Bieg 10 km - Leśny Bieg Literata

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub LITERATURA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 21 FLAGA PRZEMYSŁAW M 1 M 30-39 BARCZEWO URWIS BIEGA 10km 0:35:29 16.91 [km/h] 0:03:33 [min/km]
2 69 MOSKAL PAWEŁ M 2 M 20-29 KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 10km 0:35:32 16.89 [km/h] 0:03:33 [min/km]
3 33 KASPROWICZ MARCIN M 3 M 40-49 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 10km 0:37:25 16.04 [km/h] 0:03:45 [min/km]
4 11 CYDZIK MIROSŁAW M 4 M 40-49 1 OLSZTYN URWIS BIEGA LITERATURA 10km 0:39:20 15.25 [km/h] 0:03:56 [min/km]
5 105 SZARMACHER SEBASTIAN M 5 M 30-39 1 DZIAŁDOWO 10km 0:39:32 15.18 [km/h] 0:03:57 [min/km]
6 74 OLSZEWSKI KAMIL M 6 M 20-29 1 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:39:55 15.03 [km/h] 0:04:00 [min/km]
7 16 DUDZIEC MARCIN M 7 M 30-39 2 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 10km 0:40:41 14.75 [km/h] 0:04:04 [min/km]
8 163 WODZYŃSKI BOGUSŁAW M 8 M 50-59 1 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 10km 0:40:51 14.69 [km/h] 0:04:05 [min/km]
9 58 MACULEWICZ MAREK M 9 M 40-49 2 NIDZICA URWIS BIEGA 10km 0:41:50 14.34 [km/h] 0:04:11 [min/km]
10 119 ZAJĄCZKOWSKI ARTUR M 10 M 40-49 3 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO LITERATURA 10km 0:42:15 14.20 [km/h] 0:04:14 [min/km]
11 89 PUCHAŁA WŁODZIMIERZ M 11 M 50-59 2 PRZASNYSZ KLUB SPORTOWY "PRZAŚNIK" PRZASNYSZ 10km 0:42:21 14.17 [km/h] 0:04:14 [min/km]
12 110 SZYMAŃSKI GRZEGORZ M 12 M 30-39 3 NIDZICA 10km 0:43:03 13.94 [km/h] 0:04:18 [min/km]
13 87 PISARSKI TOMASZ M 13 M 20-29 2 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:43:10 13.90 [km/h] 0:04:19 [min/km]
14 27 JABŁOŃSKI PAWEŁ M 14 M 40-49 4 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:43:26 13.81 [km/h] 0:04:21 [min/km]
15 98 SKIBNIEWSKI MARCIN M 15 M 30-39 4 NIDZICA NIDZICA BIEGA LITERATURA 10km 0:43:32 13.78 [km/h] 0:04:21 [min/km]
16 70 MROZIŃSKI DARIUSZ M 16 M 40-49 5 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 10km 0:43:51 13.68 [km/h] 0:04:23 [min/km]
17 54 LISEK EWA K 1 K 30-39 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:43:58 13.65 [km/h] 0:04:24 [min/km]
18 6 BOJAROWSKI PIOTR M 17 M 50-59 3 DĄBRÓWNO 10km 0:44:04 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km]
19 55 SENDZICKI ALEKSANDER M 18 M 0-19 1 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 10km 0:44:04 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km]
20 77 GNIDZIŃSKI JACEK M 19 M 50-59 4 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:44:12 13.57 [km/h] 0:04:25 [min/km]
21 80 OSZCZĘDA KAMIL M 20 M 0-19 2 NIDZICA TEAM KOPEĆ 10km 0:44:16 13.55 [km/h] 0:04:26 [min/km]
22 47 KRZYWIEŃSKI PIOTR M 21 M 40-49 6 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:44:21 13.53 [km/h] 0:04:26 [min/km]
23 68 MISZTAL GRZEGORZ M 22 M 40-49 7 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:45:13 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km]
24 79 OSZCZĘDA ARKADIUSZ M 23 M 40-49 8 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:45:43 13.12 [km/h] 0:04:34 [min/km]
25 36 KOSCIUCZYK KRZYSZTOF M 24 M 30-39 5 AUGUSTÓW MKSIK 10km 0:45:47 13.11 [km/h] 0:04:35 [min/km]
26 90 PYDYNKOWSKI ŁUKASZ M 25 M 0-19 3 DZIAŁDOWO KS KOWALKOWSKI FIGHT CLUB DZIAŁDOWO 10km 0:45:50 13.09 [km/h] 0:04:35 [min/km]
27 48 LACHOWICZ JERZY M 26 M 40-49 9 DYS PCTSPORT 10km 0:45:59 13.05 [km/h] 0:04:36 [min/km]
28 42 KOZICKI MARIUSZ M 27 M 30-39 6 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:46:02 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km]
29 120 ZIELIŃSKI DOMINIK M 28 M 30-39 7 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:46:07 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km]
30 61 MARCJANIK ANDRZEJ M 29 M 50-59 5 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:46:12 12.99 [km/h] 0:04:37 [min/km]
31 30 JESZKO BARBARA K 2 K 40-49 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:46:15 12.97 [km/h] 0:04:38 [min/km]
32 162 KOZIOROWSKI GRZEGORZ M 30 M 20-29 3 NIDZICA - 10km 0:46:27 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km]
33 99 SKOLASIŃSKI MAREK M 31 M 30-39 8 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:46:41 12.85 [km/h] 0:04:40 [min/km]
34 10 CHMIELIŃSKI GRZEGORZ M 32 M 40-49 10 NIDZICA 10km 0:46:44 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km]
35 168 KASPROWICZ WIOLETTA K 3 K 20-29 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 10km 0:46:47 12.83 [km/h] 0:04:41 [min/km]
36 44 KOZŁOWSKI PAWEŁ M 33 M 20-29 4 PRZASNYSZ KS PRZAŚNIK 10km 0:47:13 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km]
37 19 FALBA WIOLETTA K 4 K 40-49 1 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO LITERATURA 10km 0:47:36 12.61 [km/h] 0:04:46 [min/km]
38 92 RĘBOWSKI ANDRZEJ M 34 M 40-49 11 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 10km 0:47:40 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km]
39 67 MIKIELSKI MAREK M 35 M 50-59 6 OLSZTYNEK 10km 0:47:58 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km]
40 8 BURDYŃSKI PRZEMYSŁAW M 36 M 20-29 5 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:48:29 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km]
41 88 PRUSIK ARKADIUSZ M 37 M 30-39 9 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:48:34 12.35 [km/h] 0:04:51 [min/km]
42 81 OSZCZĘDA PRZEMYSŁAW M 38 M 30-39 10 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:48:47 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
43 3 BARANOWSKI GRZEGORZ M 39 M 40-49 12 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:48:49 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km]
44 103 SZARMACHER ARTUR M 40 M 30-39 11 DZIAŁDOWO 10km 0:49:21 12.16 [km/h] 0:04:56 [min/km]
45 43 KOZŁOWSKA MARTA K 5 K 20-29 1 PRZASNYSZ KS PRZAŚNIK 10km 0:49:23 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
46 78 OSTROMECKA ANNA K 6 K 30-39 1 BARTOSZYCE URWIS BIEGA 10km 0:50:04 11.98 [km/h] 0:05:00 [min/km]
47 108 SZCZEPUCHOWSKI BOGDAN M 41 M 50-59 7 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:50:14 11.94 [km/h] 0:05:01 [min/km]
48 29 JAWORSKI MARIUSZ M 42 M 20-29 6 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:50:43 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km]
49 50 LACHOWICZ ŁUKASZ M 43 M 20-29 7 SIEMIATYCZE 10km 0:50:45 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km]
50 26 ILCZYSZYN MACIEJ M 44 M 30-39 12 GDAŃSK TRIMAMA 10km 0:50:59 11.77 [km/h] 0:05:06 [min/km]
51 56 ŁABASZEWSKI MIROSŁAW M 45 M 30-39 13 NIDZICA 10km 0:51:19 11.69 [km/h] 0:05:08 [min/km]
52 94 SAŁAGAN JÓZEF M 46 M 40-49 13 WARSZAWA 10km 0:51:39 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
53 46 KRYSTKIEWICZ PIOTR M 47 M 20-29 8 KOZŁOWO 10km 0:51:43 11.60 [km/h] 0:05:10 [min/km]
54 45 KRUKOWSKI JAKUB M 48 M 30-39 14 NIDZICA 10km 0:52:03 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km]
55 20 FILIPIAK MAGDALENA K 7 K 40-49 2 TARGOWO CAŁY CZAS DO PRZODU 10km 0:52:04 11.52 [km/h] 0:05:12 [min/km]
56 32 KACZMARSKI SŁAWOMIR M 49 M 50-59 8 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 10km 0:52:46 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
57 39 KOSZEWSKI WOJCIECH M 50 M 40-49 14 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:52:52 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km]
58 102 SOWIŃSKI BOGDAN M 51 M 50-59 9 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:53:05 11.30 [km/h] 0:05:19 [min/km]
59 76 OLSZOWA ALICJA K 8 K 30-39 2 JABŁONKA NIDZICA BIEGA 10km 0:53:50 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
60 84 PEPŁOWSKI LESZEK M 52 M 40-49 15 CUBA NAPIWODA 10km 0:53:51 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km]
61 4 BARANOWSKI PIOTR M 53 M 20-29 9 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:54:02 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km]
62 38 KOSIŃSKI MICHAŁ M 54 M 40-49 16 WIELBARK 10km 0:54:04 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km]
63 28 JANISZEWSKI JAN M 55 M 60+ 1 RADOMIN 10km 0:54:45 10.96 [km/h] 0:05:29 [min/km]
64 22 FYDRYCH MACIEJ M 56 M 30-39 15 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:54:50 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
65 107 SZCZEPAŃSKI WOJCIECH M 57 M 50-59 10 SARNOWO 10km 0:54:53 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km]
66 65 MIKIELSKA DANUTA K 9 K 60+ 1 OLSZTYNEK 10km 0:54:55 10.93 [km/h] 0:05:30 [min/km]
67 5 BLANK-OLSZEWSKA IRMINA K 10 K 30-39 3 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 10km 0:54:56 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km]
68 75 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 58 M 40-49 17 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 10km 0:54:57 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km]
69 7 BOROWSKI ANDRZEJ M 59 M 60+ 2 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO LITERATURA 10km 0:55:18 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
70 122 ŻYGADŁO KRZYSZTOF M 60 M 40-49 18 KRAKÓW MS 10km 0:55:40 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
71 23 GORZĄCH ZBIGNIEW M 61 M 50-59 11 CIECHANÓW 10km 0:55:51 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km]
72 111 ŚLIWKA ZUZANNA K 11 K 0-19 1 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:55:52 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km]
73 25 ILCZYSZYN JOANNA K 12 K 30-39 4 GDAŃSK TRIMAMA 10km 0:55:53 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km]
74 96 SIMONIUK JERZY M 62 M 60+ 3 BIELSK PODLASKI 10km 0:56:08 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km]
75 116 WASILEWSKI MACIEJ M 63 M 30-39 16 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:56:09 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km]
76 2 BARANOWSKA ALINA K 13 K 40-49 3 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:56:14 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km]
77 115 URBANOWICZ WIKTORIA K 14 K 0-19 2 MAGDALENIEC 10km 0:56:21 10.65 [km/h] 0:05:38 [min/km]
78 57 ŁAJKOWSKI MAREK M 64 M 30-39 17 BARTOSZYCE 10km 0:56:22 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
79 35 KORDEK JAROSŁAW M 65 M 40-49 19 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO#RESET 10km 0:56:25 10.64 [km/h] 0:05:39 [min/km]
80 106 SZCZAPA AGNIESZKA K 15 K 40-49 4 NIDZICA 10km 0:56:55 10.54 [km/h] 0:05:42 [min/km]
81 60 MAŁKOWSKI ARKADIUSZ M 66 M 50-59 12 NIDZICA 10km 0:56:55 10.54 [km/h] 0:05:42 [min/km]
82 37 KOSIŃSKA MONIKA K 16 K 30-39 5 WIELBARK RUN&FUN LITERATURA 10km 0:57:47 10.38 [km/h] 0:05:47 [min/km]
83 114 URBANIAK TOMASZ M 67 M 30-39 18 SZCZYTNO 10km 0:58:17 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km]
84 113 URBANIAK AGNIESZKA K 17 K 20-29 2 SZCZYTNO 10km 0:58:17 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km]
85 117 WDOWIAK MONIKA K 18 K 40-49 5 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:59:04 10.16 [km/h] 0:05:54 [min/km]
86 18 DZIERZECKI BARTŁOMIEJ M 68 M 30-39 19 NIDZICA 10km 0:59:06 10.15 [km/h] 0:05:55 [min/km]
87 83 PANKIEWICZ PIOTR M 69 M 40-49 20 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO # RESET LITERATURA 10km 0:59:30 10.08 [km/h] 0:05:57 [min/km]
88 52 LEWANDOWSKI PAWEŁ M 70 M 30-39 20 NIDZICA 10km 1:00:03 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km]
89 17 DZIDO EDYTA K 19 K 40-49 6 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 1:00:15 9.96 [km/h] 0:06:02 [min/km]
90 93 SABAŁA ANDRZEJ M 71 M 50-59 13 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO # RESET 10km 1:01:01 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km]
91 104 SZARMACHER PAULINA K 20 K 30-39 6 DZIAŁDOWO 10km 1:02:09 9.65 [km/h] 0:06:13 [min/km]
92 62 MARCJANIK ARTUR M 72 M 20-29 10 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 1:02:38 9.58 [km/h] 0:06:16 [min/km]
93 59 MAKSYM PAULINA K 21 K 30-39 7 NIDZICA 10km 1:03:39 9.43 [km/h] 0:06:22 [min/km]
94 85 PIKOLUK MIROSŁAW M 73 M 60+ 4 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 1:04:11 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km]
95 41 KOWALSKA WIOLETTA K 22 K 50-59 1 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 1:04:52 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km]
96 40 KOWALSKA MONIKA K 23 K 20-29 3 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 1:04:53 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km]
97 1 BANUL AGATA K 24 K 40-49 7 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 1:05:49 9.12 [km/h] 0:06:35 [min/km]
98 73 NOWAK PAWEŁ M 74 M 40-49 21 NIDZICA 10km 1:05:50 9.11 [km/h] 0:06:35 [min/km]
99 14 CZARNECKI PIOTR M 75 M 30-39 21 NIDZICA 10km 1:05:50 9.11 [km/h] 0:06:35 [min/km]
100 31 KACZMARCZYK MONIKA K 25 K 30-39 8 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO # RESET 10km 1:06:13 9.06 [km/h] 0:06:37 [min/km]
101 101 SOLIWODA-TURSKA MONIKA K 26 K 30-39 9 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 10km 1:06:13 9.06 [km/h] 0:06:37 [min/km]
102 15 DEC MIROSŁAW M 76 M 50-59 14 STANKOWO 10km 1:06:13 9.06 [km/h] 0:06:37 [min/km]
103 112 TROCHIMOWICZ ARTUR M 77 M 50-59 15 SZCZYTNO AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM 10km 1:06:52 8.97 [km/h] 0:06:41 [min/km]
104 121 SZCZERBO ANDRZEJ M 78 M 40-49 22 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO 10km 1:07:15 8.92 [km/h] 0:06:44 [min/km]
105 51 LEWANDOWSKA ELŻBIETA K 27 K 30-39 10 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO #RESET LITERATURA 10km 1:07:15 8.92 [km/h] 0:06:44 [min/km]
106 97 SIWEK MILENA K 28 K 30-39 11 PASYM MORSY SZCZYTNO # RESET LITERATURA 10km 1:07:15 8.92 [km/h] 0:06:44 [min/km]
107 12 CZARNECKI ANDRZEJ M 79 M 50-59 16 NIDZICA 10km 1:07:54 8.84 [km/h] 0:06:47 [min/km]
108 49 LACHOWICZ KATARZYNA K 29 K 0-19 3 SIEMIATYCZE LO IM. KEN W SIEMIATYCZACH 10km 1:07:55 8.83 [km/h] 0:06:48 [min/km]
109 13 CZARNECKA MAGDALENA K 30 K 20-29 4 NIDZICA 10km 1:08:23 8.77 [km/h] 0:06:50 [min/km]
110 109 SZWEJKOWSKA-DUDZIEC MARTA K 31 K 30-39 12 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 10km 1:11:52 8.35 [km/h] 0:07:11 [min/km]
111 95 SIEDLIKOWSKI ARTUR M 80 M 40-49 23 NIDZICA 10km 1:13:13 8.19 [km/h] 0:07:19 [min/km]
112 100 SŁOMIŃSKA ANNA K 32 K 0-19 4 MAGDALENIEC 10km 1:17:03 7.79 [km/h] 0:07:42 [min/km]
113 63 MATUSZEWSKI KRZYSZTOF M 81 M 60+ 5 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 1:20:34 7.45 [km/h] 0:08:03 [min/km]
- 9 CHMIELIŃSKI DAWID M - M 30-39 - 13-100 NIDZICA 10km DNS - [km/h] 06:00 [min/km]
- 24 GRZEBSKI DARIUSZ M - M 30-39 - NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km DNS - [km/h] 06:00 [min/km]
- 34 KASZUBSKA CELINA K - K 40-49 - WICHROWIEC NIDZICA BIEGA 10km DNS - [km/h] 06:00 [min/km]
- 53 LEWIKOWSKI KRZYSZTOF M - M 40-49 - WASZULKI NIDZICA BIEGA 10km DNS - [km/h] 06:00 [min/km]
- 64 MIELCZAREK ALICJA K - K 40-49 - NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km DNS - [km/h] 06:00 [min/km]
- 66 MIKIELSKI DANIEL M - M 20-29 - OLSZTYNEK 10km DNS - [km/h] 06:00 [min/km]
- 71 NIEWIADOMSKA ANASTAZJA K - K 0-19 - NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km DNS - [km/h] 06:00 [min/km]
- 72 NIEWIADOMSKA SWIETLANA K - K 50-59 - NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km DNS - [km/h] 06:00 [min/km]
- 82 PAJEK JACEK M - M 40-49 - OLSZTYN DAMITECH TEAM LITERATURA 10km DNS - [km/h] 06:00 [min/km]
- 86 PIKOLUK DANUTA K - K 60+ - NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km DNS - [km/h] 06:00 [min/km]
- 91 REMUSZKO MACIEJ M - M 30-39 - WIELBARK KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW 10km DNS - [km/h] 06:00 [min/km]
- 118 WEJS KRZYSZTOF M - M 40-49 - NIDZICA 10km DNS - [km/h] 06:00 [min/km]

Marsz Nordic Walking 5 km - Leśny Bieg Literata

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 159 ZAGOŻDZON WITOLD M 1 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:39:17 7.64 [km/h] 0:07:51 [min/km]
2 161 ŻELAZNOWSKA KRYSTYNA K 1 PASYM 5km NW 0:40:56 7.33 [km/h] 0:08:11 [min/km]
3 148 MUSIATOWICZ ALEKSANDRA K 2 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING 5km NW 0:41:52 7.17 [km/h] 0:08:22 [min/km]
4 135 GADOMSKI KRZYSZTOF M 2 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 5km NW 0:42:11 7.11 [km/h] 0:08:26 [min/km]
5 160 ŻELAZNOWSKA BEATA K 3 TYLKOWO 5km NW 0:42:14 7.10 [km/h] 0:08:27 [min/km]
6 131 CZOPEK JAROSLAW M 3 EŁK MARATONKA 5km NW 0:42:19 7.09 [km/h] 0:08:28 [min/km]
7 125 BARTKOWSKI JAN M 4 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:42:52 7.00 [km/h] 0:08:34 [min/km]
8 137 HINC-DĄBROWSKA EWA K 4 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:45:08 6.65 [km/h] 0:09:02 [min/km]
9 140 KOWALCZUK DOROTA K 5 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:45:08 6.65 [km/h] 0:09:02 [min/km]
10 139 KORDEK BOGUMIŁA K 6 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO#RESET 5km NW 0:45:20 6.62 [km/h] 0:09:04 [min/km]
11 130 CHWEDORUK WOJCIECH M 5 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO#RESET 5km NW 0:47:50 6.27 [km/h] 0:09:34 [min/km]
12 165 ŚLIWKA WIESŁAW M 6 PASŁĘK - 5km NW 0:47:55 6.26 [km/h] 0:09:35 [min/km]
13 147 MATUSZEWSKA DANUTA K 7 NIDZICA URZĄD MIEJSKI 5km NW 0:48:07 6.23 [km/h] 0:09:37 [min/km]
14 138 JABŁOŃSKA KATARZYNA K 8 NIDZICA 5km NW 0:48:52 6.14 [km/h] 0:09:46 [min/km]
15 133 DEC DOROTA K 9 STANKOWO CAŁY CZAS DO PRZODU 5km NW 0:49:44 6.03 [km/h] 0:09:57 [min/km]
16 169 BIELSKA TERESA K 10 NIDZICA - 5km NW 0:50:15 5.97 [km/h] 0:10:03 [min/km]
17 149 OLSZEWSKA EMILIA K 11 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:50:25 5.95 [km/h] 0:10:05 [min/km]
18 142 KOWALSKA IRENA K 12 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:50:26 5.95 [km/h] 0:10:05 [min/km]
19 123 AMBROZIAK TAMARA K 13 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:50:27 5.95 [km/h] 0:10:05 [min/km]
20 158 WIERZBICKA MONIKA K 14 AUGUSTÓW MKSIK 5km NW 0:51:11 5.86 [km/h] 0:10:14 [min/km]
21 164 SMOLIŃSKA TERESA K 15 MŁAWA - 5km NW 0:51:45 5.80 [km/h] 0:10:21 [min/km]
22 144 KUSZEWSKI WŁADYSŁAW M 7 NIDZICA 5km NW 0:51:49 5.79 [km/h] 0:10:22 [min/km]
23 153 ROMAN DOMINIKA K 16 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:52:10 5.75 [km/h] 0:10:26 [min/km]
24 124 BARAN IWONA K 17 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO # RESET 5km NW 0:52:32 5.71 [km/h] 0:10:30 [min/km]
25 155 SZCZEPAŃSKA MARZENA K 18 NIDZICA 5km NW 0:52:33 5.71 [km/h] 0:10:31 [min/km]
26 128 CHMIELIŃSKA KATARZYNA K 19 NIDZICA 5km NW 0:52:33 5.71 [km/h] 0:10:31 [min/km]
27 129 CHMIELIŃSKA PATRYCJA K 20 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:52:33 5.71 [km/h] 0:10:31 [min/km]
28 132 ZIELIŃSKA MAŁGORZATA K 21 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:52:34 5.71 [km/h] 0:10:31 [min/km]
29 154 ROMAN HALINA K 22 NIDZICA 5km NW 0:53:00 5.66 [km/h] 0:10:36 [min/km]
30 150 OLSZEWSKA BARBARA K 23 NIDZICA 5km NW 0:53:02 5.66 [km/h] 0:10:36 [min/km]
31 145 LACHOWICZ-PIANKA ANNA K 24 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:53:21 5.62 [km/h] 0:10:40 [min/km]
32 141 KOWALCZUK WALDEMAR M 8 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:53:32 5.60 [km/h] 0:10:42 [min/km]
33 146 ŁĄCZKOWSKA MAGDALENA K 25 NIDZICA 5km NW 0:54:06 5.55 [km/h] 0:10:49 [min/km]
34 126 BORKOWSKA ALICJA K 26 NIDZICA 5km NW 0:54:41 5.49 [km/h] 0:10:56 [min/km]
35 134 DUDEK SYLWIA K 27 NIDZICA 5km NW 0:56:19 5.33 [km/h] 0:11:16 [min/km]
36 127 BORKOWSKA JADWIGA K 28 NIDZICA 5km NW 0:56:19 5.33 [km/h] 0:11:16 [min/km]
37 167 ZABOROWSKA IZABELA K 29 ŚWIĘTAJNO MORSY SZCZYTNO KLUB 5km NW 0:59:40 5.03 [km/h] 0:11:56 [min/km]
38 166 KUPIŃSKA ANNA K 30 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO KLUB 5km NW 0:59:41 5.03 [km/h] 0:11:56 [min/km]
39 143 KRZYWIEŃSKA MAŁGORZATA K 31 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 1:00:32 4.96 [km/h] 0:12:06 [min/km]
40 136 GOŁĘBCZYK KATARZYNA K 32 NIDZICA 5km NW 1:00:32 4.96 [km/h] 0:12:06 [min/km]
41 152 PRZYBYSZ ROMAN M 9 NIDZICA 5km NW 1:00:41 4.94 [km/h] 0:12:08 [min/km]
- 151 PIKOLUK RAFAŁ M - NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW DNS - [km/h] 06:00 [min/km]
- 156 WARECKA BEATA K - DZIAŁDOWO WARMIŃSKO-MAZURSKI SZKOLNY KLUB SPORTOWY 5km NW DNS - [km/h] 06:00 [min/km]
- 157 WEGIERSKA ANETA K - NIDZICA 5km NW DNS - [km/h] 06:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ