Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Mieszkaniec Gminy Skórzec | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Znój Tomasz | Borki-Paduchy | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | NIE | |
2 | Stańczuk leszek | Chodów | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Yulo Run Team Siedlce | NIE | |
3 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | TAK | |
4 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | NoWi Siedlce - NW Wschód | NIE | |
5 | Kunka Piotr | Jakubów | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Team ZabieganeDni | ||
6 | Suduł Joanna | KORYTNICA | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Aktywni Węgrów | NIE | |
7 | Golec Rafał | Krzesk Królowa Niwa | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | NIE | |
8 | Tryc Dorota Tryc | ŁOCHÓW | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Łochowska Grupa Biegowa | ||
9 | Michaluk Damian | Łosice | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | SHA-LE-NI | ||
10 | Onisk Kamil | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | UltraKałdun RunnersClub | NIE | |
11 | Stryjek Daniel | Ostrówek | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Łochowska Grupa Biegowa | NIE | |
12 | Sierociński Robert | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | CrossFit Siedlce | ||
13 | Kania Norbert | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Zalew Team | ||
14 | Filipczyńska Jolanta | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Zalew Team | ||
15 | Sierocińska Monika | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | CrossFit Siedlce | ||
16 | Górski Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | |||
17 | Grabczak Monika | SIEDLCE | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | NIE | ||
18 | Komar Małgorzata | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | CFS | NIE | |
19 | Giereło Jacek | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | ||
20 | Misterska-Zasowska Dominika | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | CrossFit Siedlce | NIE | |
21 | Zańko Ewa | Skórzec | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | TAK | ||
22 | Turek Michał | Skórzec | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | TAK | |
23 | Turek Katarzyna | Skórzec | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | TAK | |
24 | Świderska Katarzyna | Skórzec | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | ||
25 | Kusak Adam | Skórzec | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | TAK | |
26 | Wysocki Mateusz | Skórzec | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | ||
27 | Kędziora Konrad | Sokołów Podlaski | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | |||
28 | Malinowska Marta | Stara Dąbrówka | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | ||
29 | Wolski Paweł | Szydłówka | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | CrossFit Siedlce | NIE | |
30 | Łobejko Anna | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | NIE | ||
31 | Łobejko Arkadiusz | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | NIE | ||
32 | Płusa Monika | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Parkrun Bródno | ||
33 | Płusa Jerzy | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | |||
34 | Płusa Iwona | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Bródno Run Team | ||
35 | SYPNIEWSKI tomasz | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Emo oi | ||
36 | Sapryk Piotr | Węgrów | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Aktywni Węgrów | NIE | |
37 | Sobczak Justyna | Wyszków | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | KB Wyszków | NIE | |
38 | Hertman Marzena | Żelków-Kolonia | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | CrossFit Siedlce | NIE |
Wyświetleń: 3876