3. Podlaski Bieg Wielkanocny - 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czeczko Pawel Grodno Bieg Główny - 10 km
2 Ptak Magdalena Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
3 minkiewicz marek dobrzyniewo duże Bieg Główny - 10 km
4 Matejczyk Artur Białystok Bieg Główny - 10 km OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
5 Mróz Agnieszka Białystok Bieg Główny - 10 km
6 Fiedorczuk Marek Dobrzyniewo Duże Bieg Główny - 10 km RC Supraśl opłacono on-line
7 Jabłońska Dorota Białystok Bieg Główny - 10 km Outdoor Training opłacono on-line
8 Poplawska Marta Bialystok Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
9 Dunikowski Konrad Dobrzyniewo Duże Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
10 Kakareko Barbara Dobrzyniewo Fabryczne Bieg Główny - 10 km Białystok Biega Team opłacono on-line
11 Falkowska Martyna Białystok Bieg Główny - 10 km Nadaktywni / 3T Białystok opłacono on-line
12 Romańczuk Tomasz Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
13 Puciłowski Mirosław Białystok Bieg Główny - 10 km Nadaktywni
14 szewczak andrzej Białystok Bieg Główny - 10 km Masters Białystok opłacono on-line
15 Gutowski Mariusz Grabówka Bieg Główny - 10 km GLS TEAM opłacono on-line
16 Supiński Adam Protasy Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok
17 Szutko Sławomir Dobrzyniewo Duże Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
18 Jerulank Wiesław Grajewo Bieg Główny - 10 km Maratonka Grajewo opłacono on-line
19 Śliwka Rafał Jurowce Bieg Główny - 10 km Outdoor Training opłacono on-line
20 Mikiewicz Dawid Białystok Bieg Główny - 10 km Outdoor Training opłacono on-line
21 Miniuk Paweł Białystok Bieg Główny - 10 km Palę Wrotki opłacono on-line
22 Kondraciuk Piotr Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
23 Sawicki Stanisław BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok
24 Jóźwicki Karol Chraboły Bieg Główny - 10 km Outdoor Training opłacono on-line
25 Szubzda Alina Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże Bieg Główny - 10 km Białystok Biega Team
26 Szubzda Piotr Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże Bieg Główny - 10 km Białystok Biega Team
27 Bagińska Olga Białystok Bieg Główny - 10 km Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
28 Sidor Tomasz Bialystok Bieg Główny - 10 km Białystok opłacono on-line
29 Myszkowski Paweł Białystok Bieg Główny - 10 km BIAŁYSTOK BIEGA TEAM
30 Popławski Adam Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
31 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok
32 Zdanuczyk Krzysztof Białystok Bieg Główny - 10 km 3T BIAŁYSTOK opłacono on-line
33 Szycik Waldemar Grajewo Bieg Główny - 10 km Maratonka Grajewo opłacono on-line
34 Załuska Radek Białystok Bieg Główny - 10 km Outdoor Training
35 SOKÓLSKA KATARZYNA POGORZAŁKI Bieg Główny - 10 km Outdoor Training opłacono on-line
36 DĄBROWSKI RAFAŁ Wasilków Bieg Główny - 10 km 1982 opłacono on-line
37 Kosiorek Łukasz Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
38 Skowera Krzysztof Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok


Wyświetleń: 1950

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ