Puchar Bałtyku - Triathlon | Duathon | MTB | Bieg
Triathlon
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 MANKIEWICZ Piotr Chojniczki Triathlon Florian Chojnice opłacono on-line
2 Maciołek Arkadiusz Iława Triathlon Crossfit team Susz opłacono on-line
3 Reca Elżbieta Mądrzechowo Triathlon Baszta Bytów Masters opłacono on-line
4 Dragan Karol Gdynia Triathlon limit osiągnięty
5 Nowicki Mateusz Sokołowo Budzyńskie Triathlon Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka opłacono on-line
6 Walczak Krzysztof Gdynia Triathlon ElektroniczneZapisy.pl Team limit osiągnięty
7 Kowalski Adam Słupsk Triathlon opłacono on-line
8 Łańcucki Jarosław Słupsk Triathlon opłacono on-line
9 Pluta Marcin Słupsk Triathlon Vacu Activ Gym Łosino opłacono on-line
10 Maliszewski Adrian Gdynia Triathlon MAMY TO opłacono on-line
11 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka Rumia Triathlon UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
12 Pupiec Mariusz Rumia Triathlon UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
13 Kallaur Krystian Słupsk Triathlon opłacono on-line
14 Kilian Beata słupsk Triathlon opłacono on-line
15 Wangler Tomasz Gdynia Triathlon MAMY TO opłacono on-line
16 Bielecka Sylwia Warszawa Triathlon opłacono on-line
17 Jüngling Piotr Kępice Triathlon opłacono on-line
18 Jereczek Sławomir Rzepnica Triathlon Kajaki Młyn opłacono on-line
19 Maculewicz Mateusz Gdynia Triathlon MULTIPOWER POLSKA TEAM opłacono on-line
20 Jałkiewicz Alek pogórze Triathlon MAMY TO opłacono on-line
21 Kuźba Justyna Rumia Triathlon UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono
22 Kuźba Jakub Rumia Triathlon UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono
23 Bielecka Kornelia Rumia Triathlon UKS Siódemka Rumia opłacono on-line
24 Setnik Monika Słupsk Triathlon Decathlon Tri Team Słupsk opłacono on-line
25 Małecki Tomasz Kobylnica Triathlon Vacu Activ Gym Łosino opłacono on-line
26 Zarzycki Dariusz Ustka Triathlon W.P.K Słoń Team Ustka opłacono on-line
27 Kula Łukasz Dębno Triathlon opłacono on-line
28 Knapik Jakub Gdańsk Triathlon MAMY TO opłacono on-line
29 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko Triathlon Florian Chojnice opłacono on-line
30 Hejnowski Marcin Gniew Triathlon Alma-color opłacono on-line
31 Interewicz Dorota Gdynia Triathlon limit osiągnięty
32 Żurawski Sebastian Dębno Triathlon opłacono on-line
33 Ołowski Kamil Dzierzgoń Triathlon opłacono on-line
34 Lepka Bartosz Słupsk Triathlon Słomiane Bambusy opłacono on-line
35 Dratwa Daniel Gdansk Triathlon opłacono on-line
36 Rogowski Jacek Kościerzyna Triathlon KSR Kościerzyna opłacono on-line
37 Szymański Adam Lębork Triathlon Lębork Biegacze limit osiągnięty
38 Setnik Daniel Słupsk Triathlon Decathlon Tri Team Słupsk opłacono on-line
39 łańcucki Jarosław Słupsk Triathlon limit osiągnięty
40 Krezlewski Daniel Człuchów Triathlon limit osiągnięty


Wyświetleń: 14116

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ