WYNIKI - 8 km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 86 PAWŁOWSKI MARIUSZ M 1 MARZĘCICE KURZĘTNIK BIEGA 8km 0:28:54 16.61 [km/h] 0:03:37 [min/km]
2 34 KLONOWSKI MARCIN M 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 8km 0:29:16 16.40 [km/h] 0:03:40 [min/km]
3 2 BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF M 3 ROZAJNY GMINA GARDEJA BIEGA 8km 0:29:40 16.18 [km/h] 0:03:43 [min/km]
4 41 LASKOWSKI JAROSŁAW M 4 MAŁE BAŁÓWKI KURZĘTNIK BIEGA 8km 0:30:10 15.91 [km/h] 0:03:46 [min/km]
5 22 HAPKE TOMASZ M 5 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 8km 0:30:32 15.72 [km/h] 0:03:49 [min/km]
6 98 STAŃCZAK PIOTR M 6 KOZIEGŁOWY CZERWONAK BIEGA 8km 0:31:05 15.44 [km/h] 0:03:53 [min/km]
7 45 MAJEWSKI WOJCIECH M 7 DZIERZGON DZIERZGOŃ TEAM 8km 0:31:14 15.37 [km/h] 0:03:54 [min/km]
8 36 KOŁECKI MICHAŁ M 8 IŁAWA MISIEK RUNNER TEAM 8km 0:31:55 15.04 [km/h] 0:03:59 [min/km]
9 40 KWIATKOWSKI WIESŁAW M 9 FRANCISZKOWO DOLNE 8km 0:32:29 14.78 [km/h] 0:04:04 [min/km]
10 6 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ M 10 KWIDZYN 8km 0:32:46 14.65 [km/h] 0:04:06 [min/km]
11 87 PAWŁOWSKA KAMILA K 1 MARZĘCICE KURZĘTNIK BIEGA 8km 0:32:58 14.56 [km/h] 0:04:07 [min/km]
12 26 JASIEWICZ PAWEŁ M 11 PRABUTY 8km 0:33:17 14.42 [km/h] 0:04:10 [min/km]
13 39 KRÓL MARCIN M 12 SUSZ 8km 0:33:37 14.28 [km/h] 0:04:12 [min/km]
14 63 PRÜFER PAWEŁ M 13 KOSIECZYN 8km 0:33:55 14.15 [km/h] 0:04:14 [min/km]
15 90 KIL TYMOTEUSZ M 14 PRABUTY RODOWO 8km 0:34:35 13.88 [km/h] 0:04:19 [min/km]
16 85 KACPERSKI BARTEK M 15 DZIERZGOŃ - 8km 0:34:47 13.80 [km/h] 0:04:21 [min/km]
17 72 WRÓBEL ANDRZEJ M 16 PRABUTY 8km 0:34:53 13.76 [km/h] 0:04:22 [min/km]
18 88 GĄSIOR PIOTR M 17 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 8km 0:34:55 13.75 [km/h] 0:04:22 [min/km]
19 17 GŁOWACKI KACPER M 18 PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 8km 0:35:13 13.63 [km/h] 0:04:24 [min/km]
20 13 DUCHAŁA PIOTR M 19 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 8km 0:35:29 13.53 [km/h] 0:04:26 [min/km]
21 65 SIŁAKOWSKI ADAM M 20 PRABUTY DRUŻYNA OLBRZYM 8km 0:35:32 13.51 [km/h] 0:04:27 [min/km]
22 92 WRÓBLEWSKI DOMINIK M 21 PRABUTY RODOWO 8km 0:35:40 13.46 [km/h] 0:04:28 [min/km]
23 91 ZIELIŃSKA ZUZANNA K 2 PRABUTY SP2 PRABUTY 8km 0:35:44 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km]
24 93 PROĆ NATALIA K 3 PRABUTY SP2 PRABUTY 8km 0:36:06 13.30 [km/h] 0:04:31 [min/km]
25 53 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 22 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 8km 0:36:15 13.24 [km/h] 0:04:32 [min/km]
26 44 MAJEWSKI RYSZARD M 23 DZIERZGON DZIERZGOŃ TEAM 8km 0:36:49 13.04 [km/h] 0:04:36 [min/km]
27 14 DZIEDZIC ANDRZEJ M 24 GRABÓWKO 8km 0:37:19 12.86 [km/h] 0:04:40 [min/km]
28 64 SADOWSKA AGNIESZKA K 4 PRABUTY AMATOR 8km 0:37:46 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km]
29 30 JURKIEWICZ HUBERT M 25 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 8km 0:37:49 12.69 [km/h] 0:04:44 [min/km]
30 31 JURKIEWICZ SŁAWEK M 26 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 8km 0:38:00 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km]
31 15 GAWĘDA WITOLD M 27 PRABUTY 8km 0:38:11 12.57 [km/h] 0:04:46 [min/km]
32 89 TOMASZEWSKI WOJCIECH M 28 KWIDZYN - 8km 0:38:25 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km]
33 27 JAWORSKA JOANNA K 5 PRABUTY 8km 0:38:32 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
34 95 KWIATKOWSKA KAROLINA-MARIA K 6 PRABUTY SP. RODOWO 8km 0:38:33 12.45 [km/h] 0:04:49 [min/km]
35 76 FEDORUK WOJCIECH M 29 PRABUTY - 8km 0:38:46 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km]
36 37 KOSIOROWSKI ANDRZEJ M 30 KWIDZYN IP KWIDZYN TEAM 8km 0:39:01 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
37 3 BIEDRZYCKI ROMAN M 31 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 8km 0:39:07 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km]
38 55 PAPIS DANIEL M 32 PRABUTY AMATOR 8km 0:39:08 12.27 [km/h] 0:04:54 [min/km]
39 80 NADOLSKI TOMASZ M 33 PRABUTY DRUŻYNA OLBRZYMA 8km 0:39:19 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km]
40 25 JAROSIŃSKA KATARZYNA K 7 PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 8km 0:39:19 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km]
41 32 KAMIŃSKA BEATA K 8 PRABUTY KOLONIA PRABUTY 8km 0:39:22 12.19 [km/h] 0:04:55 [min/km]
42 69 SZYMANIAK JACEK M 34 PRABUTY 8km 0:39:24 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km]
43 7 CENDROWSKI KRZYSZTOF M 35 PRABUTY BODEX TEAM 8km 0:39:28 12.16 [km/h] 0:04:56 [min/km]
44 77 DULKIEWICZ ZDZISŁAW M 36 KWIDZYN - 8km 0:39:35 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km]
45 46 MAŁKOWSKI MATEUSZ M 37 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 8km 0:40:00 12.00 [km/h] 0:05:00 [min/km]
46 74 ŻEMETRO RYSZARD M 38 WAPLEWO WIELKIE LKS ZANTYR SZTUM 8km 0:40:19 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km]
47 9 CZARNECKI WOJCIECH M 39 PRABUTY 8km 0:40:54 11.74 [km/h] 0:05:07 [min/km]
48 78 LISZEWSKI PAWEŁ M 40 PRABUTY - 8km 0:40:55 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km]
49 8 CIURA MICHAŁ M 41 IŁAWA IŁAWA BIEGA 8km 0:41:14 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km]
50 83 MADEJ PAWEŁ M 42 GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA 8km 0:41:17 11.63 [km/h] 0:05:10 [min/km]
51 4 BIELICKI WOJCIECH M 43 KWIDZYN LACROIX ELECTRONICS TEAM 8km 0:41:43 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
52 48 MILAS MARIUSZ M 44 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 8km 0:41:55 11.45 [km/h] 0:05:14 [min/km]
53 52 OLEJARCZYK PIOTR M 45 ELBLĄG 8km 0:42:05 11.41 [km/h] 0:05:16 [min/km]
54 96 WIŚNIEWSKI RYSZARD M 46 - - 8km 0:42:21 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km]
55 16 GĄSIOR PAWEL M 47 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 8km 0:42:33 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
56 59 PIOTROWSKA JUSTYNA K 9 BUTOWO 8km 0:42:55 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km]
57 79 KASICKI JACEK M 48 PRABUTY - 8km 0:43:03 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
58 70 TUMIŁOWICZ JERZY M 49 LICZE 8km 0:43:08 11.13 [km/h] 0:05:24 [min/km]
59 82 MADEJ DOMINIKA K 10 GDAŃSK PRĘCZAWIANKA 8km 0:43:11 11.12 [km/h] 0:05:24 [min/km]
60 50 MOSIEJCZYK JAKUB M 50 PRABUTY WUOZ GDAŃSK 8km 0:44:00 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km]
61 67 SŁAWSKA GABRIELA K 11 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 8km 0:44:26 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km]
62 19 GRABOWSKI MATEUSZ M 51 PRABUTY 8km 0:44:54 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km]
63 84 TRACZEWSKI LEONARD M 52 PRABUTY - 8km 0:45:46 10.49 [km/h] 0:05:43 [min/km]
64 94 KIL ANTONINA K 12 PRABUTY RODOWO 8km 0:46:03 10.42 [km/h] 0:05:45 [min/km]
65 42 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 53 BĄDKI 8km 0:46:54 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km]
66 24 HNATYSZYN ANDRZEJ M 54 PRABUTY 8km 0:47:08 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km]
67 81 WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW M 55 PRABUTY - 8km 0:47:11 10.17 [km/h] 0:05:54 [min/km]
68 43 ŁOŚ TADEUSZ M 56 KWIDZYN AMATOR 8km 0:47:18 10.15 [km/h] 0:05:55 [min/km]
69 71 WOJCIECHOWSKA DARIA K 13 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 8km 0:47:22 10.13 [km/h] 0:05:55 [min/km]
70 23 HARAJDA-WISZNICKA MONIKA K 14 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 8km 0:47:29 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km]
71 29 JURKIEWICZ ALDONA K 15 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 8km 0:47:30 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km]
72 61 PISZCZYGŁOWA BERNADETA K 16 GORZÓW WIELKOPOLSKI 8km 0:48:48 9.84 [km/h] 0:06:06 [min/km]
73 20 GRACZYK KATARZYNA K 17 KWIDZYN 8km 0:49:49 9.64 [km/h] 0:06:14 [min/km]
74 56 PAPIS MARCIN M 57 PRABUTY AMATOR 8km 0:50:28 9.51 [km/h] 0:06:19 [min/km]
75 57 PAPIS ZUZANNA K 18 PRABUTY AMATOR 8km 0:55:24 8.66 [km/h] 0:06:56 [min/km]
76 66 SŁAWIŃSKA MONIKA K 19 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 8km 0:55:44 8.61 [km/h] 0:06:58 [min/km]
77 51 MROCZKOWSKA JOANNA K 20 KWIDZYN 8km 0:56:07 8.55 [km/h] 0:07:01 [min/km]
78 47 MICHAŁOWSKI KRZYSZTOF M 58 PRABUTY AMATOR 8km 1:02:18 7.70 [km/h] 0:07:47 [min/km]
79 49 MIOTK TERESA K 21 PRABUTY 8km 1:05:38 7.31 [km/h] 0:08:12 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ