Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Łuszcz Konrad Będzin Bieg główny 6.5 km #GrodziecRun opłacono
2 Michalak Teresa Bielsko-Biała Nordic Walking 6.5 km opłacono
3 Michalak Kamil Bielsko-Biała Nordic Walking 6.5 km opłacono
4 Mielczarek Karolina Bielsko-Biała Bieg główny 6.5 km RozBBiegane Komorowice opłacono
5 Mielczarek Katarzyna Bielsko-Biała Bieg główny 6.5 km RozBBiegane Komorowice opłacono
6 Chrószcz Klaudia Bieruń Bieg główny 6.5 km Chwalisz czy nie chwalisz - Lotej z nami opłacono
7 Cimała Beata Bieruń Bieg główny 6.5 km opłacono
8 Szalonek Dariusz Bieruń Bieg główny 6.5 km Chwalisz czy nie chwalisz - Lotej z nami opłacono
9 Biskup Artur Bieruń Bieg główny 6.5 km GRYFNO FAMILIA opłacono
10 Gębołyś Beata Bieruń Bieg główny 6.5 km Chwalisz czy nie chwalisz - Lotej z nami opłacono
11 Bukała Jarosław Bieruń Bieg główny 6.5 km Chwalisz czy nie chwalisz - Lotej z nami opłacono
12 Lukowiec Magdalena Bieruń Bieg główny 6.5 km opłacono
13 Jaromin Magdalena Bieruń Bieg główny 6.5 km opłacono
14 Dziubaczka Sabina Bieruń Bieg główny 6.5 km Chwalisz czy nie chwalisz - lotej z nami opłacono
15 Knopek Bartłomiej Bieruń Bieg główny 6.5 km opłacono
16 Madej Anna Bojszowy Nordic Walking 6.5 km opłacono
17 Bielec Alina Bojszowy Nordic Walking 6.5 km opłacono
18 Kapłon Marek Bojszowy Bieg główny 6.5 km Mors Hubertus Mysłowice opłacono
19 Kapłon Magdalena Bojszowy Bieg główny 6.5 km Mors Hubertus Mysłowice opłacono
20 Szostek Renata Bojszowy Bieg główny 6.5 km opłacono
21 Szostek Mariusz Bojszowy Bieg główny 6.5 km opłacono
22 Czarnynoga Beata Bojszowy Nordic Walking 6.5 km
23 Boryczka Szymon Bojszowy Nowe Bieg główny 6.5 km Świerczyniec Running opłacono
24 Jasiński Krzysztof Bojszowy Nowe Bieg główny 6.5 km opłacono
25 Majdziak Marcin Brzeszcze Nordic Walking 6.5 km opłacono
26 Szczelina Marta Brzeszcze Bieg główny 6.5 km KOLOROWA DRUŻYNA NESSI/SPEED TEAM BRZESZCZE opłacono
27 Przesór Barbara Brzezinka Bieg główny 6.5 km opłacono
28 Trojanowski Wojciech Bytom Bieg główny 6.5 km opłacono
29 Smolej Sebastian Chełm Śląski Bieg główny 6.5 km opłacono
30 Duda Łukasz Chorzów Bieg główny 6.5 km Śląsk Runners opłacono
31 Brzozowicz Jerzy Chorzów Bieg główny 6.5 km Ultrasi opłacono
32 Bromboszcz Barbara Chorzów Nordic Walking 6.5 km opłacono
33 Warot Joanna Chorzów Nordic Walking 6.5 km opłacono
34 Kubis Barbara Czarków Bieg główny 6.5 km Spot Pszczyna opłacono
35 Grzywa BOGUMIŁA Czarków Bieg główny 6.5 km opłacono
36 Grzywa Rafał Czarków Bieg główny 6.5 km opłacono
37 OWCZARCZYK ŁUKASZ OWCZARCZYK DĄBROWA GÓRNICZA Bieg główny 6.5 km opłacono
38 Duscha Damian Gliwice Bieg główny 6.5 km GleiwitzOberschlesien opłacono
39 Wojciechowska Małgorzata Gostyń Bieg główny 6.5 km Viking Training Center opłacono
40 Mandla Lucyna Imielin Marsz 3km
41 Maleszyk Igor Imielin Marsz 3km
42 COFAŁA ANNA JANKOWICE Nordic Walking 6.5 km opłacono
43 Gałecka Weronika Gałecka Jaworzno Bieg główny 6.5 km opłacono
44 Sajda Kinga Katowice Bieg główny 6.5 km Klub Sportowy Manhattan 27 opłacono
45 Chwila Marcin Katowice Nordic Walking 6.5 km opłacono
46 Pałka Agnieszka Katowice Bieg główny 6.5 km opłacono
47 Żarska Dominika Katowice Bieg główny 6.5 km opłacono
48 Danek Leszek Katowice Bieg główny 6.5 km opłacono
49 Wiejacki Jarosław Katowice Bieg główny 6.5 km opłacono
50 Wiejacka Barbara Katowice Bieg główny 6.5 km opłacono
51 Drożdż Kinga Katowice Bieg główny 6.5 km opłacono
52 Woś Ewa Katowice Nordic Walking 6.5 km opłacono
53 Winkler Marek Katowice Bieg główny 6.5 km ADS Masna opłacono
54 Sajda Filip Katowice Bieg główny 6.5 km Klub Sportowy Manhattan 27 opłacono
55 SOLARZ MARIOLA KATOWICE Bieg główny 6.5 km opłacono
56 KAPUŚCIK BEATA Katowice Bieg główny 6.5 km opłacono
57 Barczyk Krzysztof Katowice Bieg główny 6.5 km opłacono
58 Bzdyk Iwona Katowice Bieg główny 6.5 km opłacono
59 Kotas Adam Katowice Bieg główny 6.5 km opłacono
60 Olearczyk Joanna KATOWICE Bieg główny 6.5 km Frelki opłacono
61 Olearczyk Janusz KATOWICE Bieg główny 6.5 km Frelki opłacono
62 Frydrysiak Sylwia Katowice Nordic Walking 6.5 km
63 Bromboszcz Adam Katowice Bieg główny 6.5 km Justice League opłacono
64 Perlak Magdalena Katowice Bieg główny 6.5 km opłacono
65 Oszek Rafał Katowice Bieg główny 6.5 km opłacono
66 Zielińska Malwina Katowice Bieg główny 6.5 km Ultrasi opłacono
67 Kajzer Joanna Katowice Bieg główny 6.5 km opłacono
68 Gągałka Katarzyna Katowice Bieg główny 6.5 km opłacono
69 Gągałka Dariusz Katowice Bieg główny 6.5 km opłacono
70 Szczygieł Damian Katowice Bieg główny 6.5 km Ultrasi opłacono
71 Szczypa Martyna Katowice Bieg główny 6.5 km opłacono
72 Szczypa Krzysztof Katowice Bieg główny 6.5 km opłacono
73 Matyjaszczyk Agata Katowice Nordic Walking 6.5 km
74 Kuć Monika Katowice Bieg główny 6.5 km
75 Piszczek Krzysztof Katowice Bieg główny 6.5 km opłacono
76 Kmita Sylwia Katowice Nordic Walking 6.5 km opłacono
77 Kurc Katarzyna Katowice Bieg główny 6.5 km opłacono
78 Urbaniak Izabela Katowice Bieg główny 6.5 km #Alkoalpinizm opłacono
79 Grabowska Iwona Kęty Bieg główny 6.5 km Kolorowa Drużyna Nessi/ Nessi Team opłacono
80 Tereszynski Rafal Laziska Gorne Bieg główny 6.5 km #Alkoalpinizm opłacono
81 Balura Edyta Lędziny Bieg główny 6.5 km Biegnę Byle Dobiec opłacono
82 Chrobok Emilia Lędziny Bieg główny 6.5 km Hiacynt Tychy opłacono
83 Józefus Rafał Lędziny Bieg główny 6.5 km opłacono
84 Stachura Joanna Lędziny Bieg główny 6.5 km
85 Cuber Żaneta Lędziny Bieg główny 6.5 km Grupa pościgowa opłacono
86 Kasperek Anna Lędziny Bieg główny 6.5 km opłacono
87 Soblik Paweł Lędziny Bieg główny 6.5 km opłacono
88 Buchała Andrzej Lędziny Bieg główny 6.5 km Świerczyniec Running opłacono
89 BUCHAŁA ILONA LĘDZINY Nordic Walking 6.5 km Świerczyniec Running opłacono
90 Tereszyńska Anna Tereszyńska Łaziska Górne Bieg główny 6.5 km #Alkoalpinizm opłacono
91 Krajcarz Tomasz Łękawica Bieg główny 6.5 km opłacono
92 Partyka Agata Miedzyrzecze Bieg główny 6.5 km opłacono
93 Szojda Marcin Szojda Mikolow Bieg główny 6.5 km KS Degenerat opłacono
94 Krzekotowska Dorota Mikołów Marsz 3km
95 Fila Magdalena Mikołów Bieg główny 6.5 km opłacono
96 Adamek Katarzyna Mikołów Bieg główny 6.5 km TOP-THIMM Opakowania opłacono
97 Brysz Tomasz Mikołów Bieg główny 6.5 km opłacono
98 Grochecka Joanna Mikołów Bieg główny 6.5 km Obiboki
99 Krzekotowski Łukasz Mikołów Bieg główny 6.5 km
100 Krzempek Paulina Mnich Bieg główny 6.5 km opłacono


Wyświetleń: 6459

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ