Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Stowarzyszenie | Mieszkaniec woj. Podlaskiego | Mieszkaniec Gminy Piątnica | Dostawca | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tyborowski Józef | Łomża | 21,097 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
2 | Choiński Jan | Gdynia | 5 km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
3 | Klimek Kamil | Suwałki | 5 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
4 | Książek Daniel | Suwałki | 5 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
5 | Bujanowski Robert | Augustów | 21,097 km | ATP Augustów | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
6 | Szustak Halina | Łomża | 10 km | OSM Piątnica | NIE | TAK | NIE | TAK | opłacono | |
7 | Rzepnicka Marta | Jeziorko | 5 km | NIE | TAK | TAK | NIE | opłacono | ||
8 | Ruszczyk Eugeniusz | Łomża | 21,097 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
9 | Szmit Grzegorz | Łomża | 21,097 km | II Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
10 | Kleszczewski Karol | Augustów | 21,097 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
11 | Kolada Marcin | Bielsk Podlaski | 5 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
12 | Krajewski Ireneusz | Stary Drożęcin | 10 km | NIE | TAK | TAK | NIE | opłacono | ||
13 | Sysuła Janusz | Białystok | 21,097 km | Łączymy POKOLENIA | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
14 | KIERSNOWSKA MAGDALENA | BIELSK PODLASKI | 5 km | BIELSKA INICJATYWA ROWEROWA | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
15 | Andrejczuk MICHAŁ | BIAŁYSTOK | 5 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
16 | Andrejczuk JÓZEK | BIAŁYSTOK | 21,097 km | Łączymy POKOLENIA | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
17 | Czerwiński Andrzej | Studzianki | 21,097 km | Łączymy POKOLENIA | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
18 | Drężek Krzysztof | Grajewo | 21,097 km | Team LEO Speed | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
19 | Dawidziuk Grażyna | Ruda | 10 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
20 | Tkaczuk Eugeniusz | Bielsk Podlaski | 21,097 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
21 | Głasek Tomasz | Łomża | 10 km | OSM Piątnica | NIE | TAK | NIE | TAK | opłacono | |
22 | Pruszko Adam | Łomża | 21,097 km | II Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
23 | Dawidziuk Maciej | Ruda | 21,097 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
24 | Ratkiewicz-Witkowska Bożena | Augustów | 10 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
25 | Witkowski Piotr | Augustów | 21,097 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
26 | Kozikowski Łukasz | Piątnica | 21,097 km | OSM Piątnica | NIE | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
27 | Węgrowski Marcin | Łomża | 5 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
28 | Mieczkowski Olivier David | Łomża | 5 km | Biegamy dla zdrowia | TAK | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
29 | Mieczkowski Robert | Łomża | 21,097 km | II Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
30 | Ciuchnicki Bartosz | Łomża | 10 km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
31 | Kalicki Jerzy | Witkowo | 21,097 km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
32 | Witkowski Tomasz | Łomża | 10 km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
33 | Chećko Ewa | Białowieża | 21,097 km | Hajnówka Biega | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
34 | Kwiatkowski Robert | Wielbark | 21,097 km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
35 | Serowik Agnieszka | Kolno | 5 km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
36 | BĄK PAWEŁ | SĘPOPOL | 21,097 km | LUKS Dystans Wydminy | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
37 | Kaczkowski Karol | Łomża | 5 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
38 | Piniewski Robert | Olsztyn | 21,097 km | Pszczółkowski Team | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
39 | Sokołowska Olivia | Kobylin | 5 km | GKS Forty Piątnica | NIE | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
40 | Wykowska Natalia | Krzewo Nowe | 5 km | GKS Forty Piątnica | NIE | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
41 | Zabielska Kamila | Czarnocin | 5 km | GKS Forty Piątnica | NIE | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
42 | Kierdelewicz Marcin | Białystok | 5 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
43 | Marciszewski Damian | Białystok | 10 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
44 | Zysk Marek | Łomża | 21,097 km | Biegamy dla Zdrowia - Ziomki | TAK | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
45 | Skowera Edward | Białystok | 21,097 km | MZUNGU UGALI | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
46 | Braczko Paweł | Mieczki | 21,097 km | Mieczki | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
47 | Kotowski Dariusz | Olszyny | 10 km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
48 | Szymański Artur | Warszawa | 21,097 km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
49 | Czarnecki Marcin | Warszawa | 21,097 km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
50 | Sochacki Tomasz | Łomża | 5 km | TMT | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
51 | Łupiński Robert | Białystok | 21,097 km | Łączymy POKOLENIA | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
52 | Jarząbski Roman | Augustów | 21,097 km | ATP Augustów | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
53 | Goralski Wieslaw | lomza | 21,097 km | NIE | TAK | NIE | TAK | opłacono | ||
54 | TARASIEWICZ RYSZARD | BRANIEWO | 21,097 km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
55 | Rastorgujew Roma | Ostrołęka | 21,097 km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
56 | Drojewski Adam | Białystok | 21,097 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
57 | Karczewska Joanna | Suwałki | 10 km | PaintRun | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
58 | Żynda Jasiek | Suwałki | 10 km | PaintRun | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
59 | Chojnowski Marcin | Chojny Naruszczki | 10 km | TMT | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
60 | Jakubowski Marcin | Łomża | 10 km | TMT | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
61 | Gąsiewski Artur | Piątnica | 10 km | TMT | NIE | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
62 | Gałązka Krzysztof | Stare Chojny | 10 km | TMT | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
63 | Cymek Sylwia | Kalinowo 17 | 21,097 km | K.S.Łomżąnie | NIE | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
64 | Alicki Marcin | Pisz | 21,097 km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
65 | Alicka Katarzyna | Pisz | 21,097 km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
66 | Zapadka Zygmunt | SZCZYTNO | 10 km | AKB Szczytno | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
67 | TROCHIMOWICZ ARTUR | SZCZYTNO | 10 km | AKB Gimnazjum 1 Szczytno | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
68 | Grabowski Łukasz | Rydzewo | 21,097 km | LZS Rydzewo | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
69 | Kruczyński Janusz | Ostrołęka | 21,097 km | II Biegamy dla Zdrowia | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
70 | Szmit Wojciech | Łomza | 10 km | BBL Łomża | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
71 | Chojnowski Krzysztof | Łomża | 5 km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
72 | Milewski Sławomir | PTAKI 43 | 21,097 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
73 | Choiński Dariusz | Gdynia | 21,097 km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
74 | Godlewski Andrzej | Borawskie | 21,097 km | I Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
75 | Pokrzywiński Krzysztof | Police | 21,097 km | LUKS Dystans Wydminy | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
76 | Pokrzywińska-Osior Beata | Wydminy | 21,097 km | LUKS Dystans Wydminy | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
77 | Osior Bartłomiej | Wydminy | 21,097 km | LUKS Dystans Wydminy | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
78 | Szczyrski Wadim | Łomża | 10 km | Biega-SZ | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
79 | Kwapisz-Cichowska Katarzyna | Ostrołęka | 10 km | Urząd Miasta Ostrołęki | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
80 | Prus Paweł | Białystok | 21,097 km | BiegoStok | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
81 | Ostrowska Bożena | Białystok | 21,097 km | BiegoStok | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
82 | Toński Paweł | Stary Cydzyn | 5 km | NIE | TAK | TAK | NIE | opłacono | ||
83 | Suchocka Natalia | Stary Cydzyn | 5 km | NIE | TAK | TAK | NIE | opłacono | ||
84 | Mackiewicz MAREK | Łomża | 21,097 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
85 | Szulc Jakub | Suwałki | 10 km | Szulc-Trading Suwałki | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
86 | Kuryło Ewa | Augustów | 10 km | ATP Augustów | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
87 | Szulc Wojciech | Suwałki | 10 km | Szulc-Trading Suwałki | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
88 | Kurylo Artur | Augustów | 21,097 km | ATP Augustów | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
89 | Sokół Przemysław | Białystok | 5 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
90 | Sokół Bartosz | Białystok | 5 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
91 | Sobieraj Jacek | Bielsk Podlaski | 21,097 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
92 | Oliva Daniel | Łomża | 5 km | BBLŁomża | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
93 | Piłat Mariusz | WARSZAWA | 21,097 km | KLUB BIEGACZA PLL LOT | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
94 | Konrad Adam | Ostrów Mazowiecka | 5 km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
95 | Konrad Tomasz | Ostrów Mazowiecka | 5 km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
96 | Konrad Jolanta | Ostrów Mazowiecka | 5 km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
97 | Konrad Marek | Ostrów Mazowiecka | 21,097 km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
98 | Zaczek Izabela | Łomża | 5 km | Sk. TEAM | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
99 | Lutrzykowski Michał | Borkowo | 10 km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | ||
100 | Szydlik Adam | Łomża | 21,097 km | I Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | NIE | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 27491