Laser Run City Tour 2019 #2
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szymczuk Jan Gdynia Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) Gromik Gdynia
2 Kłos Lena Barchnowy Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) UKS Ósemka Starogard Gdański
3 Słomion Łukasz Borkowo Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze)
4 Słomion Sabina Gdańsk Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze)
5 Słomion Kinga Borkowo Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003)
6 Słomion Julia Borkowo Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003)
7 Sławiński Paweł Pruszcz Gdański Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) Iss RFID
8 Nowacka Brygida Starogard Gdański Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze)
9 Nowacki Mirosław Starogard Gd. Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze)
10 Szczepan Jakub Starogard Gdański Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003)
11 Bąbel Eryk Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) Gromik Gdynia
12 Grobelny Maksymilian Starogard Gd. Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) PSP1 Starogard Gdański,KP Starogard
13 Macholl Szymon Rokitki Tczewskie Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) Orły Tczew
14 Macholl Adam Rokitki Tczewskie Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) Biegający Tczew
15 Pawełek Leonard Koteże Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003)
16 Majkowska Julia Gdańsk Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) BBL Starogard Gd.
17 Rybak Jaroslaw Gdańsk Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) Gdańsk Biega
18 Brzozowski Gabriel Gdansk Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze)
19 Dadacz Monika Gdynia Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) UNIWERSYTET GDAŃSKI
20 Toczek Dominika Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) Gromik Gdynia
21 Kowalewska Lila Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) Gromik Gdynia
22 Szymkiewicz Zosia Tczew Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003)
23 Jędrzejewska Nadia Nowa Wieś Rzeczna Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) UKS8/PSP1 Starogard Gdański
24 Jędrzejewska Nela Nowa Wieś Rzeczna Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) PSP1 Starogard Gdański
25 Rutkowska Maja Tczew Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) UKS DWÓJKA TCZEW
26 Hendrysiak Bartosz Tczew Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) UKS DWÓJKA TCZEW
27 Dworakowski Bartosz Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) Gromik Gdynia
28 Murawska Katarzyna Tczew Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) UKS DWÓJKA TCZEW
29 Wyzlic Damian Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) Gromik Gdynia
30 Łapiuk Amelia Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) Gromik Gdynia
31 Gawłowski Borys Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) Gromik Gdynia
32 Piotrowski jakub Starogard Gd Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) UKS8/PSP1
33 Treder Mariusz Starogard Gdański Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze)
34 Karczyńska Zuzanna Starogard Gdański Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) UKS8/PSP1
35 Aranowska Julia Starogard Gdański Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) UKS8/PSP1 Starogard Gdański
36 Warkusz Kacper Rokocin Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) UKS Ósemka Starogard Gdański
37 Bielang Renata Rokocin Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze)
38 Chmielewska Alicja Starogard Gdański Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) PSP1
39 Przybylski Fabian Starogard Gdański Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) PSP1
40 Przybysz Malwina Dąbrówka Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) UKS Ósemka Starogard Gdański
41 Komperda Olaf Bobowo-Starogard Gdański Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) PSP1
42 TUSKI MACIEJ KOLINCZ Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) UKS8/PSP1
43 Harkavchenko Alona Starogard Gdański Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) PSP1
44 Miłkowski Jakub Starogard Gdański Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) UKS8/PSP1
45 Wątły Kacper Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) SP 40 Gdynia
46 Jastrzemski Dominik Starogard Gdański Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) UKS Ósemka Starogard Gdański
47 Bednarek Michal Tczew Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) Crosselite
48 Kuprewicz Mikołaj Kokoszkowy Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003)
49 Pawlewicz Piotr Starogard Gd. Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) PSP1 opłacono
50 Nowaczyk Oskar Starogard Gdański Rokocin Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) UKS8/PSP1
51 Reszke-Witek Renata Gdynia Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) UKS Tri-Team Rumia opłacono
52 Kitowski Jaś starogard gdański Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) UKS8/PSP1
53 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) BBL Starogard Gd.
54 Muchowski Tobiasz Nowa Wieś Rzeczna Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) UKS8/PSP1 opłacono
55 Muchowska Amelia Nowa Wieś Rzeczna Osoby do 16 lat (roczniki 2018-2003) UKS8/PSP1 opłacono
56 Noetzel Mariusz Starogard Gdański Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) opłacono
57 Szymczuk Rafał Gdynia Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) Gromik Gdynia opłacono


Wyświetleń: 1938

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ