Puchar Bałtyku - Triathlon | Duathon | MTB | Bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nizioł Patryk Kobylnica Duathlon Gmina Kobylnica Best Beasts
2 Dajek Janusz Gdańsk MTB Mini Flash Team opłacono on-line
3 Sałaj Angelika Zbyszewo Bieg przełajowy Gmina Kobylnica OSP Lulemino
4 KUCHNOWSKI HENRYK MINKOWICE MTB Mini LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
5 Kałuzińska Katarzyna Słupsk Duathlon Vacu Activ Gym opłacono on-line
6 Bijok Piotr Kobylnica Bieg przełajowy Gmina Kobylnica Vacu Activ Gym Łosino
7 Knapik Alicja Gdańsk Bieg przełajowy MAMY TO opłacono on-line
8 Żukowski Artur Słupsk MTB Mini Dolina Noteci Racing Team opłacono on-line
9 furmanek slawomir Tczew MTB Mini Mtb Start Trec Kartuzy opłacono on-line
10 Leszczyńska Katarzyna Wejherowo MTB Mini opłacono on-line
11 Leszczyński Dariusz Wejherowo MTB Mini Norda Active Team opłacono on-line
12 Anioł Aurelia Kobylnica Bieg przełajowy opłacono on-line
13 Słomska Dorota Koszalin MTB Mini opłacono on-line
14 Chodkiewicz Tomasz Bydgoszcz Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono
15 Adamczak Marta Rosnowo MTB Mini opłacono on-line
16 Grubski Rafał Żołędowo MTB Mini opłacono
17 Bijok Małgorzata Kobylnica Bieg przełajowy Gmina Kobylnica Vacu Activ Gym Łosino
18 Damski Łukasz Tryszczyn Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono
19 Wyrzykowski Mateusz Kobylnica Bieg przełajowy Gmina Kobylnica Vacu Activ Gym
20 Meyer Łukasz Luzino Duathlon LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
21 Grubba Marek Koronowo MTB Mega MrozBike Team opłacono on-line
22 Tomasz Szoch Bydgoszcz Duathlon Mrozbike Team opłacono on-line
23 Grużewska Martyna Słupsk Duathlon Aktywna Fabryka opłacono on-line
24 WIELGUS ALEKSANDRA WIELGUS POTĘGOWO Duathlon Spontan Potęgowo opłacono on-line
25 Jokiel Radosław Gdańsk MTB Mini Rowersi Cycling Team opłacono on-line
26 Treder Marian Łosino Duathlon Gmina Kobylnica
27 Bielecka Sylwia Warszawa Triathlon opłacono on-line
28 Łańcucki Jarosław Słupsk Triathlon opłacono on-line
29 Kowalski Adam Słupsk Triathlon opłacono on-line
30 Lewandowski Patryk Wejherowo MTB Mini Norda Active Team opłacono on-line
31 Setnik Daniel Słupsk Triathlon Decathlon Tri Team Słupsk opłacono on-line
32 Kaminski Tomasz Bytów MTB Mini opłacono on-line
33 Muszyński Andrzej Gdynia Duathlon opłacono on-line
34 Cich Patrycja Rotmanka Duathlon Anatomówki opłacono on-line
35 Trusiak Miłosz Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk opłacono
36 Piwoński Robert Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk opłacono
37 Zblewski Patryk Słupsk Duathlon Night Runners Słupsk opłacono
38 Kubiński Rafał SŁUPSK Duathlon Night Runners Słupsk opłacono on-line
39 Jarząbek Nikodem Karsin MTB Mini GardenFlora MTB Team opłacono on-line
40 Wiercichowski Marcin Kraków Duathlon opłacono on-line
41 Trusiak Agnieszka Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk opłacono
42 Motwodło-Zawadzka Izabella Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk opłacono
43 Borowska Iwona Słupsk Bieg przełajowy opłacono
44 Sull Kacper Wodnica Bieg przełajowy Night Runners Słupsk opłacono
45 Figiel Dominika Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk opłacono
46 Sull Agnieszka Wodnica Bieg przełajowy Night Runners Słupsk opłacono
47 Damps Julita Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk opłacono
48 Goluch Adam Gdańsk Duathlon Dla rekraacji opłacono on-line
49 KULESZA ROBERT KRĘPA SŁUPSKA Duathlon opłacono on-line
50 Was Krzysztof Siemianice MTB Mega opłacono on-line
51 Lidzbarska Beata Luzino MTB Mini LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
52 Zagdan Arkadiusz Bytów MTB Mini opłacono on-line
53 Styczeń Roman Elbląg MTB Mini HYDROPRESS MTB Team opłacono on-line
54 Wielgat Łukasz Pieńkowo Bieg przełajowy KB Bryza Postomino opłacono on-line
55 Turczyn Grzegorz Słupsk Bieg przełajowy Night Runners Słupsk opłacono on-line
56 Jarząbek Bartłomiej Karsin Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono on-line
57 Trzciński Waldemar Karsin MTB Mega GardenFlora MTB Team opłacono on-line
58 Pionk Tadeusz Rumia Duathlon opłacono on-line
59 Knapik Jakub Gdańsk Triathlon MAMY TO opłacono on-line
60 Boczkowski Jacek Kobylnica Triathlon Gmina Kobylnica limit osiągnięty
61 Kilian Beata słupsk Triathlon opłacono on-line
62 Pokładowski Damian Bytów MTB Mini opłacono on-line
63 Kallaur Krystian Słupsk Triathlon opłacono on-line
64 Wanta Łukasz Bytów MTB Mini Mtb Bytów opłacono on-line
65 Grążawski Piotr Gdynia Duathlon Grą biegiem rowerem opłacono on-line
66 Gołąb Marta Gdynia MTB Mini opłacono on-line
67 Gołąb Patryk Gdynia MTB Mini opłacono on-line
68 Jończyk Krzysztof Wrześnica MTB Mini opłacono on-line
69 Komorowski Remigiusz Lubiszewo Tczewskiie Bieg przełajowy Crosselite opłacono on-line
70 Komorowska Karolina Lubiszewo Tczewskiie Bieg przełajowy Crosselite opłacono on-line
71 Jereczek Sławomir Rzepnica Triathlon Kajaki Młyn opłacono on-line
72 Waliszewska Joanna Słupsk Bieg przełajowy opłacono on-line
73 Ciachla Agnieszka słupsk Bieg przełajowy opłacono on-line
74 Wunsch Piotr Luzino MTB Mini Biuro Rachunkowe EURO w Luzinie opłacono on-line
75 Joskowska Iwona Luzino MTB Mini LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
76 Zurel Waldemar Rypin MTB Mini Cykliści Rypin opłacono on-line
77 Jałkiewicz Alek pogórze Triathlon MAMY TO opłacono on-line
78 Wangler Tomasz Gdynia Triathlon MAMY TO opłacono on-line
79 Zurel Michał Rypin Duathlon Cykliści Rypin opłacono on-line
80 Maliszewski Adrian Gdynia Triathlon MAMY TO opłacono on-line
81 Nowicki Mateusz Sokołowo Budzyńskie Triathlon Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka opłacono on-line
82 Kos Krystian Kobylnica Triathlon Gmina Kobylnica Centralny Poligon Sił Powietrznych limit osiągnięty
83 BIERNACZYK ROBERT Ustka MTB Mini opłacono on-line
84 Monasterski Sylwester Koszalin MTB Mini AKS Koszalin opłacono on-line
85 Wasiewicz Paweł Gdańsk Duathlon Omida Cyclo & Run Team opłacono
86 Kryzel Tomasz Człuchów Bieg przełajowy WIKING RYCHNOWY opłacono on-line
87 Bielecki Tadeusz Rumia Duathlon UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
88 Wenta Gabriel ŁEBUNIA MTB Mini Łebunia opłacono on-line
89 Kaminski Radosław Bytów MTB Mini opłacono on-line
90 Hejnowski Marcin Gniew Triathlon Alma-color opłacono on-line
91 SMENTOCH Mariusz LIPUSZ Duathlon Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono on-line
92 Reca Elżbieta Mądrzechowo Triathlon Baszta Bytów Masters opłacono on-line
93 Bętlewska Renata Słupsk Duathlon opłacono on-line
94 Maciołek Arkadiusz Iława Triathlon Crossfit team Susz opłacono on-line
95 Żurawski Sebastian Dębno Triathlon opłacono on-line
96 Majewski Marek Prabuty MTB Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono on-line
97 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko Triathlon Florian Chojnice opłacono on-line
98 Bielecka Kornelia Rumia Triathlon UKS Siódemka Rumia opłacono on-line
99 Nagel Anna Bojano MTB Mini opłacono on-line
100 Kuźba Jakub Rumia Triathlon UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono


Wyświetleń: 11939

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ