Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/4 - Przymorze Wielkie - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szczerbińska Wiktoria Juszkowo Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010
2 Schreiber Marysia Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
3 Klockowski Igor Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
4 Girdziusz Adam Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
5 Biernacka Iga GDAŃSK Bieg Brzdąca -2019-2015
6 Królik Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010
7 Janicki Maciej Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
8 Biskupski Bartosz Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
9 Girdziusz Cezary Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
10 Zimny Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010
11 Królik Wojciech Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
12 Janicki Michał Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010
13 Nadkański Mateusz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010
14 Jaskulska Oliwia Sopot Bieg Brzdąca -2019-2015
15 Klos Barbara Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
16 Klos Zofia Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
17 Kubiak Julia Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
18 Kamiński Kacper gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
19 Kwiatkowska Magdalena Gdynia Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010
20 Kwiatkowska Marta Gdynia Bieg Malucha - 2014 -2013
21 Miecznikowska Lidia Gdansk Bieg Malucha - 2014 -2013
22 Patała Ludwik Gdynia Bieg Brzdąca -2019-2015
23 Skorupa Natalia Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
24 Shtonda Denys Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
25 Burchard Oskar Pruszcz Gdański Bieg Malucha - 2014 -2013
26 Błaszczyk ŁUKASZ Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
27 Szczęsny Ignacy Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
28 Skiba Małgorzata Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003
29 Politowska Kaja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010
30 Politowska Laura Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
31 Leśnik Mateusz Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
32 Biały Zosia Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
33 Sprengel Hubert Borkowo Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010
34 Leśnik Karol Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
35 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg Malucha - 2014 -2013
36 Karwat Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
37 Leśnik Blanka Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
38 Karwat Lena Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
39 Gołaszewski Maciej Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
40 Wensowska Nadia Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
41 Gołaszewski Franek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010
42 Barańczuk MAKSymilian Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
43 Głowacka Anna Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
44 Szarkowski Aleksander GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
45 Czapiewska Alicja Trójmiasto Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
46 WABNIC Milena GDAŃSK Bieg Malucha - 2014 -2013
47 Rotman Iga Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
48 Osadowski Leonard Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
49 Rotman Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
50 Głowacki Jakub Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
51 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
52 Zajączkowska Julianna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010
53 Zajączkowska Laura Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
54 Zajączkowska Blanka Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
55 Franckiewicz Witold Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
56 Seklecka Matylda Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
57 Gajewski Szymon Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
58 Korycińska Małgorzata Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
59 Baranowski Dominik Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003
60 Gajewska Joanna Gdandsk Bieg Malucha - 2014 -2013
61 Śliwka Jagna GDANSK Bieg Malucha - 2014 -2013
62 Herzog Natalia GDAŃSK Bieg Brzdąca -2019-2015
63 Plata Marcel Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010
64 Kamiński-Żak Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010
65 Dawidek Jakub Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
66 Dawidek Karolina Gdansk Bieg Malucha - 2014 -2013
67 Mierzejewski-Dybek Michał Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010
68 Czerepacha Krystian Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
69 Tomaszewska Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
70 Witkowska Zofia Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
71 Śliwka Jakub GDANSK Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010
72 Stachowiak Marianna Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
73 Michańska Karolina KOWALE Bieg Malucha - 2014 -2013
74 Trojak Adrian Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003
75 Lis Maksymilian Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
76 Nicewicz Tymon Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
77 Pietrowicz Olga Gdynia Bieg Malucha - 2014 -2013
78 Dubicka Iga gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
79 Pietrowicz Julia Gdynia Bieg Malucha - 2014 -2013
80 Konik Agnieszka Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
81 Szmitke Laura GDAŃSK Bieg Brzdąca -2019-2015
82 Terebun Aleksandra Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
83 Rumkowska Nikola gdynia Bieg Brzdąca -2019-2015
84 Szmitke Jakub GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010
85 Oleksiewicz Wiktor Gdansk Bieg Brzdąca -2019-2015
86 Misiura Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010
87 Ptach Mateusz Pruszcz Gdański Bieg Brzdąca -2019-2015
88 Pelczar Franciszek Gdansk Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010
89 Lorych Agata Borkowo Bieg Malucha - 2014 -2013
90 Augustyniak Amelia Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
91 Olszewska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
92 Augustyniak Blanka Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
93 Konop Milena Gdańsk Bieg Brzdąca -2019-2015
94 Żak-Gardiol Dorian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010
95 BACH MATEUSZ GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
96 Konop Aleksander Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
97 Sąsiadek Michał Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
98 Tokarska Laura Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003
99 Kacik Olaf Banino Bieg Brzdąca -2019-2015
100 Rombel Igor Braniewo Bieg Brzdąca -2019-2015


Wyświetleń: 6522

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ