Skórzeckie Biegi Crossowe Etap II – 6,5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Mieszkaniec Gminy Skórzec Do zapłaty
1 Kunka Piotr Jakubów Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Team ZabieganeDni
2 Świderska Katarzyna Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec
3 Giereło Jacek Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec
4 Wysocki Mateusz Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec
5 SYPNIEWSKI tomasz Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Emo oi
6 Malinowska Marta Stara Dąbrówka Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec
7 Kędziora Konrad Sokołów Podlaski Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym
8 Michaluk Damian Łosice Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym SHA-LE-NI
9 Tryc Dorota Tryc ŁOCHÓW Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Łochowska Grupa Biegowa
10 Górski Łukasz Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym
11 Sierocińska Monika Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CrossFit Siedlce
12 Sierociński Robert Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CrossFit Siedlce
13 Kania Norbert Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Zalew Team
14 Filipczyńska Jolanta Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Zalew Team
15 Płusa Iwona Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Bródno Run Team
16 Płusa Jerzy Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym
17 Płusa Monika Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Parkrun Bródno
18 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych Parkrun Skórzec TAK
19 Borkowski Leszek Grabianów Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym NoWi Siedlce - NW Wschód NIE
20 Kusak Adam Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych Parkrun Skórzec TAK
21 Sapryk Piotr Węgrów Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Aktywni Węgrów NIE
22 Sobczak Justyna Wyszków Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym KB Wyszków NIE
23 Misterska-Zasowska Dominika Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CrossFit Siedlce NIE
24 Wolski Paweł Szydłówka Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CrossFit Siedlce NIE
25 Stryjek Daniel Ostrówek Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Łochowska Grupa Biegowa NIE
26 Turek Katarzyna Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec TAK
27 Turek Michał Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec TAK
28 Znój Tomasz Borki-Paduchy Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy NIE
29 Łobejko Anna Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym NIE
30 Łobejko Arkadiusz Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym NIE
31 Suduł Joanna KORYTNICA Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Aktywni Węgrów NIE
32 Zańko Ewa Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym TAK
33 Onisk Kamil Mińsk Mazowiecki Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym UltraKałdun RunnersClub NIE
34 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec NIE
35 Stańczuk leszek Chodów Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Yulo Run Team Siedlce NIE
36 Grabczak Monika SIEDLCE Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym NIE
37 Komar Małgorzata Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CFS NIE
38 Hertman Marzena Żelków-Kolonia Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CrossFit Siedlce NIE


Wyświetleń: 2607

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ