0:01:03
168 80 CYRZAN MATEUSZ M 144 M 30-39 54 PRZYJAŹŃ AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:22:44 13.20 [km/h] 12:33 [min/km] 0:01:12
169 163 GROTH DAGMARA K 25 K 20-29 3 GLINCZ KUJAWSCY RUNNERS Powiat Kartuski 5km 0:22:45 13.19 [km/h] 12:33 [min/km] 0:00:03
170 174 HANIECKI DOMINIK M 145 M 30-39 55 GDAŃSK 5km 0:22:49 13.15 [km/h] 12:34 [min/km] 0:01:07
171 283 KULASZEWICZ JAROSŁAW M 146 M 40-49 40 KARTUZY FORMA FITNESS KLUB Powiat Kartuski 5km 0:22:51 13.13 [km/h] 12:34 [min/km] 0:01:07
172 77 CIEŚLIK MARTA K 26 K 20-29 4 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 5km 0:22:51 13.13 [km/h] 12:34 [min/km] 0:01:10
173 206 KALINOWSKA PAULINA K 27 K 30-39 7 KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:22:51 13.13 [km/h] 12:34 [min/km] 0:01:04
174 352 MIŁOSZ KRZYSZTOF M 147 M 50-59 17 KIEŁPINO 5km 0:22:53 13.11 [km/h] 12:35 [min/km] 0:01:09
175 207 KAŁUŻNY RAFAŁ M 148 M 30-39 56 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI 5km 0:22:53 13.11 [km/h] 12:35 [min/km] 0:01:07
176 702 DOWBUSZ SEBASTIAN M 149 M 40-49 41 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:22:54 13.10 [km/h] 12:35 [min/km] 0:00:07
177 581 WOJNOWSKI WIESŁAW M 150 M 30-39 57 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 5km 0:22:55 13.09 [km/h] 12:35 [min/km] 0:00:00
178 374 NIEŻURAWSKI ROBERT M 151 M 40-49 42 CZERSK ABCZERSK 5km 0:22:55 13.09 [km/h] 12:35 [min/km] 0:01:04
179 703 RUCHNIEWICZ JAKUB M 152 M 20-29 21 REDA 5km 0:22:56 13.08 [km/h] 12:35 [min/km] 0:01:11
180 34 BŁAWAT MARCIN M 153 M 30-39 58 PRUSZCZ GDANSKI 5km 0:22:57 13.07 [km/h] 12:35 [min/km] 0:01:03
181 501 STENCEL ADAM M 154 M 30-39 59 SOMONINO FORMA FITNESS KLUB Powiat Kartuski 5km 0:22:58 13.06 [km/h] 12:36 [min/km] 0:01:05
182 337 MATYSIAK WERONIKA K 28 K 20-29 5 GDAŃSK 5km 0:22:59 13.05 [km/h] 12:36 [min/km] 0:01:07
183 149 GONTARZ RAFAŁ M 155 M 40-49 43 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:23:01 13.03 [km/h] 12:36 [min/km] 0:01:04
184 5 ANTONIEWICZ NATAN M 156 M 0-15 4 DZIERŻĄŻNO NEED FOR SPEED Powiat Kartuski 5km 0:23:04 13.01 [km/h] 12:37 [min/km] 0:01:15
185 303 LEWANDOWSKA SYLWIA K 29 K 20-29 6 KOŚCIERZYNA ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:23:04 13.01 [km/h] 12:37 [min/km] 0:01:09
186 107 FIEREK BOŻENA K 30 K 60+ 1 CZERSK ABCZERSK 5km 0:23:05 13.00 [km/h] 12:37 [min/km] 0:01:01
187 197 JASKULSKI KAROL M 157 M 30-39 60 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:23:09 12.96 [km/h] 12:38 [min/km] 0:01:10
188 333 MATUSZAK KRZYSZTOF M 158 M 40-49 44 KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:23:11 12.94 [km/h] 12:38 [min/km] 0:01:11
189 431 PUŚCIAN KRZYSZTOF M 159 M 40-49 45 MANOWO 5km 0:23:15 12.90 [km/h] 12:39 [min/km] 0:01:04
190 9 BAGINSKI SŁAWOMIR M 160 M 40-49 46 KOWOLE 5km 0:23:20 12.86 [km/h] 12:40 [min/km] 0:01:29
191 515 SZMYT DAWID M 161 M 20-29 22 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:23:20 12.86 [km/h] 12:40 [min/km] 0:01:05
192 705 KĄKOL DAWID M 162 M 20-29 23 SOMONINO Powiat Kartuski 5km 0:23:20 12.86 [km/h] 12:40 [min/km] 0:01:01
193 563 WIECZOREK TOMASZ M 163 M 40-49 47 GDAŃSK WATAHA - ŁACZY NAS BIEGANIE 5km 0:23:22 12.84 [km/h] 12:40 [min/km] 0:01:15
194 318 ŁOSIŃSKI DAMIAN M 164 M 30-39 61 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 5km 0:23:22 12.84 [km/h] 12:40 [min/km] 0:01:02
195 69 CHĘTNIK KRZYSZTOF M 165 M 40-49 48 KĄPINO ECO KĄPINO 5km 0:23:23 12.83 [km/h] 12:41 [min/km] 0:02:13
196 530 SZYMAŃSKI ADAM M 166 M 40-49 49 LĘBORK LĘBORK BIEGACZE 5km 0:23:30 12.77 [km/h] 12:42 [min/km] 0:00:07
197 181 HINC STANISŁAW M 167 M 30-39 62 KOWALE Powiat Kartuski 5km 0:23:31 12.76 [km/h] 12:42 [min/km] 0:01:19
198 18 BARANOWSKI PIOTR M 168 M 30-39 63 GDAŃSK 5km 0:23:31 12.76 [km/h] 12:42 [min/km] 0:01:10
199 497 SOWA SYLWESTER M 169 M 40-49 50 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5km 0:23:31 12.76 [km/h] 12:42 [min/km] 0:01:17
200 543 ULENBERG KRZYSZTOF M 170 M 40-49 51 SOMONINO Powiat Kartuski 5km 0:23:33 12.74 [km/h] 12:43 [min/km] 0:01:05
201 533 SZYMICHOWSKI ADAM M 171 M 40-49 52 Kiełpino AKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:23:35 12.72 [km/h] 12:43 [min/km] 0:01:11
202 93 DANISZEWSKA MARTYNA K 31 K 16-19 2 GDAŃSK 5km 0:23:36 12.71 [km/h] 12:43 [min/km] 0:02:00
203 55 BUDZIŃSKA KAROLINA K 32 K 30-39 8 BANINO KUJAWSCY RUNNERS Powiat Kartuski 5km 0:23:37 12.70 [km/h] 12:43 [min/km] 0:01:12
204 52 BRZOZOWSKI JACEK M 172 M 30-39 64 ELBLĄG ODDAM OBIAD ELBLĄG 5km 0:23:38 12.69 [km/h] 12:44 [min/km] 0:02:00
205 734 ERDMAŃCZYK ANNA K 33 K 40-49 10 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:23:38 12.69 [km/h] 12:44 [min/km] 0:01:09
206 170 GULCZ KATARZYNA K 34 K 40-49 11 BANINO KUJAWSCY RUNNERS Powiat Kartuski 5km 0:23:43 12.65 [km/h] 12:45 [min/km] 0:01:11
207 348 MILOCH ANIELA K 35 K 0-15 2 SOMONINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:23:48 12.61 [km/h] 12:46 [min/km] 0:01:10
208 6 ARANOWSKA IRENA K 36 K 50-59 1 LĘBORK 5km 0:23:50 12.59 [km/h] 12:46 [min/km] 0:01:08
209 53 BUBEŁA KAMILA K 37 K 30-39 9 GDAŃSK 5km 0:23:50 12.59 [km/h] 12:46 [min/km] 0:01:08
210 216 KARPIŃSKI ZBIGNIEW M 173 M 50-59 18 GDAŃSK 5km 0:23:52 12.57 [km/h] 12:46 [min/km] 0:02:08
211 184 HIRSZ WIESLAWA K 38 K 40-49 12 Kiełpino AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY I KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:23:54 12.55 [km/h] 12:47 [min/km] 0:01:08
212 346 MIELEWCZYK PIOTR M 174 M 40-49 53 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:23:54 12.55 [km/h] 12:47 [min/km] 0:01:15
213 225 KLASA JAN M 175 M 60-69 4 NOŻYNO 5km 0:23:54 12.55 [km/h] 12:47 [min/km] 0:01:13
214 366 NACZK LEONARD M 176 M 40-49 54 LĘBORK LKB IM. BRACI PETK 5km 0:23:56 12.53 [km/h] 12:47 [min/km] 0:01:02
215 272 KRUEGER WIESŁAW M 177 M 50-59 19 SOMONINO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY I KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:23:58 12.52 [km/h] 12:48 [min/km] 0:01:04
216 605 ZARACH MICHAŁ M 178 M 40-49 55 REKOWNICA AQUA SPORT 5km 0:23:59 12.51 [km/h] 12:48 [min/km] 0:01:15
217 469 SANDACH STEFAN M 179 M 70+ 1 GDYNIA ZIELONA LAGUNA TEAM 5km 0:24:00 12.50 [km/h] 12:48 [min/km] 0:01:10
218 389 PACZUŁA URSZULA K 39 K 40-49 13 CEWICE 5km 0:24:01 12.49 [km/h] 12:48 [min/km] 0:01:01
219 403 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 180 M 30-39 65 ELBLĄG 5km 0:24:01 12.49 [km/h] 12:48 [min/km] 0:02:13
220 15 BARANOWSKI ADRIAN M 181 M 40-49 56 JASTARNIA 5km 0:24:03 12.47 [km/h] 12:49 [min/km] 0:01:04
221 456 ROZENBAJGIER ŁUKASZ M 182 M 30-39 66 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 5km 0:24:06 12.45 [km/h] 12:49 [min/km] 0:02:07
222 461 RYCHERT WALDEMAR M 183 M 30-39 67 BORKOWO AMATOR KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:24:06 12.45 [km/h] 12:49 [min/km] 0:01:15
223 31 BLADOWSKI JAKUB M 184 M 20-29 24 STANISZEWO HEYO TEAM Powiat Kartuski 5km 0:24:06 12.45 [km/h] 12:49 [min/km] 0:02:04
224 568 WIRKUS ROMAN M 185 M 40-49 57 KOŚCIERZYNA JAGODOWA TEAM 5km 0:24:06 12.45 [km/h] 12:49 [min/km] 0:01:06
225 538 TOMYS RYSZARD M 186 M 70+ 2 SZEMUD 5km 0:24:07 12.44 [km/h] 12:49 [min/km] 0:01:06
226 583 WOJTACKI SŁAWOMIR M 187 M 50-59 20 JANKOWO GDAŃSKIE AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY I KIEŁPINO Akademia Biegowa 5km 0:24:08 12.43 [km/h] 12:50 [min/km] 0:01:09
227 261 KOZIARA DIONIZY M 188 M 40-49 58 GDAŃSK 0 5km 0:24:08 12.43 [km/h] 12:50 [min/km] 0:01:05
228 96 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 40 K 40-49 14 BOLSZEWO RUN BABYS 5km 0:24:10 12.41 [km/h] 12:50 [min/km] 0:01:06
229 409 PIECHOWSKI ŁUKASZ M 189 M 30-39 68 MYDLITA 5km 0:24:11 12.41 [km/h] 12:50 [min/km] 0:01:15
230 140 GNYP DANIEL M 190 M 40-49 59 RÓŻYNY WKURW_TEAM 5km 0:24:13 12.39 [km/h] 12:51 [min/km] 0:02:00
231 145 GOŁEMBOWSKI MARIUSZ M 191 M 40-49 60 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU, GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE 5km 0:24:14 12.38 [km/h] 12:51 [min/km] 0:01:19
232 231 KLEIN KAMIL M 192 M 20-29 25 EGIERTOWO Powiat Kartuski 5km 0:24:14 12.38 [km/h] 12:51 [min/km] 0:01:05
233 560 WICEK ANETA K 41 K 30-39 10 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:24:16 12.36 [km/h] 12:51 [min/km] 0:01:02
234 437 PYŻEWSKI GRZEGORZ M 193 M 40-49 61 CZERSK ABCZERSK 5km 0:24:18 12.35 [km/h] 12:52 [min/km] 0:02:03
235 314 ŁANGOWSKI MATEUSZ M 194 M 20-29 26 CHOJNICE ABCZERSK 5km 0:24:18 12.35 [km/h] 12:52 [min/km] 0:01:11
236 152 GÓRKOWSKI MARCIN M 195 M 40-49 62 RUMIA 5km 0:24:20 12.33 [km/h] 12:52 [min/km] 0:01:04
237 326 MARCINIAK IZABELA K 42 K 40-49 15 BANINO KUJAWSCY RUNNERS Powiat Kartuski 5km 0:24:21 12.32 [km/h] 12:52 [min/km] 0:01:08
238 250 KONOPKA PAWEŁ M 196 M 30-39 69 GDYNIA DALEKO JESZCZE 5km 0:24:21 12.32 [km/h] 12:52 [min/km] 0:01:17
239 26 BIESZKE IZA K 43 K 30-39 11 MOSTY WYMIATACZE 5km 0:24:22 12.31 [km/h] 12:52 [min/km] 0:02:10
240 230 KLAWIKOWSKA PAULINA K 44 K 30-39 12 RATY AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:24:23 12.30 [km/h] 12:53 [min/km] 0:01:09
241 562 WICZLING MARCIN M 197 M 20-29 27 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:24:23 12.30 [km/h] 12:53 [min/km] 0:02:06
242 238 KNITTER-KLASA EDYTA K 45 K 50-59 2 MŚCISZEWICE AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:24:25 12.29 [km/h] 12:53 [min/km] 0:01:10
243 571 WITT GRAŻYNA K 46 K 60+ 2 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 5km 0:24:25 12.29 [km/h] 12:53 [min/km] 0:01:09
244 506 STUBIŃSKI JÓZEF M 198 M 60-69 5 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:24:26 12.28 [km/h] 12:53 [min/km] 0:01:14
245 452 RICHERT PIOTR M 199 M 40-49 63 PRZODKOWO PRZODKOWSKI TEAN Powiat Kartuski 5km 0:24:29 12.25 [km/h] 12:54 [min/km] 0:01:16
246 733 GRABOWSKA MARZENA K 47 K 50-59 3 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 5km 0:24:29 12.25 [km/h] 12:54 [min/km] 0:01:19
247 519 SZREDER PIOTR M 200 M 40-49 64 PRUSZCZ GDAŃSKI DALEKO JESZCZE 5km 0:24:29 12.25 [km/h] 12:54 [min/km] 0:01:18
248 21 BARZOWSKI KAMIL M 201 M 20-29 28 ŻUKOWO Powiat Kartuski 5km 0:24:33 12.22 [km/h] 12:55 [min/km] 0:01:08
249 60 BURSZCZAN MARIUSZ M 202 M 40-49 65 SIEMIROWICE 5km 0:24:37 12.19 [km/h] 12:55 [min/km] 0:03:10
250 47 BRZESKA JULIA K 48 K 0-15 3 KARTUZY BAT KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:24:39 12.17 [km/h] 12:56 [min/km] 0:01:07
251 83 CZEREPANIAK EWA K 49 K 20-29 7 GDAŃSK 5km 0:24:39 12.17 [km/h] 12:56 [min/km] 0:01:02
252 548 WALENTYNOWICZ ANETA K 50 K 40-49 16 PRUSZCZ GDAŃSKI LOTOS RUNNING TEAM / PRUSZCZ BIEGA 5km 0:24:40 12.16 [km/h] 12:56 [min/km] 0:01:15
253 46 BRZESKA JAGODA K 51 K 30-39 13 KARTUZY FORMA FITNESS KLUB Powiat Kartuski 5km 0:24:42 12.15 [km/h] 12:56 [min/km] 0:01:07
254 212 KANKOWSKA DOMINIKA K 52 K 16-19 3 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:24:42 12.15 [km/h] 12:56 [min/km] 0:01:06
255 298 LANGA MILENA K 53 K 20-29 8 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:24:43 12.14 [km/h] 12:57 [min/km] 0:02:08
256 182 HINCA ANDRZEJ M 203 M 30-39 70 CHMIELNO Powiat Kartuski 5km 0:24:46 12.11 [km/h] 12:57 [min/km] 0:02:08
257 480 SERKOWSKA ANNA K 54 K 40-49 17 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:24:46 12.11 [km/h] 12:57 [min/km] 0:01:15
258 724 OKŁA PATRYCJA K 55 K 30-39 14 BUSZKOWY SAME SIOSTRY 5km 0:24:48 12.10 [km/h] 12:58 [min/km] 0:01:12
259 604 ZAMBRZYCKI MICHAŁ M 204 M 40-49 66 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:24:50 12.08 [km/h] 12:58 [min/km] 0:02:05
260 454 ROPELA ANDRZEJ M 205 M 40-49 67 KIEŁPINO OSNIP ACTIV TEAM Powiat Kartuski 5km 0:24:51 12.07 [km/h] 12:58 [min/km] 0:01:17
261 517 SZOPIŃSKI WIKTOR M 206 M 40-49 68 STAROGARD GDAŃSKI THE SZOPIN STONES RUNNING TEAM 5km 0:24:52 12.06 [km/h] 12:58 [min/km] 0:01:13
262 285 KULGAJUK DARIUSZ M 207 M 30-39 71 JUSZKOWO PRUSZCZ BIEGA 5km 0:24:52 12.06 [km/h] 12:58 [min/km] 0:02:02
263 557 WERISCHAK PATRYK M 208 M 20-29 29 GDAŃSK ŻYCIE NA MASIE 5km 0:24:53 12.06 [km/h] 12:59 [min/km] 0:02:07
264 341 MEYER ADRIANA K 56 K 30-39 15 POGORZE AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA Akademia Biegowa 5km 0:24:57 12.02 [km/h] 12:59 [min/km] 0:01:09
265 435 PYSZKA RAFAŁ M 209 M 30-39 72 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:24:57 12.02 [km/h] 12:59 [min/km] 0:01:19
266 617 ZŁOTOPOLSKA MARTA K 57 K 40-49 18 GDAŃSK 5km 0:24:59 12.01 [km/h] 12:00 [min/km] 0:02:05
267 448 RICHERT DANUTA K 58 K 40-49 19 TUCHOM MOTYWATORNIA TEAM Powiat Kartuski 5km 0:25:02 11.98 [km/h] 12:00 [min/km] 0:02:07
268 449 RICHERT HENRYK M 210 M 40-49 69 TUCHOM MOTYWATORNIA TEAM Powiat Kartuski 5km 0:25:10 11.92 [km/h] 12:02 [min/km] 0:02:00
269 511 SZCZESNY DAMIAN M 211 M 20-29 30 BABI DÓŁ Powiat Kartuski 5km 0:25:11 11.91 [km/h] 12:02 [min/km] 0:01:09
270 219 KARWOWSKI KRYSTIAN M 212 M 30-39 73 MOSTY 5km 0:25:11 11.91 [km/h] 12:02 [min/km] 0:02:05
271 233 KLIŃSKI SŁAWOMIR M 213 M 40-49 70 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:25:13 11.90 [km/h] 12:03 [min/km] 0:01:12
272 213 KANKOWSKA JUSTYNA K 59 K 30-39 16 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:25:14 11.89 [km/h] 12:03 [min/km] 0:01:12
273 725 ZARADKIEWICZ DARIA K 60 K 30-39 17 KOLBUDY SAME SIOSTRY 5km 0:25:14 11.89 [km/h] 12:03 [min/km] 0:01:11
274 120 GADOMSKA EWA K 61 K 40-49 20 GDAŃSK 5km 0:25:15 11.88 [km/h] 12:03 [min/km] 0:01:14
275 310 LUBECKA ILONA K 62 K 30-39 18 SKORZEWO OLIMPIJCZYK SKORZEWO 5km 0:25:17 11.87 [km/h] 12:03 [min/km] 0:02:01
276 357 MIZURA-STENCEL ANETTA K 63 K 40-49 21 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:25:18 11.86 [km/h] 12:04 [min/km] 0:01:07
277 11 BAJER PIOTR M 214 M 30-39 74 BANINO KUJAWSCY RUNNERS Powiat Kartuski 5km 0:25:18 11.86 [km/h] 12:04 [min/km] 0:01:10
278 712 GRANDZICKI SŁAWOMIR M 215 M 20-29 31 EGIERTOWO Powiat Kartuski 5km 0:25:19 11.85 [km/h] 12:04 [min/km] 0:00:05
279 306 LIS DAWID M 216 M 20-29 32 LĘBORK GRAFIT II LĘBORK 5km 0:25:19 11.85 [km/h] 12:04 [min/km] 0:01:18
280 63 BYCZKOWSKI MATEUSZ M 217 M 16-19 5 SŁAWKI Powiat Kartuski 5km 0:25:19 11.85 [km/h] 12:04 [min/km] 0:01:18
281 507 STUBIŃSKI KRZYSZTOF M 218 M 20-29 33 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:25:19 11.85 [km/h] 12:04 [min/km] 0:01:11
282 602 ZAKRZEWSKI PAWEŁ M 219 M 40-49 71 GDAŃSK 5km 0:25:20 11.84 [km/h] 12:04 [min/km] 0:02:03
283 597 ZACHARY MARIUSZ M 220 M 30-39 75 RUMIA DALEKO JESZCZE 5km 0:25:22 11.83 [km/h] 12:04 [min/km] 0:01:17
284 422 POCHOPIEŃ MIRA K 64 K 30-39 19 GDAŃSK WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5km 0:25:23 11.82 [km/h] 12:05 [min/km] 0:01:15
285 439 RAMCZYK KAMIL M 221 M 30-39 76 GDAŃSK 5km 0:25:25 11.80 [km/h] 12:05 [min/km] 0:01:13
286 598 ZAJK ALICJA K 65 K 40-49 22 GDYNIA AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA/MOTYWATORNIA Akademia Biegowa 5km 0:25:29 11.77 [km/h] 12:06 [min/km] 0:02:06
287 599 ZAJK PIOTR M 222 M 40-49 72 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 5km 0:25:30 11.76 [km/h] 12:06 [min/km] 0:02:06
288 23 BIELIŃSKA BARBARA K 66 K 40-49 23 STAROGARD GDAŃSKI STAROGARDZKI KLUB LEKKOATLETYCZNY FILIPPIDES 5km 0:25:31 11.76 [km/h] 12:06 [min/km] 0:02:02
289 252 KORDA WERONIKA K 67 K 30-39 20 KARTUZY FORMA FITNESS KLUB Powiat Kartuski 5km 0:25:32 11.75 [km/h] 12:06 [min/km] 0:02:04
290 544 USTARBOWSKI ŁUKASZ M 223 M 40-49 73 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:25:34 11.73 [km/h] 12:07 [min/km] 0:01:12
291 513 SZCZYGIEŁ BARTŁOMIEJ M 224 M 20-29 34 KOSAKOWO 5km 0:25:34 11.73 [km/h] 12:07 [min/km] 0:01:15
292 211 KANIUK MAJA K 68 K 40-49 24 RUMIA 5km 0:25:36 11.72 [km/h] 12:07 [min/km] 0:01:04
293 224 KLASA JAKUB M 225 M 16-19 6 MŚCISZEWICE AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:25:36 11.72 [km/h] 12:07 [min/km] 0:01:17
294 151 GÓRKOWSKA ELŻBIETA K 69 K 30-39 21 RUMIA 5km 0:25:36 11.72 [km/h] 12:07 [min/km] 0:01:05
295 265 KRASOWSKI ANDRZEJ M 226 M 30-39 77 DĘBOGÓRZE APLITT 5km 0:25:37 11.71 [km/h] 12:07 [min/km] 0:02:03
296 516 SZMYT KRYSTIAN M 227 M 30-39 78 SOMONINO Powiat Kartuski 5km 0:25:37 11.71 [km/h] 12:07 [min/km] 0:01:24
297 434 PUZDROWSKI JACEK M 228 M 40-49 74 BUKOWINA 5km 0:25:38 11.70 [km/h] 12:08 [min/km] 0:02:10
298 575 WŁADYMIRUK DARIUSZ M 229 M 30-39 79 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5km 0:25:39 11.70 [km/h] 12:08 [min/km] 0:01:13
299 160 GRONOWSKI ROBERT M 230 M 40-49 75 GDYNIA 5km 0:25:40 11.69 [km/h] 12:08 [min/km] 0:02:10
300 159 GRONOWSKA SYLWIA K 70 K 40-49 25 GDYNIA SALTUS SPORT TEAM 5km 0:25:40 11.69 [km/h] 12:08 [min/km] 0:02:11
301 78 CIROCKI WOJCIECH M 231 M 40-49 76 KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:25:42 11.67 [km/h] 12:08 [min/km] 0:01:12
302 738 HINC IWONA K 71 K 40-49 26 BORKOWO KASZUBY BIEGAJĄ POWIAT KARTUSKI 5km 0:25:43 11.67 [km/h] 12:09 [min/km] 0:01:16
303 30 BLADOWSKA KATARZYNA K 72 K 40-49 27 REDA RUNEDA 5km 0:25:46 11.64 [km/h] 12:09 [min/km] 0:03:04
304 504 STRASZAK FILIP M 232 M 40-49 77 SZEMUD 5km 0:25:50 11.61 [km/h] 12:10 [min/km] 0:02:12
305 277 KUBAWSKA AGNIESZKA K 73 K 30-39 22 ŁEBCZ WYMIATACZE 5km 0:25:54 11.58 [km/h] 12:11 [min/km] 0:01:13
306 715 KALKOWSKI MACIEJ M 233 M 30-39 80 HOPY Powiat Kartuski 5km 0:25:55 11.58 [km/h] 12:11 [min/km] 0:02:07
307 561 WICZKOWSKI FILIP M 234 M 20-29 35 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:25:58 11.55 [km/h] 12:12 [min/km] 0:02:06
308 119 FURMANN ŁUKASZ M 235 M 30-39 81 ŁEBUNIA 5km 0:25:58 11.55 [km/h] 12:12 [min/km] 0:03:11
309 14 BARANOWSKA ANNA K 74 K 30-39 23 GDAŃSK 5km 0:25:59 11.55 [km/h] 12:12 [min/km] 0:01:19
310 169 GULCZ BARBARA K 75 K 0-15 4 BANINO KUJAWSCY RUNNERS Powiat Kartuski 5km 0:26:02 11.52 [km/h] 12:12 [min/km] 0:01:12
311 264 KRASIŃSKA-MITURA EWA K 76 K 30-39 24 RUMIA PARKRUN RUMIA 5km 0:26:02 11.52 [km/h] 12:12 [min/km] 0:01:17
312 522 SZULTK PIOTR M 236 M 50-59 21 GDYNIA AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA Akademia Biegowa 5km 0:26:03 11.52 [km/h] 12:13 [min/km] 0:03:01
313 713 DZIENISZ ARTUR M 237 M 16-19 7 SITNO Powiat Kartuski 5km 0:26:04 11.51 [km/h] 12:13 [min/km] 0:00:05
314 59 BUKOWSKA SANDRA K 77 K 20-29 9 KIEŁPINO FORMA FITNESS KLUB Powiat Kartuski 5km 0:26:07 11.49 [km/h] 12:13 [min/km] 0:01:07
315 473 SASS KAROL M 238 M 20-29 36 KIEŁPINO FORMA FITNESS KLUB Powiat Kartuski 5km 0:26:08 11.48 [km/h] 12:14 [min/km] 0:01:07
316 535 ŚNIEG ALEKSANDRA K 78 K 50-59 4 GDAŃSK WATAHA - ŁACZY NAS BIEGANIE 5km 0:26:11 11.46 [km/h] 12:14 [min/km] 0:02:03
317 476 SCHULZ MACIEJ M 239 M 40-49 78 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5km 0:26:12 11.45 [km/h] 12:14 [min/km] 0:02:04
318 486 SIEWERT PRZEMYSŁAW M 240 M 0-15 5 TUCHOM POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER Powiat Kartuski 5km 0:26:13 11.44 [km/h] 12:15 [min/km] 0:01:13
319 268 KRAWIECKA KLAUDIA K 79 K 16-19 4 SOMONINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:26:16 11.42 [km/h] 12:15 [min/km] 0:01:12
320 136 GLEZMAN MAJA K 80 K 0-15 5 LĘBORK LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 5km 0:26:18 11.41 [km/h] 12:16 [min/km] 0:02:02
321 334 MATUSZAK GRAŻYNA K 81 K 40-49 28 KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:26:19 11.40 [km/h] 12:16 [min/km] 0:01:11
322 180 HINC MATEUSZ M 241 M 30-39 82 MEZOWO Powiat Kartuski 5km 0:26:27 11.34 [km/h] 12:17 [min/km] 0:02:12
323 430 PRZYTARSKA EDYTA K 82 K 30-39 25 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:26:28 11.34 [km/h] 12:18 [min/km] 0:01:13
324 2 AMBROZIAK ADAM M 242 M 30-39 83 KOWALE TAKA RYBA Powiat Kartuski 5km 0:26:30 11.32 [km/h] 12:18 [min/km] 0:01:08
325 153 GÓRNIAK JAROSŁAW M 243 M 30-39 84 POGÓRZE 5km 0:26:31 11.31 [km/h] 12:18 [min/km] 0:03:06
326 587 WOSCHOLSKA MAGDALENA K 83 K 20-29 10 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:26:37 11.27 [km/h] 12:19 [min/km] 0:01:13
327 589 WOŹNIAK BEATA K 84 K 40-49 29 DĘBOGÓRZE WYMIATACZE 5km 0:26:40 11.25 [km/h] 12:20 [min/km] 0:02:10
328 616 ZŁOCH MAREK M 244 M 30-39 85 SIERAKOWICE Powiat Kartuski 5km 0:26:41 11.24 [km/h] 12:20 [min/km] 0:01:02
329 89 CZOSKA PRZEMYSŁAW M 245 M 30-39 86 GDYNIA 5km 0:26:41 11.24 [km/h] 12:20 [min/km] 0:03:07
330 288 KURPIEWSKI PAWEŁ M 246 M 16-19 8 GDAŃSK 5km 0:26:43 11.23 [km/h] 12:21 [min/km] 0:02:08
331 742 ROSIŃSKA PATRYCJA K 85 K 30-39 26 RUMIA MAMAMAŁEGOLEONA 5km 0:26:43 11.23 [km/h] 12:21 [min/km] 0:02:16
332 321 MAJ KAROLINA K 86 K 30-39 27 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:26:44 11.22 [km/h] 12:21 [min/km] 0:02:08
333 54 BUBEŁA TOMASZ M 247 M 40-49 79 GDAŃŚK 5km 0:26:44 11.22 [km/h] 12:21 [min/km] 0:01:07
334 117 FORMELLA JOANNA K 87 K 30-39 28 KOSCIERZYNA FORMEX 5km 0:26:45 11.21 [km/h] 12:21 [min/km] 0:02:02
335 719 MARKOWSKI MAREK M 248 M 30-39 87 KIEŁPINO FORMA FITNESS CLUB POWIAT KARTUSKI 5km 0:26:46 11.21 [km/h] 12:21 [min/km] 0:01:07
336 263 KRAMPA KATARZYNA K 88 K 30-39 29 KAPLICA Powiat Kartuski 5km 0:26:50 11.18 [km/h] 12:22 [min/km] 0:01:12
337 12 BALONIS-CHYB ANNA K 89 K 30-39 30 GDYNIA AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA Akademia Biegowa 5km 0:26:53 11.16 [km/h] 12:23 [min/km] 0:02:08
338 595 WYSIECKI ARKADIUSZ M 249 M 40-49 80 LUBAŃ 5km 0:26:54 11.15 [km/h] 12:23 [min/km] 0:02:18
339 189 JAGMIN IZABELA K 90 K 30-39 31 MOSTY WYMIATACZE 5km 0:26:54 11.15 [km/h] 12:23 [min/km] 0:01:13
340 463 RZESZUTEK MARZENA K 91 K 30-39 32 BOLSZEWO 5km 0:26:55 11.15 [km/h] 12:23 [min/km] 0:02:16
341 436 PYŻEWSKA BEATA K 92 K 40-49 30 CZERSK ABCZERSK 5km 0:26:55 11.15 [km/h] 12:23 [min/km] 0:02:04
342 440 RECLAF DARIA K 93 K 20-29 11 BORZESTOWO BORZESTOWO Powiat Kartuski 5km 0:26:59 11.12 [km/h] 12:24 [min/km] 0:03:02
343 542 UJMA RADOSŁAW M 250 M 30-39 88 BRODNICA GÓRNA Powiat Kartuski 5km 0:27:02 11.10 [km/h] 12:24 [min/km] 0:03:03
344 377 NOWAK MONIKA ANNA K 94 K 40-49 31 GDAŃSK 5km 0:27:02 11.10 [km/h] 12:24 [min/km] 0:03:04
345 459 RUCZKO SŁAWOMIR M 251 M 40-49 81 GDYNIA USAA RUCZKO 5km 0:27:02 11.10 [km/h] 12:24 [min/km] 0:02:06
346 514 SZEFFS ALINA K 95 K 40-49 32 TUCHOLA 5km 0:27:02 11.10 [km/h] 12:24 [min/km] 0:02:12
347 445 RESZCZYŃSKA MONIKA K 96 K 40-49 33 GDAŃSK 5km 0:27:03 11.09 [km/h] 12:25 [min/km] 0:02:14
348 438 RADZIEŃSKA KAMILA K 97 K 30-39 33 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 0 Akademia Biegowa 5km 0:27:04 11.08 [km/h] 12:25 [min/km] 0:02:14
349 432 PUZDROWSKA JOANNA K 98 K 40-49 34 BUKOWINA 5km 0:27:06 11.07 [km/h] 12:25 [min/km] 0:02:08
350 293 LABUDA RAFAŁ M 252 M 50-59 22 PROKOWO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:27:09 11.05 [km/h] 12:26 [min/km] 0:00:00
351 247 KONKOL JOANNA K 99 K 30-39 34 KĄPINO ECO KĄPINO 5km 0:27:10 11.04 [km/h] 12:26 [min/km] 0:02:12
352 296 LADEMANN GABRIELA K 100 K 40-49 35 BOLSZEWO RUN BABYS 5km 0:27:10 11.04 [km/h] 12:26 [min/km] 0:02:10
353 468 SALUK DARIUSZ M 253 M 40-49 82 JUSZKOWO 5km 0:27:11 11.04 [km/h] 12:26 [min/km] 0:02:13
354 287 KURPIEWSKI KRZYSZTOF M 254 M 40-49 83 GDAŃSK 5km 0:27:12 11.03 [km/h] 12:26 [min/km] 0:03:05
355 392 PALKA ANNA K 101 K 20-29 12 RUMIA KONTENER FORMY 5km 0:27:13 11.02 [km/h] 12:27 [min/km] 0:02:15
356 739 ZABOROWSKA PAULINA K 102 K 20-29 13 ŻUROMINO 5km 0:27:15 11.01 [km/h] 12:27 [min/km] 0:01:10
357 7 ARENDT AGNIESZKA K 103 K 40-49 36 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 5km 0:27:15 11.01 [km/h] 12:27 [min/km] 0:02:05
358 716 SZLEJA WERONIKA K 104 K 20-29 14 HOPOWO FORMA FITNESS CLUB Powiat Kartuski 5km 0:27:15 11.01 [km/h] 12:27 [min/km] 0:01:11
359 275 KRZYSZKOWSKI MACIEJ M 255 M 40-49 84 GDYNIA KRZYŚ 5km 0:27:16 11.00 [km/h] 12:27 [min/km] 0:02:07
360 411 PIGOŃ WOJCIECH M 256 M 40-49 85 GDAŃSK SPRINT 5km 0:27:16 11.00 [km/h] 12:27 [min/km] 0:01:18
361 518 SZREDER BARBARA K 105 K 30-39 35 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:27:19 10.98 [km/h] 12:28 [min/km] 0:02:10
362 246 KOŁOMAŃSKA SANDRA K 106 K 20-29 15 GDYNIA DALEKO JESZCZE 5km 0:27:21 10.97 [km/h] 12:28 [min/km] 0:03:06
363 373 NIEŻURAWSKA ALICJA K 107 K 20-29 16 CZERSK ABCZERSK 5km 0:27:22 10.96 [km/h] 12:28 [min/km] 0:02:04
364 35 BOGUCKA MAGDALENA K 108 K 30-39 36 SOPOT 5km 0:27:26 10.94 [km/h] 12:29 [min/km] 0:02:12
365 372 NIEŻURAWSKA EWA K 109 K 40-49 37 CZERSK ABCZERSK 5km 0:27:28 10.92 [km/h] 12:30 [min/km] 0:02:05
366 108 FIEREK LESZEK M 257 M 50-59 23 CZERSK ABCZERSK 5km 0:27:30 10.91 [km/h] 12:30 [min/km] 0:02:05
367 217 KARWEL EWELINA K 110 K 30-39 37 GDAŃSK KONTENER FORMY 5km 0:27:34 10.88 [km/h] 12:31 [min/km] 0:01:07
368 492 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA K 111 K 40-49 38 GDYNIA DALEKO JESZCZE 5km 0:27:36 10.87 [km/h] 12:31 [min/km] 0:02:10
369 540 TROKA SYLWIA K 112 K 30-39 38 ŻUKOWO ŻUKOWO Powiat Kartuski 5km 0:27:36 10.87 [km/h] 12:31 [min/km] 0:02:11
370 470 SANKIEWICZ WOJCIECH M 258 M 20-29 37 KOSY Powiat Kartuski 5km 0:27:39 10.85 [km/h] 12:32 [min/km] 0:02:06
371 279 KUCHTA BOGUSIA K 113 K 30-39 39 DZIERŻĄŻNO IMPERIUM KONTRATAKUJE Powiat Kartuski 5km 0:27:42 10.83 [km/h] 12:32 [min/km] 0:02:15
372 610 ZDZIARSKA SYLWIA K 114 K 20-29 17 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:27:42 10.83 [km/h] 12:32 [min/km] 0:02:15
373 68 CEMERYS KAROL M 259 M 30-39 89 SIEMIROWICE SIEMIROWICE BIEGAJĄ! 5km 0:27:43 10.82 [km/h] 12:33 [min/km] 0:02:11
374 460 RYCHERT MARZENA K 115 K 30-39 40 BORKOWO AMATOR KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:27:43 10.82 [km/h] 12:33 [min/km] 0:03:01
375 280 KUCHTA MALGORZATA K 116 K 40-49 39 GDANSK 5km 0:27:43 10.82 [km/h] 12:33 [min/km] 0:02:07
376 525 SZWICHTENBERG ANDRZEJ M 260 M 30-39 90 OSTRZYCE Powiat Kartuski 5km 0:27:44 10.82 [km/h] 12:33 [min/km] 0:02:09
377 397 PAŚ ALEKSANDRA K 117 K 30-39 41 GŁOGÓW 5km 0:27:44 10.82 [km/h] 12:33 [min/km] 0:02:11
378 462 RYDLEWICZ JUSTYNA K 118 K 30-39 42 TUCHOM Powiat Kartuski 5km 0:27:46 10.80 [km/h] 12:33 [min/km] 0:02:08
379 142 GOLLNAU BERNARD M 261 M 60-69 6 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:27:47 10.80 [km/h] 12:33 [min/km] 0:01:02
380 289 KUŹMA MATEUSZ M 262 M 30-39 91 KOWALE Powiat Kartuski 5km 0:27:48 10.79 [km/h] 12:34 [min/km] 0:02:11
381 709 ŚWIĄTKOWSKA PAULINA K 119 K 20-29 18 LĘBORK 5km 0:27:48 10.79 [km/h] 12:34 [min/km] 0:02:10
382 260 KOWALCZYK ANNA K 120 K 30-39 43 LĘBORK IZA ZUMBA TEAM LĘBORK 5km 0:27:49 10.78 [km/h] 12:34 [min/km] 0:02:06
383 524 SZWABA KLAUDIA K 121 K 16-19 5 MEZOWO Powiat Kartuski 5km 0:27:50 10.78 [km/h] 12:34 [min/km] 0:01:14
384 710 ŚWIĄTKOWSKI MIROSŁAW M 263 M 60-69 7 LĘBORK 5km 0:27:50 10.78 [km/h] 12:34 [min/km] 0:02:09
385 299 LATAWIEC ANNA K 122 K 50-59 5 KAMELA SAPIĄCE GAZELE Powiat Kartuski 5km 0:27:50 10.78 [km/h] 12:34 [min/km] 0:01:19
386 205 KACZOROWSKA MAŁGORZATA K 123 K 30-39 44 JUSZKOWO SAPIĄCE GAZELE 5km 0:27:50 10.78 [km/h] 12:34 [min/km] 0:01:19
387 48 BRZESKA MAŁGORZATA K 124 K 30-39 45 KAMELA AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:27:52 10.77 [km/h] 12:34 [min/km] 0:01:13
388 726 KOŹMIŃSKI PRZEMYSŁAW M 264 M 30-39 92 KIEŁPINO POWIAT KARTUSKI 5km 0:27:54 10.75 [km/h] 12:35 [min/km] 0:01:09
389 243 KOLLEK LIDIA K 125 K 20-29 19 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 5km 0:27:55 10.75 [km/h] 12:35 [min/km] 0:02:11
390 740 BZADOWSKI PAWEŁ M 265 M 30-39 93 KATOLICE SPECJALNA 5km 0:27:55 10.75 [km/h] 12:35 [min/km] 0:02:06
391 609 ZDANKO DOROTA K 126 K 40-49 40 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 5km 0:27:56 10.74 [km/h] 12:35 [min/km] 0:01:14
392 262 KOŻYCZKOWSKA MAGDALENA K 127 K 20-29 20 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:27:57 10.73 [km/h] 12:35 [min/km] 0:02:09
393 191 JANIKOWSKA MARIOLA K 128 K 40-49 41 CZERSK ABCZERSK 5km 0:27:58 10.73 [km/h] 12:36 [min/km] 0:02:03
394 720 MARKOWSKA JOANNA K 129 K 20-29 21 KIEŁPINO FORMA FITNESS CLUB POWIAT KARTUSKI 5km 0:27:58 10.73 [km/h] 12:36 [min/km] 0:01:08
395 701 JOŃSKA ZOFIA K 130 K 0-15 6 SITNO AKADEMIA BIEGOWA Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:27:58 10.73 [km/h] 12:36 [min/km] 0:01:08
396 135 GLEINERT MAGDA K 131 K 20-29 22 ŻUKOWO Powiat Kartuski 5km 0:28:00 10.71 [km/h] 12:36 [min/km] 0:01:16
397 706 TREDER MARIUSZ M 266 M 40-49 86 5km 0:28:01 10.71 [km/h] 12:36 [min/km] 0:03:04
398 319 MACKOJĆ SYLWIA K 132 K 20-29 23 KARTUZY FORMA FITNESS KLUB Powiat Kartuski 5km 0:28:02 10.70 [km/h] 12:36 [min/km] 0:02:04
399 464 RZESZUTEK SŁAWOMIR M 267 M 30-39 94 BOLSZEWO 5km 0:28:10 10.65 [km/h] 12:38 [min/km] 0:02:17
400 185 HOFMAN ANITA K 133 K 20-29 24 GDAŃSK THYSSENKRUPP TEAM 5km 0:28:10 10.65 [km/h] 12:38 [min/km] 0:01:15
401 84 CZERNIA JERZY M 268 M 40-49 87 STRASZYN STRASZNI SĄSIEDZI TEAM 5km 0:28:10 10.65 [km/h] 12:38 [min/km] 0:01:14
402 85 CZERNIA MICHALINA K 134 K 20-29 25 STRASZYN CZERNIA TEAM 5km 0:28:11 10.64 [km/h] 12:38 [min/km] 0:01:15
403 111 FLORYSZCZYK KRYSTYNA K 135 K 30-39 46 ROTMANKA 5km 0:28:20 10.59 [km/h] 12:40 [min/km] 0:02:08
404 600 ZAKRZEWSKA EWA K 136 K 40-49 42 GDAŃSK 5km 0:28:20 10.59 [km/h] 12:40 [min/km] 0:02:04
405 451 RICHERT MAGDALENA K 137 K 30-39 47 LUZINO 5km 0:28:21 10.58 [km/h] 12:40 [min/km] 0:02:11
406 254 KOS ALICJA K 138 K 30-39 48 PUCJ 5km 0:28:21 10.58 [km/h] 12:40 [min/km] 0:02:16
407 554 WAŚKOWIAK AGNIESZKA K 139 K 30-39 49 GDYNIA 5km 0:28:22 10.58 [km/h] 12:40 [min/km] 0:02:13
408 527 SZYCA RENATA K 140 K 40-49 43 BYTÓW 5km 0:28:22 10.58 [km/h] 12:40 [min/km] 0:02:14
409 387 PACZKOWSKA MAŁGORZATA K 141 K 40-49 44 GDAŃSK O-SOWA BIEGA 5km 0:28:23 10.57 [km/h] 12:41 [min/km] 0:02:11
410 175 HEJKA WŁADEK M 269 M 40-49 88 KARTUZY STEP BY STEP TRÓJMIASTO Powiat Kartuski 5km 0:28:27 10.54 [km/h] 12:41 [min/km] 0:01:15
411 382 OSSOWSKI WALDEMAR M 270 M 40-49 89 ŻUKOWO Powiat Kartuski 5km 0:28:30 10.53 [km/h] 12:42 [min/km] 0:03:04
412 344 MIELCAREK IZABELA K 142 K 30-39 50 REDA TOSIACZKOWO TEAM 5km 0:28:31 10.52 [km/h] 12:42 [min/km] 0:02:02
413 242 KOLLEK ANNA K 143 K 50-59 6 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO / ART 5km 0:28:32 10.51 [km/h] 12:42 [min/km] 0:02:11
414 532 SZYMICHOWSKA JOANNA K 144 K 30-39 51 Kiełpino AKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:28:33 10.51 [km/h] 12:43 [min/km] 0:01:10
415 371 NIERZWICKI KRZYSZTOF M 271 M 30-39 95 STAROGARD GDAŃSKI SAMRUN STG 5km 0:28:38 10.48 [km/h] 12:44 [min/km] 0:03:08
416 564 WIELGOS JOANNA K 145 K 40-49 45 GDYNIA WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5km 0:28:39 10.47 [km/h] 12:44 [min/km] 0:03:01
417 368 NARAJCZYK SZYMON M 272 M 0-15 6 GDYNIA ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM. ŚW. JANA PAWŁA II W GDYNI 5km 0:28:41 10.46 [km/h] 12:44 [min/km] 0:02:13
418 20 BARTSCH ALEKSANDRA K 146 K 30-39 52 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5km 0:28:42 10.45 [km/h] 12:44 [min/km] 0:02:13
419 166 GRYGIEL DARIUSZ M 273 M 50-59 24 GDYNIA DALEKO JESZCZE 5km 0:28:44 10.44 [km/h] 12:45 [min/km] 0:03:06
420 87 CZOSKA ANETTA K 147 K 40-49 46 GDYNIA KONTENER FORMY 5km 0:28:48 10.42 [km/h] 12:46 [min/km] 0:03:08
421 471 SARNOWSKA ALEKSANDRA K 148 K 40-49 47 GDYNIA KONTENER FORMY 5km 0:28:49 10.41 [km/h] 12:46 [min/km] 0:02:16
422 477 SCHWAN AGNIESZKA K 149 K 30-39 53 RUMIA 5km 0:28:51 10.40 [km/h] 12:46 [min/km] 0:02:11
423 144 GOŁEMBOWSKA SYLWIA K 150 K 40-49 48 GDAŃSK LEJDIS 5km 0:28:55 10.37 [km/h] 12:47 [min/km] 0:02:15
424 331 MARSZK RENATA K 151 K 30-39 54 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:28:55 10.37 [km/h] 12:47 [min/km] 0:02:09
425 124 GALUHN EWA K 152 K 30-39 55 BANINO Powiat Kartuski 5km 0:28:56 10.37 [km/h] 12:47 [min/km] 0:02:14
426 350 MIŁEJKO KAROLINA K 153 K 40-49 49 GRZYBNO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:28:58 10.36 [km/h] 12:48 [min/km] 0:02:07
427 707 SETNA MAGDALENA K 154 K 20-29 26 SOMONINO Powiat Kartuski 5km 0:28:59 10.35 [km/h] 12:48 [min/km] 0:00:05
428 199 JAZDZEWSKA ANNA K 155 K 40-49 50 Kiełpino ROWEROWE KASZUBY Powiat Kartuski 5km 0:28:59 10.35 [km/h] 12:48 [min/km] 0:02:13
429 57 BUJARSKI MARCIN M 274 M 40-49 90 SOMONINO FORMA FITNESS KLUB Powiat Kartuski 5km 0:28:59 10.35 [km/h] 12:48 [min/km] 0:02:05
430 56 BUJARSKA JUSTYNA K 156 K 40-49 51 SOMONINO FORMA FITNESS KLUB Powiat Kartuski 5km 0:29:00 10.34 [km/h] 12:48 [min/km] 0:02:05
431 576 WODZIKOWSKA ANNA K 157 K 30-39 56 GDAŃSK 5km 0:29:04 10.32 [km/h] 12:49 [min/km] 0:02:08
432 267 KRAWCZAK ANNA K 158 K 40-49 52 CZERSK ABCZERSK 5km 0:29:10 10.29 [km/h] 12:50 [min/km] 0:02:04
433 307 LIS TOMASZ M 275 M 50-59 25 GDAŃSK 5km 0:29:10 10.29 [km/h] 12:50 [min/km] 0:03:02
434 499 STARK-PRYCZKOWSKA MAGDALENA K 159 K 30-39 57 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:29:10 10.29 [km/h] 12:50 [min/km] 0:02:14
435 528 SZYMANIUK MAŁGORZATA K 160 K 40-49 53 SOPOT 5km 0:29:18 10.24 [km/h] 12:52 [min/km] 0:02:09
436 29 BISKO PAWEL M 276 M 30-39 96 GDYNIA DALEKO JESZCZE 5km 0:29:19 10.23 [km/h] 12:52 [min/km] 0:02:13
437 25 BIELIŃSKI KRZYSZTOF M 277 M 40-49 91 STAROGARD GDAŃSKI. 5km 0:29:20 10.23 [km/h] 12:52 [min/km] 0:02:02
438 115 FORMELA KATARZYNA K 161 K 30-39 58 MARSZEWSKA GÓRA 5km 0:29:22 10.22 [km/h] 12:52 [min/km] 0:03:03
439 222 KITOWSKA ANETA K 162 K 30-39 59 KOSY Powiat Kartuski 5km 0:29:22 10.22 [km/h] 12:52 [min/km] 0:02:10
440 708 SCHIMMELPPENIG PAWEŁ M 278 M 30-39 97 KARTUZY ABK Powiat Kartuski 5km 0:29:22 10.22 [km/h] 12:52 [min/km] 0:02:12
441 569 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA K 163 K 30-39 60 GDYNIA 5km 0:29:27 10.19 [km/h] 12:53 [min/km] 0:03:05
442 290 KWIDZIŃSKA ELWIRA K 164 K 40-49 54 ŁUBIANA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:29:27 10.19 [km/h] 12:53 [min/km] 0:02:16
443 168 GRZENKOWICZ PAULINA K 165 K 20-29 27 KARTUZY FORMA FITNESS KLUB Powiat Kartuski 5km 0:29:27 10.19 [km/h] 12:53 [min/km] 0:02:04
444 586 WOŁEJKO PAULINA K 166 K 20-29 28 GDAŃSK 5km 0:29:28 10.18 [km/h] 12:54 [min/km] 0:03:06
445 419 PLUTA KAROLINA K 167 K 30-39 61 KARTUZY FORMA FITNESS KLUB Powiat Kartuski 5km 0:29:34 10.15 [km/h] 12:55 [min/km] 0:02:05
446 167 GRZENKOWICZ BEATA K 168 K 40-49 55 KARTUZY FORMA FITNESS KLUB Powiat Kartuski 5km 0:29:35 10.14 [km/h] 12:55 [min/km] 0:02:03
447 493 SOSNOWSKI BOLESŁAW M 279 M 70+ 3 GDAŃSK TKKF ROZSTAJE 5km 0:29:35 10.14 [km/h] 12:55 [min/km] 0:02:06
448 274 KRZYSZKOWSKA JÓZEFA K 169 K 40-49 56 GDYNIA KRZYŚ 5km 0:29:36 10.14 [km/h] 12:55 [min/km] 0:02:06
449 526 SZWICHTENBERG NATALIA K 170 K 30-39 62 OSTRZYCE Powiat Kartuski 5km 0:29:39 10.12 [km/h] 12:56 [min/km] 0:02:09
450 210 KAMIŃSKI JANUSZ M 280 M 50-59 26 ELBLĄG 5km 0:29:39 10.12 [km/h] 12:56 [min/km] 0:03:04
451 74 CIECHANOWSKA ARLETA K 171 K 40-49 57 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:29:41 10.11 [km/h] 12:56 [min/km] 0:01:20
452 75 CIECHANOWSKI MAKSYM M 281 M 30-39 98 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:29:42 10.10 [km/h] 12:56 [min/km] 0:01:20
453 611 ZDZIARSKI ARON M 282 M 20-29 38 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:29:42 10.10 [km/h] 12:56 [min/km] 0:02:16
454 259 KOTŁOWSKA MARLENA K 172 K 40-49 58 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5km 0:29:44 10.09 [km/h] 12:57 [min/km] 0:02:10
455 195 JANTA-LIPIŃSKA JUSTYNA K 173 K 30-39 63 BYTÓW RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW 5km 0:29:45 10.08 [km/h] 12:57 [min/km] 0:01:13
456 336 MATUSZEWSKI PAWEŁ M 283 M 30-39 99 GDYNIA 5km 0:29:47 10.07 [km/h] 12:57 [min/km] 0:03:11
457 70 CHOŁUJ BARTŁOMIEJ M 284 M 20-29 39 GDAŃSK 5km 0:29:48 10.07 [km/h] 12:58 [min/km] 0:02:03
458 531 SZYMICHOWSKA ALICJA K 174 K 20-29 29 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:29:48 10.07 [km/h] 12:58 [min/km] 0:03:06
459 523 SZULTKA MAGDALENA K 175 K 20-29 30 CHOJNICE 5km 0:29:51 10.05 [km/h] 12:58 [min/km] 0:03:03
460 378 NOWODWORSKA JUSTYNA K 176 K 30-39 64 BYTÓW RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW 5km 0:29:53 10.04 [km/h] 12:59 [min/km] 0:01:05
461 727 MOSKOT MARTA K 177 K 30-39 65 GDYNIA AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA Akademia Biegowa 5km 0:29:56 10.02 [km/h] 12:59 [min/km] 0:02:16
462 547 WALASZKOWSKA MAGDALENA K 178 K 30-39 66 BORCZ AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:29:56 10.02 [km/h] 12:59 [min/km] 0:02:02
463 362 MURAWSKA KATARZYNA K 179 K 40-49 59 STAROGARD GDANSKI 5km 0:29:59 10.01 [km/h] 12:00 [min/km] 0:01:00
464 338 MATYSKIEL ANITA K 180 K 40-49 60 GDAŃSK ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 5km 0:30:00 10.00 [km/h] 12:00 [min/km] 0:03:10
465 139 GŁOWACKA ANNA K 181 K 40-49 61 ELBLĄG 5km 0:30:00 10.00 [km/h] 12:00 [min/km] 0:02:16
466 223 KLASA ANNA K 182 K 16-19 6 MŚCISZEWICE AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:30:01 9.99 [km/h] 12:00 [min/km] 0:02:08
467 383 OSTAPCZUK KAMIL M 285 M 40-49 92 GDYNIA 5km 0:30:01 9.99 [km/h] 12:00 [min/km] 0:03:09
468 384 OSTAPCZUK MONIKA K 183 K 30-39 67 GDYNIA NAŁOGOWI POŻERACZE KILOMETRÓW 5km 0:30:02 9.99 [km/h] 12:00 [min/km] 0:03:09
469 385 OSTOJA-LNISKA DOROTA K 184 K 50-59 7 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:30:11 9.94 [km/h] 12:02 [min/km] 0:02:14
470 393 PANEK ANETA K 185 K 40-49 62 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km 0:30:17 9.91 [km/h] 12:03 [min/km] 0:02:02
471 390 PADIAS PAWEŁ M 286 M 60-69 8 GDYNIA 5km 0:30:20 9.89 [km/h] 12:04 [min/km] 0:02:13
472 367 NARAJCZYK RAFAŁ M 287 M 40-49 93 GDYNIA ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM. ŚW. JANA PAWŁA II W GDYNI 5km 0:30:31 9.83 [km/h] 12:06 [min/km] 0:02:15
473 121 GAJEWSKA ANNA K 186 K 30-39 68 TCZEW 5km 0:30:32 9.83 [km/h] 12:06 [min/km] 0:03:03
474 619 ZWIERZCHOWSKA ALEKSANDRA K 187 K 20-29 31 MOSTY 5km 0:30:33 9.82 [km/h] 12:07 [min/km] 0:02:15
475 97 DĄBROWSKA KAMILA K 188 K 40-49 63 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:30:34 9.81 [km/h] 12:07 [min/km] 0:03:01
476 218 KARWOWSKA DANUTA K 189 K 30-39 69 MOSTY KOSAKOWSKI KLUB HDK 5km 0:30:37 9.80 [km/h] 12:07 [min/km] 0:02:11
477 484 SIEWERT ALEKSANDRA K 190 K 16-19 7 TUCHOM POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER Powiat Kartuski 5km 0:30:41 9.78 [km/h] 12:08 [min/km] 0:01:13
478 95 DARDZYŃSKI MARCIN M 288 M 30-39 100 JUSZKOWO 5km 0:30:41 9.78 [km/h] 12:08 [min/km] 0:03:04
479 425 POLANSKA BRYGIDA K 191 K 40-49 64 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:30:42 9.77 [km/h] 12:08 [min/km] 0:01:19
480 282 KUKIEŁCZAK MONIKA K 192 K 40-49 65 STRASZYN 5km 0:30:43 9.77 [km/h] 12:09 [min/km] 0:02:09
481 37 BOGULSKA AGNIESZKA K 193 K 30-39 70 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5km 0:30:45 9.76 [km/h] 12:09 [min/km] 0:02:09
482 200 JAZDZEWSKA BARBARA K 194 K 30-39 71 Kiełpino Powiat Kartuski 5km 0:30:49 9.73 [km/h] 12:10 [min/km] 0:02:12
483 328 MARCZAK RENATA K 195 K 40-49 66 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5km 0:30:51 9.72 [km/h] 12:10 [min/km] 0:03:07
484 537 TOKARSKA JOANNA K 196 K 30-39 72 TCZEW 5km 0:30:52 9.72 [km/h] 12:10 [min/km] 0:03:04
485 327 MARCZAK MAREK M 289 M 40-49 94 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5km 0:30:53 9.71 [km/h] 12:11 [min/km] 0:03:07
486 130 GAWLIKOWSKA MARZENA K 197 K 40-49 67 REDA MOTYWATORNIA TEAM 5km 0:31:00 9.68 [km/h] 12:12 [min/km] 0:03:02
487 718 BULLEK BARTŁMIEJ M 290 M 40-49 95 KIEŁPINO PKP SKM POWIAT KARTUSKI 5km 0:31:06 9.65 [km/h] 12:13 [min/km] 0:01:18
488 301 LEGINOWSKA-KOITALLA IWONA K 198 K 40-49 68 OTOMIN 5km 0:31:08 9.64 [km/h] 12:14 [min/km] 0:03:08
489 41 BOJAN ANNA K 199 K 40-49 69 GDYNIA ANDDACH 5km 0:31:08 9.64 [km/h] 12:14 [min/km] 0:02:13
490 240 KOITALLA JAROSŁAW M 291 M 40-49 96 OTOMIN 5km 0:31:09 9.63 [km/h] 12:14 [min/km] 0:03:08
491 731 AJTEL JOANNA K 200 K 30-39 73 GDAŃSK LETJA TEAM 5km 0:31:29 9.53 [km/h] 12:18 [min/km] 0:01:10
492 187 HUBRICH DANKA K 201 K 40-49 70 BUSZKOWO 5km 0:31:30 9.52 [km/h] 12:18 [min/km] 0:03:03
493 730 AJTEL JAROSŁAW M 292 M 40-49 97 GDAŃSK LETJA TEAM 5km 0:31:30 9.52 [km/h] 12:18 [min/km] 0:01:10
494 498 SPŁAWIŃSKI PIOTR M 293 M 40-49 98 TCZEW 5km 0:31:37 9.49 [km/h] 12:19 [min/km] 0:03:03
495 64 BYSTRAM ALEKSANDRA K 202 K 50-59 8 WŁADYSŁAWOWO TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO 5km 0:31:43 9.46 [km/h] 12:21 [min/km] 0:02:11
496 566 WILKUS NORBERT M 294 M 40-49 99 GDANSK 5km 0:31:45 9.45 [km/h] 12:21 [min/km] 0:03:10
497 508 SUTKOWSKA ELŻBIETA K 203 K 40-49 71 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5km 0:31:46 9.44 [km/h] 12:21 [min/km] 0:03:08
498 614 ZIEŃCZUK PIOTR M 295 M 40-49 100 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU GAIT 5km 0:31:50 9.42 [km/h] 12:22 [min/km] 0:03:04
499 342 MICHALCZYK MIROSŁAWA K 204 K 40-49 72 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA KOBIETA W BIEGU 5km 0:31:52 9.41 [km/h] 12:22 [min/km] 0:03:07
500 28 BISKO KAROLINA K 205 K 30-39 74 GDYNIA DALEKO JESZCZE 5km 0:31:52 9.41 [km/h] 12:22 [min/km] 0:02:12
501 596 ZACHARY ALEKSANDRA K 206 K 30-39 75 RUMIA DALEKO JESZCZE 5km 0:31:53 9.41 [km/h] 12:23 [min/km] 0:02:13
502 241 KOLBERG KRZYSZTOF M 296 M 30-39 101 PRZECHLEWO #TRIPAKA PRZECHLEWO 5km 0:31:58 9.38 [km/h] 12:24 [min/km] 0:02:06
503 104 DYBOWSKA AGATA K 207 K 20-29 32 GDYNIA 5km 0:31:59 9.38 [km/h] 12:24 [min/km] 0:02:12
504 323 MALGADEY MARIOLA K 208 K 40-49 73 BANINO SZALONY GDAŃSK BIEGA Powiat Kartuski 5km 0:32:01 9.37 [km/h] 12:24 [min/km] 0:03:01
505 415 PIOTROWSKA JOANNA K 209 K 40-49 74 GDYNIA KONTENER FORMY 5km 0:32:02 9.37 [km/h] 12:24 [min/km] 0:03:08
506 150 GORZĄD SYLWIA K 210 K 30-39 76 GDAŃSK 5km 0:32:16 9.30 [km/h] 12:27 [min/km] 0:03:06
507 278 KŰCHLER MAŁGORZATA K 211 K 40-49 75 GDYNIA 5km 0:32:24 9.26 [km/h] 12:29 [min/km] 0:03:07
508 237 KŁOSOWSKA MARTA K 212 K 30-39 77 GDAŃSK 5km 0:32:24 9.26 [km/h] 12:29 [min/km] 0:03:02
509 717 IAFFKE PATRYCJA K 213 K 16-19 8 ŁEBCZ LICEUM SŁUŻB MUNDUROWYCH 5km 0:32:30 9.23 [km/h] 12:30 [min/km] 0:01:18
510 549 WARMOWSKI MICHAŁ M 297 M 30-39 102 BANINO Powiat Kartuski 5km 0:32:33 9.22 [km/h] 12:31 [min/km] 0:03:08
511 466 SALEEM MONIKA K 214 K 30-39 78 GDAŃSK WATAHA - ŁACZY NAS BIEGANIE 5km 0:32:33 9.22 [km/h] 12:31 [min/km] 0:01:16
512 479 SERAFIN MARZENA K 215 K 40-49 76 GDAŃSK 5km 0:32:41 9.18 [km/h] 12:32 [min/km] 0:03:04
513 364 MYSZK ALEKSANDRA K 216 K 16-19 9 SIERAKOWICE Powiat Kartuski 5km 0:32:44 9.16 [km/h] 12:33 [min/km] 0:02:11
514 365 MYSZK NATALIA K 217 K 40-49 77 SIERAKOWICE KS BAT Powiat Kartuski 5km 0:32:44 9.16 [km/h] 12:33 [min/km] 0:02:10
515 79 CISOWSKA ALEKSANDRA K 218 K 30-39 79 RUMIA 0 5km 0:32:48 9.15 [km/h] 12:34 [min/km] 0:03:05
516 141 GODLEWSKI MAREK M 298 M 30-39 103 MALBORK GODLEWSKI RUNNERS 5km 0:33:04 9.07 [km/h] 12:37 [min/km] 0:02:04
517 196 JARCZEWSKA RENATA K 219 K 50-59 9 GOLENIÓW 5km 0:33:13 9.03 [km/h] 12:39 [min/km] 0:03:05
518 325 MALINOWSKA EWELINA K 220 K 30-39 80 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5km 0:33:17 9.01 [km/h] 12:39 [min/km] 0:03:07
519 183 HINCA DOROTA K 221 K 40-49 78 BANINO Powiat Kartuski 5km 0:33:25 8.98 [km/h] 12:41 [min/km] 0:00:00
520 302 LEMAN ANDRZEJ M 299 M 60-69 9 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:33:26 8.97 [km/h] 12:41 [min/km] 0:02:17
521 114 FORMELA BOŻENA K 222 K 50-59 10 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:33:37 8.92 [km/h] 12:43 [min/km] 0:00:00
522 92 DAMPS PAULINA K 223 K 30-39 81 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:33:43 8.90 [km/h] 12:45 [min/km] 0:02:14
523 400 PAWŁOWSKA MAGDALENA K 224 K 40-49 79 GDYNIA WELLNESS-WIĘCEJ NIŻ DIETA 5km 0:33:50 8.87 [km/h] 12:46 [min/km] 0:00:00
524 129 GAWIN MARTA K 225 K 30-39 82 GDYNIA 5km 0:33:52 8.86 [km/h] 12:46 [min/km] 0:03:05
525 39 BOGUSZEWSKA ELA K 226 K 40-49 80 GDAŃSK 5km 0:33:56 8.84 [km/h] 12:47 [min/km] 0:03:02
526 359 MOKŁOWICZ ANIA K 227 K 30-39 83 WEJHEROWO ZNIKAJĄCE PUNKTY 5km 0:34:33 8.68 [km/h] 12:55 [min/km] 0:03:02
527 332 MASZKA ILONA K 228 K 30-39 84 STAROGARD GDAŃSKI SAMRUN STG 5km 0:34:34 8.68 [km/h] 12:55 [min/km] 0:03:07
528 192 JANKOWSKA SYLWIA K 229 K 40-49 81 GDAŃSK 5km 0:35:18 8.50 [km/h] 12:04 [min/km] 0:03:04
529 345 MIELEWCZYK MAŁGORZATA K 230 K 40-49 82 KOSCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:35:21 8.49 [km/h] 12:04 [min/km] 0:03:04
530 249 KONKOL NATALIA K 231 K 30-39 85 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:35:31 8.45 [km/h] 12:06 [min/km] 0:02:14
531 123 GAJOWNICZEK ANNA K 232 K 20-29 33 GDAŃSK 5km 0:35:33 8.44 [km/h] 12:07 [min/km] 0:03:03
532 27 BINKOWSKA-BÓJCZUK AGNIESZKA K 233 K 40-49 83 GDAŃSK SAPIĄCE GAZELE 5km 0:36:05 8.31 [km/h] 12:13 [min/km] 0:03:06
533 467 SALUK IZABELA K 234 K 30-39 86 JUSZKOWO SAPIĄCE GAZELE 5km 0:36:06 8.31 [km/h] 12:13 [min/km] 0:03:06
534 112 FOLWARSKA MAŁGORZATA K 235 K 60+ 3 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5km 0:36:17 8.27 [km/h] 12:15 [min/km] 0:00:00
535 550 WASIELEWSKA ALEKSANDRA K 236 K 40-49 84 SIEMIROWICE 5km 0:36:20 8.26 [km/h] 12:16 [min/km] 0:02:15
536 618 ZUBEK ANIA K 237 K 40-49 85 GDAŃSK 5km 0:36:54 8.13 [km/h] 12:23 [min/km] 0:03:09
537 161 GROSZ REGINA K 238 K 60+ 4 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:37:05 8.09 [km/h] 12:25 [min/km] 0:01:25
538 162 GROSZ-MIŁOSZ RENATA K 239 K 40-49 86 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:37:08 8.08 [km/h] 12:26 [min/km] 0:01:22
539 714 FORMELLA BARBARA K 240 K 40-49 87 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:37:11 8.07 [km/h] 12:26 [min/km] 0:01:21
540 588 WOŹNIAK ALINA K 241 K 50-59 11 BYDGOSZCZ BIOLOGIA MEDYCZNA CM UMK 5km 0:37:30 8.00 [km/h] 12:30 [min/km] 0:03:08
541 339 MENDALKA ADRIANNA K 242 K 20-29 34 ELBLĄG 5km 0:37:43 7.95 [km/h] 12:33 [min/km] 0:03:11
542 496 SOWA RENATA K 243 K 40-49 88 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5km 0:37:44 7.95 [km/h] 12:33 [min/km] 0:03:10
543 88 CZOSKA ANNA K 244 K 30-39 87 POGÓRZE 5km 0:38:01 7.89 [km/h] 12:36 [min/km] 0:03:06
544 40 BOHDANOWICZ KAROLINA K 245 K 30-39 88 GDAŃASK 5km 0:38:08 7.87 [km/h] 12:38 [min/km] 0:03:02
545 582 WOJOWSKA MAGDALENA K 246 K 30-39 89 ŻUKOWO Powiat Kartuski 5km 0:38:10 7.86 [km/h] 12:38 [min/km] 0:03:02
546 737 POLIS MARZENA K 247 K 50-59 12 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km 0:38:31 7.79 [km/h] 12:42 [min/km] 0:01:19
547 244 KOŁACZYŃSKA MONIKA K 248 K 40-49 89 POGÓRZE STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km 0:38:34 7.78 [km/h] 12:43 [min/km] 0:01:18
548 148 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 249 K 40-49 90 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km 0:38:37 7.77 [km/h] 12:43 [min/km] 0:01:20
549 574 WLADYMIRUK ALEKSANDRA K 250 K 30-39 90 PRUSZCZ GDANSKI PRUSZCZ BIEGA 5km 0:38:37 7.77 [km/h] 12:43 [min/km] 0:03:09
550 572 WITT HENRYK M 300 M 70+ 4 SOPOT NORBSOFT.PL 5km 0:38:43 7.75 [km/h] 12:45 [min/km] 0:03:03
551 736 NOWAK BEATA K 251 K 40-49 91 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km 0:38:44 7.75 [km/h] 12:45 [min/km] 0:01:18
552 410 PIEKARSKA JUSTYNA K 252 K 20-29 35 GDYNIA 5km 0:39:50 7.53 [km/h] 12:58 [min/km] 0:03:09
553 147 GOŁĘBIOWSKA AGATA K 253 K 20-29 36 GDYNIA 5km 0:39:50 7.53 [km/h] 12:58 [min/km] 0:03:09
554 146 GOŁĘBIOWSKA MONIKA K 254 K 20-29 37 GDYNIA 5km 0:39:51 7.53 [km/h] 12:58 [min/km] 0:03:09
555 171 GULSKA ALEKSANDRA K 255 K 30-39 91 GDAŃSK 5km 0:40:04 7.49 [km/h] 12:01 [min/km] 0:03:06
556 375 NIWIŃSKI STANISŁAW M 301 M 70+ 5 GDAŃSK KLUB WERERANÓW LA SOPOT 5km 0:42:15 7.10 [km/h] 12:27 [min/km] 0:03:10
557 284 KULCZYCKI JAN M 302 M 60-69 10 GDAŃSK 5km 0:43:31 6.89 [km/h] 12:42 [min/km] 0:03:10
558 229 KLATA SYLWIA K 256 K 20-29 38 SIEMIROWICE 5km 0:44:45 6.70 [km/h] 12:57 [min/km] 0:02:15
- 1 ADAMCZYK EDYTA K - K 30-39 - WŁADYSŁAWOWO 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 3 ANDRZEJEWSKA MAGDALENA K - K 40-49 - RUMIA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 4 ANDRZEJEWSKI RAFAŁ M - M 40-49 - RUMIA DALEKO JESZCZE 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 16 BARANOWSKI MARIUSZ M - M 30-39 - KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 17 BARANOWSKI NIKODEM M - M 0-15 - KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 33 BŁASZCZYK-PARKA ANNA K - K 20-29 - GDYNIA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 42 BORKOWICZ TYTUS M - M 20-29 - DZIERŻĄŻNO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 49 BRZESKI DARIUSZ M - M 30-39 - KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 58 BUJARSKI TOMASZ M - M 30-39 - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 62 BYCZKOWSKI KRYSTIAN M - M 20-29 - KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 66 CAŁA MAŁGORZATA K - K 40-49 - BYTÓW 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 67 CEGOWSKI FILIP M - M 30-39 - RUMIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 73 CICHOSZ-MIELEWCZYK MATEUSZ M - M 30-39 - RZEPNICA ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 76 CIEROCKA DOROTA K - K 30-39 - NAWCZ 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 82 CZECHOWSKA KAROLINA K - K 30-39 - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 86 CZERWIŃSKA KATARZYNA K - K 30-39 - PIASTOSZYN 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 90 DAMBIEC KATARZYNA K - K 30-39 - GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 91 DAMPS AGNIESZKA K - K 30-39 - KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 94 DANISZEWSKI MIROSŁAW M - M 60-69 - TORUŃ 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 99 DENISEWICZ MICHAŁ M - M 20-29 - KISTOWO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 110 FLORYSZCZYK JOANNA K - K 40-49 - ROTMANKA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 113 FOLWARSKI ANDRZEJ M - M 60-69 - GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:03:05
- 122 GAJEWSKI MARIUSZ M - M 30-39 - TCZEW 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 126 GARSKA JOANNA K - K 40-49 - BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 127 GARSKI KRYSPIN M - M 40-49 - BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 138 GŁOWACKA DOROTA K - K 50-59 - POZNAŃ 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 154 GRABOWSKA-UFNOWSKA JUSTYNA K - K 30-39 - CZERSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 164 GROT-SZYBOWSKA PAULINA K - K 20-29 - STĘŻYCA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 173 HABAJ PIOTR M - M 30-39 - GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 177 HENNIG WALDEMAR M - M 30-39 - KĄPINO ECO KĄPINO 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 179 HEWELT TOMASZ M - M 30-39 - WEJHEROWO WEJHEROWSKA AKADEMIA BIEGANIA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 203 JEZIERSKA ANNA K - K 30-39 - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 208 KAMINSKA-OLCZAK MARTA K - K 30-39 - GDANSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 209 KAMIŃSKA AGNIESZKA K - K 40-49 - GDAŃSK SPRINT 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 221 KILANOWSKI PIOTR M - M 40-49 - BANINO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 235 KLUDZIAK ANDRZEJ M - M 30-39 - GDYNIA BIEGACZE PÓŁNOCY 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 239 KOBIELSKI RAFAŁ M - M 40-49 - KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 251 KOPP-OSTROWSKA EMILIA K - K 30-39 - KARTUZY FORMA FITNESS KLUB Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 253 KORDEK ANNA K - K 30-39 - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 256 KOSEDA URSZULA K - K 40-49 - KARTUZY HONEY BADGER Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 257 KOSMOWSKA-PADIAS BARBARA K - K 50-59 - GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 266 KRAUSE JOANNA K - K 20-29 - TOKARY Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 270 KRÓL MICHAŁ M - M 30-39 - SOPOT 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 271 KRUEGER KAMILA K - K 16-19 - SOMONINO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY I KEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 281 KUJAWSKI ŁUKASZ M - M 30-39 - ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 292 LABUDA MAREK M - M 50-59 - LĘBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 295 LABUDDA KATARZYNA K - K 30-39 - WEJHEROWO 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 316 ŁAWRÓW SYLWIA K - K 20-29 - GDAŃSK IHS MARKIT 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 320 MADEJA PIOTR M - M 40-49 - KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 324 MALINOWSKA EWA K - K 40-49 - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 329 MARDZIŃSKA SYLWIA K - K 40-49 - BOLSZEWO MAJA TEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 335 MATUSZEWSKA JOLANTA K - K 30-39 - GDYNIA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 343 MICHAŁOWSKA BARBARA K - K 30-39 - PIERWOSZYNO WYMIATACZE 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 351 MIŁOSZ KRYSTIAN M - M 40-49 - KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 353 MIŁOSZ SZYMON M - M 16-19 - GDYNIA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 355 MISIAK ALICJA K - K 20-29 - SUSZ 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 356 MISZKE ZYGMUNT M - M 50-59 - DARŻEWO KLUB 42,2 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 358 MŁYŃSKI KAROL M - M 20-29 - WICKO KLUB 42,2 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 370 NEUMANN BARTŁOMIEJ M - M 20-29 - Kiełpino Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 386 OSTROWSKI MIROSŁAW M - M 50-59 - PRZYWIDZ HUSARIA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 394 PANEK- KILANOWSKA NATALIA K - K 30-39 - BANINO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 395 PANKIEWICZ MONIKA K - K 40-49 - WIŚLINKA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 396 PAPROCKA EWELINA K - K 30-39 - LUZINO 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 398 PAWELLA SŁAWOMIR M - M 50-59 - GDYNIA FIKI MIKI 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 399 PAWLAK ALEKSANDRA K - K 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 402 PAWŁOWSKI MIROSŁAW M - M 40-49 - GDAŃSK CTM TEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 406 PESTKA PAWEŁ M - M 40-49 - MAŁY KLINCZ SM KOŚCIERZYNA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 408 PĘK GRZEGORZ M - M 40-49 - GRUPA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 413 PIONK TADEUSZ M - M 30-39 - RUMIA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 414 PIOTROWICZ-GNYP SYLWIA K - K 40-49 - RÓŻYNY 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 417 PLICHTA ADAM M - M 30-39 - SIERAKOWICE Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 418 PLICHTA ANNA K - K 30-39 - KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 427 FIETKIEWICZ PIOTR M - M 30-39 - LĘBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 433 PUZDROWSKA MARTYNA K - K 16-19 - BUKOWINA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 442 REGLIŃSKI JAKUB M - M 20-29 - GLINCZ Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 443 REMBALSKA ANNA K - K 40-49 - BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 444 REMBALSKI PIOTR M - M 40-49 - BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 446 RESZCZYŃSKI HENRYK M - M 50-59 - STĘŻYCA Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 472 SARNOWSKA-GRACZ KINGA K - K 30-39 - KOTEŻE 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 474 SCHIMMELPFENIG PAWEŁ M - M 30-39 - KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 475 SCHMIDT-BARANOWSKA AGNIESZKA K - K 30-39 - KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 481 SERKOWSKA KAMILA K - K 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 483 SIENICKA PATRYCJA K - K 30-39 - GDYNIA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 487 SIUDA JOLANTA K - K 40-49 - KĄPINO 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 488 SIUDA MIŁOSZ M - M 40-49 - KĄPINO 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 490 SKURTYS KAROLINA K - K 30-39 - REDA RUNEDA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 495 SOWA KRZYSZTOF M - M 40-49 - KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:04
- 502 STOLC IWONA K - K 40-49 - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 510 SZCZESNA JOLANTA K - K 20-29 - KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 520 SZRYWER DANIEL M - M 20-29 - BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 541 TYSARCZYK MONIKA K - K 20-29 - ŁAPINO 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 553 WASZCZYK DOROTA K - K 40-49 - GDYNIA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 555 WAWERKO KATARZYNA K - K 50-59 - BANINO SZALONY GDAŃSK BIEGA Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 556 WEGNER JACEK M - M 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 558 WĘSIORA FRANCISZEK M - M 0-15 - KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 559 WĘSIORA PIOTR M - M 50-59 - KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 565 WILKUS JOANNA K - K 40-49 - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 579 WOELKE SYLWIA K - K 30-39 - SOMONINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 590 WRÓBLEWSKA WIKTORIA K - K 16-19 - SIERAKOWICE Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 607 ZARZYCKI MARIUSZ M - M 50-59 - GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM Akademia Biegowa 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 612 ZIELENKIEWICZ KAROLINA K - K 20-29 - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 615 ZIMOŃ MAGDALENA K - K 30-39 - REDA RUNEDA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 621 ZYBOROWICZ BARTŁOMIEJ M - M 20-29 - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 711 CICHCA BARTOSZ M - M 20-29 - SOMONINO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:03

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ