Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
2 | Gawryś Marcin | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | MAMY TO Gdynia | opłacono |
3 | Mirocha Beata | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | UKS Gromik Gdynia | opłacono |
4 | Szymczak Agata | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | opłacono | |
5 | Magiera Robert | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | UKS Gromik Gdynia | opłacono |
6 | JOŃCZYK ANDRZEJ | GDYNIA | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | GDYNIA | opłacono |
7 | Szymczuk Rafał | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | opłacono | |
8 | Zwierz Andrzej | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | Active Family Pasłęk | opłacono |
9 | Wójcik Piotr | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | opłacono | |
10 | Plewiński Rafał | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | opłacono | |
11 | Dudko Irek | Gdańsk | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | opłacono | |
12 | Wątła Małgorzata | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | 25.00 PLN | |
13 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
14 | Witkowski Jarosław | Gdańsk | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | RMDC | 25.00 PLN |
15 | Dadacz Mariusz | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | opłacono | |
16 | Tusk Paweł | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono |
17 | Tomaszewska Kinga | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | Marynarka Wojenna | opłacono |
18 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | Leasing Polski Team | opłacono |
19 | Roman Krzysztof | Bolszewo | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | Przecinak77 | opłacono |
20 | Wiśniewski Gerard | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | OKAS Gdynia | opłacono |
21 | Jarocki Bartosz | Szczecin | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | opłacono | |
22 | Próchniak Tomasz | Rumia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | Czort | 25.00 PLN |
23 | Kusaj Marcin | Rumia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | 25.00 PLN | |
24 | Mokłowicz Piotr | Wejherowo | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | Znikajace punkty | 25.00 PLN |
25 | Komorowski Mateusz | Lębork | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | 25.00 PLN | |
26 | Lichtenstein Paweł | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | chwarzno Team | 25.00 PLN |
27 | janczyk marta | gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | opłacono | |
28 | Szymczuk Jan | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | Gromik Gdynia | opłacono |
29 | Teska Michał | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | opłacono | |
30 | Depczyński Rafał | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | gowalking.pl | opłacono |
31 | Bednarek Michal | Tczew | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 2002 i starsze) | Crosselite | opłacono |
32 | Arent Artur | Łódź | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | MKS Jedynka Łódź | opłacono |
33 | Harkavchenko Макsym | Starogard Gdański | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | opłacono | |
34 | Harkavchenkk Alona | Starogard Gdański | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | opłacono | |
35 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | Znikające punkty | opłacono |
36 | Gawłowski Borys | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | UKS Gromik Gdynia | opłacono |
37 | Frankiewicz Karolina | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | Gromik Gdynia | opłacono |
38 | Dadacz Maks | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | SP 37 Gdynia | opłacono |
39 | Wittbrot Tomasz | Kosakowo | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | Gromik Gdynia | opłacono |
40 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | gowalking.pl | opłacono |
41 | Biernacki Mikołaj | Łódź | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | MKS Jedynka Łódź | 25.00 PLN |
42 | Żochowska Liliana | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | UKS 7 Gdynia | opłacono |
43 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | opłacono | |
44 | Janczyk Maja | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | UKS Gromik | opłacono |
45 | Janczyk Oliwia | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | UKS Gromik | opłacono |
46 | GACKA Aleksandra | GDYNIA | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | UKS 7 Gdynia | 25.00 PLN |
47 | Wyżlic Damian | Kosakowo | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | Gromik Gdynia | opłacono |
48 | Wyżlic Oskar | Kosakowo | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | Gromik Gdynia | opłacono |
49 | Horbacz Kamila | Pogórze | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | UKS Gromik Gdynia | opłacono |
50 | Dworakowski Bartosz | Gdańsk | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | UKS Gromik Gdynia | opłacono |
51 | toczek dominika | gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | UKS Gromik Gdynia | opłacono |
52 | Magiera Grzegorz | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | UKS Gromik Gdynia | opłacono |
53 | Trepczyk Krystian | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | UKS Gromik Gdynia | opłacono |
54 | Wątły Kacper | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | SP 40 Gdynia | opłacono |
55 | Jończyk Patryk | GDYNIA | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | SP 40 Gdynia | opłacono |
56 | Kowalewska Liliana | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | UKS Gromik Gdynia | opłacono |
57 | Łapiuk Amelia | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | UKS Gromik Gdynia | opłacono |
58 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | GTS Borkowo | opłacono |
59 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | Polipack Team GWE | opłacono |
60 | Kitowski Jaś | starogard gdański | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | UKS8/PSP1 | 25.00 PLN |
61 | Gulcz Barbara | Banino | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | Kujawscy Runners | opłacono |
62 | Furmańska Ewa | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | SP 16 Gdynia | 25.00 PLN |
63 | Marcinkowska Maja | Łódź | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | MKS Jedynka Łódź | opłacono |
64 | Marcinkowska Nadia | Łódź | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | MKS Jedynka Łódź | opłacono |
65 | Marcinkowski Tymon | Łódź | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | MKS Jedynka Łódź | opłacono |
66 | BIELECKA BARBARA | GDYNIA | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | Sp 48 Gdynia | 25.00 PLN |
67 | Karbownik Małgorzata | Łódź | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | MKS Jedynka Łódź | opłacono |
68 | Furmańska Alicja | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | SP 16 Gdynia | 25.00 PLN |
69 | Gawryś Hubert | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2018 - 2003) | UKS Gromik Gdynia | opłacono |
Wyświetleń: 5868