Puchar Bałtyku - Triathlon | Duathon | MTB | Bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nizioł Patryk Kobylnica Duathlon Gmina Kobylnica Best Beasts
2 Dajek Janusz Gdańsk MTB Mini Flash Team opłacono on-line
3 Sałaj Angelika Zbyszewo Bieg przełajowy Gmina Kobylnica OSP Lulemino
4 KUCHNOWSKI HENRYK MINKOWICE MTB Mini LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
5 Stańczyk Ryszard Ustka MTB Mini MOWI Racing Team
6 Kawecka Justyna Słupsk MTB Mini MOWI Racing Team
7 Kałuzińska Katarzyna Słupsk Duathlon Vacu Activ Gym opłacono on-line
8 Bijok Piotr Kobylnica Bieg przełajowy Gmina Kobylnica Vacu Activ Gym Łosino
9 STELMASZUK Aneta Słupsk MTB Mini
10 Knapik Alicja Gdańsk Bieg przełajowy MAMY TO opłacono on-line
11 Miron Katarzyna Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk
12 Żukowski Artur Słupsk MTB Mini Dolina Noteci Racing Team opłacono on-line
13 furmanek slawomir Tczew MTB Mini Mtb Start Trec Kartuzy opłacono on-line
14 Leszczyńska Katarzyna Wejherowo MTB Mini opłacono on-line
15 Leszczyński Dariusz Wejherowo MTB Mini Norda Active Team opłacono on-line
16 Wójcik Damian Darłowo Duathlon Runnerswalde Darłowo
17 Anioł Aurelia Kobylnica Bieg przełajowy opłacono on-line
18 Słomska Dorota Koszalin MTB Mini opłacono on-line
19 Chodkiewicz Tomasz Bydgoszcz Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono
20 Adamczak Marta Rosnowo MTB Mini opłacono on-line
21 Grubski Rafał Żołędowo MTB Mini opłacono
22 Bijok Małgorzata Kobylnica Bieg przełajowy Gmina Kobylnica Vacu Activ Gym Łosino
23 Damski Łukasz Tryszczyn Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono
24 Wyrzykowski Mateusz Kobylnica Bieg przełajowy Gmina Kobylnica Vacu Activ Gym
25 Meyer Łukasz Luzino Duathlon LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
26 Grubba Marek Koronowo MTB Mega MrozBike Team opłacono on-line
27 Tomasz Szoch Bydgoszcz Duathlon Mrozbike Team opłacono on-line
28 Grużewska Martyna Słupsk Duathlon Aktywna Fabryka opłacono on-line
29 Abraham Wiesław Sławoszyno MTB Mega TA KO Team
30 WIELGUS ALEKSANDRA WIELGUS POTĘGOWO Duathlon Spontan Potęgowo opłacono on-line
31 Miszke Zygmunt Darżewo Bieg przełajowy Klub 42,2
32 Młyński Karol Wicko Bieg przełajowy Klub 42,2
33 Jokiel Radosław Gdańsk MTB Mini Rowersi Cycling Team opłacono on-line
34 Treder Marian Łosino Duathlon Gmina Kobylnica
35 Bielecka Sylwia Warszawa Triathlon opłacono on-line
36 Łańcucki Jarosław Słupsk Triathlon opłacono on-line
37 Kowalski Adam Słupsk Triathlon opłacono on-line
38 Walczak Krzysztof Gdynia Triathlon ElektroniczneZapisy.pl Team limit osiągnięty
39 Lewandowski Patryk Wejherowo MTB Mini Norda Active Team opłacono on-line
40 Setnik Daniel Słupsk Triathlon Decathlon Tri Team Słupsk opłacono on-line
41 Kaminski Tomasz Bytów MTB Mini opłacono on-line
42 Muszyński Andrzej Gdynia Duathlon opłacono on-line
43 Cich Patrycja Rotmanka Duathlon Anatomówki opłacono on-line
44 Trusiak Miłosz Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk opłacono
45 Piwoński Robert Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk opłacono
46 Zblewski Patryk Słupsk Duathlon Night Runners Słupsk opłacono
47 Kubiński Rafał SŁUPSK Duathlon Night Runners Słupsk opłacono on-line
48 Jarząbek Nikodem Karsin MTB Mini GardenFlora MTB Team opłacono on-line
49 Wiercichowski Marcin Kraków Duathlon opłacono on-line
50 Trusiak Agnieszka Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk opłacono
51 Motwodło-Zawadzka Izabella Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk opłacono
52 Borowska Iwona Słupsk Bieg przełajowy opłacono
53 Sull Kacper Wodnica Bieg przełajowy Night Runners Słupsk opłacono
54 Figiel Dominika Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk opłacono
55 Sull Agnieszka Wodnica Bieg przełajowy Night Runners Słupsk opłacono
56 Damps Julita Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk opłacono
57 Goluch Adam Gdańsk Duathlon Dla rekraacji opłacono on-line
58 KULESZA ROBERT KRĘPA SŁUPSKA Duathlon opłacono on-line
59 Was Krzysztof Siemianice MTB Mega opłacono on-line
60 Lidzbarska Beata Luzino MTB Mini LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
61 Zagdan Arkadiusz Bytów MTB Mini opłacono on-line
62 Styczeń Roman Elbląg MTB Mini HYDROPRESS MTB Team opłacono on-line
63 Wielgat Łukasz Pieńkowo Bieg przełajowy KB Bryza Postomino opłacono on-line
64 Turczyn Grzegorz Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk opłacono on-line
65 Jarząbek Bartłomiej Karsin Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono on-line
66 Trzciński Waldemar Karsin MTB Mega GardenFlora MTB Team opłacono on-line
67 Pionk Tadeusz Rumia Duathlon opłacono on-line
68 Knapik Jakub Gdańsk Triathlon MAMY TO opłacono on-line
69 Boczkowski Jacek Kobylnica Triathlon Gmina Kobylnica limit osiągnięty
70 Kilian Beata słupsk Triathlon opłacono on-line
71 Pokładowski Damian Bytów MTB Mini opłacono on-line
72 Kallaur Krystian Słupsk Triathlon opłacono on-line
73 Mikołajczyk Katarzyna Gdynia MTB Mini MAMY TO
74 Dragan Karol Gdynia Triathlon limit osiągnięty
75 Doroszkiewicz Andrzej Pogórze MTB Mini VO2max MTB Team
76 Wanta Łukasz Bytów MTB Mini Mtb Bytów opłacono on-line
77 Grążawski Piotr Gdynia Duathlon Grą biegiem rowerem opłacono on-line
78 Żywicki Paweł Bytów MTB Mini MLKS Baszta Bytow
79 Gołąb Marta Gdynia MTB Mini opłacono on-line
80 Gołąb Patryk Gdynia MTB Mini opłacono on-line
81 Jończyk Krzysztof Wrześnica MTB Mini opłacono on-line
82 Komorowski Remigiusz Lubiszewo Tczewskiie Bieg przełajowy Crosselite opłacono on-line
83 Komorowska Karolina Lubiszewo Tczewskiie Bieg przełajowy Crosselite opłacono on-line
84 Jereczek Sławomir Rzepnica Triathlon Kajaki Młyn opłacono on-line
85 Waliszewska Joanna Słupsk Bieg przełajowy opłacono on-line
86 Ciachla Agnieszka słupsk Bieg przełajowy opłacono on-line
87 Wunsch Piotr Luzino MTB Mini Biuro Rachunkowe EURO w Luzinie opłacono on-line
88 Joskowska Iwona Luzino MTB Mini LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
89 Zurel Waldemar Rypin MTB Mini Cykliści Rypin opłacono on-line
90 Jałkiewicz Alek pogórze Triathlon MAMY TO opłacono on-line
91 Wangler Tomasz Gdynia Triathlon MAMY TO opłacono on-line
92 Zurel Michał Rypin Duathlon Cykliści Rypin opłacono on-line
93 Maliszewski Adrian Gdynia Triathlon MAMY TO opłacono on-line
94 Nowicki Mateusz Sokołowo Budzyńskie Triathlon Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka opłacono on-line
95 Kos Krystian Kobylnica Triathlon Gmina Kobylnica Centralny Poligon Sił Powietrznych limit osiągnięty
96 BIERNACZYK ROBERT Ustka MTB Mini opłacono on-line
97 Monasterski Sylwester Koszalin MTB Mini AKS Koszalin opłacono on-line
98 Urban Ewelina Włynkówko Bieg przełajowy
99 Wasiewicz Paweł Gdańsk Duathlon Omida Cyclo & Run Team opłacono
100 Kryzel Tomasz Człuchów Bieg przełajowy WIKING RYCHNOWY opłacono on-line


Wyświetleń: 9603

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ