Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Karcz Grzegorz | Myszków | Polska | Bieg 5km | ||
102 | Karcz Joanna | Myszków | Polska | Bieg 5km | ||
103 | Kot Filip | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
104 | Kot Jakub | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
105 | Wilk Anna | Bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
106 | Kołodziejczyk Magdalena | Woźniki | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
107 | Kołodziejczyk Wiktoria | Woźniki | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
108 | Miksza Agata | Konopiska | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
109 | Hajda Helena | Radzionków | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
110 | Kołodziejczyk Emilia | Woźniki | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
111 | Kmiecik Kamila | Bytom | Polska | NW 5km | opłacono | |
112 | Francuzik Artur | Piła | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
113 | Trojan Hanna | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
114 | Łuszcz Magdalena | Bytom | Polska | Bieg 5km | BTM Runners | opłacono |
115 | ŁUSZCZ ZBIGNIEW | bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
116 | Przybyła Wioletta | Zabrze | Polska | Bieg 5km | Night Runners Zabrze | opłacono |
117 | Pająk Marek | Siemianowice Śl. | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
118 | Szwarcer Artur | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
119 | Owczarek Paulinka | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
120 | Owczarek Emilka | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
121 | Górny Hanna | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
122 | Owczarek Piotr | Bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
123 | Ociepka Natalia | Bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
124 | Mulewski Bogdan | Zabrze | Polska | Bieg 5km | Night Runners Zabrze | opłacono |
125 | Potempa Alan | Zabrze | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
126 | Potempa Liliana | Zabrze | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
127 | Szymczyk Radosław | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 5km | Morsy z Chechła Rodem | opłacono |
128 | Bogacka Aleksandra | Kalety | Polska | NW 5km | Spartan Team | opłacono |
129 | Macińska Estera | Piekary Śląskie | Polska | NW 5km | Lecymy Durś | opłacono |
130 | Krupa Dawid | Piekary slaskie | Polska | Bieg dla dzieci | Lecymy Durś | opłacono |
131 | Krupa Nikola | Piekary slaskie | Polska | Bieg dla dzieci | Lecymy Durś | opłacono |
132 | Hajduk Emilia | Piekary Slaskie | Polska | Bieg dla dzieci | Lecymy Durś | opłacono |
133 | Swoboda Patrycja | Bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
134 | Popławska Sandra | Bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
135 | Olszewska Oliwia | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
136 | Olszewski Marek | Bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
137 | Olszewska AnnA | Bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
138 | Lasecka Liliana | Nakło Śląskie | Polska | Bieg dla dzieci | UFOKI ŚWIERKLANIEC | opłacono |
139 | Lasecki Robert | Nakło Śląskie | Polska | Bieg 5km | UFOKI ŚWIERKLANIEC | opłacono |
140 | Mikos Natalia | Zabrze | Polska | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa | opłacono |
141 | Suchy Kacper | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Szybkie Żółwie | opłacono |
142 | Wieczorek Maciej | Bytom | Polska | Bieg 5km | Szybkie Żółwie | opłacono |
143 | Dudzińska Arleta | Bytom | Polska | Bieg 5km | Szybkie Żółwie | opłacono |
144 | Wójcik Michał | Bytom | Polska | Bieg 5km | Szybkie Żółwie | opłacono |
145 | Szuster Agnieszka | Bytom | Polska | Bieg 5km | Szybkie Żółwie | opłacono |
146 | Szuster Julia | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Szybkie Żółwie | opłacono |
147 | Wicik Anna | Bytom | Polska | Bieg 5km | Szybkie Żółwie | opłacono |
148 | Wicik Sebastian | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Szybkie Żółwie | opłacono |
149 | Wicik Karolina | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Szybkie Żółwie | opłacono |
150 | Skorka Kacper | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Szybkie Żółwie | opłacono |
151 | Szynaka Sylwia | Bytom | Polska | Bieg 5km | Szybkie Żółwie | opłacono |
152 | Woronow Żaneta | Bytom | Polska | Bieg 5km | Szybkie Żółwie | opłacono |
153 | Skrzeczewska Maja | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Szybkie Żółwie | opłacono |
154 | Skrzeczewska Katarzyna | Bytom | Polska | Bieg 5km | Szybkie Żółwie | opłacono |
155 | Suchy Barbara | Bytom | Polska | Bieg 5km | Szybkie Żółwie | opłacono |
156 | Dorociński Mariusz | Bytom | Polska | Bieg 5km | Szybkie Żółwie | opłacono |
157 | Dorocińska Wioleta | Bytom | Polska | Bieg 5km | Szybkie Żółwie | opłacono |
158 | Wilk Małgorzata | Bytom | Polska | Bieg 5km | Szybkie Żółwie | opłacono |
159 | Kosik Artur | tarnowskie Góry | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
160 | Szarzyńska -Grychnik Jolanta | Bytom-Zbrosławice | Polska | Bieg 5km | amator | opłacono |
161 | Pieprzka Agnieszka | Piekary Śląskie | Polska | NW 5km | Lecymy Durś | opłacono |
162 | Gębska Milena | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
163 | Stefańska Małgorzata | Ruda Śląska | Polska | NW 5km | Ekipa Na Kijach | opłacono |
164 | Nowak Nikodem | Piekary Śląskie | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
165 | Piekielska Maria | Piekary Śląskie | Polska | NW 5km | opłacono | |
166 | Romik Natalia | Gliwice | Polska | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa | opłacono |
167 | Jażdżewski Marcin | Ruda Śląska | Polska | NW 5km | opłacono | |
168 | Zagubień Oliwier | Zabrze | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
169 | Zagubień Sabina | Zabrze | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
170 | Pawlik Kacper | Zabrze | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
171 | Pawlik Natalia | Zabrze | Bieg dla dzieci | opłacono | ||
172 | Pawlik Katarzyna | Zabrze | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
173 | Groborz Karolina | Zabrze | Polska | Bieg 5km | Biegamy z Sercem | opłacono |
174 | Kowolik Borys | Myslowice | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
175 | Kowolik Witold | Myslowice | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
176 | Respondek Zofia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg dla dzieci | Lecymy Durś | opłacono |
177 | Respondek Marcin | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5km | Lecymy Durś | opłacono |
178 | Czabon Radosław | Piekary Śląskie | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
179 | Cedzich Nina | Ruda Śląska | Polska | Bieg dla dzieci | Ekipa Na Kijach | opłacono |
180 | Emmerich Łukasz | Katowice | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
181 | Nosal Anna | Świętochłowice | Polska | Bieg 5km | KIESOW POLSKA | opłacono |
182 | Niewińska Emilka | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
183 | Majchrzak Marta | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
184 | Maciejewska Siwy Ela | Radzionków | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
185 | Sudnik Krzysztof | Knurów | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
186 | Thomalla Bogdan | Zabrze | Polska | NW 5km | Silesia Nordic Team | opłacono |
187 | Sobczyk Dawid | Brynek | Polska | Bieg 5km | Davids CamStudio | opłacono |
188 | Ambroży Anita | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
189 | Ambroży Joanna | Bytom | Polska | NW 5km | opłacono | |
190 | Spałek Tomasz | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
191 | Spałek Adam | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
192 | Spałek Agnieszka | Bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
193 | Grygier Rafał | OSSY | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
194 | Klyta Agnieszka | Tąpkowice | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
195 | Dziadek Barbara | Bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
196 | Kluba Mkołaj | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
197 | Rozanka Mateusz | Kalety | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
198 | Mularczyk Jan | Zawiercie | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
199 | Mularczyk Sebastian | Zawiercie | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
200 | Mularczyk Agnieszka | Zawiercie | Polska | Bieg 5km | opłacono |
Wyświetleń: 30916