Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sania Szymon | Wronki | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Wronki | |
2 | Baran Krystian | Pułtusk | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Pułtusk | |
3 | Rosiński Arkadiusz | Orło | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Ostrów Mazowiecka | |
4 | Wiśniewski Jakub | Rypin | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Dąbrowa | |
5 | Król Piotr | Kleszczów | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Klub Biegających Leśników | |
6 | Kaczanowski Feliks | Krutyń | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Strzałowo | |
7 | fabisiak mateusz | krutyń | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Strzałowo | |
8 | Kozłowski Damian | Suwałki | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Głęboki Bród | |
9 | Jasnoch Grzegorz | Sarnetki | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Głęboki Bród | |
10 | Nalewajek Danuta | Giby | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | ||
11 | Nalewajek Piotr | Giby | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | ||
12 | Pietraszko Karol | Białystok | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Krynki | |
13 | STRUGAŁA ALEKSANDER | RAWICZ | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Piaski | |
14 | Boruk Maja Boruk | Augustów | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Pomorze | |
15 | Hładczuk Piotr | Poznań | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Wydział Leśny UP w Poznaniu | |
16 | Dyba Przemysław | Poznań | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Wydział Leśny UP w Poznaniu | |
17 | Hołub Krzysztof | Poznań | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Wydział Leśny UP w Poznaniu | |
18 | Kaźmierczak Marzena | Poznań | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Wydział Leśny UP w Poznaniu | |
19 | Cichoń Damian | Poznań | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Wydział Leśny UP w Poznaniu | |
20 | CIEŚLIK JERZY | Podanin | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Podanin | |
21 | Gnap Agnieszka | Gdynia | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | BUliGl Gdynia | |
22 | Dybowski Łukasz | Gdynia | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | BUliGl Gdynia | ||
23 | CIEŚLIK ALICJA | PODANIN | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Podanin | |
24 | Kurek Piotr | Gdynia | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | BUliGl Gdynia | ||
25 | Bajerowski Wojtek | Gdynia | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | BUliGl Gdynia | ||
26 | Ćwiklińska Paulina | Gdynia | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | BUliGl Gdynia | ||
27 | Lewczuk Mariusz | Gdynia | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | BUliGl Gdynia | ||
28 | Lihs Anna | Gdynia | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | BUliGl Gdynia | ||
29 | Kozakiewicz Aleksandra | Gdynia | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | BUliGl Gdynia | ||
30 | Urbanowicz Błażej | Gdynia | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | BUliGl Gdynia | |
31 | Ratajczak Piotr | Gdynia | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | BUliGl Gdynia | |
32 | Rożek Magdalena | Białogard | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Białogard | |
33 | Wrzesień Damian | Białogard | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Białogard | |
34 | Wrzesień Agnieszka | Białogard | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Białogard | |
35 | Nikonowicz Łukasz | Białogard | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Białogard | |
36 | Siermantowski Grzegorz | Białystok | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | BULiGL Oddz. Białystok | |
37 | Karpierz_Pawłowicz Edyta | Białystok | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | BULiGL Oddz. Białystok | |
38 | Pawłowicz Piotr | Białystok | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | BULiGL Oddz. Białystok | |
39 | Lickiewicz Jarosław | Białystok | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | BULiGL Oddz. Białystok | |
40 | Kot Katarzyna | Warszawa | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Drewnica | |
41 | Popławski Cezary | Białystok | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | BULiGL Oddz. Białystok | |
42 | Krzyżostanek Jarosław | Szustry | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Przedborów | |
43 | Bieżuński Wojciech | Luzino | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Strzebielino | |
44 | Kaliszewski Mariusz | Luzino | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Strzebielino | |
45 | Lisiński Piotr | Luzino | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Strzebielino | |
46 | Chojnacki Sławomir | Luzino | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Strzebielino | |
47 | Krzymowski Sławomir | Luzino | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Strzebielino | |
48 | Szreder Arkadiusz | Luzino | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | ||
49 | Słowi Seweryn | Luzino | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Strzebielino | |
50 | Kielan Paweł | Strzebielino | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Strzebielino | |
51 | Wójtowicz Piotr | Strzebielino | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadlesnictwo Strzebielino | |
52 | Sznajder Piotr | Strzebielino | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Strzebielino | |
53 | Seidel Marek | Mochy | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Kościan | |
54 | Larsson Urban | Krakow | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Conbio | |
55 | Lemke Daniel | Bytów | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Bytów | |
56 | Pawłowski Marcin | Gorzów Wlkp. | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | BULiGL Oddz. Gorzów Wlkp. | |
57 | Pociecha Radosław | Gorzów Wlkp. | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | BULiGL Oddz. Gorzów Wlkp. | |
58 | Bojarski Krzysztof | Gorzów Wlkp. | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | BULiGL Oddz. Gorzów Wlkp. | |
59 | Budasz Karol | Gorzów Wlkp. | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | BULiGL Oddz. Gorzów Wlkp. | |
60 | Małecki Bartłomiej | Gorzów Wlkp. | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | BULiGL Oddz. Gorzów Wlkp. | |
61 | Sugiero Damian | Poznań | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Park Narodowy Gór Stołowych | |
62 | Małek Lidia | Kudowa Zdrój | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Park Narodowy Gór Stołowych | |
63 | Gorczyńska Ewa | Jeleniów | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Park Narodowy Gór Stołowych | |
64 | Tomys Ryszard | Przetoczyno | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Gdańsk | |
65 | Chojnacki Wiktor | Lutowiska | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Lutowiska | |
66 | Kowszyński Tomasz | Lutowiska | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Lutowiska | |
67 | Oprządek Witold | Lutowiska | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Lutowiska | |
68 | Pec Andrzej | Lutowiska | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Lutowiska | |
69 | Lenkiewicz-Bardzińska Agata | Lutowiska | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Lutowiska | |
70 | Radowska Anna | Osie | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Osie | |
71 | Fałkowski Zbigniew | Szarłata | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Osie | |
72 | Deinowski Mariusz | Osie | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Osie | |
73 | Breska Witold | Kościerzyna | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Kościerzyna | |
74 | Lehwark Emil | Trzcianka | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Trzcianka | |
75 | Klecha Henryk | Solec | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | nadleśnictwo Kościan | |
76 | Protasiewicz Włodzimierz | Białystok | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Czarna Białostocka | |
77 | Bączek Janusz | IŁAWA | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Zakład Usług Leśnych Dariusz Bączek | |
78 | Bączek Dariusz | Iława | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Zakład Usług Leśnych Dariusz Bączek | |
79 | Duda Marcin | OKO | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | NADLEŚNICTWO MASKULIŃSKIE | |
80 | Przerwa-Tetmajer Ksawery | WOLA | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | NADLEŚNICTWO MASKULIŃSKIE | |
81 | Liegier Paweł | Leśna | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Świeradów | |
82 | Bojkowski Piotr | Świeradów Zdrój | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Świeradów | |
83 | Malung Jarosław | Olszyna | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Świeradów | |
84 | Pomianek Mateusz | IZNOTA | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | NADLEŚNICTWO MASKULIŃSKIE | |
85 | Szlaszyński Adrian | Pisz | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Pisz | |
86 | Drabek Agnieszka | Tworóg | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Brynek | |
87 | Drabek Paweł | Tworóg | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Brynek | |
88 | Wojciechowski Janusz | Olsztyn | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Zespół Ochrony Lasu w Olsztynie | |
89 | Zagroba Rafał | Olsztyn | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Zespół Ochrony Lasu w Olsztynie | |
90 | Wikariak Patrycja | Kaczory | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Kaczory | |
91 | Biziuk Halina | Szczytno | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Korpele | |
92 | Mikielski Marek | Olsztynek | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Olsztynek | |
93 | Mikielska Danuta | Olsztynek | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Olsztynek | |
94 | Konieczna Krystyna | Lipka | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Lipka | |
95 | Guziak Jerzy | Kudowa Zdrój | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Park Narodowy Gór Stołowych | |
96 | Konieczny Tomasz | Złotów | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Złotów | |
97 | Gokiert-Skrentna Justyna | Złotów | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | Nadleśnictwo Złotów | |
98 | Gałecki Iwo | SIEMIANICE | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | LZD SIEMIANICE | |
99 | Radomska-Barton Alekasndra | Miechowa | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | LZD SIEMIANICE | |
100 | ERTEL Radosław | BARANÓW | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Dorośli | LZD SIEMIANICE |
Wyświetleń: 10874