Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aktywni Węgrów | |||||||||
1 | Sapryk Piotr | Węgrów | Bieg Główny -10 km | Aktywni Węgrów | |||||
2 | Ratyńska Olga | Węgrów | Bieg Główny -10 km | Aktywni Węgrów | |||||
3 | Jagodziński Piotr | Węgrów | Bieg Główny -10 km | Aktywni Węgrów | |||||
4 | Sitek Arkadiusz | Węgrów | Bieg Główny -10 km | Aktywni Węgrów | |||||
CFS | |||||||||
5 | Komar Małgorzata | Siedlce | Bieg Główny -10 km | CFS | |||||
CrossFit Siedlce | |||||||||
6 | Stańczuk Bartosz | Siedlce | Bieg Główny -10 km | CrossFit Siedlce | |||||
CrossFit Siedlce | |||||||||
7 | Hertman Marzena | Żelków-Kolonia | Bieg Główny -10 km | CrossFit Siedlce | |||||
8 | Sierociński Robert | Siedlce | Bieg Główny -10 km | CrossFit Siedlce | |||||
9 | Sierocińska Monika | Siedlce | Bieg Główny -10 km | CrossFit Siedlce | |||||
10 | Osik Paulina | Siedlce | Bieg Główny -10 km | CrossFit Siedlce | |||||
Crossfit Siedlce | |||||||||
11 | selwanowicz aleksander | siedlce | Bieg Główny -10 km | Crossfit Siedlce | |||||
12 | Misterska-Zasowska Dominika | Siedlce | Bieg Główny -10 km | Crossfit Siedlce | |||||
13 | Burgs Michał | Siedlce | Bieg Główny -10 km | Crossfit Siedlce | |||||
14 | Stańska Sylwia | Siedlce | Bieg Główny -10 km | Crossfit Siedlce | |||||
15 | Mieścicki Wojciech | Siedlce | Bieg Główny -10 km | Crossfit Siedlce | |||||
Crossfit Siedlce | |||||||||
16 | Burgs Edyta | Siedlce | Bieg Główny -10 km | Crossfit Siedlce | |||||
Emo oi | |||||||||
17 | SYPNIEWSKI tomasz | Warszawa | Bieg Główny -10 km | Emo oi | |||||
KB Wyszków | |||||||||
18 | Sobczak Daniel | Wyszków | Bieg Główny -10 km | KB Wyszków | |||||
19 | Sobczak Justyna | Wyszków | Bieg Główny -10 km | KB Wyszków | |||||
Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |||||||||
20 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Bieg Główny -10 km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |||||
Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||||||
21 | Strzalińska Emilia | Skórzec | Bieg Główny -10 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||
22 | Kaczorowski Michał | Siedlce | Bieg Główny -10 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||
23 | Montewka Jowita | Chodów | Bieg Główny -10 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||
24 | Wysocki Mateusz | Skórzec | Bieg Główny -10 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||
25 | Giereło Jacek | Siedlce | Bieg Główny -10 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||
26 | Świderska Katarzyna | Skórzec | Bieg Główny -10 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
27 | Borkowski Leszek | Grabianów | Bieg Główny -10 km | NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||
Team ZabieganeDni | |||||||||
28 | Kunka Piotr | Jakubów | Bieg Główny -10 km | Team ZabieganeDni | |||||
VegeRunners | |||||||||
29 | krzyzanowska zoja | warszaw | Bieg Główny -10 km | VegeRunners | |||||
XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | |||||||||
30 | Znój Tomasz | Borki-Paduchy | Bieg Główny -10 km | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | |||||
YULO RUN TEAM SIEDLCE | |||||||||
31 | Złoch Izabela | Siedlce | Bieg Główny -10 km | YULO RUN TEAM SIEDLCE | |||||
Yulo Run Team Siedlce | |||||||||
32 | Ryżkowski Mariusz | Siedlce | Bieg Główny -10 km | Yulo Run Team Siedlce | |||||
Zalew Team | |||||||||
33 | Filipczyńska Jolanta | Siedlce | Bieg Główny -10 km | Zalew Team | |||||
34 | Kania Norbert | Siedlce | Bieg Główny -10 km | Zalew Team | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
35 | Mikiciuk Dariusz Mikiciuk | Siedlce | Bieg Główny -10 km | ||||||
36 | Woźnica Marta | Golice | Bieg Główny -10 km | ||||||
37 | Dąbrowski Karol | Siedlce | Bieg Główny -10 km | ||||||
38 | Karpiński Marian | Skórzec | Bieg Główny -10 km | ||||||
39 | Kempisty Piotr | Zareby Koscielne | Bieg Główny -10 km | ||||||
40 | Dąbrowska Aneta | Skórzec | Bieg Główny -10 km | ||||||
41 | Skolimowski Piotr | Węgrów | Bieg Główny -10 km | ||||||
42 | Skolimowska Ewa | Węgrów | Bieg Główny -10 km | ||||||
43 | Czapiński Bartosz | Siedlce | Bieg Główny -10 km | ||||||
44 | Misiak Mariusz | Siedlce | Bieg Główny -10 km | ||||||
45 | Górski Łukasz | Siedlce | Bieg Główny -10 km | ||||||
46 | Kędziora Konrad | Sokołów Podlaski | Bieg Główny -10 km | ||||||
47 | Kołtun Anna | Podnieśno | Bieg Główny -10 km | ||||||
48 | Kołtun Radosław | Podnieśno | Bieg Główny -10 km | ||||||
Łochowska Grupa Biegowa | |||||||||
49 | Stryjek Daniel | Ostrówek | Bieg Główny -10 km | Łochowska Grupa Biegowa | |||||
50 | Tryc Dorota Tryc | ŁOCHÓW | Bieg Główny -10 km | Łochowska Grupa Biegowa |
Wyświetleń: 4251