Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/4 - Przymorze Wielkie - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zawadziński Oliwier Radunica Bieg Brzdąca -2019-2015
2 Mikielska Natalia Wocławy Bieg Brzdąca -2019-2015
3 Wysokińska Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
4 Leśnik Mateusz Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
5 Leśnik Blanka Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
6 MĄCZKOWSKA NATALKA Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Ks Portowiec
7 Jasiński Artur Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Ks Portowiec
8 Gajewski Szymon Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
9 Krajewski Jacek GDANSK-OLIWA Bieg Brzdąca -2019-2015
10 Juchniewicz Lena Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
11 Krawczyk Filip Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole Muchomorek
12 Dzikowska Adriana Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
13 Rumkowska Nikola gdynia Bieg Brzdąca -2019-2015
14 Łopaciński Sergiusz Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
15 Szmitke Laura GDAŃSK Bieg Brzdąca -2019-2015
16 Klos Barbara Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
17 Dawidek Jakub Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
18 Seklecka Matylda Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
19 Barczak Adam Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole 39 Gdańsk
20 Flis-Rokosz Marcin Sopot Bieg Brzdąca -2019-2015 STEP BY STEP TRÓJMIASTO
21 Leik Natalia Straszyn Bieg Brzdąca -2019-2015
22 Karwat Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
23 Karwat Lena Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
24 Stachowiak Konstanty Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole 62
25 Grabowska Gabriela Malbork Bieg Brzdąca -2019-2015
26 Stachowiak Marianna Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
27 Wera Paulina PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole Jedyneczka Pruszcz Gdański
28 Gabała Kacper Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
29 Gabała Laura Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
30 Janicki Maciej Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
31 Stachowiak Leon Straszyn Bieg Brzdąca -2019-2015
32 Stachowiak Jędrzej Straszyn Bieg Brzdąca -2019-2015
33 Kucharczyk Tymon Pruszcz Gdański Bieg Brzdąca -2019-2015
34 Kowalik Marcel Pruszcz Gdański Bieg Brzdąca -2019-2015
35 Ptach Mateusz Pruszcz Gdański Bieg Brzdąca -2019-2015
36 Korduła Iwona Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
37 Osadowski Leonard Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
38 Biernacka Iga GDAŃSK Bieg Brzdąca -2019-2015
39 Nicewicz Tymon Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
40 Oleksiewicz Wiktor Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
41 Becker Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
42 Grobelny Bartosz Juszkowo Bieg Brzdąca -2019-2015
43 Augustyniak Blanka Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
44 Grzonka Weronika Pruszcz Gdański Bieg Brzdąca -2019-2015
45 Zajączkowska Blanka Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
46 Pępek Aniela Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
47 Waleński Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Sp80
48 Polak Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
49 Browarczyk Juliusz Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
50 Aleksiejuk Lena Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
51 Kacik Olaf Banino Bieg Brzdąca -2019-2015
52 Czop Julia Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole 44
53 Zienkiewicz Pola Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 PolaBiega
54 Terebun Aleksandra Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
55 Wisiorek Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Wisiorki
56 Lewandowska Lena Sopot Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole nr 5
57 Staniszewski Kajetan Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015 Sportevo
58 Staniszewska Aniela Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Sportevo
59 Sukniewicz Julia Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
60 Sukniewicz Wiktoria Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
61 Szarkowski Nataniel Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
62 Jaskulska Oliwia Sopot Bieg Brzdąca -2019-2015
63 Federowicz Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole 13-ka Gdańsk Zaspa
64 Kowalczyk Tymek Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
65 Cinicki Kacper Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
66 Szczęsny Ignacy Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
67 Adamski Filip Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole MegaMocni Gdańsk Chełm
68 Rotman Iga Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
69 Rotman Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
70 Konop Milena Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
71 Grzegorzek Gabriel Gdynia Bieg Brzdąca -2019-2015
72 Piernicki Błażej Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole 68 Gdańsk
73 Kudrelek Maja Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
74 Piernicki Sebastian Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole 68 Gdańsk
75 Wójciga Zofia Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Jaguar Gdańsk
76 Klonowska Ania Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
77 Lulewicz Staś Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Grupa Trójmiasto
78 Mojżesz Maria Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
79 Radke Wiktoria Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
80 Uske Matylda Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
81 Uske Kaja Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
82 Bielski Ernest Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
83 Głowacka Anna Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
84 Korycińska Małgorzata Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
85 Kaleta Antoni Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015 Marchewka Przedszkole
86 Pazurkiewicz Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
87 Kowiel Barbara Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
88 Kubiak Julia Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
89 nowicka nel gdanks Bieg Brzdąca -2019-2015
90 Gonska Lena BANINO Bieg Brzdąca -2019-2015
91 Czerepacha Krystian Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
92 Semmerling Piotr Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
93 Patała Ludwik Gdynia Bieg Brzdąca -2019-2015
94 Rombel Igor Braniewo Bieg Brzdąca -2019-2015
95 Kończyński Stanisław GDAŃSK Bieg Brzdąca -2019-2015 Przedszkole Sióstr Antoninek Gdańsk Oliwa
96 Zeszutek Ziemowit Gdynia Bieg Brzdąca -2019-2015
97 Franckiewicz Witold Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
98 Tomaszewska Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
99 Bącela Hanna Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
100 Niedośpiał Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015


Wyświetleń: 6521

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ