Skórzeckie Biegi Crossowe Etap II – 6,5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Mieszkaniec Gminy Skórzec Do zapłaty
1 Płusa Jerzy Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym
2 Górski Łukasz Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym
3 Łobejko Anna Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym NIE
4 Łobejko Arkadiusz Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym NIE
5 Kędziora Konrad Sokołów Podlaski Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym
6 Grabczak Monika SIEDLCE Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym NIE
7 Zańko Ewa Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym TAK
8 Suduł Joanna KORYTNICA Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Aktywni Węgrów NIE
9 Sapryk Piotr Węgrów Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Aktywni Węgrów NIE
10 Płusa Iwona Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Bródno Run Team
11 Komar Małgorzata Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CFS NIE
12 Wolski Paweł Szydłówka Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CrossFit Siedlce NIE
13 Hertman Marzena Żelków-Kolonia Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CrossFit Siedlce NIE
14 Sierocińska Monika Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CrossFit Siedlce
15 Sierociński Robert Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CrossFit Siedlce
16 Misterska-Zasowska Dominika Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CrossFit Siedlce NIE
17 SYPNIEWSKI tomasz Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Emo oi
18 Sobczak Justyna Wyszków Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym KB Wyszków NIE
19 Malinowska Marta Stara Dąbrówka Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec
20 Giereło Jacek Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec
21 Wysocki Mateusz Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec
22 Kusak Adam Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych Parkrun Skórzec TAK
23 Turek Katarzyna Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec TAK
24 Turek Michał Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec TAK
25 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych Parkrun Skórzec TAK
26 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec NIE
27 Świderska Katarzyna Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec
28 Stryjek Daniel Ostrówek Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Łochowska Grupa Biegowa NIE
29 Tryc Dorota Tryc ŁOCHÓW Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Łochowska Grupa Biegowa
30 Borkowski Leszek Grabianów Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym NoWi Siedlce - NW Wschód NIE
31 Płusa Monika Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Parkrun Bródno
32 Michaluk Damian Łosice Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym SHA-LE-NI
33 Kunka Piotr Jakubów Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Team ZabieganeDni
34 Onisk Kamil Mińsk Mazowiecki Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym UltraKałdun RunnersClub NIE
35 Znój Tomasz Borki-Paduchy Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy NIE
36 Stańczuk leszek Chodów Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Yulo Run Team Siedlce NIE
37 Kania Norbert Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Zalew Team
38 Filipczyńska Jolanta Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Zalew Team


Wyświetleń: 1825

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ