Predathlon Family Cup Ełk 2019

9 czerwca 2019 roku spotykamy się w Ełku!!

Generalna formuła naszej imprezy pozostaje taka sama - łączymy bieg, rower i kajak. Tym razem jednak rzucamy wyzwanie młodzieży. Nie będzie lekko, o tym wiedzą Ci, którzy mogą się już pochwalić koszulką predathlonowego finiszera.

Specyficznie - bo w mieście i tuż obok, specyficznie - bo startują pary. Pary niezwykłe. Dlaczego? Miasto Ełk i jego władze dużo energii i działań poświęcają rodzinie, stąd i my chcemy rodziny, choć nie tylko, zaprosić do wspólnego startu i kibicowania. Do zmierzenia się z trudami trasy i własnymi słabościami.

Para może posiadać zestaw dowolny - mama z synem, tata z córką, wujek z siostrzeńcem, brat z bratem, a nawet przyjaciółka z przyjaciołką. Jedyny warunek jaki stawiamy dotyczy wieku startujących. Starszy zawodnik musi mieć co najmniej 18 lat, zaś młodszy od 8 do 17 włącznie. Tylko tyle i aż tyle bo kilka kilometrów każda z par będzie miała do wspólnego pokonania. Najpierw około pięciokilometrowy bieg, następnie kilkunastokilometrowy etap rowerowy i wreszcie, wyczerpujące resztki sił, 5 kilometrów w kajaku na wodach ełckiego jeziora.

Trasę zaplanowaliśmy tak, aby nie startujący członkowie rodzin mogli energicznie, z bliska, na każdym z etapów, wspierać okrzykami swoich najbliższych.

Myślisz, że dasz radę? Myślisz, że będziesz tym silniejszym ogniwem? Spróbuj!!

 

Przyjedź!!

Przetrwaj!!

Zostań Predathorem!!

 

Wyświetleń: 2791

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ