Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/4 - Przymorze Wielkie - dzieci
Bieg Brzdąca -2019-2015
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Witkowska Zofia Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
2 Herzog Natalia GDAŃSK Bieg Brzdąca -2019-2015
3 Girdziusz Cezary Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
4 Girdziusz Adam Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
5 Schreiber Marysia Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
6 Zaj Michał Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Akademia Malucha
7 Bącela Franciszek Włocławek Bieg Brzdąca -2019-2015
8 Budziński Bartosz Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
9 Niedośpiał Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
10 Bącela Hanna Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
11 Tomaszewska Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
12 Franckiewicz Witold Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
13 Zeszutek Ziemowit Gdynia Bieg Brzdąca -2019-2015
14 Kończyński Stanisław GDAŃSK Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole Sióstr Antoninek Gdańsk Oliwa
15 Rombel Igor Braniewo Bieg Brzdąca -2019-2015
16 Patała Ludwik Gdynia Bieg Brzdąca -2019-2015
17 Semmerling Piotr Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
18 Czerepacha Krystian Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
19 Gonska Lena BANINO Bieg Brzdąca -2019-2015
20 nowicka nel gdanks Bieg Brzdąca -2019-2015
21 Kubiak Julia Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
22 Kowiel Barbara Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
23 Pazurkiewicz Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
24 Kaleta Antoni Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Marchewka Przedszkole
25 Korycińska Małgorzata Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
26 Głowacka Anna Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
27 Bielski Ernest Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
28 Uske Kaja Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
29 Uske Matylda Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
30 Radke Wiktoria Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
31 Mojżesz Maria Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
32 Lulewicz Staś Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Grupa Trójmiasto
33 Klonowska Ania Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
34 Wójciga Zofia Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Jaguar Gdańsk
35 Piernicki Sebastian Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole 68 Gdańsk
36 Kudrelek Maja Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
37 Piernicki Błażej Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole 68 Gdańsk
38 Grzegorzek Gabriel Gdynia Bieg Brzdąca -2019-2015
39 Konop Milena Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
40 Rotman Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
41 Rotman Iga Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
42 Adamski Filip Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole MegaMocni Gdańsk Chełm
43 Szczęsny Ignacy Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
44 Cinicki Kacper Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
45 Kowalczyk Tymek Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
46 Federowicz Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole 13-ka Gdańsk Zaspa
47 Jaskulska Oliwia Sopot Bieg Brzdąca -2019-2015
48 Szarkowski Nataniel Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
49 Sukniewicz Wiktoria Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
50 Sukniewicz Julia Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
51 Staniszewska Aniela Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Sportevo
52 Staniszewski Kajetan Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015 Sportevo
53 Lewandowska Lena Sopot Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole nr 5
54 Wisiorek Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Wisiorki
55 Terebun Aleksandra Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
56 Zienkiewicz Pola Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 PolaBiega
57 Czop Julia Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole 44
58 Kacik Olaf Banino Bieg Brzdąca -2019-2015
59 Aleksiejuk Lena Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
60 Browarczyk Juliusz Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
61 Polak Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
62 Waleński Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Sp80
63 Pępek Aniela Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
64 Zajączkowska Blanka Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
65 Grzonka Weronika Pruszcz Gdański Bieg Brzdąca -2019-2015
66 Augustyniak Blanka Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
67 Grobelny Bartosz Juszkowo Bieg Brzdąca -2019-2015
68 Becker Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
69 Oleksiewicz Wiktor Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
70 Nicewicz Tymon Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
71 Biernacka Iga GDAŃSK Bieg Brzdąca -2019-2015
72 Osadowski Leonard Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
73 Korduła Iwona Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
74 Ptach Mateusz Pruszcz Gdański Bieg Brzdąca -2019-2015
75 Kowalik Marcel Pruszcz Gdański Bieg Brzdąca -2019-2015
76 Kucharczyk Tymon Pruszcz Gdański Bieg Brzdąca -2019-2015
77 Stachowiak Jędrzej Straszyn Bieg Brzdąca -2019-2015
78 Stachowiak Leon Straszyn Bieg Brzdąca -2019-2015
79 Janicki Maciej Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
80 Gabała Laura Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
81 Gabała Kacper Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
82 Wera Paulina PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole Jedyneczka Pruszcz Gdański
83 Stachowiak Marianna Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
84 Grabowska Gabriela Malbork Bieg Brzdąca -2019-2015
85 Stachowiak Konstanty Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole 62
86 Karwat Lena Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
87 Karwat Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
88 Leik Natalia Straszyn Bieg Brzdąca -2019-2015
89 Flis-Rokosz Marcin Sopot Bieg Brzdąca -2019-2015 STEP BY STEP TRÓJMIASTO
90 Barczak Adam Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole 39 Gdańsk
91 Seklecka Matylda Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
92 Dawidek Jakub Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
93 Klos Barbara Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
94 Szmitke Laura GDAŃSK Bieg Brzdąca -2019-2015
95 Łopaciński Sergiusz Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
96 Rumkowska Nikola gdynia Bieg Brzdąca -2019-2015
97 Dzikowska Adriana Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
98 Krawczyk Filip Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole Muchomorek
99 Juchniewicz Lena Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
100 Krajewski Jacek GDANSK-OLIWA Bieg Brzdąca -2019-2015


Wyświetleń: 6552

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ