Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lenkiewicz Andrzej Bądki Start
2 Piotrowska Justyna Butowo Start
3 Majewski Wojciech Dzierzgon Start Dzierzgoń Team
4 Majewski Ryszard Dzierzgon Start Dzierzgoń Team
5 Olejarczyk Piotr Elbląg Start
6 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne Start
7 Koliński Krzysztof Gardeja Start Gmina Gardeja Biega
8 Bartosiak Ryszard Gardeja Start Gmina Gardeja Biega
9 Kanigowski Marcin Gorowychy Start
10 Piszczygłowa Bernadeta Gorzów Wielkopolski Start
11 Dziedzic Andrzej Grabówko Start
12 Pawlak Magdalena Grudziądz Start
13 Kołecki Michał Iława Start MiSiEk Runner Team
14 ciura michał iława Start Iława biega
15 Guzowski Piotr Iława Start BIEGACZE GORSZEGO SORTU
16 Daniel Kacper Karpiny Start TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
17 Prüfer Paweł Kosieczyn Start
18 Bielicki Wojciech Kwidzyn Start Lacroix Electronics Team
19 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Start drużyna szpiku
20 Małkowski Mateusz Kwidzyn Start Traktor Team Gmina Kwidzyn
21 graczyk katarzyna kwidzyn Start
22 Wojciechowska Daria Kwidzyn Start Traktor Team Gmina Kwidzyn
23 Zielinska Magda Kwidzyn Start Traktor Team Gmina Kwidzyn
24 Dębski Tomasz Kwidzyn Start
25 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Start
26 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Start Kwidzyn Biega
27 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Start
28 Łoś Tadeusz Kwidzyn Start Amator
29 Sławińska Monika Kwidzyn Start Kwidzyn Biega
30 Duchała Piotr Kwidzyn Start Kwidzyn biega
31 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Start Gmina Gardeja Biega
32 BIEDRZYCKI ROMAN KWIDZYN Start Cyklo Kwidzyn
33 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Start IP Kwidzyn Team
34 Dąbrowski Stanisław Laskowice Start Husaria Race Team
35 Tumiłowicz Jerzy Licze Start
36 Laskowski Jarosław Małe Bałówki Start Kurzętnik Biega
37 Piórkowska Wioletta Okrągła Łąka Start Traktor Team Gmina Kwidzyn
38 Szymaniak Jacek Prabuty Start
39 Miotk Teresa Prabuty Start
40 Mosiejczyk Jakub Prabuty Start WUOZ Gdańsk
41 Sadowska Agnieszka Prabuty Start Amator
42 Papis Daniel Prabuty Start Amator
43 Michałowski Krzysztof Prabuty Start amator
44 Grabowski Mateusz Prabuty Start
45 Czarnecki Wojciech Prabuty Start
46 Hnatyszyn Andrzej Prabuty Start
47 Żołnowski Marcin Prabuty Start
48 Kamińska Beata Prabuty Start Kolonia Prabuty
49 Siłakowski Adam Prabuty Start Drużyna Olbrzym
50 Papis Marcin Prabuty Start Amator
51 Papis Izabella Prabuty Start Amator
52 Papis Zuzanna Prabuty Start Amator
53 Głowacki Kacper Prabuty Start Traktor Team Gmina Kwidzyn
54 Gawęda Witold Prabuty Start
55 Wróbel Andrzej Prabuty Start
56 Jaworska Joanna Prabuty Start
57 Jarosińska Katarzyna Prabuty Start Traktor Team Gmina Kwidzyn
58 Cendrowski Krzysztof Prabuty Start Bodex Team
59 Jasiewicz Paweł Prabuty Start
60 Ponikowska Magdalena Prabuty Start
61 Gołębiewski Janusz Rogóźno Start
62 Białkowski Krzysztof Rozajny Start Gmina Gardeja Biega
63 Borkowska Justyna Sadlinki Start Traktor Team Gmina Kwidzyn
64 Suliński Darek Suliński Susz Start Susz
65 Jurkiewicz Sławek Susz Start Rozbiegany Susz
66 Jurkiewicz Aldona Susz Start Rozbiegany Susz
67 Jurkiewicz Hubert Susz Start Rozbiegany Susz
68 Milas Mariusz Susz Start Rozbiegany Susz
69 Harajda-Wisznicka Monika Susz Start Rozbiegany Susz
70 Gąsior Pawel Susz Start Rozbiegany Susz
71 Król Marcin Susz Start
72 Klonowski Marcin Sztum Start LKS Zantyr Sztum
73 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie Start LKS Zantyr Sztum
74 Hapke Tomasz Wilkowo Start Traktor team gm kwidzyn
75 Jerzyk Paweł Wiśliny Start Traktor Team Gmina Kwidzyn


Wyświetleń: 3414

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ