Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Mieszkaniec Gminy Skórzec | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grabczak Monika | SIEDLCE | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | NIE | ||
2 | Kędziora Konrad | Sokołów Podlaski | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | |||
3 | Zańko Ewa | Skórzec | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | TAK | ||
4 | Górski Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | |||
5 | Płusa Jerzy | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | |||
6 | Łobejko Arkadiusz | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | NIE | ||
7 | Łobejko Anna | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | NIE | ||
8 | Sapryk Piotr | Węgrów | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Aktywni Węgrów | NIE | |
9 | Suduł Joanna | KORYTNICA | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Aktywni Węgrów | NIE | |
10 | Płusa Iwona | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Bródno Run Team | ||
11 | Komar Małgorzata | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | CFS | NIE | |
12 | Hertman Marzena | Żelków-Kolonia | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | CrossFit Siedlce | NIE | |
13 | Misterska-Zasowska Dominika | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | CrossFit Siedlce | NIE | |
14 | Wolski Paweł | Szydłówka | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | CrossFit Siedlce | NIE | |
15 | Sierociński Robert | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | CrossFit Siedlce | ||
16 | Sierocińska Monika | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | CrossFit Siedlce | ||
17 | SYPNIEWSKI tomasz | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Emo oi | ||
18 | Sobczak Justyna | Wyszków | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | KB Wyszków | NIE | |
19 | Turek Michał | Skórzec | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | TAK | |
20 | Turek Katarzyna | Skórzec | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | TAK | |
21 | Golec Rafał | Krzesk Królowa Niwa | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | NIE | |
22 | Kusak Adam | Skórzec | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | TAK | |
23 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | TAK | |
24 | Malinowska Marta | Stara Dąbrówka | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | ||
25 | Wysocki Mateusz | Skórzec | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | ||
26 | Giereło Jacek | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | ||
27 | Świderska Katarzyna | Skórzec | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | ||
28 | Stryjek Daniel | Ostrówek | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Łochowska Grupa Biegowa | NIE | |
29 | Tryc Dorota Tryc | ŁOCHÓW | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Łochowska Grupa Biegowa | ||
30 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | NoWi Siedlce - NW Wschód | NIE | |
31 | Płusa Monika | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Parkrun Bródno | ||
32 | Michaluk Damian | Łosice | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | SHA-LE-NI | ||
33 | Kunka Piotr | Jakubów | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Team ZabieganeDni | ||
34 | Onisk Kamil | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | UltraKałdun RunnersClub | NIE | |
35 | Znój Tomasz | Borki-Paduchy | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | NIE | |
36 | Stańczuk leszek | Chodów | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Yulo Run Team Siedlce | NIE | |
37 | Filipczyńska Jolanta | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Zalew Team | ||
38 | Kania Norbert | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym | Zalew Team |
Wyświetleń: 3911