Skórzeckie Biegi Crossowe Etap I - 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Aktywni Węgrów
1 Sapryk Piotr Węgrów Bieg Główny -10 km Aktywni Węgrów
2 Ratyńska Olga Węgrów Bieg Główny -10 km Aktywni Węgrów
3 Jagodziński Piotr Węgrów Bieg Główny -10 km Aktywni Węgrów
4 Sitek Arkadiusz Węgrów Bieg Główny -10 km Aktywni Węgrów
CFS
5 Komar Małgorzata Siedlce Bieg Główny -10 km CFS
CrossFit Siedlce
6 Stańczuk Bartosz Siedlce Bieg Główny -10 km CrossFit Siedlce
CrossFit Siedlce
7 Hertman Marzena Żelków-Kolonia Bieg Główny -10 km CrossFit Siedlce
8 Sierociński Robert Siedlce Bieg Główny -10 km CrossFit Siedlce
9 Sierocińska Monika Siedlce Bieg Główny -10 km CrossFit Siedlce
10 Osik Paulina Siedlce Bieg Główny -10 km CrossFit Siedlce
Crossfit Siedlce
11 selwanowicz aleksander siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
12 Misterska-Zasowska Dominika Siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
13 Burgs Michał Siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
14 Stańska Sylwia Siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
15 Mieścicki Wojciech Siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
Crossfit Siedlce
16 Burgs Edyta Siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
Emo oi
17 SYPNIEWSKI tomasz Warszawa Bieg Główny -10 km Emo oi
KB Wyszków
18 Sobczak Daniel Wyszków Bieg Główny -10 km KB Wyszków
19 Sobczak Justyna Wyszków Bieg Główny -10 km KB Wyszków
Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
20 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
Klub Aktywnych parkrun Skórzec
21 Strzalińska Emilia Skórzec Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
22 Kaczorowski Michał Siedlce Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
23 Montewka Jowita Chodów Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
24 Wysocki Mateusz Skórzec Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
25 Giereło Jacek Siedlce Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
26 Świderska Katarzyna Skórzec Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
NoWi Siedlce - NW Wschód
27 Borkowski Leszek Grabianów Bieg Główny -10 km NoWi Siedlce - NW Wschód
Team ZabieganeDni
28 Kunka Piotr Jakubów Bieg Główny -10 km Team ZabieganeDni
VegeRunners
29 krzyzanowska zoja warszaw Bieg Główny -10 km VegeRunners
XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
30 Znój Tomasz Borki-Paduchy Bieg Główny -10 km XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
YULO RUN TEAM SIEDLCE
31 Złoch Izabela Siedlce Bieg Główny -10 km YULO RUN TEAM SIEDLCE
Yulo Run Team Siedlce
32 Ryżkowski Mariusz Siedlce Bieg Główny -10 km Yulo Run Team Siedlce
Zalew Team
33 Filipczyńska Jolanta Siedlce Bieg Główny -10 km Zalew Team
34 Kania Norbert Siedlce Bieg Główny -10 km Zalew Team
_BRAK NAZWY_
35 Mikiciuk Dariusz Mikiciuk Siedlce Bieg Główny -10 km
36 Woźnica Marta Golice Bieg Główny -10 km
37 Dąbrowski Karol Siedlce Bieg Główny -10 km
38 Karpiński Marian Skórzec Bieg Główny -10 km
39 Kempisty Piotr Zareby Koscielne Bieg Główny -10 km
40 Dąbrowska Aneta Skórzec Bieg Główny -10 km
41 Skolimowski Piotr Węgrów Bieg Główny -10 km
42 Skolimowska Ewa Węgrów Bieg Główny -10 km
43 Czapiński Bartosz Siedlce Bieg Główny -10 km
44 Misiak Mariusz Siedlce Bieg Główny -10 km
45 Górski Łukasz Siedlce Bieg Główny -10 km
46 Kędziora Konrad Sokołów Podlaski Bieg Główny -10 km
47 Kołtun Anna Podnieśno Bieg Główny -10 km
48 Kołtun Radosław Podnieśno Bieg Główny -10 km
Łochowska Grupa Biegowa
49 Stryjek Daniel Ostrówek Bieg Główny -10 km Łochowska Grupa Biegowa
50 Tryc Dorota Tryc ŁOCHÓW Bieg Główny -10 km Łochowska Grupa Biegowa


Wyświetleń: 3042

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ