Skórzeckie Biegi Crossowe Etap II – 6,5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Mieszkaniec Gminy Skórzec Do zapłaty
Aktywni Węgrów
1 Suduł Joanna KORYTNICA Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Aktywni Węgrów NIE
2 Sapryk Piotr Węgrów Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Aktywni Węgrów NIE
Bródno Run Team
3 Płusa Iwona Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Bródno Run Team
CFS
4 Komar Małgorzata Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CFS NIE
CrossFit Siedlce
5 Hertman Marzena Żelków-Kolonia Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CrossFit Siedlce NIE
6 Wolski Paweł Szydłówka Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CrossFit Siedlce NIE
7 Misterska-Zasowska Dominika Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CrossFit Siedlce NIE
8 Sierociński Robert Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CrossFit Siedlce
9 Sierocińska Monika Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym CrossFit Siedlce
Emo oi
10 SYPNIEWSKI tomasz Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Emo oi
KB Wyszków
11 Sobczak Justyna Wyszków Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym KB Wyszków NIE
Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
12 Kusak Adam Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych Parkrun Skórzec TAK
13 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych Parkrun Skórzec TAK
Klub Aktywnych parkrun Skórzec
14 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec NIE
15 Turek Michał Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec TAK
16 Turek Katarzyna Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec TAK
17 Malinowska Marta Stara Dąbrówka Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec
18 Wysocki Mateusz Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec
19 Giereło Jacek Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec
20 Świderska Katarzyna Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Klub Aktywnych parkrun Skórzec
NoWi Siedlce - NW Wschód
21 Borkowski Leszek Grabianów Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym NoWi Siedlce - NW Wschód NIE
Parkrun Bródno
22 Płusa Monika Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Parkrun Bródno
SHA-LE-NI
23 Michaluk Damian Łosice Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym SHA-LE-NI
Team ZabieganeDni
24 Kunka Piotr Jakubów Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Team ZabieganeDni
UltraKałdun RunnersClub
25 Onisk Kamil Mińsk Mazowiecki Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym UltraKałdun RunnersClub NIE
XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
26 Znój Tomasz Borki-Paduchy Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy NIE
Yulo Run Team Siedlce
27 Stańczuk leszek Chodów Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Yulo Run Team Siedlce NIE
Zalew Team
28 Filipczyńska Jolanta Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Zalew Team
29 Kania Norbert Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Zalew Team
_BRAK NAZWY_
30 Grabczak Monika SIEDLCE Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym NIE
31 Zańko Ewa Skórzec Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym TAK
32 Łobejko Arkadiusz Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym NIE
33 Łobejko Anna Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym NIE
34 Płusa Jerzy Warszawa Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym
35 Górski Łukasz Siedlce Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym
36 Kędziora Konrad Sokołów Podlaski Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym
Łochowska Grupa Biegowa
37 Stryjek Daniel Ostrówek Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Łochowska Grupa Biegowa NIE
38 Tryc Dorota Tryc ŁOCHÓW Bieg Główny - 6,5 km - 2 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym Łochowska Grupa Biegowa


Wyświetleń: 2583

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ