I Sztafetowy Bieg Żukowski

Bieg - I SZTAFETOWY BIEG ŻUKOWSKI

M-ce Numer SZTAFETA MIEJSOWOŚĆ Kategoria M-ce kat. ZAW 1 ZAW 2 ZAW 3 ZAW 4 DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 2km 4km 1 zmiana 6km 2 zmiana 8km 10km 3 zmiana 12km 4 zmiana
1 16 KUJAWSCY RUNNERS I Żukowo MĘSKA 1 KUJAWSKI ŁUKASZ PIONK RAFAŁ ZYBOROWICZ BARTŁOMIEJ SOBKOWIAK ANDRZEJ BIEG 0:38:59 18.47 [km/h] 0:03:15 [min/km] 0:06:15 0:12:32 0:19:08 0:25:33 0:32:08 0:38:59
2 4 BUSPRESTIGE WEJHEROWO MĘSKA 2 JAKUSZ PRZEMYSŁAW KONIECZKI DARIUSZ OSEŃKO ADAM ŻEBOWSKI PIOTR BIEG 0:43:52 16.41 [km/h] 0:03:39 [min/km] 0:06:40 0:13:37 0:21:09 0:28:42 0:36:24 0:43:52
3 22 NASZ-DACH Glinno MĘSKA 3 REJTER DAWID KLAHS JAKUB KAMIŃSKI DAMIAN PATOKA TOBIASZ BIEG 0:46:07 15.61 [km/h] 0:03:51 [min/km] 0:07:28 0:15:17 0:22:35 0:30:14 0:38:03 0:46:07
4 18 KUJAWSCY RUNNERS III Gdynia M MIESZANA 1 TRZASKO BOGUSŁAW DOLIŃSKA KAROLINA SIKORA ROGER KRZYŚKO KRZYSZTOF BIEG 0:46:12 15.58 [km/h] 0:03:51 [min/km] 0:07:30 0:14:52 0:23:35 0:30:51 0:38:30 0:46:12
5 30 W LIDZBARSKICH SIŁA Chwaszczyno M MIESZANA 2 LIDZBARSKI JANUSZ SZCZĘCH-LIDZBARSKA ELŻBIETA LIDZBARSKI MARCIN JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA BIEG 0:47:25 15.18 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:06:42 0:13:33 0:23:27 0:31:16 0:39:13 0:47:25
6 12 DZIKUSY Kartuzy MĘSKA 4 KREFTA RAFAŁ HENDRICH TOMASZ KOLKA MARCIN HENDRICH MICHAŁ BIEG 0:47:31 15.15 [km/h] 0:03:58 [min/km] 0:07:36 0:15:35 0:24:25 0:32:05 0:40:07 0:47:31
7 17 KUJAWSCY RUNNERS II Gdynia KOBIECA 1 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA KAROLEWSKA ANNA KOWALEWSKA MAŁGORZATA GROTH DAGMARA BIEG 0:48:02 14.99 [km/h] 0:04:00 [min/km] 0:07:23 0:14:48 0:22:50 0:31:25 0:40:05 0:48:02
8 6 CROSSELITE Tczew M MIESZANA 3 SZCZYGLAK MARIUSZ LIPKE KRZYSZTOF SZYMAŃSKA JOLANTA ABRYSZYŃSKA KAROLINA BIEG 0:49:18 14.60 [km/h] 0:04:07 [min/km] 0:08:15 0:17:12 0:24:25 0:32:03 0:40:14 0:49:18
9 5 COBRA ODDZIAŁ SPECJALNY Glincz M MIESZANA 4 REGLIŃSKI JAKUB GLEINERT MAGDA GLEINERT SZYMON GLEINERT JAKUB BIEG 0:49:33 14.53 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:08:07 0:16:57 0:26:12 0:33:51 0:41:34 0:49:33
10 2 AKAS TEAM Gdynia KOBIECA 2 JANUSZKO AGNIESZKA OWCZAREK KATARZYNA DZIEWIATOWSKA JOANNA ŁUKASZEWICZ SYLWIA BIEG 0:50:01 14.40 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:07:32 0:15:40 0:24:04 0:32:40 0:41:30 0:50:01
11 3 BIEGAJĄCY TCZEW Tczew M MIESZANA 5 PIEKARSKI PRZEMYSŁAW KARCZEWSKA ALEKSANDRA KARCZEWSKI MACIEJ PIEKARSKA ANNA BIEG 0:50:10 14.35 [km/h] 0:04:11 [min/km] 0:07:28 0:15:17 0:24:15 0:32:45 0:41:22 0:50:10
12 1 4 SPEED Gdańsk M MIESZANA 6 TOKARSKI KRZYSZTOF WITT GRAŻYNA PROKOPIUK JAROSŁAW CZARNECKA ANNA BIEG 0:50:25 14.28 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:07:38 0:16:12 0:25:23 0:33:09 0:41:17 0:50:25
13 27 RODZINKA Z KLASĄ Mściszewice M MIESZANA 7 KLASA MICHAŁ KNITTER-KLASA EDYTA LEWAŃCZYK MARCIN KLASA ANNA BIEG 0:51:02 14.11 [km/h] 0:04:15 [min/km] 0:07:59 0:16:29 0:25:31 0:33:24 0:41:35 0:51:02
14 20 KUJAWSCY RUNNERS V Pępowo M MIESZANA 8 DOBRZAŃSKI PIOTR WENTOWSKA ALEKSANDRA SIKORA IWONA DUSZYŃSKI ADAM BIEG 0:51:09 14.08 [km/h] 0:04:16 [min/km] 0:08:12 0:16:56 0:26:26 0:34:34 0:42:52 0:51:09
15 7 CROSSELITE 2 Pruszcz Gdanski M MIESZANA 9 TARKOWSKI DAWID PAWLICHA AGNIESZKA SZCZODROWSKA MARTA BRZESKI ROBERT BIEG 0:51:18 14.04 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:07:20 0:15:16 0:25:23 0:33:14 0:41:22 0:51:18
16 19 KUJAWSCY RUNNERS IV Banino M MIESZANA 10 PÓŁROLA ROBERT MARCINIAK IZABELA ZIELIŃSKA IWONA SKRZYPKOWSKI MACIEJ BIEG 0:53:00 13.58 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:08:33 0:19:02 0:28:37 0:37:09 0:45:49 0:00:00
17 9 DREAM TEAM BROTHERS & SISTER Bolszewo M MIESZANA 11 RZESZUTEK MARZENA WRÓBLEWSKI MAREK MACIEJEWSKI RAFAŁ RZESZUTEK SŁAWOMIR BIEG 0:53:30 13.46 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:08:25 0:17:27 0:26:54 0:34:53 0:43:01 0:53:30
18 26 REEBOK RUN CREW TCZEW Tczew M MIESZANA 12 SZLIJA NATALIA STANGENBERG MAGDALENA KREJA ŁUKASZ PUCZYŃSKA ANNA BIEG 0:53:57 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:08:40 0:18:39 0:28:31 0:36:28 0:44:28 0:53:57
19 8 CROSSELITE1 ROKITKI M MIESZANA 13 SZOSKA SŁAWOMIR MAJOROWSKI KRZYSZTOF KUCHTA EMILIA SZULC ARKADIUSZ BIEG 0:56:49 12.67 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:08:02 0:16:41 0:25:51 0:37:03 0:48:33 0:56:49
20 10 DREAM TEAM Ż19 Elblag M MIESZANA 14 OSTROWSKA KAROLINA OSTROWSKI GRZEGORZ WISNIEWSKA PATRYCJA GLIWA ALEKSANDRA BIEG 0:58:30 12.31 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:10:23 0:20:40 0:29:58 0:38:35 0:48:05 0:58:30
21 23 NIEDZIELNI BIEGACZE Żukowo M MIESZANA 15 SMENTOCH KAROLINA OSIŃSKI PIOTR SMENTOCH RADOSŁAW HUSZCZA-OSIŃSKA KATARZYNA BIEG 0:59:05 12.19 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:10:30 0:21:42 0:33:24 0:41:04 0:48:54 0:59:05
22 14 GDAŃSZCZANKI Gdańsk KOBIECA 3 NOWAK MONIKA GAJOWNICZEK ANNA KOZŁOWSKA ALICJA SZADY ELŻBIETA BIEG 1:03:37 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:09:54 0:20:41 0:32:40 0:43:17 0:54:03 1:03:37
23 21 MIKI SQUAD ROTMANKA M MIESZANA 16 MIKOŁAJCZYK ANNA MIKOŁAJCZYK ALICJA JUCHNIEWICZ-KOZUCHOWSKA MARTA MIKOŁAJCZYK PAWEŁ BIEG 1:04:03 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:10:24 0:21:13 0:33:21 0:43:52 0:54:32 1:04:03
24 24 POZYTYWNIE ZABIEGANI Gdynia M MIESZANA 17 BARTSCH ALEKSANDRA STOKARSKA BEATA WASILEWSKI MARCIN PIOTROWSKA MIROSŁAWA BIEG 1:04:26 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:10:06 0:21:03 0:32:50 0:43:10 0:54:14 1:04:26
25 25 PRUSZCZ BIEGA Pruszcz gdański M MIESZANA 18 SCHULZ MACIEJ WALENTYNOWICZ SANDRA WALENTYNOWICZ ANETA WALENTYNOWICZ LENA BIEG 1:05:28 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:09:28 0:20:06 0:32:45 0:43:00 0:53:59 1:05:28
26 13 EBTB Słupsk M MIESZANA 19 HARASIM EMILA HARASIM BOŻENA HARASIM TOMASZ HARASIM BEATA BIEG 1:12:21 9.95 [km/h] 0:06:02 [min/km] 0:11:21 0:25:00 0:40:04 0:49:02 0:58:40 1:12:21
27 28 TRI MAMA TEAM Gdańsk KOBIECA 4 LIEDTKE DAGMARA KORPAL ANNA LUBOCKA ELŻBIETA SYREWICZ MAŁGORZATA BIEG 1:16:03 9.47 [km/h] 0:06:20 [min/km] 0:10:31 0:21:54 0:36:29 0:49:02 1:02:45 1:16:03

Nordic Walking - I SZTAFETOWY BIEG ŻUKOWSKI

M-ce Numer SZTAFETA MIEJSOWOŚĆ Kategoria M-ce kat. ZAW 1 ZAW 2 ZAW 3 ZAW 4 DYSTANS KARY Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 2km 4km 1 zmiana 6km 2 zmiana 8km 10km 3 zmiana 12km 4 zmiana
1 34 ELITE TEAM 2+2 Gdynia MIESZANA 1 OWCZAREK JACEK KONCEWICZ MAREK KOWALCZUK ROBERT KONCEWICZ ANETA NW 1:17:10 9.33 [km/h] 0:06:26 [min/km] 0:12:44 0:25:42 0:38:51 0:51:18 1:04:20 1:17:10
2 42 LĘBORSKIE LWY II Lębork MĘSKA 1 BIKOWSKI MAREK NACZK LEON TOPOREK RAFAŁ SMARSZCZ WIESŁAW NW 1:18:01 9.23 [km/h] 0:06:30 [min/km] 0:11:53 0:24:21 0:39:55 0:52:50 1:06:00 1:18:01
3 33 ELITE TEAM Gdańsk KOBIECA 1 DUDA ALEKSANDRA FARON MONIKA BADOCHA-DUDA MAŁGORZATA OWCZAREK KATARZYNA NW 1:18:33 9.17 [km/h] 0:06:33 [min/km] 0:12:36 0:26:00 0:39:57 0:52:32 1:05:50 1:18:33
4 41 LĘBORSKIE LWY I Lębork KOBIECA 2 SZYMANOWSKA ANNA SMARSZCZ GRAŻYNA NACZK WIKTORIA PANEK ELWIRA NW 1:19:17 9.08 [km/h] 0:06:36 [min/km] 0:12:41 0:25:46 0:39:47 0:52:17 1:05:10 1:19:17
5 52 STEP BY STEP TRÓJMIASTO Gdansk MĘSKA 2 KUSIAK WŁODZIMIERZ HEJKA WŁADYSŁAW OWCZAREK JACEK OLEJKO RADOSŁAW NW 1:19:56 9.01 [km/h] 0:06:40 [min/km] 0:12:15 0:25:10 0:39:46 0:52:35 1:05:47 1:19:56
6 44 NORDIC WALKING PASŁĘK Elbląg MIESZANA 2 JANKOWSKI MARCIN JANKOWSKA BEATA BUJNICKI MARCIN BUJNICKA MAGDALENA NW 1:20:02 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km] 0:12:03 0:25:10 0:39:54 0:52:51 1:06:07 1:20:02
7 32 ELIT TEAM Gdańsk MIESZANA 3 BŁASZCZYK KAROLINA GÓRAL-BRYGAŁA MONIKA MOGIŁKA ALEKSANDER ANTONIEWICZ-BARTCZAK ŁUKASZ NW 1:20:53 8.90 [km/h] 0:06:44 [min/km] 0:13:19 0:27:12 0:41:48 0:53:46 1:20:53
8 40 KLUB SPORTOWY DED Kaliningrad MIESZANA 4 YANKOVSKIY DMITRIY YANKOVSKAYA DARIA YANKOVSKAYA ALEKSANDRA YANKOVSKIY MAKSIM NW 1:21:19 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km] 0:13:58 0:28:11 0:43:10 0:54:00 1:05:18 1:21:19
9 45 NORDIC WALKING PASŁĘK 2 Pasłęk MIESZANA 5 PRZYGODA MARIUSZ ROGULSKI MATEUSZ ROGULSKI TOMASZ MACIUSZONEK MAŁGORZATA NW 1:23:42 8.60 [km/h] 0:06:59 [min/km] 0:13:18 0:27:11 0:41:48 0:55:08 1:08:59 1:23:42
10 50 STEPOWCY Z TRÓJMIASTA Gdynia KOBIECA 3 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA PANEK ANETA WAWRZYNIAK ANNA GÓRA BEATA NW 1:23:44 8.60 [km/h] 0:06:59 [min/km] 0:13:50 0:28:01 0:41:52 0:55:25 1:09:21 1:23:44
11 49 ŻUKOWIANKI Żukowo Borkowo KOBIECA 4 HINC IWONA KOPCZYŃSKA IRENA RESEMAN SYLWIA KUTNIEWSKA MARIA NW 1:24:10 8.55 [km/h] 0:07:01 [min/km] 0:13:05 0:26:48 0:42:02 1:09:32 1:24:10
12 48 SŁONECZNA SZTAFETA ELITE TEAM Gdynia MIESZANA 6 TOPOREK ALEKSANDRA KOSTENCKA AGA ZIENTKIEWICZ WITOLD ŁĘCKI JAN NW 1:25:14 8.45 [km/h] 0:07:06 [min/km] 0:14:07 0:28:01 0:41:40 0:55:40 1:09:55 1:25:14
13 38 GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ I Gdańsk MIESZANA 7 ZIELIŃSKI JACEK ZIELIŃSKA EWA ZASOWSKI JAN SUTRYK ADAM NW 1:26:56 8.28 [km/h] 0:07:15 [min/km] 0:15:14 0:30:47 0:45:56 0:59:16 1:12:36 1:26:56
14 51 TEAM DEAF Gdynia KOBIECA 5 TOWARNICKA IZABELA MIŁKOWSKA JOLANTA LITEWSKA JOANNA BURCHART MONIKA NW 1:27:19 8.25 [km/h] 0:07:17 [min/km] 0:14:07 0:28:51 0:44:27 0:58:07 1:12:16 1:27:19
15 46 NORDIC WALKING PASŁĘK 3 Pasłęk KOBIECA 6 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA PRZYGODA AGNIESZKA CHOJNICKA JOANNA KOZŁOWSKA ANNA NW 1:27:38 8.22 [km/h] 0:07:18 [min/km] 0:14:30 0:29:31 0:44:46 0:58:34 1:12:42 1:27:38
16 47 PRZODKOWSKIE MORSY Kartuzy MIESZANA 8 KOLKA KATARZYNA PACZOSKA AGNIESZKA GROT MARIA BACH WITOLD NW 1:28:49 8.11 [km/h] 0:07:24 [min/km] 0:15:05 0:30:24 0:45:48 0:59:55 1:14:38 1:28:49
17 43 LĘBORSKIE LWY III Lębork KOBIECA 7 SAWA HELENA MAŃSKA BOGUSŁAWA BIKOWSKA GABRIELA WENEK MAJA NW 1:30:49 7.93 [km/h] 0:07:34 [min/km] 0:16:30 0:33:55 0:49:44 1:03:35 1:17:24 1:30:49
18 31 APTIV TEAM Gdańsk KOBIECA 8 TKACZYK MARTA MIKULSKA BARBARA KWIATKOWSKA NATALIA DESZCZ MAŁGORZATA NW 1:33:30 7.70 [km/h] 0:07:48 [min/km] 0:14:39 0:30:16 0:47:03 1:01:30 1:16:47 1:33:30
19 36 GALOWIE Z GALICJI Z KASZUBIANKĄ Tarnów MIESZANA 9 SZCZEBAK JACEK SZCZEBAK EWA SZCZEBAK MICHAŁ KOPCZYŃSKA IRENA NW 1:35:05 7.57 [km/h] 0:07:55 [min/km] 0:13:58 0:28:31 0:47:10 1:03:03 1:18:45 1:35:05
20 35 FAJNEBABKI Kowale KOBIECA 9 KORZEB DOROTA KONKOL ALEKSANDRA JABŁOŃSKA ALEKSANDRA RONOWICZ MAGDA NW 1:39:26 7.24 [km/h] 0:08:17 [min/km] 0:17:17 0:35:26 0:53:03 1:07:49 1:23:13 1:39:26
21 39 GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ III Gdańsk KOBIECA 10 LATOSZEWSKA EWELINA DREWNOWSKA MAJA WIŚNIOWSKA RENATA DREWNOWSKA MAŁGORZATA NW 1:41:30 7.09 [km/h] 0:08:28 [min/km] 0:15:20 0:31:38 0:47:02 1:04:16 1:21:49 1:41:30
22 37 GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ II Gdańsk MĘSKA 3 GMEREK PIOTR WIŚNIOWSKI JERZY SZOT ANDRZEJ CHOJNACKI PIOTR NW +30 min. 1:51:02 - [km/h] - [min/km] 0:13:11 0:27:06 0:41:34 0:54:08 1:06:44 1:21:02

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ