Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rosińska Kornelia | Orło | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Nadleśnictwo Ostrów Mazowiecka | |
2 | Daniłowicz Jakub | Białowieża | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Technikum Leśne w Białowieży | ||
3 | Borkowski Michał | Białowieża | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Technikum Leśne w Białowieży | ||
4 | Świć Aleksandra | Białowieża | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Technikum Leśne w Białowieży | ||
5 | Milewska Anna | Białowieża | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Technikum Leśne w Białowieży | ||
6 | Jakubczyk Arkadiusz | Ruciane-Nida | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ZSL Ruciane-Nida | |
7 | Czerniewicz Łukasz | Ruciane-Nida | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ZSL Ruciane-Nida | |
8 | Głowacki Artur | Ruciane-Nida | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ZSL Ruciane-Nida | |
9 | Orczyk Łukasz | Ruciane-Nida | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ZSL Ruciane-Nida | |
10 | Nalewajek Paweł | Giby | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ||
11 | Malinowski Wojciech | Ruciane-Nida | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ZSL Ruciane-Nida | |
12 | Nalewajek Zuzanna | Giby | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ||
13 | Deptuła Bartosz | Ruciane-Nida | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ZSL Ruciane-Nida | |
14 | Garliński Michał | Ruciane-Nida | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ZSL Ruciane-Nida | |
15 | Pieńkowski Szymon | Ruciane-Nida | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ZSL Ruciane-Nida | |
16 | Zaborowska Paulina | Ruciane-Nida | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ZSL Ruciane-Nida | |
17 | Fałtynowicz Emilia | Ruciane-Nida | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ZSL Ruciane-Nida | |
18 | Nowakowska Wiktoria | Ruciane-Nida | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ZSL Ruciane-Nida | |
19 | Malinowska Oliwia | Ruciane-Nida | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ZSL Ruciane-Nida | |
20 | Mrówka Wiktoria | Ruciane-Nida | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ZSL Ruciane-Nida | |
21 | Kowal Joanna | Ruciane-Nida | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ZSL Ruciane-Nida | |
22 | Dudek Aleksandra | Ruciane-Nida | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ZSL Ruciane-Nida | |
23 | Żelaźniak Iwona | Ruciane-Nida | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ZSL Ruciane-Nida | |
24 | Kęsik Katarzyna | Ruciane-Nida | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ZSL Ruciane-Nida | |
25 | Kruk Laura | Ruciane-Nida | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ZSL Ruciane-Nida | |
26 | Sokołowski Piotr | Tuchola | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Technikum Leśne w Tucholi | |
27 | Grabiński Remigiusz | Tuchola | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Technikum Leśne w Tucholi | |
28 | Reszka Oskar | Tuchola | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Technikum Leśne w Tucholi | |
29 | Jaworski Dominik | Tuchola | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Technikum Leśne w Tucholi | |
30 | Jezierski Paweł | Tuchola | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Technikum Leśne w Tucholi | |
31 | Chudecki Dominik | Tuchola | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Technikum Leśne w Tucholi | |
32 | Wybult Sebastian | Tuchola | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Technikum Leśne w Tucholi | |
33 | Wybult Jakub | Tuchola | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Technikum Leśne w Tucholi | |
34 | Rzepa Jakub | Tuchola | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Technikum Leśne w Tucholi | |
35 | Brzuchalski Mateusz | Tuchola | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Technikum Leśne w Tucholi | |
36 | Zielińska Dominika | Tuchola | Peru | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Technikum Leśne w Tucholi | |
37 | Torkowska Marcelina | Tuchola | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Technikum Leśne w Tucholi | |
38 | Jankierska Adrianna | Tuchola | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Technikum Leśne w Tucholi | |
39 | Bajerowska Iza | Gdynia | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | BUliGl Gdynia | ||
40 | Lewczuk Igor | Gdynia | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | BUliGl Gdynia | |
41 | Urbanowicz Marta | Gdynia | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | BUliGl Gdynia | ||
42 | Kot Michał | Warszawa | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ||
43 | Rożek Hubert | Białogard | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Nadleśnictwo Białogard | |
44 | Siermantowski Filip | Białystok | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | ||
45 | Siermantowska Nela | Białystok | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | BULiGL Oddz. Białystok | |
46 | Seidel Jagoda | Mochy | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Nadleśnictwo Kościan | |
47 | Seidel Nikodem | Mochy | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Nadleśnictwo Kościan | |
48 | Galuba Hubert | Goraj | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Zespół Szkół Leśnych w Goraju | |
49 | Deinowska Anna | Osie | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Nadleśnictwo Osie | |
50 | Wróbel Szymon | SIEMIANICE | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | LZD SIEMIANICE | |
51 | Wróbel Julita | SIEMIANICE | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | LZD SIEMIANICE | |
52 | Czarnecka Aleksandra | IŁAWA | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Zakład Usług Leśnych Dariusz Bączek | |
53 | Bączek Jędrzej | Iława | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Zakład Usług Leśnych Dariusz Bączek | |
54 | Bączek Małgorzata | Iława | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Zakład Usług Leśnych Dariusz Bączek | |
55 | Drabek Maria | Tworóg | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Nadleśnictwo Brynek | |
56 | Zelek Martyna | Goraj | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Zespół Szkół Leśnych w Goraju | |
57 | Kasprzak Patrycja | Goraj | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Zespół Szkół Leśnych w Goraju | |
58 | Jankowiak Weronika | Goraj | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Zespół Szkół Leśnych w Goraju | |
59 | Chojecka Aleksandra | Goraj | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Zespół Szkół Leśnych w Goraju | |
60 | Spicker Seweryn | Goraj | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Zespół Szkół Leśnych w Goraju | |
61 | Błogowski Ferreria do Nascimento Petros Filipos | Goraj | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Zespół Szkół Leśnych w Goraju | |
62 | Szafraniec Jakub | Goraj | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Zespół Szkół Leśnych w Goraju | |
63 | Przepióra Wiktor | Goraj | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Zespół Szkół Leśnych w Goraju | |
64 | Gąsiorowski Marcin | Goraj | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Zespół Szkół Leśnych w Goraju | |
65 | Mazur Kajetan | Goraj | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Zespół Szkół Leśnych w Goraju | |
66 | KornagA Aleksander | Goraj | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Zespół Szkół Leśnych w Goraju | |
67 | Dekert Szymon | Goraj | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Zespół Szkół Leśnych w Goraju | |
68 | Gałecki Wojciech | Siemianice | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | LZD SIEMIANICE | |
69 | Barton Marianna | Miechowa | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | LZD SIEMIANICE | |
70 | Barton Joanna | Miechowa | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | LZD SIEMIANICE | |
71 | ERTEL JACEK | BARANÓW | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | LZD SIEMIANICE | |
72 | Duda Łukasz | Złocieniec | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | BULIGL oddz. Szczecinek | |
73 | Duda Kornelia | Złocieniec | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | BULIGL oddz. Szczecinek | |
74 | Chmielewski Mieszko | Brzeg | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | BULiGL Oddz. Brzeg | |
75 | Michałowski Piotr | Brzeg | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | BULiGL Oddz. Brzeg | |
76 | Michałowski Witold | Brzeg | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | BULiGL Oddz. Brzeg | |
77 | Franczak Hanna | Brzeg | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | BULiGL Oddz. Brzeg | |
78 | Franczak Janina | Brzeg | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | BULiGL Oddz. Brzeg | |
79 | Matyjaszczyk Mikołaj | Brzeg | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | BULiGL Oddz. Brzeg | |
80 | Breska Wiktor | Kościerzyna | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Nadleśnictwo Kościerzyna | |
81 | Breska Nadia | Kościerzyna | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Nadleśnictwo Kościerzyna | |
82 | Borzyszkowski Bartłomiej | Cięgardło | Polska | Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Młodzież szkolna | Nadleśnictwo Kościerzyna |
Wyświetleń: 10873