Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Akademia Biegowa Kościerzyna | |||||||||
1 | SMENTOCH Mariusz | LIPUSZ | Duathlon | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line | ||||
Aktywna Fabryka | |||||||||
2 | Grużewska Martyna | Słupsk | Duathlon | Aktywna Fabryka | opłacono on-line | ||||
Anatomówki | |||||||||
3 | Cich Patrycja | Rotmanka | Duathlon | Anatomówki | opłacono on-line | ||||
BOTRANS | |||||||||
4 | Szkobel Lucyna | Łubiana | Duathlon | BOTRANS | opłacono on-line | ||||
Bagna Izbickie | |||||||||
5 | Roszkowski Damian | Slupsk | Duathlon | Bagna Izbickie | opłacono on-line | ||||
Brak | |||||||||
6 | Dyrmo Ania Dyrmo | Włynkówko | Duathlon | Brak | opłacono on-line | ||||
Cykliści Rypin | |||||||||
7 | Zurel Michał | Rypin | Duathlon | Cykliści Rypin | opłacono on-line | ||||
Dla rekraacji | |||||||||
8 | Goluch Adam | Gdańsk | Duathlon | Dla rekraacji | opłacono on-line | ||||
GardenFlora MTB Team | |||||||||
9 | Chodkiewicz Tomasz | Bydgoszcz | Duathlon | GardenFlora MTB Team | opłacono | ||||
10 | Damski Łukasz | Tryszczyn | Duathlon | GardenFlora MTB Team | opłacono | ||||
11 | Jarząbek Bartłomiej | Karsin | Duathlon | GardenFlora MTB Team | opłacono on-line | ||||
Grą biegiem rowerem | |||||||||
12 | Grążawski Piotr | Gdynia | Duathlon | Grą biegiem rowerem | opłacono on-line | ||||
In Running Shoes | |||||||||
13 | Kopeć Katarzyna | Gdynia | Duathlon | In Running Shoes | opłacono on-line | ||||
LUK-CONNECT RACING TEAM | |||||||||
14 | Meyer Łukasz | Luzino | Duathlon | LUK-CONNECT RACING TEAM | opłacono on-line | ||||
Metrożercy | |||||||||
15 | Syldatk Karol | Mściszewice | Duathlon | Metrożercy | opłacono on-line | ||||
16 | Syldatk Wioleta | Mściszewice | Duathlon | Metrożercy | opłacono on-line | ||||
Morsy Stężyca, Metrożercy | |||||||||
17 | Okrój-Sitterlee Mariola | Zgorzałe | Duathlon | Morsy Stężyca, Metrożercy | opłacono on-line | ||||
Mrozbike Team | |||||||||
18 | Tomasz Szoch | Bydgoszcz | Duathlon | Mrozbike Team | opłacono on-line | ||||
Night Runners Słupsk | |||||||||
19 | Zblewski Patryk | Słupsk | Duathlon | Night Runners Słupsk | opłacono | ||||
20 | Kubiński Rafał | SŁUPSK | Duathlon | Night Runners Słupsk | opłacono on-line | ||||
Norda Active Team | |||||||||
21 | Habaj Piotr | Gdynia | Duathlon | Norda Active Team | opłacono on-line | ||||
Omida Cyclo & Run Team | |||||||||
22 | Wasiewicz Paweł | Gdańsk | Duathlon | Omida Cyclo & Run Team | opłacono | ||||
Runnerswalde Darłowo | |||||||||
23 | Wójcik Damian | Darłowo | Duathlon | Runnerswalde Darłowo | |||||
STOPA Słupsk | |||||||||
24 | Furman Tomasz | Słupsk | Duathlon | STOPA Słupsk | |||||
Spontan Potęgowo | |||||||||
25 | WIELGUS ALEKSANDRA WIELGUS | POTĘGOWO | Duathlon | Spontan Potęgowo | opłacono on-line | ||||
Stowarzyszenie 42.2 Lębork | |||||||||
26 | Andryskowski Marek | Lębork | Duathlon | Stowarzyszenie 42.2 Lębork | opłacono on-line | ||||
Toyota Kawisbike Team Słupsk | |||||||||
27 | Kwaśniak Zdzisław | Słupsk | Duathlon | Toyota Kawisbike Team Słupsk | opłacono | ||||
UKS SIÓDEMKA RUMIA | |||||||||
28 | Bielecki Tadeusz | Rumia | Duathlon | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line | ||||
Vacu Activ Gym | |||||||||
29 | Kałuzińska Katarzyna | Słupsk | Duathlon | Vacu Activ Gym | opłacono on-line | ||||
30 | Zulinska Wioletta | Slupsk | Duathlon | Vacu Activ Gym | |||||
31 | Pietrowska ŚNIEGULA Aneta | Słupsk | Duathlon | Vacu Activ Gym | opłacono on-line | ||||
32 | KRAWCZYK DOROTA | SŁUPSK | Duathlon | Vacu Activ Gym | opłacono on-line | ||||
33 | Michalak-Małecka Anna | Kobylnica | Duathlon | Vacu Activ Gym | opłacono on-line | ||||
34 | Sychla Mateusz | Łosino | Duathlon | Vacu Activ Gym | opłacono on-line | ||||
35 | Sychla Monika | Łosino | Duathlon | Vacu Activ Gym | opłacono on-line | ||||
Vacu Activ Gym Łosino | |||||||||
36 | Knap Marta | Słupsk | Duathlon | Vacu Activ Gym Łosino | opłacono on-line | ||||
ZEGA GABINET SŁUPSK | |||||||||
37 | Bieganski Pawel | Slupsk | Duathlon | ZEGA GABINET SŁUPSK | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
38 | Muszyński Andrzej | Gdynia | Duathlon | opłacono on-line | |||||
39 | Wiercichowski Marcin | Kraków | Duathlon | opłacono on-line | |||||
40 | KULESZA ROBERT | KRĘPA SŁUPSKA | Duathlon | opłacono on-line | |||||
41 | Pionk Tadeusz | Rumia | Duathlon | opłacono on-line | |||||
42 | Moczulski Stefan | Slupsk | Duathlon | ||||||
43 | Bętlewska Renata | Słupsk | Duathlon | opłacono on-line | |||||
44 | Superson Maciej | Gdynia | Duathlon | opłacono on-line | |||||
45 | WENTA WALDEMAR | SIERAKOWICE | Duathlon | opłacono on-line | |||||
46 | Krzoska Dorota | Brusy | Duathlon | opłacono on-line | |||||
47 | Formela Krzysztof | SŁUPSK | Duathlon | opłacono on-line | |||||
48 | Gulatowska Rafał | Klukowa huta | Duathlon | opłacono on-line | |||||
49 | Gulatowska Klaudia | Klukowa huta | Duathlon | opłacono on-line | |||||
50 | Sadziński Karol | Słupsk | Duathlon | opłacono on-line | |||||
51 | Szreder Krzysztof | Wejherowo | Duathlon | opłacono on-line | |||||
52 | Rychlińska Joanna | Sopot | Duathlon | opłacono on-line | |||||
ks bat | |||||||||
53 | WENTA WIESŁAWA | WYGODA SIERAKOWSKA | Duathlon | ks bat | opłacono on-line |
Wyświetleń: 26912