Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szymaniak Jacek Prabuty Start
2 Miotk Teresa Prabuty Start
3 Gołębiewski Janusz Rogóźno Start
4 Lenkiewicz Andrzej Bądki Start
5 graczyk katarzyna kwidzyn Start
6 Grabowski Mateusz Prabuty Start
7 Czarnecki Wojciech Prabuty Start
8 Hnatyszyn Andrzej Prabuty Start
9 Żołnowski Marcin Prabuty Start
10 Dębski Tomasz Kwidzyn Start
11 Dziedzic Andrzej Grabówko Start
12 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Start
13 Gawęda Witold Prabuty Start
14 Wróbel Andrzej Prabuty Start
15 Jaworska Joanna Prabuty Start
16 Piszczygłowa Bernadeta Gorzów Wielkopolski Start
17 Pawlak Magdalena Grudziądz Start
18 Prüfer Paweł Kosieczyn Start
19 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne Start
20 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Start
21 Tumiłowicz Jerzy Licze Start
22 Piotrowska Justyna Butowo Start
23 Jasiewicz Paweł Prabuty Start
24 Król Marcin Susz Start
25 Olejarczyk Piotr Elbląg Start
26 Kanigowski Marcin Gorowychy Start
27 Ponikowska Magdalena Prabuty Start
28 Sadowska Agnieszka Prabuty Start Amator
29 Papis Daniel Prabuty Start Amator
30 Michałowski Krzysztof Prabuty Start amator
31 Papis Marcin Prabuty Start Amator
32 Papis Izabella Prabuty Start Amator
33 Papis Zuzanna Prabuty Start Amator
34 Łoś Tadeusz Kwidzyn Start Amator
35 Guzowski Piotr Iława Start BIEGACZE GORSZEGO SORTU
36 Cendrowski Krzysztof Prabuty Start Bodex Team
37 BIEDRZYCKI ROMAN KWIDZYN Start Cyklo Kwidzyn
38 Siłakowski Adam Prabuty Start Drużyna Olbrzym
39 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Start drużyna szpiku
40 Majewski Wojciech Dzierzgon Start Dzierzgoń Team
41 Majewski Ryszard Dzierzgon Start Dzierzgoń Team
42 Koliński Krzysztof Gardeja Start Gmina Gardeja Biega
43 Białkowski Krzysztof Rozajny Start Gmina Gardeja Biega
44 Bartosiak Ryszard Gardeja Start Gmina Gardeja Biega
45 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Start Gmina Gardeja Biega
46 Dąbrowski Stanisław Laskowice Start Husaria Race Team
47 ciura michał iława Start Iława biega
48 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Start IP Kwidzyn Team
49 Kamińska Beata Prabuty Start Kolonia Prabuty
50 Laskowski Jarosław Małe Bałówki Start Kurzętnik Biega
51 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Start Kwidzyn Biega
52 Sławińska Monika Kwidzyn Start Kwidzyn Biega
53 Duchała Piotr Kwidzyn Start Kwidzyn biega
54 Bielicki Wojciech Kwidzyn Start Lacroix Electronics Team
55 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie Start LKS Zantyr Sztum
56 Klonowski Marcin Sztum Start LKS Zantyr Sztum
57 Kołecki Michał Iława Start MiSiEk Runner Team
58 Jurkiewicz Sławek Susz Start Rozbiegany Susz
59 Jurkiewicz Aldona Susz Start Rozbiegany Susz
60 Jurkiewicz Hubert Susz Start Rozbiegany Susz
61 Milas Mariusz Susz Start Rozbiegany Susz
62 Harajda-Wisznicka Monika Susz Start Rozbiegany Susz
63 Gąsior Pawel Susz Start Rozbiegany Susz
64 Suliński Darek Suliński Susz Start Susz
65 Hapke Tomasz Wilkowo Start Traktor team gm kwidzyn
66 Piórkowska Wioletta Okrągła Łąka Start Traktor Team Gmina Kwidzyn
67 Borkowska Justyna Sadlinki Start Traktor Team Gmina Kwidzyn
68 Małkowski Mateusz Kwidzyn Start Traktor Team Gmina Kwidzyn
69 Daniel Kacper Karpiny Start TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
70 Wojciechowska Daria Kwidzyn Start Traktor Team Gmina Kwidzyn
71 Zielinska Magda Kwidzyn Start Traktor Team Gmina Kwidzyn
72 Głowacki Kacper Prabuty Start Traktor Team Gmina Kwidzyn
73 Jarosińska Katarzyna Prabuty Start Traktor Team Gmina Kwidzyn
74 Jerzyk Paweł Wiśliny Start Traktor Team Gmina Kwidzyn
75 Mosiejczyk Jakub Prabuty Start WUOZ Gdańsk


Wyświetleń: 3412

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ