Laser Run City Tour 2019 #3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 GACKA Aleksandra GDYNIA Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) UKS 7 Gdynia
2 Żochowska Liliana Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) UKS 7 Gdynia opłacono
3 Biernacki Mikołaj Łódź Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) MKS Jedynka Łódź
4 Dadacz Maks Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) SP 37 Gdynia opłacono
5 Mokłowicz Eliza Wejherowo Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) Znikające punkty opłacono
6 Arent Artur Łódź Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) MKS Jedynka Łódź opłacono
7 Kitowski Jaś starogard gdański Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) UKS8/PSP1
8 Karbownik Małgorzata Łódź Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) MKS Jedynka Łódź opłacono
9 BIELECKA BARBARA GDYNIA Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) Sp 48 Gdynia
10 Marcinkowski Tymon Łódź Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) MKS Jedynka Łódź opłacono
11 Marcinkowska Nadia Łódź Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) MKS Jedynka Łódź opłacono
12 Marcinkowska Maja Łódź Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) MKS Jedynka Łódź opłacono
13 Horbacz Kamila Pogórze Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) UKS Gromik Gdynia opłacono
14 Wawrzyniak Igor Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) Polipack Team GWE opłacono
15 Ścibiorska Maja Borkowo Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) GTS Borkowo opłacono
16 Kowalewska Liliana Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) UKS Gromik Gdynia opłacono
17 Jończyk Patryk GDYNIA Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) SP 40 Gdynia opłacono
18 Magiera Grzegorz Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) UKS Gromik Gdynia opłacono
19 Gawryś Hubert Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) UKS Gromik Gdynia opłacono
20 Dworakowski Bartosz Gdańsk Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) UKS Gromik Gdynia opłacono
21 toczek dominika gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) UKS Gromik Gdynia opłacono
22 Trepczyk Krystian Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) UKS Gromik Gdynia opłacono
23 Wątły Kacper Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) SP 40 Gdynia opłacono
24 Łapiuk Amelia Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) UKS Gromik Gdynia opłacono
25 Gulcz Barbara Banino Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) Kujawscy Runners opłacono
26 Furmańska Ewa Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) SP 16 Gdynia
27 Furmańska Alicja Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) SP 16 Gdynia
28 Harkavchenko Макsym Starogard Gdański Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) opłacono
29 Harkavchenkk Alona Starogard Gdański Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) opłacono
30 Gawłowski Borys Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) UKS Gromik Gdynia opłacono
31 Frankiewicz Karolina Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) Gromik Gdynia opłacono
32 Wittbrot Tomasz Kosakowo Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) Gromik Gdynia opłacono
33 Depczyński Adam Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) gowalking.pl opłacono
34 Teska Patrycja Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) opłacono
35 Janczyk Maja Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) UKS Gromik opłacono
36 Janczyk Oliwia Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) UKS Gromik opłacono
37 Wyżlic Damian Kosakowo Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) Gromik Gdynia opłacono
38 Wyżlic Oskar Kosakowo Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) Gromik Gdynia opłacono


Wyświetleń: 4009

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ