Skórzeckie Biegi Crossowe Etap II – 6,5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Mieszkaniec Gminy Skórzec Do zapłaty
1 Hertman Marzena Żelków-Kolonia Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CrossFit Siedlce NIE
2 Komar Małgorzata Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CFS NIE
3 Grabczak Monika SIEDLCE Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym NIE
4 Stańczuk leszek Chodów Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Yulo Run Team Siedlce NIE
5 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec NIE
6 Onisk Kamil Mińsk Mazowiecki Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym UltraKałdun RunnersClub NIE
7 Zańko Ewa Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym TAK
8 Suduł Joanna KORYTNICA Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Aktywni Węgrów NIE
9 Łobejko Arkadiusz Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym NIE
10 Łobejko Anna Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym NIE
11 Znój Tomasz Borki-Paduchy Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy NIE
12 Turek Michał Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec TAK
13 Turek Katarzyna Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec TAK
14 Stryjek Daniel Ostrówek Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Łochowska Grupa Biegowa NIE
15 Wolski Paweł Szydłówka Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CrossFit Siedlce NIE
16 Misterska-Zasowska Dominika Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CrossFit Siedlce NIE
17 Sobczak Justyna Wyszków Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym KB Wyszków NIE
18 Sapryk Piotr Węgrów Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Aktywni Węgrów NIE
19 Kusak Adam Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych Parkrun Skórzec TAK
20 Borkowski Leszek Grabianów Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym NoWi Siedlce - NW Wschód NIE
21 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych Parkrun Skórzec TAK
22 Płusa Monika Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Parkrun Bródno
23 Płusa Jerzy Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym
24 Płusa Iwona Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Bródno Run Team
25 Filipczyńska Jolanta Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Zalew Team
26 Kania Norbert Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Zalew Team
27 Sierociński Robert Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CrossFit Siedlce
28 Sierocińska Monika Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CrossFit Siedlce
29 Górski Łukasz Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym
30 Tryc Dorota Tryc ŁOCHÓW Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Łochowska Grupa Biegowa
31 Michaluk Damian Łosice Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym SHA-LE-NI
32 Kędziora Konrad Sokołów Podlaski Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym
33 Malinowska Marta Stara Dąbrówka Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec
34 SYPNIEWSKI tomasz Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Emo oi
35 Wysocki Mateusz Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec
36 Giereło Jacek Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec
37 Świderska Katarzyna Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec
38 Kunka Piotr Jakubów Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Team ZabieganeDni


Wyświetleń: 1043

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ