Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | Start | LKS Zantyr Sztum | |
2 | Kwiatkowski Wiesław | Franciszkowo Dolne | Polska | Start | ||
3 | Jasiewicz Paweł | Prabuty | Polska | Start | ||
4 | Jurkiewicz Hubert | Susz | Polska | Start | Rozbiegany Susz | |
5 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Polska | Start | Rozbiegany Susz | |
6 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Polska | Start | Rozbiegany Susz | |
7 | ciura michał | iława | Polska | Start | Iława biega | |
8 | Siłakowski Adam | Prabuty | Polska | Start | Drużyna Olbrzym | |
9 | Guzowski Piotr | Iława | Polska | Start | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | |
10 | Piotrowska Justyna | Butowo | Polska | Start | ||
11 | Mosiejczyk Jakub | Prabuty | Polska | Start | WUOZ Gdańsk | |
12 | Cendrowski Krzysztof | Prabuty | Polska | Start | Bodex Team | |
13 | Pawlak Magdalena | Grudziądz | Polska | Start | ||
14 | Michałowski Krzysztof | Prabuty | Polska | Start | amator | |
15 | Prüfer Paweł | Kosieczyn | Polska | Start | ||
16 | Piszczygłowa Bernadeta | Gorzów Wielkopolski | Polska | Start | ||
17 | Kołecki Michał | Iława | Polska | Start | MiSiEk Runner Team | |
18 | Milas Mariusz | Susz | Polska | Start | Rozbiegany Susz | |
19 | Dziedzic Andrzej | Grabówko | Polska | Start | ||
20 | Hnatyszyn Andrzej | Prabuty | Polska | Start | ||
21 | Bielicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | Start | Lacroix Electronics Team | |
22 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | Start | LKS Zantyr Sztum | |
23 | Jarosińska Katarzyna | Prabuty | Polska | Start | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
24 | Laskowski Jarosław | Małe Bałówki | Polska | Start | Kurzętnik Biega | |
25 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Start | ||
26 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Start | Kwidzyn Biega | |
27 | Harajda-Wisznicka Monika | Susz | Polska | Start | Rozbiegany Susz | |
28 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Start | Gmina Gardeja Biega | |
29 | BIEDRZYCKI ROMAN | KWIDZYN | Polska | Start | Cyklo Kwidzyn | |
30 | Król Marcin | Susz | Polska | Start | ||
31 | Kanigowski Marcin | Gorowychy | Polska | Start | ||
32 | Gąsior Pawel | Susz | Polska | Start | Rozbiegany Susz | |
33 | Duchała Piotr | Kwidzyn | Polska | Start | Kwidzyn biega | |
34 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Polska | Start | Kwidzyn Biega | |
35 | Gołębiewski Janusz | Rogóźno | Polska | Start | ||
36 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Start | ||
37 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | Start | ||
38 | Żołnowski Marcin | Prabuty | Polska | Start | ||
39 | Papis Marcin | Prabuty | Polska | Start | Amator | |
40 | Wróbel Andrzej | Prabuty | Polska | Start | ||
41 | Jaworska Joanna | Prabuty | Polska | Start | ||
42 | Gawęda Witold | Prabuty | Polska | Start | ||
43 | Kamińska Beata | Prabuty | Polska | Start | Kolonia Prabuty | |
44 | graczyk katarzyna | kwidzyn | Polska | Start | ||
45 | Zielinska Magda | Kwidzyn | Polska | Start | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
46 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Start | ||
47 | Papis Zuzanna | Prabuty | Polska | Start | Amator | |
48 | Papis Izabella | Prabuty | Polska | Start | Amator | |
49 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Start | Traktor team gm kwidzyn | |
50 | Papis Daniel | Prabuty | Polska | Start | Amator | |
51 | Sadowska Agnieszka | Prabuty | Polska | Start | Amator | |
52 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Polska | Start | Gmina Gardeja Biega | |
53 | Łoś Tadeusz | Kwidzyn | Polska | Start | Amator | |
54 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Start | Gmina Gardeja Biega | |
55 | Ponikowska Magdalena | Prabuty | Polska | Start | ||
56 | Wojciechowska Daria | Kwidzyn | Polska | Start | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
57 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | Start | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
58 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Start | ||
59 | Suliński Darek Suliński | Susz | Polska | Start | Susz | |
60 | Miotk Teresa | Prabuty | Polska | Start | ||
61 | Jerzyk Paweł | Wiśliny | Polska | Start | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
62 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Start | drużyna szpiku | |
63 | Szymaniak Jacek | Prabuty | Polska | Start | ||
64 | Głowacki Kacper | Prabuty | Polska | Start | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
65 | Dąbrowski Stanisław | Laskowice | Polska | Start | Husaria Race Team | |
66 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Polska | Start | Gmina Gardeja Biega | |
67 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | Start | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
68 | Grabowski Mateusz | Prabuty | Polska | Start | ||
69 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Start | ||
70 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Polska | Start | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
71 | Piórkowska Wioletta | Okrągła Łąka | Polska | Start | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
72 | Czarnecki Wojciech | Prabuty | Polska | Start | ||
73 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Polska | Start | IP Kwidzyn Team | |
74 | Majewski Ryszard | Dzierzgon | Polska | Start | Dzierzgoń Team | |
75 | Majewski Wojciech | Dzierzgon | Polska | Start | Dzierzgoń Team |
Wyświetleń: 5034