Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dąbrowska JULIA DĄBROWSKA | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | ZSP nr.1 w Gdańsku | |
2 | Federowicz Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ZKPIG13 Gdańsk Zaspa | |
3 | Wróblewski Kacper | Juszkowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Zespół Szkół Rotmanka | |
4 | Wróblewski Maksymilian | Juszkowo | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | Zespół Szkół Rotmanka | |
5 | Kuraś Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | xRunners | |
6 | Jabłońska Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Wydra SQUAD | |
7 | Blichiewicz Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | Wisiorki | |
8 | Wisiorek Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2019-2015 | Wisiorki | |
9 | Uszacka Matylda | Gdansk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Ushatki | |
10 | ZWARA JULIA | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni | |
11 | Bienkowski Mateusz | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni | |
12 | Bienkowski Jakub | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni | |
13 | Gwazdacz Karolina | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | UKS ŻABIANKA | |
14 | Grzęda Zuzanna | Banino | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | UKS Banino | |
15 | Radkowiak Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | TeamSpirit | |
16 | L Alexander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | Szłoła Podstawowa nr 42 Gdańsk | |
17 | Leik Wiktor | Straszyn | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | Szkoła Podstawowa w Straszynie | |
18 | Zwolińska Amelia | Kowale | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła podstawowa w Kowalach | |
19 | Brokos Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
20 | Radomski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła podstawowa nr 52 | |
21 | Dampc Nikola | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
22 | Dampc Gracjan | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
23 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | Szkoła podstawowa 79 w Gdańsku | |
24 | Miszewski Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | Szkoła Podstawowa 44 | |
25 | Flis-Rokosz Marcin | Sopot | Polska | Bieg Brzdąca -2019-2015 | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |
26 | Ostrowski Nathan | Elbląga | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SSP 3 ELBLĄG | |
27 | Staniszewski Kajetan | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca -2019-2015 | Sportevo | |
28 | Staniszewska Aniela | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2019-2015 | Sportevo | |
29 | Piechowski Jakub | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP9 SOPOT | |
30 | Falk Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | Sp86 | |
31 | Waleńska Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | Sp80 | |
32 | Waleński Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | Sp80 | |
33 | Waleński Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2019-2015 | Sp80 | |
34 | Dancewicz Milena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP8 Gdańsk | |
35 | Przybyszewski Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP8 Gdańsk | |
36 | Pyż Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP8 Gdańsk | |
37 | Mleczek Antonina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP76 | |
38 | Mleczek Martyna | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP75 | |
39 | Surdy Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP43 | |
40 | Pouch MARTYNA | Reda | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP. 3 Reda | |
41 | Szybmorska Marika | Niestępowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP nr 50 im. Emilii Plater | |
42 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
43 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP Borkowo | |
44 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP Borkowo | |
45 | Urban Maciej | Bojano | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | sp Bojano | |
46 | Chudzik Maja | Banino | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP Banino | |
47 | Kocon Grzegorz | Gdańsk- Zaspa | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP 92 Gdańsk | |
48 | Starkowicz Dagmara | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP 92 Gdańsk | |
49 | Karwowska Jagoda | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP 92 Gdańsk | |
50 | Karwowski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP 92 Gdańsk | |
51 | Gradowski Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP 92 Gdańsk | |
52 | Wolańska Lena | Rumia | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
53 | Kaczmarek Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 84 Gdańsk | |
54 | Kaczmarek Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 84 Gdańsk | |
55 | Łosowska Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP 81 Gdańsk | |
56 | Szymańska Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 81 Gdańsk | |
57 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | sp 80 w Gdańsku | |
58 | Kuncewicz Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | sp 80 Gdańsk | |
59 | Czechowska Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | sp 80 Gdańsk | |
60 | Czechowski Dominik | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | sp 80 Gdańsk | |
61 | Korduła Edyta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP 80 Gdańsk | |
62 | Bukowski Kuba | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 80 Gdańsk | |
63 | Weryk Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP 80 Gdańsk | |
64 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Sp 8 Gdańsk | |
65 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | Sp 8 Gdańsk | |
66 | Radawiec Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP 76 Gdańsk | |
67 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP 76 Gdańsk | |
68 | Krajewski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP 76 | |
69 | Strusiński Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP 75 w Gdańsku | |
70 | WIŚNIEWSKI JAKUB | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 75 w Gdańsku | |
71 | Walas Daniel | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 75 Gdańsk | |
72 | Żuk Konrad | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 75 Gdańsk | |
73 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP 7 Sopot | |
74 | Ronowski Bartosz | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP 48 w Gdańsku | |
75 | Oleszczuk Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP 47 w Gdańsku | |
76 | Białas Oliver | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | sp 47 | |
77 | Surdy Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP 43 w Gdańsku | |
78 | Hinc Hubert | GDYNIA | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 42 | |
79 | Kowalik Oliwia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 4 Pruszcz Gdanski | |
80 | Bobrowska Gabriela | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP 33 Gdańsk | |
81 | Szymańska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP 33 Gdańsk | |
82 | Szymańska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP 33 Gdańsk | |
83 | Miączyński Tymon | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP 3 | |
84 | Strzelecka Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
85 | Czarkowska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
86 | Czarkowska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP 27 GDAŃSK | |
87 | Czarkowski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP 27 GDAŃSK | |
88 | Baryła Karolina | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
89 | Baryła BArbara | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
90 | Lepek Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP 27 GDAŃSK | |
91 | Rentfleisz Jeremi | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | SP 27 GDAŃSK | |
92 | Rentfleisz Karolina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
93 | Tomaszkiewicz Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
94 | Kamma Kira | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
95 | Czop Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2012-2010 | Sp 18 Gdańsk | |
96 | Żółkiewicz Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP 12 Gdańsk | |
97 | Owczarczyk Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 12 Gdańsk | |
98 | Lewandowski Filip | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SKLA Sopot | |
99 | Urban Paulina | Bojano | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SKLA Sopot | |
100 | Radomski Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SKLA Sopot |
Wyświetleń: 14594