Puchar Bałtyku - Triathlon | Duathon | MTB | Bieg
Triathlon
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Alma-color
1 Hejnowski Marcin Gniew Triathlon Alma-color opłacono on-line
Baszta Bytów Masters
2 Reca Elżbieta Mądrzechowo Triathlon Baszta Bytów Masters opłacono on-line
Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka
3 Nowicki Mateusz Sokołowo Budzyńskie Triathlon Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka opłacono on-line
Crossfit team Susz
4 Maciołek Arkadiusz Iława Triathlon Crossfit team Susz opłacono on-line
Decathlon Tri Team Słupsk
5 Setnik Daniel Słupsk Triathlon Decathlon Tri Team Słupsk opłacono on-line
6 Setnik Monika Słupsk Triathlon Decathlon Tri Team Słupsk opłacono on-line
ElektroniczneZapisy.pl Team
7 Walczak Krzysztof Gdynia Triathlon ElektroniczneZapisy.pl Team limit osiągnięty
Florian Chojnice
8 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko Triathlon Florian Chojnice opłacono on-line
9 MANKIEWICZ Piotr Chojniczki Triathlon Florian Chojnice opłacono on-line
KSR Kościerzyna
10 Rogowski Jacek Kościerzyna Triathlon KSR Kościerzyna opłacono on-line
Kajaki Młyn
11 Jereczek Sławomir Rzepnica Triathlon Kajaki Młyn opłacono on-line
Lębork Biegacze
12 Szymański Adam Lębork Triathlon Lębork Biegacze limit osiągnięty
MAMY TO
13 Knapik Jakub Gdańsk Triathlon MAMY TO opłacono on-line
14 Jałkiewicz Alek pogórze Triathlon MAMY TO opłacono on-line
15 Wangler Tomasz Gdynia Triathlon MAMY TO opłacono on-line
16 Maliszewski Adrian Gdynia Triathlon MAMY TO opłacono on-line
MULTIPOWER POLSKA TEAM
17 Maculewicz Mateusz Gdynia Triathlon MULTIPOWER POLSKA TEAM opłacono on-line
Słomiane Bambusy
18 Lepka Bartosz Słupsk Triathlon Słomiane Bambusy opłacono on-line
UKS SIÓDEMKA RUMIA
19 Kuźba Jakub Rumia Triathlon UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono
20 Kuźba Justyna Rumia Triathlon UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono
21 Pupiec Mariusz Rumia Triathlon UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
22 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka Rumia Triathlon UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
UKS Siódemka Rumia
23 Bielecka Kornelia Rumia Triathlon UKS Siódemka Rumia opłacono on-line
Vacu Activ Gym Łosino
24 Małecki Tomasz Kobylnica Triathlon Vacu Activ Gym Łosino opłacono on-line
25 Pluta Marcin Słupsk Triathlon Vacu Activ Gym Łosino opłacono on-line
W.P.K Słoń Team Ustka
26 Zarzycki Dariusz Ustka Triathlon W.P.K Słoń Team Ustka opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
27 Bielecka Sylwia Warszawa Triathlon opłacono on-line
28 Łańcucki Jarosław Słupsk Triathlon opłacono on-line
29 Kowalski Adam Słupsk Triathlon opłacono on-line
30 Kilian Beata słupsk Triathlon opłacono on-line
31 Kallaur Krystian Słupsk Triathlon opłacono on-line
32 Dragan Karol Gdynia Triathlon limit osiągnięty
33 Żurawski Sebastian Dębno Triathlon opłacono on-line
34 Dratwa Daniel Gdansk Triathlon opłacono on-line
35 Ołowski Kamil Dzierzgoń Triathlon opłacono on-line
36 Interewicz Dorota Gdynia Triathlon limit osiągnięty
37 Jüngling Piotr Kępice Triathlon opłacono on-line
38 Kula Łukasz Dębno Triathlon opłacono on-line
39 łańcucki Jarosław Słupsk Triathlon limit osiągnięty
40 Krezlewski Daniel Człuchów Triathlon limit osiągnięty


Wyświetleń: 19624

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ