Skórzeckie Biegi Crossowe Etap I - 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Znój Tomasz Borki-Paduchy Bieg Główny -10 km XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
2 Montewka Jowita Chodów Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
3 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
4 Woźnica Marta Golice Bieg Główny -10 km
5 Borkowski Leszek Grabianów Bieg Główny -10 km NoWi Siedlce - NW Wschód
6 Kunka Piotr Jakubów Bieg Główny -10 km Team ZabieganeDni
7 Tryc Dorota Tryc ŁOCHÓW Bieg Główny -10 km Łochowska Grupa Biegowa
8 Stryjek Daniel Ostrówek Bieg Główny -10 km Łochowska Grupa Biegowa
9 Kołtun Radosław Podnieśno Bieg Główny -10 km
10 Kołtun Anna Podnieśno Bieg Główny -10 km
11 Czapiński Bartosz Siedlce Bieg Główny -10 km
12 Burgs Michał Siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
13 Misterska-Zasowska Dominika Siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
14 Stańczuk Bartosz Siedlce Bieg Główny -10 km CrossFit Siedlce
15 Giereło Jacek Siedlce Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
16 Górski Łukasz Siedlce Bieg Główny -10 km
17 selwanowicz aleksander siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
18 Kania Norbert Siedlce Bieg Główny -10 km Zalew Team
19 Filipczyńska Jolanta Siedlce Bieg Główny -10 km Zalew Team
20 Ryżkowski Mariusz Siedlce Bieg Główny -10 km Yulo Run Team Siedlce
21 Dąbrowski Karol Siedlce Bieg Główny -10 km
22 Misiak Mariusz Siedlce Bieg Główny -10 km
23 Mieścicki Wojciech Siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
24 Kaczorowski Michał Siedlce Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
25 Osik Paulina Siedlce Bieg Główny -10 km CrossFit Siedlce
26 Sierocińska Monika Siedlce Bieg Główny -10 km CrossFit Siedlce
27 Sierociński Robert Siedlce Bieg Główny -10 km CrossFit Siedlce
28 Burgs Edyta Siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
29 Stańska Sylwia Siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
30 Mikiciuk Dariusz Mikiciuk Siedlce Bieg Główny -10 km
31 Złoch Izabela Siedlce Bieg Główny -10 km YULO RUN TEAM SIEDLCE
32 Komar Małgorzata Siedlce Bieg Główny -10 km CFS
33 Dąbrowska Aneta Skórzec Bieg Główny -10 km
34 Wysocki Mateusz Skórzec Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
35 Karpiński Marian Skórzec Bieg Główny -10 km
36 Strzalińska Emilia Skórzec Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
37 Świderska Katarzyna Skórzec Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
38 Kędziora Konrad Sokołów Podlaski Bieg Główny -10 km
39 krzyzanowska zoja warszaw Bieg Główny -10 km VegeRunners
40 SYPNIEWSKI tomasz Warszawa Bieg Główny -10 km Emo oi
41 Jagodziński Piotr Węgrów Bieg Główny -10 km Aktywni Węgrów
42 Ratyńska Olga Węgrów Bieg Główny -10 km Aktywni Węgrów
43 Sapryk Piotr Węgrów Bieg Główny -10 km Aktywni Węgrów
44 Skolimowska Ewa Węgrów Bieg Główny -10 km
45 Skolimowski Piotr Węgrów Bieg Główny -10 km
46 Sitek Arkadiusz Węgrów Bieg Główny -10 km Aktywni Węgrów
47 Sobczak Daniel Wyszków Bieg Główny -10 km KB Wyszków
48 Sobczak Justyna Wyszków Bieg Główny -10 km KB Wyszków
49 Kempisty Piotr Zareby Koscielne Bieg Główny -10 km
50 Hertman Marzena Żelków-Kolonia Bieg Główny -10 km CrossFit Siedlce


Wyświetleń: 2155

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ